5822 посетителя онлайн

Убийство полковника СБУ Воронича: неонацистская группировка The Base взяла за это ответственность, - The Guardian

Убийство Ивана Воровича: неонацисты The Base заявили о причастности

Украинское крыло международно запрещенной правоэкстремистской террористической организации The Base, имеющей связи с Россией, заявило о своей причастности к убийству полковника СБУ Ивана Воронича в Киеве 10 июля.

Об этом пишет издание The Guardian, передает Цензор.НЕТ.

Неонацисты The Base заявили о своей причастности к убийству Воронича в Telegram-канале.

"Убийство полковника СБУ - это не конец, а только начало. Мы продолжим нашу борьбу, пока справедливость не победит", - говорится в сообщении.

Ячейка также выразила гордость за своих "товарищей", совершивших убийство и добавила: "Охота продолжается!"

Источники The Guardian в сфере борьбы с терроризмом считают это заявление в Telegram-канале правдивым.

Как пишет издание, в течение нескольких месяцев организация The Base, основанная в США и имеющая сеть ячеек по всему миру, предлагала деньги сторонникам или желающим участникам за целенаправленные убийства и атаки на критическую инфраструктуру Украины.

Это совпадало с заявлениями о том, что ее американский основатель, бывший подрядчик Пентагона и советник сил спецназначения США Ринальдо Наззаро, был шпионом Кремля.

The Base - неонацистская, радикальная группа, выступающая за превосходство белой расы. Ее основал Наззаро в июле 2018 года.

Сам основатель, по данным медиа, сейчас проживает в Санкт-Петербурге. Его также обвиняли в связях с российскими спецслужбами, хотя он сам отвергал это.

Еще в апреле Base заявила о начале того, что она описала повстанческим движением за создание белого этногосударства на украинском Закарпатье. На каналах организации в Telegram появлялись видео поджогов полицейских и военных автомобилей, электрических щитов и других объектов в Украине.

Наззаро отказался комментировать заявление украинской ячейки о причастности к убийству Воронича: "Я лично не причастен к этому инциденту и не знаю, кто в нем виноват".

Напомним, 10 июля в Голосеевском районе Киева произошла стрельба.

Бывший разведчик Роман Червинский заявил, что убитый - полковник СБУ Иван Воронич. По его словам, мужчину убили пятью выстрелами в упор, когда тот выходил из своего дома.

В СБУ официально не подтверждали имя убитого. Там лишь заявили, что во время стрельбы убили сотрудника спецслужбы.

По факту убийства открыли уголовное производство по 348 статье Уголовного кодекса Украины (посягательство на жизнь сотрудника правоохранительного органа, члена общественного формирования по охране общественного порядка и государственной границы или военнослужащего).

Впоследствии в СБУ сообщили о ликвидации киллеров, которые убили полковника Службы безопасности Воронича в Киеве.

Газета New York Times писала, что полковник Службы безопасности Украины Иван Воронич служил в подразделении, которое наступало на Курскую область РФ в 2024 году. Ранее он также руководил группой, которая ликвидировала террориста Арсения Павлова, известного под псевдонимом "Моторола".

Топ комментарии
+15
Його вбивство організовала рашка.
показать весь комментарий
16.07.2025 15:45 Ответить
+14
Щось не клеїться, бо вбивці були азербайджанцями...
показать весь комментарий
16.07.2025 15:45 Ответить
+13
Біла етнодержава на Закарпатті, де живуть мадяри і роми?
показать весь комментарий
16.07.2025 15:49 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Його вбивство організовала рашка.
показать весь комментарий
16.07.2025 15:45 Ответить
маячня
це не США
the base це неонацистське угрупування, яке діє на території США, Канади, Австралії, Південної Африки, та яке переслідується правоохоронцями цих країн за екстримізм та тероризм, у т.ч. вбивства, диверсії
засновник - громадянин США, спец у відставці, який емігрував на *********, де живе у підері із своєю дружиною-кацапською, яка є кадровим офіцером фсби
це робота фсби під прикриттям неонацистського угрупування
показать весь комментарий
16.07.2025 15:55 Ответить
З зеленою бандою повязувати не рекомендовано? Вона ж на патріотах спеціалізується?
показать весь комментарий
16.07.2025 18:20 Ответить
Щось не клеїться, бо вбивці були азербайджанцями...
показать весь комментарий
16.07.2025 15:45 Ответить
При чём тут национальность?
показать весь комментарий
16.07.2025 15:52 Ответить
але ж вони були азербайджанцями, частиною москалького криміналу, Азербайджан тут ні до чого, але чому Вороничі, і українці загалом, не повинні знати нічого про вбивць?
показать весь комментарий
16.07.2025 16:20 Ответить
The Base (с англ. - «Основа») - неонацистская военизированная группировка белых сепаратистов. Действует, в частности, в США, Канаде, Австралии и Южной Африке. Выступает за формирование отдельных государств для белых. Действует при помощи терроризма и попыток насильственного свержения существующих правительств.
показать весь комментарий
16.07.2025 16:54 Ответить
И убивают белых...они дебилы?
показать весь комментарий
16.07.2025 18:04 Ответить
Просто фуфлова версія, покликана прикрити справжніх замовників.
показать весь комментарий
16.07.2025 18:07 Ответить
100 відсотків
показать весь комментарий
17.07.2025 01:07 Ответить
а зі слів самих рашиків вони є чорнодупими чурками. достатньо почитать їх телеграмканали за останній місяць щоб переконатись що росіяни не вважають ні своїх ні чужих кавказців білою нацією
показать весь комментарий
16.07.2025 15:53 Ответить
Там ВСЕ не клеїться - від початку і до т.зв "ліквідації виконавців"
показать весь комментарий
16.07.2025 15:59 Ответить
А вбивця Бандери-був українцем. У обох випадках вбивці працювали на фсб- нквс. І що?
показать весь комментарий
16.07.2025 16:13 Ответить
Виконавцями могли бути любої національності вилупки навіть наркоман за дозу
показать весь комментарий
16.07.2025 16:13 Ответить
Знову якась туфта. Нема в нас ніяких неонацистів.
показать весь комментарий
16.07.2025 15:46 Ответить
є
тіко вони поза законом
фсба їх намагається контролювати та фінансувати
Служба Божа на них полює, полює ефективно
показать весь комментарий
16.07.2025 15:58 Ответить
the base це бойова філія фсби, особовий склад якої - кадрові фсб-шники
цру та фбр за це добре відомо
показать весь комментарий
16.07.2025 15:47 Ответить
у США це угрупування поза законом, на нього полюють фбр та цру
засновник угрупування проживає у підері разом із дружиною-фсб-шницею
це фсба
показать весь комментарий
16.07.2025 15:56 Ответить
Це якщо стисло. На жаль більшість не бажає напружувати свій мозок і навіть Вікі не почитає. Але впевнено волатимуть, що то все вистава від ОП та відволікання уваги від пройопів на фронті, та інших зашкварів влади...
показать весь комментарий
16.07.2025 17:24 Ответить
Біла етнодержава на Закарпатті, де живуть мадяри і роми?
показать весь комментарий
16.07.2025 15:49 Ответить
показать весь комментарий
16.07.2025 17:04 Ответить
Це угруповання давно вже декларує такі наміри.
Варто поцікавитися тим, що є у мережі про The Base.
показать весь комментарий
16.07.2025 17:16 Ответить
А конкретніше? Що не так?
показать весь комментарий
17.07.2025 13:25 Ответить
Я сподіваюся наш моссад теж вбиває агентів нквс, просто це не висвітлюється
показать весь комментарий
16.07.2025 15:51 Ответить
Якийсь булшит, щоб скрити правду !
показать весь комментарий
16.07.2025 15:51 Ответить
правда проста - це фсба, як не було б прикро, бо контррозвідка тупо проїпала
показать весь комментарий
16.07.2025 16:00 Ответить
слідство триває
усі версії мають бути відпрацьовані
але є гіркий факт - вбитий спец, за ним стежили, вираховували, з'ясовували спосіб життя та графік - отже чистий пройоп контррозвідки та вб
показать весь комментарий
16.07.2025 16:21 Ответить
Коли розвалиться недоімперія, це ж скільки непотріба по всьому світу залишиться без роботи та грошей
показать весь комментарий
16.07.2025 15:54 Ответить
Декого "підбере" коммі_Китай, декого -- чучхеленд. Хтось емігрує до Ізраїлю чи Венесуели.

Але чимала частина, мабуть, зіп'ється і здохне.
показать весь комментарий
16.07.2025 16:17 Ответить
Вони там що, Цензор читають? Я якось писав з цього приводу 11.07.2025 21:30
показать весь комментарий
16.07.2025 15:57 Ответить
вважаю - замилювання в цілях самореклами. Хто зґвалтував Наомі Кемпбелл? І тракторист Вася з залу: -Я! Я!
А в загальному: брат єрмака тімафєєвічя живий - та й слава Богу
показать весь комментарий
16.07.2025 15:59 Ответить
Агенти фсб, цру та фбр в одній терористичній філії фсб в санкт-петербурзі, які вбивають українців (білу расу, до речі) та є неонацистами, які за білу расу???)))) Це що, збіговисько психів з розладами мислення? хто таку маячню вигадав?
показать весь комментарий
16.07.2025 16:00 Ответить
Вони за "традиційні цінності" проти яких на їх думку пішли українці...
Світова мережа справжніх неонацистів яким мізки промиває ФСБ якщо стисло.
показать весь комментарий
16.07.2025 17:29 Ответить
Туфта для идиотов.
показать весь комментарий
16.07.2025 16:17 Ответить
точнее не скажешь
показать весь комментарий
16.07.2025 20:01 Ответить
нарешті і у нас тепер є своя заборонена правоекстремістська терористична організація. Малюка можн з цим вітати. Прямо через тєлєграм.
показать весь комментарий
16.07.2025 16:18 Ответить
чергова локшина
показать весь комментарий
16.07.2025 16:38 Ответить
Від The Guardian?
показать весь комментарий
16.07.2025 17:38 Ответить
А вони що - істина в останній інстанції ...?
показать весь комментарий
16.07.2025 18:21 Ответить
Суть новини в тому, що відоме неонацистське угруповання взяло на себе відповідальність за вбивство українського СБУ-шника.
Що тут може бути не так?
показать весь комментарий
17.07.2025 09:15 Ответить
Ця муть противно ,, воняє" .
показать весь комментарий
16.07.2025 18:31 Ответить
очень похоже на правду...очень...очень...нет причин не доверять этой инфе... все очень правдободобно...не никаких сомнений что так и было дело...
показать весь комментарий
16.07.2025 19:59 Ответить
тут ⬇️ коротко та влучно все розписано
https://haqqin.az/news/354190
https://haqqin.az/news/354190
показать весь комментарий
17.07.2025 01:18 Ответить
бредятина, грушники шото приняли не то, криво дрянь смешали с дурью.
показать весь комментарий
17.07.2025 04:22 Ответить
Вилупки скінхеди татуйовані...
Вбивати білих Європейців на користь монголо-фіно-угро орди ..
Вилупки деграданти....
Найчорніший анекдот року