4943 посетителя онлайн

В течение 24-36 часов Трамп примет решение о вторичных санкциях против РФ, - Рубио

Введут ли США санкции против РФ Рубио дал ответ

Государственный секретарь США Марко Рубио рассказал, введут ли Штаты вторичные санкции против РФ после завершения срока дедлайна, который Дональд Трамп дал Путину для завершения войны против Украины.

Об этом он рассказал в интервью Fox Business, передает Цензор.НЕТ.

"Что ж, это решение, которое президент должен принять в течение следующих 24-36 часов", - отметил он.

"Многое будет зависеть от того, как пройдут переговоры - работа, которую мы будем проводить в течение следующих нескольких дней, от прогресса. И потом, в конечном итоге, президент примет решение о том, считает ли он необходимым вводить санкции или нет, в зависимости от того, как будет развиваться ситуация", - добавил Рубио.

В Белом доме ранее заявили, что США планируют ввести вторичные санкции против РФ 8 августа.

Напомним, что 6 августа спецпредставитель президента США Стив Уиткофф встретился в Москве с российским диктатором Владимиром Путиным: их диалог длился около 3 часов.

Впоследствии президент США Дональд Трампа назвал "очень продуктивной" встречу своего спецпосланника Стива Уиткоффа с российским диктатором Владимиром Путиным в России 6 августа, на которой обсуждалось завершение войны РФ против Украины.

Топ комментарии
+23
Думаю що вже ніяких санкцій не буде. Тампон вже мріє як з ****** п'є коньяк в Ялті і отримує шнобелівську премію "миру"
показать весь комментарий
07.08.2025 09:06 Ответить
+19
Ну звісно. Через 36 годин рудий ідіот ухвалить рішення подивитися,що буде далі.
показать весь комментарий
07.08.2025 09:12 Ответить
+15
Заборонить путіну в'їзд в Гренландію.
показать весь комментарий
07.08.2025 09:00 Ответить
Комментировать
Сортировать:
показать весь комментарий
07.08.2025 08:58 Ответить
Заборонить путіну в'їзд в Гренландію.
показать весь комментарий
07.08.2025 09:00 Ответить
плюс кокс мексиканських наркокартелів для кремля обкладе митом 50 відсотків
показать весь комментарий
07.08.2025 09:02 Ответить
Пягну. Зайци косят траву трик мраву
показать весь комментарий
07.08.2025 09:00 Ответить
Трин траву. Зайци косят. А нам все равно, косим трин траву...
показать весь комментарий
07.08.2025 11:37 Ответить
Бреше як москаль
показать весь комментарий
07.08.2025 09:01 Ответить
а може не ухвалить
показать весь комментарий
07.08.2025 09:04 Ответить
Думаю що вже ніяких санкцій не буде. Тампон вже мріє як з ****** п'є коньяк в Ялті і отримує шнобелівську премію "миру"
показать весь комментарий
07.08.2025 09:06 Ответить
Протягом 24-36 годин. Це нагадує відомий мем про "минут 10, 15.. минут 5, 10 5-го, 4, 5.. 10, 5-го.. утра"
показать весь комментарий
07.08.2025 09:08 Ответить
Краснов не піде проти РФ - його ворог Україна і Европа
показать весь комментарий
07.08.2025 09:11 Ответить
може вони підписали щось подібне пакту молотова-ріббентропа..
пакт хло-трумп..
показать весь комментарий
07.08.2025 10:59 Ответить
Ну звісно. Через 36 годин рудий ідіот ухвалить рішення подивитися,що буде далі.
показать весь комментарий
07.08.2025 09:12 Ответить
Міг би закріпити перемовини санкціями
показать весь комментарий
07.08.2025 09:13 Ответить
З великої хмари та малий дощ. Ті санкції вже до лампочки. Це як пожежу гасити - коли тільки сірник горить, то можна линути шклянку води і вистачить, а вже коли горить хата, то пафосно бігати зі шклянкою якось не має сенсу.
показать весь комментарий
07.08.2025 09:13 Ответить
Говорили, балакали, кричали, ще й плакали….
показать весь комментарий
07.08.2025 09:15 Ответить
Тримайте його семеро 24 -36 годин!!!
показать весь комментарий
07.08.2025 09:16 Ответить
"Фсьо... приехали... Поезд дальше не идёт...". У Трампа і "трампусиків" вичерпується "кредит довіри"... В кінці-кінців, прийдеться, все-таки, "за базар атвечать"...
показать весь комментарий
07.08.2025 09:18 Ответить
Трампидло виявився звичайнісіньким брехлом, яке стоїть перед фюрером кацапського чсвинорейху на задніх лапках і дружньо мотиляє перед ним хвостиком. При Байдені США були могутньою наддержавою, яку поважали в світі. А з приходом в Білий дурдом старого рудого пирдуна Трампекса, вплив США тепер такий, як у Ботсвани.
показать весь комментарий
07.08.2025 09:18 Ответить
Трамп готує дірочку під Нобелевську премію, на трьох ***** та зе.
показать весь комментарий
07.08.2025 09:19 Ответить
чого не вводить ті санкції? ми колись їх дочекаємося? поки у путіна є гроші на війну, то вона буде продовжуватися, бо імперія зла вважає Україну своєю територією. Якщо нічого не зроблять зараз, щоб лишити путіна бабла, то потім буде пізно.
показать весь комментарий
07.08.2025 09:24 Ответить
кацапи пишуть у змі, що до зими їм треба забрати повністю 4 області, примусити Україну до повної демілітаризації і відмови від НАТО, тоді вони будуть вважати, що їх цілі виконані. Навіть, якщо так і відбудеться, то що далі? Як довго це "перемир'я " буде тривати - півроку, рік, два?
показать весь комментарий
07.08.2025 09:27 Ответить
Муйня.Аби хотів,вже б ухвалив.Та і болт клав путін на ті санкції.Вони корінці жертимуть,а воювати будуть.
Сам же ***ло сказав,що є два варіанти,або п'яному під забором здохнуть,або як «героєм»на сво...
показать весь комментарий
07.08.2025 09:28 Ответить
24 - 36 - 48 годин: 10 - 50 -100 днів: півроку - 2 -3 . Може десь у другому президентському строку
показать весь комментарий
07.08.2025 09:42 Ответить
...третьому терміні...дуже хочется бути як пу
показать весь комментарий
07.08.2025 10:34 Ответить
це як рахувати. За Законом дійсно вже другий. Але не два терміна поспіль З'явиться якась маріканська Терешкова і обнулить Трамбона
показать весь комментарий
07.08.2025 13:32 Ответить
Та хай би краще з'явився Чарлі Ґіто.... 😉
показать весь комментарий
07.08.2025 20:45 Ответить
Ну, пінгвіни з незачселених островів, начувайтеся! Україні також прилетить за транспортування московитської нафти. А що буде Московії?Скоріш за все - нічого, бо "друг Болодья" так хоче припинити війну, яку почав Байден...
показать весь комментарий
07.08.2025 09:43 Ответить
Так він і не обіцяє ввести якісь"санкції", є обіцянка прийняти рішення про рішення...та там і такі собі санкції, ні про що, "пекельні" вже були...
показать весь комментарий
07.08.2025 09:55 Ответить
Ставлю на "Сцикане"
показать весь комментарий
07.08.2025 10:07 Ответить
Дежавю. Уже було про 24 години.
показать весь комментарий
07.08.2025 10:14 Ответить
Про "24 години" вже було,а 24/36-набагато круче..
показать весь комментарий
07.08.2025 10:27 Ответить
Одна надія на Венса,майбутнього господаря БД...
показать весь комментарий
07.08.2025 10:29 Ответить
Пряма мова Трампа: ... Не можу вам сказати точно, я був розчарований раніше, але ми допомогли вирішити п'ять воєн".

Псина рыжая имеешь в виду войны с Мексикой, Канадой, Панамой, Гренландией, ну и конфликт-шоу между Пакистаном и Индией?
показать весь комментарий
07.08.2025 10:51 Ответить
Є така приказка на кацапському телячому нарєчії : свежо преданье, но верится с трудом.
Поки Трампидло не оголосить санкції проти кацапської нафти, ніхто йому не повірить. В підсумку про цього рудого блазня. Воно вже настільки зганьбилося своїми тупими висерами, що цьому рудому блазню ніхто не вірить. Це буде черговий пердь в калюжу.
показать весь комментарий
07.08.2025 10:51 Ответить
хло водить за ніс трумпа,
трумп - всіх інших..
невже трумп продовжена рука хла?
показать весь комментарий
07.08.2025 10:53 Ответить
Так все таки готуватися до зустрічей чи санкції вводити.
показать весь комментарий
07.08.2025 11:18 Ответить
Через 24,36,72,144,288,576..........
показать весь комментарий
07.08.2025 11:48 Ответить
В течение 24-36 часов Трамп примет таблетки, - Рубио
показать весь комментарий
07.08.2025 12:41 Ответить
Якщо 24 години - це мінімум 8 місяців, тоді 36 годин - від року і більше.
показать весь комментарий
07.08.2025 14:07 Ответить
Відповідь вже є. НІТ!
показать весь комментарий
07.08.2025 16:58 Ответить
саме ганебне те, що після "перемир'я" США буде гендлювати з росією ніби нічого й не сталося