4253 відвідувача онлайн

Протягом 24-36 годин Трамп ухвалить рішення щодо вторинних санкцій проти РФ, - Рубіо

Чи запровадять США санкції проти РФ Рубіо дав відповідь

Державний секретар США Марко Рубіо розповів, чи запровадять Штати вторинні санкції проти РФ після завершення терміну дедлайну, який Дональд Трамп дав Путіну для завершення війни проти України.

Про це він розповів в інтерв'ю Fox Business, передає Цензор.НЕТ.

"Що ж, це рішення, яке президент має ухвалити протягом наступних 24-36 годин", - зазначив він.

"Багато чого буде залежати від того, як пройдуть переговори - робота, яку ми будемо проводити протягом наступних кількох днів, від прогресу. І потім, в кінцевому підсумку, президент ухвалить рішення про те, чи вважає він за необхідне запроваджувати санкції чи ні, залежно від того, як буде розвиватися ситуація", - додав Рубіо.

У Білому домі раніше заявили, що США планують запровадити вторинні санкції проти РФ 8 серпня.

Нагадаємо, що 6 серпня спецпредставник президента США Стів Віткофф зустрівся у Москві з російським диктатором Володимиром Путіним: їхній діалог тривав близько 3 годин.

Згодом президент США Дональд Трампа назвав "дуже продуктивною" зустріч свого спецпосланця Стіва Віткоффа з російським диктатором Володимиром Путіним у Росії 6 серпня, на якій обговорювалося завершення війни РФ проти України.

Топ коментарі
+23
Думаю що вже ніяких санкцій не буде. Тампон вже мріє як з ****** п'є коньяк в Ялті і отримує шнобелівську премію "миру"
показати весь коментар
07.08.2025 09:06 Відповісти
+19
Ну звісно. Через 36 годин рудий ідіот ухвалить рішення подивитися,що буде далі.
показати весь коментар
07.08.2025 09:12 Відповісти
+15
Заборонить путіну в'їзд в Гренландію.
показати весь коментар
07.08.2025 09:00 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
07.08.2025 08:58 Відповісти
Заборонить путіну в'їзд в Гренландію.
показати весь коментар
07.08.2025 09:00 Відповісти
плюс кокс мексиканських наркокартелів для кремля обкладе митом 50 відсотків
показати весь коментар
07.08.2025 09:02 Відповісти
Пягну. Зайци косят траву трик мраву
показати весь коментар
07.08.2025 09:00 Відповісти
Трин траву. Зайци косят. А нам все равно, косим трин траву...
показати весь коментар
07.08.2025 11:37 Відповісти
Бреше як москаль
показати весь коментар
07.08.2025 09:01 Відповісти
а може не ухвалить
показати весь коментар
07.08.2025 09:04 Відповісти
Думаю що вже ніяких санкцій не буде. Тампон вже мріє як з ****** п'є коньяк в Ялті і отримує шнобелівську премію "миру"
показати весь коментар
07.08.2025 09:06 Відповісти
Протягом 24-36 годин. Це нагадує відомий мем про "минут 10, 15.. минут 5, 10 5-го, 4, 5.. 10, 5-го.. утра"
показати весь коментар
07.08.2025 09:08 Відповісти
Краснов не піде проти РФ - його ворог Україна і Европа
показати весь коментар
07.08.2025 09:11 Відповісти
може вони підписали щось подібне пакту молотова-ріббентропа..
пакт хло-трумп..
показати весь коментар
07.08.2025 10:59 Відповісти
Ну звісно. Через 36 годин рудий ідіот ухвалить рішення подивитися,що буде далі.
показати весь коментар
07.08.2025 09:12 Відповісти
Міг би закріпити перемовини санкціями
показати весь коментар
07.08.2025 09:13 Відповісти
З великої хмари та малий дощ. Ті санкції вже до лампочки. Це як пожежу гасити - коли тільки сірник горить, то можна линути шклянку води і вистачить, а вже коли горить хата, то пафосно бігати зі шклянкою якось не має сенсу.
показати весь коментар
07.08.2025 09:13 Відповісти
Говорили, балакали, кричали, ще й плакали….
показати весь коментар
07.08.2025 09:15 Відповісти
Тримайте його семеро 24 -36 годин!!!
показати весь коментар
07.08.2025 09:16 Відповісти
"Фсьо... приехали... Поезд дальше не идёт...". У Трампа і "трампусиків" вичерпується "кредит довіри"... В кінці-кінців, прийдеться, все-таки, "за базар атвечать"...
показати весь коментар
07.08.2025 09:18 Відповісти
Трампидло виявився звичайнісіньким брехлом, яке стоїть перед фюрером кацапського чсвинорейху на задніх лапках і дружньо мотиляє перед ним хвостиком. При Байдені США були могутньою наддержавою, яку поважали в світі. А з приходом в Білий дурдом старого рудого пирдуна Трампекса, вплив США тепер такий, як у Ботсвани.
показати весь коментар
07.08.2025 09:18 Відповісти
Трамп готує дірочку під Нобелевську премію, на трьох ***** та зе.
показати весь коментар
07.08.2025 09:19 Відповісти
чого не вводить ті санкції? ми колись їх дочекаємося? поки у путіна є гроші на війну, то вона буде продовжуватися, бо імперія зла вважає Україну своєю територією. Якщо нічого не зроблять зараз, щоб лишити путіна бабла, то потім буде пізно.
показати весь коментар
07.08.2025 09:24 Відповісти
кацапи пишуть у змі, що до зими їм треба забрати повністю 4 області, примусити Україну до повної демілітаризації і відмови від НАТО, тоді вони будуть вважати, що їх цілі виконані. Навіть, якщо так і відбудеться, то що далі? Як довго це "перемир'я " буде тривати - півроку, рік, два?
показати весь коментар
07.08.2025 09:27 Відповісти
Муйня.Аби хотів,вже б ухвалив.Та і болт клав путін на ті санкції.Вони корінці жертимуть,а воювати будуть.
Сам же ***ло сказав,що є два варіанти,або п'яному під забором здохнуть,або як «героєм»на сво...
показати весь коментар
07.08.2025 09:28 Відповісти
24 - 36 - 48 годин: 10 - 50 -100 днів: півроку - 2 -3 . Може десь у другому президентському строку
показати весь коментар
07.08.2025 09:42 Відповісти
...третьому терміні...дуже хочется бути як пу
показати весь коментар
07.08.2025 10:34 Відповісти
це як рахувати. За Законом дійсно вже другий. Але не два терміна поспіль З'явиться якась маріканська Терешкова і обнулить Трамбона
показати весь коментар
07.08.2025 13:32 Відповісти
Та хай би краще з'явився Чарлі Ґіто.... 😉
показати весь коментар
07.08.2025 20:45 Відповісти
Ну, пінгвіни з незачселених островів, начувайтеся! Україні також прилетить за транспортування московитської нафти. А що буде Московії?Скоріш за все - нічого, бо "друг Болодья" так хоче припинити війну, яку почав Байден...
показати весь коментар
07.08.2025 09:43 Відповісти
Так він і не обіцяє ввести якісь"санкції", є обіцянка прийняти рішення про рішення...та там і такі собі санкції, ні про що, "пекельні" вже були...
показати весь коментар
07.08.2025 09:55 Відповісти
Ставлю на "Сцикане"
показати весь коментар
07.08.2025 10:07 Відповісти
Дежавю. Уже було про 24 години.
показати весь коментар
07.08.2025 10:14 Відповісти
Про "24 години" вже було,а 24/36-набагато круче..
показати весь коментар
07.08.2025 10:27 Відповісти
Одна надія на Венса,майбутнього господаря БД...
показати весь коментар
07.08.2025 10:29 Відповісти
Пряма мова Трампа: ... Не можу вам сказати точно, я був розчарований раніше, але ми допомогли вирішити п'ять воєн".

Псина рыжая имеешь в виду войны с Мексикой, Канадой, Панамой, Гренландией, ну и конфликт-шоу между Пакистаном и Индией?
показати весь коментар
07.08.2025 10:51 Відповісти
Є така приказка на кацапському телячому нарєчії : свежо преданье, но верится с трудом.
Поки Трампидло не оголосить санкції проти кацапської нафти, ніхто йому не повірить. В підсумку про цього рудого блазня. Воно вже настільки зганьбилося своїми тупими висерами, що цьому рудому блазню ніхто не вірить. Це буде черговий пердь в калюжу.
показати весь коментар
07.08.2025 10:51 Відповісти
хло водить за ніс трумпа,
трумп - всіх інших..
невже трумп продовжена рука хла?
показати весь коментар
07.08.2025 10:53 Відповісти
Так все таки готуватися до зустрічей чи санкції вводити.
показати весь коментар
07.08.2025 11:18 Відповісти
Через 24,36,72,144,288,576..........
показати весь коментар
07.08.2025 11:48 Відповісти
В течение 24-36 часов Трамп примет таблетки, - Рубио
показати весь коментар
07.08.2025 12:41 Відповісти
Якщо 24 години - це мінімум 8 місяців, тоді 36 годин - від року і більше.
показати весь коментар
07.08.2025 14:07 Відповісти
Відповідь вже є. НІТ!
показати весь коментар
07.08.2025 16:58 Відповісти
саме ганебне те, що після "перемир'я" США буде гендлювати з росією ніби нічого й не сталося