12251 посетитель онлайн

Трамп высказался очень четко – войск США в Украине не будет, – Вэнс

Венс

США не будут отправлять своих военных в Украину в рамках гарантий безопасности.

Об этом заявил вице-президент США Джей Ди Вэнса в интервью для NBC News, сообщает Цензор.НЕТ.

"Президент высказался очень четко. Американских войск на земле в Украине не будет, но мы будем продолжать играть активную роль в обеспечении гарантий безопасности украинцев и уверенности, необходимых для остановки войны со своей стороны, а также ощущения, что россияне могут довести войну до конца со своей стороны",- сказал американский политик.

"Мы и дальше будем пытаться убеждать их (Украину и РФ,- ред.) говорить друг с другом и продолжать дипломатическую игру, потому что это единственный способ довести это дело до конца", - сказал Вэнс.

Развертывание сил поддержки в Украине

Напомним, "Коалиция желающих" заявила о готовности развернуть силы поддержки в Украине сразу после прекращения боевых действий.

Президент Трамп исключил возможность размещения американских войск на территории Украины в рамках гарантий безопасности.

В то же время Великобритания готова отправить свои войска для защиты неба и портов в Украине, но не к линии фронта.

Ранее президент Франции Эмманюэль Макрон отметил важность размещения в Украине иностранных войск, отметив, что речь может идти о нескольких тысячах.

Топ комментарии
+28
Трамп і чітко-речі несумісні...
показать весь комментарий
24.08.2025 19:06 Ответить
+20
Мы это давно поняли. Но с вашим "правлением" войск США скоро и в США не останется.
показать весь комментарий
24.08.2025 19:09 Ответить
+18
Від Трампа в Україні взагалі нічого доброго не буде.
показать весь комментарий
24.08.2025 19:09 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Трамп і чітко-речі несумісні...
показать весь комментарий
24.08.2025 19:06 Ответить
аминямнумум. я чітко сказав
показать весь комментарий
24.08.2025 19:08 Ответить
Від Трампа в Україні взагалі нічого доброго не буде.
показать весь комментарий
24.08.2025 19:09 Ответить
Адміністрація рудого фріка українцям НЕ друзі! 🤬
показать весь комментарий
24.08.2025 19:48 Ответить
Ну тоді йдіть за рузьгим кораблем зі своїми гарантіями і мирними угодами
показать весь комментарий
24.08.2025 19:09 Ответить
показать весь комментарий
24.08.2025 19:14 Ответить
Мы это давно поняли. Но с вашим "правлением" войск США скоро и в США не останется.
показать весь комментарий
24.08.2025 19:09 Ответить
То так,вони будуть зайняти
розстиланням червоної доріжки.
показать весь комментарий
24.08.2025 19:35 Ответить
Військ не відправлятимуть, в НАТО поставили нам заборону, зброю не дають у достатній кількості, ******** не дають зовсім, санкції проти Кацапстану виключно на словах. Єдине завдання у них це змусити Україну до капітуляції. Напуркуа вони нам потрібні від слова зовсім? Підтримуємо затрампівський хор європейських мальчіков виключно щоб США не стали військовим союзником Москви?
показать весь комментарий
24.08.2025 19:11 Ответить
F.Dorochenko реєстрація: 24.08.2025
Слава Україні!!!
показать весь комментарий
24.08.2025 20:08 Ответить
Бублічкі нравяца?
показать весь комментарий
24.08.2025 20:23 Ответить
Шото Венс розпистелся - мабуть Трамп йому по макітрі на стукав за дурні поради по дружбі з кацапами
показать весь комментарий
24.08.2025 19:11 Ответить
Та всі вже це чули , мінімум 100500 разів !! Навіщо знову і знову товкти воду в ступі ?
показать весь комментарий
24.08.2025 19:12 Ответить
йому треба Подоляка до себе перекупити від Єрмака - він то знає , співпрацював з американцем Манафортом , може й не прямо але ПРивели таки разом ЧЯника , зробили українців ..А потім ЗЄ!!! Венс хоче президентства й хоче усіх голосів респів .
показать весь комментарий
24.08.2025 19:21 Ответить
Уточняй, поки Трамп президент.
Багато в світі пісдунців-політиків розвелося.
показать весь комментарий
24.08.2025 19:18 Ответить
та то так - команди ПР Кремля - під назвою ЗЕ туди ж ( сама Юля попереджала у 2018 на каналі Медведчука у Влащенко). Відчувала лярва стара, що стане отработаним матеріалом у МЛАДОРЕГІОНАЛІВ на Банковій , як й мафіозі Дніпра БЄНЯ
показать весь комментарий
24.08.2025 19:26 Ответить
Ну собачий пеніс, так собачий пеніс. Нам за ядерку та ресурси вже дали, нам не звикать. Покладуть потужну гарантію Зельке на воротнік.
показать весь комментарий
24.08.2025 19:22 Ответить
давай крути пЄдалі - ато малоо заплатять..
показать весь комментарий
24.08.2025 19:27 Ответить
Та ніт, норм заплатять.
показать весь комментарий
24.08.2025 19:50 Ответить
трампон - тампон пуйла.... Потрібно протриматися до кінця його каденції....!!!!
показать весь комментарий
24.08.2025 19:27 Ответить
Трамп також чітко заявив, що закінчить війну за один день 🤣🤣🤣
показать весь комментарий
24.08.2025 19:29 Ответить
Венс це просто рупор Трумпа. Поряд з Деменцієм знаходяться лише підлабузники і його ретранслятори. Трамп звільняє незважаючи за будь які заслуги всіх хто приносить йому погані звістки. За "непатріотизм". Він уже в бульбашці і те ж саме чекає на США. Гудбай Америка. Перефразовуючи, якщо бог хоче покарати країну він позбавляє її керівництво розуму.
показать весь комментарий
24.08.2025 19:30 Ответить
Діджей Венс рупор МАГА і її агент в уряді Трумпа.
показать весь комментарий
24.08.2025 19:57 Ответить
Він тепер вже не рупор МАGA, а обслуговуючи Трампа стає її могильщиком.
показать весь комментарий
24.08.2025 22:19 Ответить
Товариші та прихильники Трампа Паркенсон та Альцгеймер також підтримали його...як завжди
показать весь комментарий
24.08.2025 19:40 Ответить
Так , все вірно. Треба заходити зразу на росію.
показать весь комментарий
24.08.2025 19:49 Ответить
На йуха тут потрібні імпотентні вояки, які навіть пристойний парад не в змозі влаштувати!
показать весь комментарий
24.08.2025 19:56 Ответить
"ми продовжуватимемо відігравати активну роль у забезпеченні гарантій безпеки українців" - та ми вже і побачили, і відчули вашу, блдь, роль, фуфлойоби. Вже краще мовчав би, поц низькопробний.
показать весь комментарий
24.08.2025 20:02 Ответить
Цікаво подано. Венс сказав, що
Трамп сказав, що військ не буде.
Венс не сказав що,
Військ не буде. В якщо Трампа не буде?
показать весь комментарий
24.08.2025 20:27 Ответить
показать весь комментарий
24.08.2025 20:59 Ответить
АМЕРИКАНСЬКІ 3,14ЗДАБОЛИ ПЕРЕКОНУВАЛИ КУЙЛА СЛОВАМИ.НА КОТРІ КУЙЛО ВІДПОВІДАВ МАСОВАНИМИ ОБСТРІЛАМИ УКРАЇНИ.ВБИВСТВОМ УКРАЇНЦІВ І РУЙНАЦІЄЮ УКРАЇНИ...СУЧІ ДІТИ
показать весь комментарий
24.08.2025 21:08 Ответить
, а якшо будуть, то на боці росіян" (тобто кацапні; прим. моя).
показать весь комментарий
24.08.2025 21:11 Ответить
Венс профукал своє президенство... шістці не стати тузом....
показать весь комментарий
24.08.2025 21:15 Ответить
Да вас тут ніхто і не чекає. Бо всеодно втечете (ВОЇНи)
показать весь комментарий
24.08.2025 21:22 Ответить
Коли Трамп це казав - йому прутень #уйла не заважав розмовляти?
Переплюнути Зеленського - це ще треба вміти, Трампу з командою це вдалося - вони ще значно більші клоуни! Шапіто Make America Great Again Garbage
показать весь комментарий
24.08.2025 21:27 Ответить
********** державн-гаранта Будапештського меморандуму! Він увійде в Історію світу, цей кандидат на Нобелівську премію миру((
показать весь комментарий
24.08.2025 21:33 Ответить
Висувати на Нобелівську можуть скільки завгодно. А хто ж дасть? Можна висунути вас через якусь кишенькову організацію. Будете потім писати в резюме "висували на Нобелівську премію".
показать весь комментарий
24.08.2025 22:23 Ответить