6534 посетителя онлайн

Цены на нефть выросли после украинских атак на российские энергообъекты, - Reuters

Российская нефть

Цены на нефть выросли на фоне украинских атак дронами по российским энергетическим объектам, что вызвало беспокойство относительно стабильности поставок.

Об этом сообщает Reuters, передает Цензор.НЕТ.

Как отмечается, фьючерсы на Brent поднялись на 3 цента (0,04%) - до $67,76 за баррель. Американская WTI выросла на 7 центов (0,11%) - до $63,73.

Аналитик IG Тони Сайкамор отметил, что успехи Украины в поражении российской нефтяной инфраструктуры увеличивают риски роста цен на нефть.

Между тем вице-президент США Джей Ди Вэнс заявил, что Россия согласилась на существенные уступки в переговорах, в частности отказалась от идеи установления марионеточного режима в Киеве и дала согласие на определенные гарантии территориальной целостности Украины.

Однако президент США Дональд Трамп пригрозил новыми санкциями против Москвы, если в течение двух недель не будет прогресса в урегулировании войны.

Инвесторский оптимизм также подпитал намек главы ФРС Джерома Пауэлла на возможное снижение ставки в ближайшее время. Это усилило спрос на сырьевые активы, на что дополнительно повлияли перебои с поставками энергоносителей и металлов.

Напомним, в воскресенье Украина атаковала объекты в России: резко упала мощность одного из реакторов на крупной АЭС, а также произошел масштабный пожар на экспортном топливном терминале в Усть-Луге. В то же время в Ростовской области уже четвертый день горит Новошахтинский НПЗ после атаки дронами. Его годовая мощность составляет 5 млн тонн нефти (около 100 тыс. баррелей в день).

Топ комментарии
+4
Ціна Brent піднялися на 3 центи на бочці??? Та ви шо? Що, вважаєте - Катастрофа?
Та ні, це ви хочете всіх нас перелякати... Та й цікавить нас лише ціна бочки Urals....
показать весь комментарий
25.08.2025 10:36 Ответить
+2
Українські удари по нафтоПЕРЕРОБНИМ заводам ціни на нафту якраз знижують. А от танці трампона з військами навколо Венесуели на ці ціни можуть повпливати напрямув сторону підвищення.
показать весь комментарий
25.08.2025 12:31 Ответить
+1
на всі 100 - неможливо. Через китайозів.
показать весь комментарий
25.08.2025 10:52 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Якщо фламінго вдарить по іншим великим потужностям, які добре палають, то це створить ще більший дефіцит.
показать весь комментарий
25.08.2025 10:36 Ответить
Тут питання у тому, що високі ціни на нафту вигідні саме москвовії і не вигідні Україні. Тому тут є питання...Бити по кацапських НПЗ - однозначно, а от чи бити по портах відвантаження сирої нафти - потрібно прорахувати, чи підвищення цін на нафту не перекриє по доходах для кацапів зменшення поставок нафти...
показать весь комментарий
25.08.2025 11:07 Ответить
не перекриє. Нафти на ринку достатньо. Просто багато шаровиків не хочуть вкладатись у переобладнання виробництв на іншу нафту, і будуть до останнього купляти ESPO i Urals. Бо гроші.
показать весь комментарий
25.08.2025 16:05 Ответить
Ціна Brent піднялися на 3 центи на бочці??? Та ви шо? Що, вважаєте - Катастрофа?
Та ні, це ви хочете всіх нас перелякати... Та й цікавить нас лише ціна бочки Urals....
показать весь комментарий
25.08.2025 10:36 Ответить
та дала згоду на певні гарантії територіальної цілісності України - рашистські гарантії територіальної цілосності не годяться навіть для того,щоб ними "трамбонову" задницю "обслужити"....
показать весь комментарий
25.08.2025 10:36 Ответить
Ну бридня ж.
Оркам розбили НПЗ де літера П - переробка. Тобто на ринку пропозиція НЕпереробленої нафти збільшується бо її, очевидно, треба кудись дівать...
показать весь комментарий
25.08.2025 10:45 Ответить
та не тільки НПЗ покалічили, але й нафтові транспортні магістралі...
показать весь комментарий
25.08.2025 10:51 Ответить
Три НПЗ переробляли суттєво більше нафти ніж качала Дружба. Окрім того в Дружбу вони зараз заливають нафту з ж/д. Там вся лінія на Мозир забита ешелонами.
показать весь комментарий
25.08.2025 11:04 Ответить
23 Серпня, 14:29
Міненерго Казахстану: удар ЗСУ по "дружбі" не вплинув на експорт нафти

По цьому нафтопроводу Республіка експортує нафту в основному до Німеччини
показать весь комментарий
25.08.2025 11:10 Ответить
"Не вплинула" тому що там сльози - 100 т.тон з 6 мільйонів.
показать весь комментарий
25.08.2025 11:21 Ответить
Мабуть Німеччина той обсяг перехопила, Словаки можуть каністрами з Німеччини возити.

Казахський бензин.
показать весь комментарий
25.08.2025 11:30 Ответить
Ніхто ж не проти високих світових цін на нафту. Важливо випиляти паРашу з цього ринку
показать весь комментарий
25.08.2025 10:47 Ответить
на всі 100 - неможливо. Через китайозів.
показать весь комментарий
25.08.2025 10:52 Ответить
Якщо херачити кожен день по рашистській нафтогазовій інфрастуртурі то Китай і індія при всьому бажанню не зможуть купити у Сосії те чого немає. Бо я вже впевнився що швидше і легше загасити всю видобувну і переробну галузь Сосії чим вмовити всіх союзників рашистів відмовитися від рашистської сировини
показать весь комментарий
25.08.2025 11:39 Ответить
Їм по 100-120 дуже добре допоможе наповнити бюджет.

ну а ізолювати її неможливо, Китай і Індія - половина населення планети.
показать весь комментарий
25.08.2025 10:56 Ответить
Як нафта з Сибіру потрапляє в Індію?
показать весь комментарий
25.08.2025 11:18 Ответить
Нафтовими танкерами. Як і багато де юзається

Нафтопроводи значно зменшують вартість і час доставки, але це спадщина совка...
показать весь комментарий
25.08.2025 11:32 Ответить
А як танкери запливають в Сибір?
показать весь комментарий
25.08.2025 11:37 Ответить
нафтові термінали в Арктиці і на Далекому Сході.
Ну і в Чорному морі, теж.
показать весь комментарий
25.08.2025 11:42 Ответить
Нафтові термінали під'єднані до певних родовищ. В арактиці, до речі, їх нема а на ДС тільки те що добувається там.
Тому для того щоб нафта потрапила в Індію вона трубою доставляється в Новоросійськ або Усть-Лугу.
Де закупорити її не так складно.
показать весь комментарий
25.08.2025 11:54 Ответить
Арктичний нафтоналивний термінал "Ворота Арктики". Розташований в акваторії Обської губи в районі села Мис Кам'яний. Призначений для цілорічної відвантаження в танкери нафти Новопортовського нафтогазоконденсатного родовища.
показать весь комментарий
25.08.2025 11:56 Ответить
Угу. Тільки туди ще танкери треба спеціальні.
показать весь комментарий
25.08.2025 12:11 Ответить
Архангельський нафтоналивний термінал-переливають з цистерн.

втім як і термінал в Петербурзі - нефтяной терминал «Порт Бухта Север»., який заливає з дружби.
показать весь комментарий
25.08.2025 12:01 Ответить
Випиляти рашку з цього ринку, нажаль, абсолютно неможливо. Тому найкращий варіант - саме низькі ціни на нафту + змущення кацапів продавати свою нафту з додатковим великим дисконтом.
показать весь комментарий
25.08.2025 11:09 Ответить
Ще рік назад казали що неможливо знищити рашистські стратегічні бомбардувальники в глибокому тилу. А як виявилося все це можливо аж бігом. А знищувати рашистські нафто і газопроводи які рашисти взагалі контролювати не можуть бо це десятки тисяч кілометрів труб через весь континент, це думаю набагато легше буде
показать весь комментарий
25.08.2025 11:43 Ответить
А чим замінити об'єм кацапської нафти? ВСе одно її купуватимуть, тільки вона ще в ціні виросте, що забеспечить кацапам надприбутки.
показать весь комментарий
25.08.2025 12:08 Ответить
3 центи. Британська журналісти як британські вчені.
показать весь комментарий
25.08.2025 11:11 Ответить
Зросли на 3 центи? Це називається не зросли, а не змінились.
показать весь комментарий
25.08.2025 11:27 Ответить
Нехай зростають. Все одно Сосія не зможе продавати нафту. Може ***** скоріше здохне від люті і безсилля коли буде бачити що ціна на нафту росте а воно продати нічого не може
показать весь комментарий
25.08.2025 11:37 Ответить
Українські удари по нафтоПЕРЕРОБНИМ заводам ціни на нафту якраз знижують. А от танці трампона з військами навколо Венесуели на ці ціни можуть повпливати напрямув сторону підвищення.
показать весь комментарий
25.08.2025 12:31 Ответить