11413 посетителей онлайн

Индустриальный парк Sparrow горит после атаки РФ во Львове. ФОТО

Во Львове после атаки РФ горит индустриальный парк Sparrow после атаки РФ.

Об этом сообщил в телеграм-канале мэр города Андрей Садовый, информирует Цензор.НЕТ.

"Предварительно, информации о пострадавших нет. Это гражданский объект, без какой-либо милитаристской составляющей", - отметил он.

горит Sparrow

Ранее Цензор.НЕТ сообщал, что войска РФ атакуют запад Украины ракетами. Есть угроза для Львова и Закарпатья. Группа ракет летит на Стрый. Также известно, что сейчас часть Львова без света. 13 вражеских дронов уничтожено в Черкасской области. Там повреждены ЛЭП, есть обесточивание.

Также сообщалось, что рашисты атакуют дронами Прикарпатье. Работает ПВО. В Ивано-Франковске взрывы.

Топ комментарии
+70
показать весь комментарий
05.10.2025 09:05 Ответить
+48
Бо фейкові фламінго не літають
показать весь комментарий
05.10.2025 08:57 Ответить
+42
Де ж фламінго? Зе казав виробляють но-стоп.Який він пі@дун.Стосовно мера Садового,цей придурок навів на обєкт.Недавно дав інтервю про відкриття.Ось пропіарився,чмо.
показать весь комментарий
05.10.2025 08:53 Ответить
Комментировать
Сортировать:
А ми кацапів асфальтом
показать весь комментарий
05.10.2025 08:49 Ответить
тільки повні ЗЄкретини під час війни і навіть після неї будують індустріальні парки на великих площах, маючи такого скаженого сусіда як рашка,

стратегією ******** індустрії має бти максимальна розсередженість

.
показать весь комментарий
05.10.2025 13:18 Ответить
Всьо што нажіто нєпасільним трудом. Да вони думали, що якось пропетляють, що до них не прилетить, та ні прилетіло. Дурні повинні страждати допоки не порозумнішають.
показать весь комментарий
05.10.2025 13:25 Ответить
ДВА НАЙБІЛЬШИХ НПЗ на росії ЗНОВУ МІНУС
показать весь комментарий
05.10.2025 16:06 Ответить
ЗСУ знищує рашиські НПЗ, а
вертикаль ЗЄльоного своїми недолугими діями нищить українську промисловість

.
показать весь комментарий
05.10.2025 16:14 Ответить
Каким боком Садовый до ********* вертикали
показать весь комментарий
05.10.2025 17:28 Ответить
Це просто жахливо, наскільки безнадійно погана в ЗСУ проти-повітряна оборона. Дронам і ракетам треба пролетіти всю Україну, щоб попасти в західні області. Де ешелонуваня ППО, зонна структура, щоб коли ракета пролітає одну зону, вона зразу передавалася слідуючій. Організація ППО просто жахлива і не покращується. Чому ракети Пуйла не зустрічаються ракетами і дронами ППО ще на підльоті до території України?
показать весь комментарий
05.10.2025 17:49 Ответить
Хіба до цього часу війна була не всерйоз ? Коли кацапня запускала по Україні сотню ракет за одну ніч , це було не всерйоз ?
показать весь комментарий
05.10.2025 08:54 Ответить
Тепер, до ракет, 700 дронів.
показать весь комментарий
05.10.2025 09:40 Ответить
Максим. Четвёртый год смотрю вражеские каналы. Ибо надо представлять себе, что делает и думает враг. Хотя сейчас наши дураки обвинят меня в кацапской пропаганде. Так вот-последнее время они выдвигают идею, не бить одномоментно по всей Украине. Выбирать несколько объектов или городов. Сносить всё под ноль. И Так постепенно по всей стране. Я написал что похоже, они это так и стали делать. Наше ПВО по всей видимости, не в состоянии справиться с количеством Дронов под 1.000 за ночь. Ну а насчёт Роялиста-Я думаю потужный видосик уже готовится в ответ. С розовым фламинго.
показать весь комментарий
05.10.2025 10:06 Ответить
Чому лише - останній час .? Ця ідея не нова , кацапи постійно про це говорять . Те що кацапи мелють на своїх пропагандистських гівношоу , його ні на які вуха не натягнеш . Суцільна маячня , замішана на дурнуватих скрєпах , на вялічії і пихатості , і на якихось - дитячих обідах на Україну і на увесь світ взагалі .
Ідеї - стєрєть Украіну с ліца землі килимовими бомбардуваннями , кацапня висуває щодня - протягом всієї війни . Тут нічого нового . Але балакати це одне , а реалізувати це інше . Львів - величезне місто і щоб знести його під нуль , у кацапні ніяких ракет і дронів не вистачить .
Вони звісно можуть його кошмарити , кожним бомбардуванням знищуючи окремі об'єкти , але їх там тисячі .
показать весь комментарий
05.10.2025 10:54 Ответить
бла бла бла ... Конкретно, скільки втратила держава та інвестори на цьому супер-новому об"єкті ?
показать весь комментарий
05.10.2025 11:00 Ответить
Ти мене про це питаєш ? Я тобі що Садовий ?
показать весь комментарий
05.10.2025 11:14 Ответить
Вова ********* не втратив жодного власного долара, які в надійних місцях, як і сам "гаманець" Вови-Міндич.
показать весь комментарий
05.10.2025 17:27 Ответить
смотрю расєйскоє тв, разгаваріваю і пишу па рускі. напевно і расєйську музику слухаєш...
показать весь комментарий
05.10.2025 10:55 Ответить
Ты полный придурок ни одна ПВО не может сбить 1000 обьектов а ваша кацапсинская и 100 не собьет
показать весь комментарий
05.10.2025 11:21 Ответить
кацапи просто планомірно збільшують виробництво дронів і ракет. розвідка про це сто тисяч разів казала. чому ми не запускаємо безпілотники по заводам з виготовлення шахедів? та й нпз не часто горять.
показать весь комментарий
05.10.2025 08:56 Ответить
Бо фейкові фламінго не літають
показать весь комментарий
05.10.2025 08:57 Ответить
показать весь комментарий
05.10.2025 09:05 Ответить
сарказм зрозумілий, насправді, це усе літає, але не у тій кількості, що нам би хотілося
показать весь комментарий
05.10.2025 10:51 Ответить
ось неповний список уражених об'єктів на рф:

жовтень:

нафтопереробний завод Кіріші (04.10.)
нафтопереробний завод Орськ (03.10.)
нафтопереробний завод Ярославль (01.10.)*

вересень:

нафтоперекачувальна станція Суходольна (30.09)
паливний склад Федосія (29.09)*
нафтопереробний завод Афіпський (26.09.)
нафтоперекачувальна станція Зензеватка (24.09.)
нафтоперекачувальна станція Кузьміч 1 (24.09.)
нафтопереробний завод Салават (24.09.)
нафтопереробний завод Новокуйбишевськ (20.09.)
нафтопереробний завод Саратов (20.09.)
нафтопереробний завод Салават (18.09.)
нафтопереробний завод Волгоград (18.09.)
нафтопереробний завод Кстов (16.09.)
нафтопереробний завод Саратов (16.09.)
нафтопереробний завод Кіріші (14.09.)
нафтопереробний завод Ново-Уфа (13.09.)
паливний склад Смоленськ (12.09.)
нафтоперекачувальна станція Найтоповічі ТРАНСНЕФТЬ (07.09.)
нафтопереробний завод Ільський (07.09.)
нафтопереробний завод Рязань (05.09.)
паливний склад Луганськ (04.09.)

серпень:

нафтопереробний завод Сизран (30.08.)
нафтопереробний завод Краснодар (30.08.)
нафтопереробний завод Афіпський (28.08.)
нафтопереробний завод Куйбишевський (28.08.)
нафтопереробний завод Сизранський (24.08.)
нафтопереробний завод Альбашнефть (22.08.)
нафтоперекачувальна станція Унеча - ТРАНСНЕФТЬ (21.08.)
нафтопереробний завод Новошахтинський (20.08.)
нафтоперекачувальна станція Нікольське-ТРАНСНЕФТЬ (18.08.)
нафтопереробний завод Волгоградський (14.08.)
нафтоперекачувальна станція Унеча - ТРАНСНЕФТЬ (12.08.)
нафтопереробний завод Саратов (10.08.)
база ПММ «ЕРТАН» (08.08.)
нафтопереробний завод Афіпський (07.08.)
паливний склад Сочі (03.08.)
нафтопереробний завод Рязань (02.08.)
показать весь комментарий
05.10.2025 13:05 Ответить
Якісь разові успіши на межі можливого. А за який час кацапня відновить виробницто. Тут без системного і наростаючого винищення толку не буде.
показать весь комментарий
05.10.2025 13:31 Ответить
ще недавно за відвод військ, та за погляд до очей хла,
вибрали свій напрямок умиротворення хла,
вибрали собі вождів,
отруєних московькою отрутою,..
а тут, бац, хочеться системного винищення.,
сама зрада, мало зброї...

Слава ЗСУ!,
слава героям!,
що б'ть окупанта, П卐ТЛЕРА, та його бидло,
на їхній території!
показать весь комментарий
05.10.2025 13:45 Ответить
Фейковий Фламінго,
Дитя закату....
показать весь комментарий
05.10.2025 15:47 Ответить
чому ми не запускаємо безпілотники по заводам з виготовлення шахедів?
А ви ще не зрозуміли?Тому що наша влада в змові з ворогом!!!
показать весь комментарий
05.10.2025 10:14 Ответить
запустити 10-50 кг вибухівки по величезному цеху ?
ну і що ?

вот Фламінга єта да !
Фламінга рабочая, поддутая !

.
показать весь комментарий
05.10.2025 13:21 Ответить
Ага, Львів - всерйоз. А Київ, Харків, Дніпро, Одеса та ще десятки місто то невсерйоз?
показать весь комментарий
05.10.2025 09:03 Ответить
Судя по ответу, ты 100% лупишь из гарматы на старом диване. Воюй дальше.
показать весь комментарий
05.10.2025 10:01 Ответить
За ті вкрадені сотні мільярдів рєзніковими-міндічами і другої зЄленої сволоти можна було б закопати глибоко під поверхню Землі всі значимі для оборони і економіки підприємства, а щоб на дронахта ракетах не крали, то нічого взалі б не залітало глибоко в тил. ІМХО.
показать весь комментарий
05.10.2025 08:50 Ответить
Де ж фламінго? Зе казав виробляють но-стоп.Який він пі@дун.Стосовно мера Садового,цей придурок навів на обєкт.Недавно дав інтервю про відкриття.Ось пропіарився,чмо.
показать весь комментарий
05.10.2025 08:53 Ответить
Міндіч з шиферами-недострєльонними, шурмою та нагородженими приблудами95, клепають гроші на теревенях Оманських про «ФЛАМІНГО»!!
Керівники в КМУ СБУ ГПУ САП НАБУ БЕБ МОУ РНБОУ ……., виконують лише єрмака-татарова-гетьманцева «завдання»!!
Щось забзділося в Урядовому кварталі, треба невідкладні провітрювання отих осіб, в Лукянівському СІЗО!?!?
показать весь комментарий
05.10.2025 09:22 Ответить
Якщо це якесь спільне підприємство, то він мав це робити. Пі-ар
показать весь комментарий
05.10.2025 10:53 Ответить
показать весь комментарий
05.10.2025 13:08 Ответить
Эскьюз ми, ягодицу!"
Стоял июль, а может - март...
Летели с юга птицы...
А в это время Бонапарт
Переходил границу."
показать весь комментарий
05.10.2025 13:50 Ответить
Де й.о.б.а.н.и.й ,Відосік?
показать весь комментарий
05.10.2025 08:53 Ответить
Потрібна відповідь - кожна оборона пробивається - Ізраїль не дасть збрехати
показать весь комментарий
05.10.2025 08:55 Ответить
вже монтується.
показать весь комментарий
05.10.2025 08:57 Ответить
буде вам відповідь - випускайте кракена Гундосіка!
показать весь комментарий
05.10.2025 08:57 Ответить
До речі, якщо це когось втішить, Ізраїль теж завжди доповідає що збили 99%. Клоуни скрізь однакові.
показать весь комментарий
05.10.2025 09:03 Ответить
Всі промислові підприємства потрібно розмістити в козині і конче заспі
показать весь комментарий
05.10.2025 09:02 Ответить
Там були ? Доповідаю - там повно житлової забудови пересічних громадян. І багатоквартирної теж.
показать весь комментарий
05.10.2025 10:54 Ответить
Пишуть шо Україна намацала у Кстово - 1700 км - НПЗ - горить
показать весь комментарий
05.10.2025 09:06 Ответить
Якщо не рівняти з землею елабугу,то шахеди зрівняють нас.....
показать весь комментарий
05.10.2025 09:16 Ответить
Ще сколкове треба з гівном змішати..бажано вдень, щоб поховати інженерів.
показать весь комментарий
05.10.2025 12:35 Ответить
Та бити треба тільки вдень,щоб вата боялась і близько до таких заводів наблизитись!!!
показать весь комментарий
05.10.2025 13:57 Ответить
Ворог знищує Україну адекватної вілповіді немає ,влада безполрадна ,коли убють найкривавішого терориста путіна ?
показать весь комментарий
05.10.2025 09:07 Ответить
Зелена шобла тут для того, щоб допомогти у знищенні. Через 10...20 років про це будуть вже писати, як про факт і фільми знімати. Все вийде назовні. В Україні з 2019 лідера нема - є тільки виконувач побажань клієнтів
показать весь комментарий
05.10.2025 09:23 Ответить
ЗЕвлада не безпорадна ... просто вона займається іншим - війна крутиться , лавеха мутииться , закордонна нерухомість та рахунки збільшуються ... Умєров може підтвердити своєю американською нерухомістю!
показать весь комментарий
05.10.2025 09:57 Ответить
Пісець і звізда . Головне ждемо від рояліста потужного відосика.
показать весь комментарий
05.10.2025 09:45 Ответить
Був Індустріальний парк, й немає Індустріального парку!
А ворог лише тішиться всим цим, та зрозумійте ж на решті, ворог не лише там, за паребріком, ворог в Україні, на Банковій!

І буде він там доти, поки не витягнуть його за членограя, та повісять хитатись на Хрещатику!
Україно, Українці - до люстрації зрадників та крадіїв!
Бо якщо не зараз, то ніколи!
Бо якщо не зараз, то на віки імперське російське стойло!
показать весь комментарий
05.10.2025 10:00 Ответить
Вже ніякого стойла небуде, бо владні кацапи чітко визначилися і заявили, що більше таких помилок, які допускала росімперія , а потім і червона імперія, тобто совок, доскатися не буде і "українське питання" вирішити раз і назавжди.
Зверніть увагу, що кацапське вирішення "українського питання" абсолютно схоже з вирішення "єврейського питання" гітлерівською Німеччиной, і по формі, і по суті лише з однією відмінністю - в 40-х роках минулого століття знайшлися сили для "умиротворення" нацистів, а зараз немає таких сил, ну хіба, що в ООН , ну дуже сильно закудкудакають.
показать весь комментарий
05.10.2025 15:38 Ответить
Пуйло сказав всім: "... я заберу всю Україну"!
А відповідно самих Українців, в його, пуйлівській, Україні небуде!
Вони загинуть десь там, у Сибіру!
А ООН, та що ООН, воно як і завжди - висловлює дуже глибоке занепокоєння!
показать весь комментарий
05.10.2025 15:45 Ответить
Цікаво, в ОПі стоїть рояль?
показать весь комментарий
05.10.2025 10:05 Ответить
два один піаніста другий єрмака
показать весь комментарий
05.10.2025 10:34 Ответить
А як без нього!?
Членограйство треба ж тренувати.
показать весь комментарий
05.10.2025 15:09 Ответить
показать весь комментарий
05.10.2025 10:35 Ответить
н-да ... кінець мрії ...
показать весь комментарий
05.10.2025 10:55 Ответить
Висновок ? Якщо немає реальних прогнозів, що рашку можна якось зупинити, значить усе незахищене виробництво треба виносити у Європу.

Або дійсно, усі виробничі потужності ховати у бункери, або десь у горах, горбах,
показать весь комментарий
05.10.2025 10:58 Ответить
Тому при союзі й будували під заводами підземні цехи. А тепер у приміщеннях заводів супермаркети, склади, виробництва всілякої побутової хріні. Дали ж у 90х прихватизувати за три копійки. Давно на часі повернути все приватизоване державне майно у державну власність. В тому числі й все, що стосується електроенергії, водогонів.
показать весь комментарий
05.10.2025 12:43 Ответить
До речі, мо пригадуєте, як на Привокзальній ліквідовувати підземні "совіцькі" (а мо й давніші) підземні об'єкти (бункери). Бо непотрібні. Здається. зараз там стоянка
показать весь комментарий
05.10.2025 15:33 Ответить
В якому місті?
показать весь комментарий
05.10.2025 15:42 Ответить
Бетонні конструкції є, але вона не завершена - темно і страшно.
показать весь комментарий
05.10.2025 16:07 Ответить
Марина Нєчаєва #561431

Тому при союзі й будували під заводами підземні цехи. А тепер у приміщеннях заводів супермаркети, склади, виробництва всілякої побутової хріні.

Тут явне протиріччя.

Сидів один раз у такому підвалі, біля Ашану, під час тривоги. Ух ! Дійсно можна цех розмістити.
показать весь комментарий
05.10.2025 16:15 Ответить
Нема протиріччя, є поряд завод. Я на ньому в КБ працювала 90-92 роки. То там були підземні етажі до -3, та кілька підземних цехів. Й своя залізнична колія та пожежна частина навіть. Завод військовий був.

А тепер там супермаркет, ломбард, інетмагази зі складами.
показать весь комментарий
05.10.2025 16:22 Ответить
Абсолютно згодні!
І робоча сила 18-22 + до Європи теж підтягнулась.
показать весь комментарий
05.10.2025 15:10 Ответить
І робоча сила 18-22 - самому не смішно ?? Правда смішного тут мало.
показать весь комментарий
05.10.2025 16:08 Ответить
Язиками своїми меньше тріпайте -ми відкрили індустральний парк,до нас переїхали підприємства зі сходу,піднімаємо економіку.Що садові,шо марцінківищо онищучки що інші типу західняки -керовніки
показать весь комментарий
05.10.2025 11:00 Ответить
показать весь комментарий
05.10.2025 11:03 Ответить
НАхэра всі ці презентації були у Львові?Посадіть мера
показать весь комментарий
05.10.2025 11:24 Ответить
Навіщо садити?!
НА ФРОНТ ЙОГО!
показать весь комментарий
05.10.2025 15:12 Ответить
Ви ще не зрозуміли , владі пофіг на нас ..вони тримаються при владі щоб хоч ще один день набити своє брюхо і їхати з задоволенням у авто С класу ..а вечером рахувати гроші ..біль за все доллари США..І це тільки сліпий не бачить
показать весь комментарий
05.10.2025 11:41 Ответить
А ще не хочуть бачити 73,4% обранців фон-Голобородька!
Вони й досі горлопанять на все горло: "...його підставляють", "...йому не дають", "він такий як ми, ми такі як він, це наш преz-едент"!
показать весь комментарий
05.10.2025 15:15 Ответить
А все чому, бо мало блок-постів було навколо Львова, мало фсбу проводило безпекових заходів у місті. Треба більше!
показать весь комментарий
05.10.2025 12:04 Ответить
китай даючі інформзнімки русні ,знищює конкуренцію на економпросторі , ЄС повинен це зрозуміти ,та відповісти по дорослому ...
показать весь комментарий
05.10.2025 12:19 Ответить
Судячи з картини пожежі, будівлі цього ін-парку зводились з дешевих горючих матеріалів - пінопластових сендвічпанелей й утеплювачів. Натомість, вимоги ДБН щодо використання на таких публічних об'єктах виключно негорючої мінеральної камінної вати, яка є дорожчою, забудовник проігнорував. Фактично розікравши різницю в ціні.
Як результат - швидке поширення вогнища по всій поверхні багатогектарних будівель та масштабна пожежа зі шкідливими викидами в повітря.
показать весь комментарий
05.10.2025 12:42 Ответить
Похрен из каких материалов построено, абсолютно всем понятно что строить нужно глубоко под землёй и строить надо было начинать лет 10 назад. Сейчас всё это напоминает, горчицу после обеда.
показать весь комментарий
05.10.2025 14:13 Ответить
А я не можу отримати відповіді чому переправа на Чонгарі працює цілодобово на ній постійно черга з грузовиків які везуть на фронт оркам все що потрібно і на неї не те що дрон а навіть жоден уламочок не прилетів після здачі півдня ЗЕбандою без жодного спротиву???
показать весь комментарий
05.10.2025 15:32 Ответить
Приліт без спроб збиття аж до Львова і попередження про це населення за день до того - це договорняк з рашкою (де F16, де німецькі гепарди)!
Збиття над житловими будинками, замість 5-10 км до цього - це робота Зеленського в інтересах ворога!

Ну і скільки ще треба чекати, щоб просто зловити і посадити псевдо президента з простроченими повноваженнями? Вся війна зміниться моментально в наш бік, бо рашка позбудеться своїх агентів.
показать весь комментарий
05.10.2025 15:34 Ответить
Садовий гарно пропіарився на відкритті цього підприємства тиждень тому,і о як не очікувано туди сьогодні прилетіло.Це або тупість або реальна диверсія!
показать весь комментарий
05.10.2025 15:54 Ответить
це його тиждень тому відкрили? от ідіоти