6441 посетитель онлайн

Путину уже пообещали Покровск и Купянск. РФ будет продолжать войну против Украины, - росСМИ

Россия готовит наступление на Покровск и Купянск и не хочет переговоров

В Кремле решили продолжать полномасштабную войну против Украины и не ожидают прогресса в переговорном процессе. Российские генералы уже пообещали диктатору Владимиру Путину захватить Купянск и Покровск.

Как передает Цензор.НЕТ, об этом пишет российское издание "Верстка" со ссылкой на близкого к Кремлю чиновника.

Кремль будет затягивать мирные переговоры

По словам одного из чиновников, близкого к Кремлю, Россия не удовлетворена предложением президента США Дональда Трампа о прекращении боевых действий в Украине по линии боевого соприкосновения.

Глава Кремля Путин не намерен завершать войну на нынешней линии разграничения и планирует затягивать мирные переговоры для улучшения позиций российской армии, пишет издание.

В Кремле не хотят встречаться с Зеленским

"Требования Москвы не удовлетворены, сейчас останавливаться - это значит получить те же риски и вернуться к исходным условиям, только войска еще и восстановят силы", - заявил собеседник росСМИ.

Кроме того, Путин не планирует встречаться с президентом Украины Владимиром Зеленским для подписания каких-либо соглашений.

Собеседник издания утверждает: в Москве "не испугались" угроз поставок ракет "Томагавк" и готовы продолжать войну, "изматывая Запад", уставший от роста расходов на Киев.

Посягательства России на Купянск и Покровск

Другой источник издания добавил, что Путину уже пообещали захват Покровска и Купянска, где сейчас идут ожесточенные бои.

"Пока не закрепимся на этих позициях, о линии фронта говорить не будем", - уточнил собеседник "Верстки".

Еще один собеседник издания, работающий с внутриполитическим блоком Кремля, заявил, что "Трамп по-прежнему ничего не может предложить ни нам, ни им", поэтому "выпрашивать пролет борта и поднимать всю эту муть" не имеет смысла.

Что предшествовало?

Напомним, что также издание The Washington Post сообщило о том, что российский диктатор Владимир Путин во время разговора с президентом США Дональдом Трампом потребовал, чтобы Украина отказалась от Донецкой области. В обмен на полный контроль над Донетчиной он якобы готов отдать оккупированные территории Запорожской и Херсонской областей.

Топ комментарии
+21
показать весь комментарий
22.10.2025 15:19 Ответить
+11
Зеленський має оголисти нарешті мобілізацію молоді та жінок та закрити кордони! Скільки ще цей ідіотизм буде продовжуватись коли в окопах тільки дядьки по 50 років?
показать весь комментарий
22.10.2025 15:24 Ответить
+11
@ Яких-яких ракет?

показать весь комментарий
22.10.2025 15:27 Ответить
Комментировать
Сортировать:
показать весь комментарий
22.10.2025 15:19 Ответить
Зеленський має оголисти нарешті мобілізацію молоді та жінок та закрити кордони! Скільки ще цей ідіотизм буде продовжуватись коли в окопах тільки дядьки по 50 років?
показать весь комментарий
22.10.2025 15:24 Ответить
Залужний казав що жінок будуть мобілізовувати тільки якщо доведеться захищати Європу)
показать весь комментарий
22.10.2025 15:31 Ответить
Цей Залужний зараз з тобою в одній кімнаті?
показать весь комментарий
22.10.2025 15:36 Ответить
Ні, він послом в Лондоні.
https://www.youtube.com/shorts/97HX91qiWmc
показать весь комментарий
22.10.2025 15:59 Ответить
Мобілізацію дебілів типу тебе.....
Ти від кабів будеш мобілізованими підлітками відбиватися чи жінками. Довбойоб.
показать весь комментарий
22.10.2025 16:02 Ответить
І від КАБів і від ракет і від всього від чого потрібно! Після 18 це вже не підлітки а дорослі молоді чоловіки! Підлітками вони були в 14 років!
показать весь комментарий
22.10.2025 16:26 Ответить
Ніякі вони ще не дорослі після 18....
показать весь комментарий
22.10.2025 17:25 Ответить
Війна зробить з них справжніх чоловіків, досить сидіти за мамкіною спідницею!
показать весь комментарий
22.10.2025 17:39 Ответить
Війна з них зробить або трупи або калік на все життя.
Того ідіота який вигадав цю ***** про те що "війна робить справжніх чоловіків" треба було привселюдно стратити. Так само як і тих хто популяризує військову романтику і военний романтизм.....
показать весь комментарий
22.10.2025 20:37 Ответить
А то нічого що армія була з 18-19-літніх і воювала в ДРА.
показать весь комментарий
22.10.2025 17:45 Ответить
І як, помогло?
Під час Афгану батьки в СССР всіма правдами і неправдами робили все щоб їхні сини не попали в Афган....
показать весь комментарий
22.10.2025 20:35 Ответить
Що значить "помогло"? Я про те що особовий склад солдат і сержантів майже весь був до 20 років. А тоді був срср і те що проходить зараз тоді не дуже проходило. І не пишіть про те чого не бачили і не знаєте.
показать весь комментарий
22.10.2025 21:31 Ответить
В тому самому СерСерСер, бать любою ціною запихали дітей після школи у Університети щоб від армії і Афгану врятувати.
показать весь комментарий
22.10.2025 22:37 Ответить
Саме ви д-б! У всіх війнах найкращими воїнами були 18-25 років. Сиди там і не тринди. Чи хай тих найкращих воїнів Пуйло мобілізує? Діди 50+ довго не протягнуть! Поки здоровенні молоді бички дурнею страждають...
показать весь комментарий
22.10.2025 16:30 Ответить
***** по перше платить гроші, по друге мобілізує він в самих маргінальних районах. По третє, кого ти там будеш мобілізлвквьи коли і ці або скінчаться або підуть в счз, в більшість піде... Дітей в 10 років, одна південно американська країна вже тмк робила, це їх не врятувало.

"всіх війнах найкращими воїнами були 18-25 років. "
Який дебіл цю ***** придумав?
показать весь комментарий
22.10.2025 17:28 Ответить
Дебіл той, хто цього не знає! Почитайте, якщо зможете, - скільки було років всім тим Хартманам чи Кожедубам...
показать весь комментарий
22.10.2025 17:44 Ответить
Та ні, то не ті дупи. Дупа-95 https://www.wikiart.org/ru/viktor-aleksandrovich-lyapkalo/evening-2007 тут.
показать весь комментарий
22.10.2025 16:15 Ответить
@ Яких-яких ракет?

показать весь комментарий
22.10.2025 15:27 Ответить
Командувач СБС ЗСУ Мадяр повідомив, що знищено не якийсь там хімзавод-лабораторія з пробірок, а найпотужніша промислово-виробнича і ремонтна база важкого озброєння рашистів у прифронтовій зоні. Що найближчим часом повинно відобразитись на ударних спроможностях ворога на полі бою.
показать весь комментарий
22.10.2025 15:55 Ответить
Ці перемовини тільки Трумпу потрібні, дурний спить - дурне сниться.
показать весь комментарий
22.10.2025 15:30 Ответить
Кацапстанці уже відсосали по повній програмі і відсосуть ще більше коли буде знищено кілька мільйонів з можливістю знищення ще кількох та звільнено усі українські території!
показать весь комментарий
22.10.2025 15:31 Ответить
Та вони вже фактично захоплені.
показать весь комментарий
22.10.2025 15:32 Ответить
Ви звідти?
показать весь комментарий
22.10.2025 16:31 Ответить
на карту подивіться ...
показать весь комментарий
22.10.2025 17:57 Ответить
Кацапи перейняли манеру західних ЗМІ розмовляти з непізнаними об'єктами.
показать весь комментарий
22.10.2025 15:40 Ответить
Ми знаємо навіть більше. Не тільки російські генерали пообіцяли, а і дехто інший. І ми знаємо хто, де і коли!!!
показать весь комментарий
22.10.2025 15:50 Ответить
***** пообіцяли руїни Куп'янська і Покровська , бо нічого крім них там вже немає .!
Навіщо вони йому хз .
показать весь комментарий
22.10.2025 15:57 Ответить
Убьє тисячі людей, захопить за пару років ще пару райцентрів.
Буде потвора воювати з Україною доки не здохне
показать весь комментарий
22.10.2025 16:02 Ответить
Ну через пів року може і отримує ці руїни, поклавши півмільона хробаків.
показать весь комментарий
22.10.2025 16:12 Ответить
Це дуже великі міста для другої армії світу. Але то таке, вони ще не знають, що наш Верховний знищить їх ''Фламінгами'', а контрольним буде міжгалактична ракета, супер марафонна і відосостійка ''Скумбрія''.
показать весь комментарий
22.10.2025 16:28 Ответить
"... у Москві "не злякалися" погроз поставок ракет "Томагавк" і готові продовжувати війну, "вимотуючи Захід", втомлений від зростання витрат на Київ" - які ж вони там казкарі в своєму кацапстані! Марять рожевими мріями. Захід і НАТО ще навіть не починали нам серйозно допомагати! Хтось відкриє пуйлу очі на це його ж фразою: они єщьо нє начіналі воєвать? Китай не може дочекатися коли ж рашка здохне, щоб роздерибанити її землі і копалини... Трамп подає їм руку - нам на біду, - а вони тупі її кусають...
показать весь комментарий
22.10.2025 17:06 Ответить
Покровськ і Купянськ ***** навряд отримає. Я-би йому пообіцяв вырьовку на шию, це быльш реально.
показать весь комментарий
22.10.2025 17:43 Ответить