4079 посетителей онлайн

Делегация РФ пытается убедить руководство США в "бессмысленности давления на Россию", - спецпосланник Путина Дмитриев

Дмитриев о визите делегации в США

Спецпредставитель российского диктатора Владимира Путина Кирилл Дмитриев заявил, что давление на Россию является "бессмысленным", в чем российская делегация пытается убедить и руководство Соединенных Штатов.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на росСМИ.

"Спецпредставитель президента России Кирилл Дмитриев сообщил, что российская делегация третий день в США доносит позицию Путина о бессмысленности давления на Россию", - говорится в сообщении.

Отмечается также, что делегация доносит до руководства США мысль, что "решение конфликта в Украине возможно лишь при условиях искоренения его первопричин", добавил он.

Дмитриев о визите делегации РФ в США

Ранее сообщалось, что спецпосланник Путина Дмитриев заявил, что Россия, США и Украина находятся "достаточно близко" к достижению дипломатического решения, которое может остановить войну.

Дмитриев прибыл в США

Напомним, что 24 октября спецпредставитель российского диктатора Кирилл Дмитриев прибыл в Соединенные Штаты для официальных переговоров.

Это произошло через несколько дней после того, как президент Дональд Трамп объявил о введении санкций против России.

Топ комментарии
+36
То як шо тиск безглуздий то накуя ти, чмо, туди приперлось? Сцяти у вуха керівництву США?
показать весь комментарий
26.10.2025 15:37 Ответить
+36
на вторые сутки после введения санкций, ********** прихвостень пролетел пол планеты что бы сказать Американцам, что эти санкции не сработают це *******)))
показать весь комментарий
26.10.2025 16:12 Ответить
+35
Якщо про це ниють кацапи, то певно є сенс.
показать весь комментарий
26.10.2025 15:35 Ответить
Комментировать
Сортировать:
ну раз безглуздо, то и не ний, йолопе!!!
показать весь комментарий
26.10.2025 15:34 Ответить
Тиснути безглуздо, потрібно бити, смертельно боляче!
показать весь комментарий
26.10.2025 15:47 Ответить
на вторые сутки после введения санкций, ********** прихвостень пролетел пол планеты что бы сказать Американцам, что эти санкции не сработают це *******)))
показать весь комментарий
26.10.2025 16:12 Ответить
https://www.youtube.com/watch?v=lF4DP0YXa_Y&t=800s

Крутіше зірвати пермовини 47-го з рашкою, ніж це зробив зараз у США Дмітрієв було вже неможливо.
показать весь комментарий
26.10.2025 16:28 Ответить
показать весь комментарий
26.10.2025 21:42 Ответить
Я не фанат трампа,але на його місці я б натомість сказала: безглуздо ігнорувати точку зору американського президента.
показать весь комментарий
26.10.2025 18:00 Ответить
Якщо про це ниють кацапи, то певно є сенс.
показать весь комментарий
26.10.2025 15:35 Ответить
якщо воно таке безглузде, то нашо, ж ти, падло, полетів в USA?
показать весь комментарий
26.10.2025 15:36 Ответить
Я чотири квартали бігла, щоб сказати, як ви мені байдужі
показать весь комментарий
26.10.2025 15:39 Ответить
Дмітрієв привіз американцям https://patrioty.org.ua/politic/rossyia-takaia-strana-predstavnyk-rf-pryviz-do-ssha-shokoladni-tsukerky-z-tsytatamy-putina-572876.html цукерки з цитатами пуйла.
показать весь комментарий
26.10.2025 17:15 Ответить
То як шо тиск безглуздий то накуя ти, чмо, туди приперлось? Сцяти у вуха керівництву США?
показать весь комментарий
26.10.2025 15:37 Ответить
Треба кувалдою по бошках кацапських.
Їм нема куди здоровий сенс вкладати, голови забиті дурнею. Тільки бити
показать весь комментарий
26.10.2025 15:38 Ответить
а чого ж ви скиглите тоді? шо свіноруси санкції вам на пользу?
показать весь комментарий
26.10.2025 15:39 Ответить
Якби був "тиск безглуздим" - Дмітрієв не оббивав пороги у Вашингтоні. Кацапи просто тупо довбли по Україні, ні на кого уваги не звертаючи...
показать весь комментарий
26.10.2025 18:02 Ответить
згоден. та давити їх потрібно так щоб останній бомж не зміг найти копійки на фуфирь баярки. щоб вони падли у вісні орали від без вихідді.
показать весь комментарий
26.10.2025 18:07 Ответить
Якраз навпаки . В цьому і полягає здоровий глузд .
А що безглуздо , так це сподіватися що у кацапів проснеться совість і вони по своїй волі припинять війну .
показать весь комментарий
26.10.2025 15:39 Ответить
їхня совість в дупі. нічого там н проснеться
показать весь комментарий
26.10.2025 15:43 Ответить
Якщо санкції трампушки нічого не змінять,то якого куя ти путіносос приперся зразу в США???Побачимо що станеться за пів року. Дональд...
показать весь комментарий
26.10.2025 15:42 Ответить
А зачем в этом убеждать США, если давление не имеет смысла ***** сам потомственный кретин и окружил себя идиотами...
показать весь комментарий
26.10.2025 15:44 Ответить
Дави Трампушка цю несимть, дави! Не задавиш сьогодні, вони полізуть руйнувати Європу.
показать весь комментарий
26.10.2025 15:44 Ответить
Я бежала за вами 10 километров чтобы сказать вам как вы мне безразличны...Значит все таки рыжий хоть что то полезное сделал.
показать весь комментарий
26.10.2025 15:45 Ответить
показать весь комментарий
26.10.2025 15:45 Ответить
ІЗЯСЛАВ ЯРОСЛАВИЧ, Ізяслав-Дмитрій Ярославич (1024-03.10.1078)

«Так це вже було».


https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1127693776066708&id=100064782876549&set=a.647022407467183

показать весь комментарий
26.10.2025 15:51 Ответить
Через "2-3 роки" якраз мобілізаційного віку досягнуть наймолодші з тих, кому найвеличніше дозволило виїздити за кордон (18-24)...
Це просто математика...
показать весь комментарий
26.10.2025 16:01 Ответить
Яке мерзенне рило у цього бабуїна! Тьху гидота!
показать весь комментарий
26.10.2025 16:43 Ответить
так, а що там переконувати.
помахай перед віткофом бріліками і всьо!
оце тупе ріелтерське поплавиться та розкаже про рускіх в рускіх трусіках в криму та на бамбасє.
показать весь комментарий
26.10.2025 15:46 Ответить
А чого ж це ви так заметушилися?!
показать весь комментарий
26.10.2025 15:52 Ответить
Ой, ой, а мені не боляче... ой, ой
показать весь комментарий
26.10.2025 15:53 Ответить
Кого він там вбалтує? - віткоффа? - так він і так за кацапів
показать весь комментарий
26.10.2025 15:57 Ответить
Першопричина війни - це саме існування кацапстану. І так,бажано викорінити її.
показать весь комментарий
26.10.2025 15:57 Ответить
Всё время это говорю!
показать весь комментарий
26.10.2025 21:44 Ответить
"Безглуздя" улюблене слово тромба. Вони дуже добре порозуміються...
показать весь комментарий
26.10.2025 16:05 Ответить
Ну, якщо третій день, то це свідчить, що рижий і його адміністрація поволі приходять до тями. Зайвий приклад того, що давно вже в історії: перепробують все складне , аби прийти до елементарного.
показать весь комментарий
26.10.2025 16:14 Ответить
Я три місяці бігала за вами щоб сказати як мені байдуже до вас.
показать весь комментарий
26.10.2025 16:16 Ответить
Біжу за вами півгодини, щоб сказати, як ви мені на вас пох…
показать весь комментарий
26.10.2025 16:36 Ответить
тю ...так ігноруйте ці санкції ...чи тоді ці понти не колотіть ,від репарацій не відкрутитеся для України ...
показать весь комментарий
26.10.2025 16:39 Ответить
В чомусь він таки правий. Крапельні санкції разом з крапельними поставками зброї росії до самої сраки, бо вони мають час підлаштуватись.
показать весь комментарий
26.10.2025 16:39 Ответить
Дуже цікаво: навіщо доносити супернику те, що тебе зовсім не хвилює ? Як правило, в такій ситуації, ти просто забиваєш на дії суперника , якщо йому подобаються робити якісь безглузді речі то нехай продовжує.
показать весь комментарий
26.10.2025 16:40 Ответить
так бессмысленно что третий день пытаются убедить насколько это бессмысленно Обрезайте им уже торговлю нефтью, газом и банки, чтобы 90-е показались раем. Через полгодика-год запоют по другому, на коленях приползут
показать весь комментарий
26.10.2025 16:46 Ответить
«Я три дня гналась за вами, чтобы сказать, как вы мне безразличны!».
показать весь комментарий
26.10.2025 16:48 Ответить
Якщо санкції такі безглузді то найуха тебе ***** послало когось в чомусь переконувати?
показать весь комментарий
26.10.2025 16:57 Ответить
показать весь комментарий
26.10.2025 17:06 Ответить
Але той москаль з українським корінням абсолютно правий.На разі тиск Штатів на рашку справді є безглуздим,тому йому потрібно надати якогось сенсу.Наприклад кілька тисяч далекобійних ракет,передача Україні всіх коштів рашки за кордоном,лендліз відразу внесуть в отой тиск якийсь глузд...
показать весь комментарий
26.10.2025 17:09 Ответить
Тада. Саме тому це чепушило так старається. 😁

Так все "добре", що дуже сцикотно, як би не стало "ще краще".
показать весь комментарий
26.10.2025 17:09 Ответить
показать весь комментарий
26.10.2025 17:10 Ответить
Звісно тиск безглуздий! Потрібне повне знищеня/фраментація території рукожопой окраїни Китаю.
показать весь комментарий
26.10.2025 17:14 Ответить
Если путин ***** считает бессмысленно на него давить, то почему оно считает, что есть смысл давить на Украину?!?!
показать весь комментарий
26.10.2025 17:16 Ответить
Повістю згоден, без "искоренения его первопричин" "конфлікт" вирішити не можливо. Тільки от першопричина це існуваня росії. Усунути росію і дуже багато "конфліктів" припиняться.
показать весь комментарий
26.10.2025 17:21 Ответить
Нє работает! Нє работает! Нє работаєт! Третій день кацапи доводять штатам)
показать весь комментарий
26.10.2025 18:02 Ответить
Значить не безгдуздо)
показать весь комментарий
26.10.2025 18:10 Ответить
Три квартали бігла за вами, щоб сказати як ви мені байдужі