10744 посетителя онлайн

Трамп о разговоре с Си Цзиньпином о войне в Украине: "Иногда нужно дать им бороться"

Президент США Дональд Трамп и глава Китая Си Цзиньпин встретились в Пусане

Соединенные Штаты готовы работать вместе с Пекином, чтобы добиться прогресса в мирном урегулировании войны в Украине.

Как сообщает Цензор.НЕТ, об этом президент США Дональд Трамп заявил во время беседы с журналистами на борту самолета Air Force One, возвращаясь в Америку после своего азиатского турне.

"Мы будем работать вместе, чтобы что-то сделать.

Мы согласились, что обе стороны застряли в борьбе, и иногда нужно дать им бороться. Безумие. Но Си поможет нам, и мы будем работать вместе над Украиной. Больше мы ничего не можем сделать", - сказал Трамп.

Он подчеркнул, что ему "не нравится видеть, как гибнут тысячи молодых людей".

"Си давно покупает нефть в России, но мы не обсуждали нефть. Мы говорили о совместных усилиях, чтобы посмотреть, сможем ли мы закончить эту войну", - отметил он.

Также Трамп снова напомнил, что США поставляют оружие союзникам по НАТО, которое Альянс "в основном отдает Украине".

Что предшествовало?

Ранее Трамп выразил надежду на успешные переговоры с китайским лидером, которые могут помочь смягчить торговый спор между США и Китаем.

По информации The New York Times, главной целью Си Цзиньпина на встрече будет попытка убедить Трампа смягчить американскую поддержку Тайваня, а не только решение торговых вопросов.

Встреча ожидается важной для обеих стран, поскольку может повлиять как на экономические, так и на безопасностные отношения в регионе.

Трамп добавил, что настроен на конструктивный диалог и надеется достичь прогресса в ходе переговоров.

Напомним, переговоры Дональда Трампа и Си Цзиньпина запланированы на четверг, 30 октября.

К слову, президент Владимир Зеленский заявил, что Китай не заинтересован в сценарии, где Украина победит, а Россия проиграет войну.

В КНР ответили, что всегда поддерживали прекращение огня и мирные переговоры между Россией и Украиной, и такая позиция останется неизменной.

Топ комментарии
+14
Щось подібне ми вже чули:
"Я і моя молодая команда будєм дєлать что-то нужноє, важноє..." (с)
показать весь комментарий
30.10.2025 07:38 Ответить
+11
Д.Е.Б.І.Л.
показать весь комментарий
30.10.2025 07:36 Ответить
+9
Дивуюсь Меланії....ніякі гроші не компенсують це руде одоробло
показать весь комментарий
30.10.2025 07:42 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Д.Е.Б.І.Л.
показать весь комментарий
30.10.2025 07:36 Ответить
Обламав Сі роги у Трампа. Нема чим Трампу бодатися. А стільки погроз було, така пиха. Тепер опідорашений Трамп заспівав тонким голоском хвалу Сі Цзіньпіну.
показать весь комментарий
30.10.2025 12:29 Ответить
Щось подібне ми вже чули:
"Я і моя молодая команда будєм дєлать что-то нужноє, важноє..." (с)
показать весь комментарий
30.10.2025 07:38 Ответить
Сі послав Трампа за відомою адресою.
показать весь комментарий
30.10.2025 08:46 Ответить
Японія відмовила перестати купувати га-з у орків то Сі тим більше й не -бирається. Руде одоробло знову буде нагинати нас до капітуляції. Він все добре знав, що відкажуть.
показать весь комментарий
30.10.2025 07:39 Ответить
Судя из информации, "прекрасные" переговоры Трампа и Си, так же потужно, как и у нашего Потужного прошли.
показать весь комментарий
30.10.2025 07:40 Ответить
так з одного шапіто ж вони...
показать весь комментарий
30.10.2025 08:07 Ответить
https://t.me/operativnoZSU/195511 Трамп і Сі Цзіньпін погодилися, що вони обидва не проти щоб росія і далі продовжувала бомбардувати Україну!

У той час як росія комбіновано атакувала Україну, Трамп і Сі провели зустріч у Південній Кореї.
"Ми довго говорили з Сі про Україну. Ми будемо працювати разом, щоб щось зробити. Ми погодилися, що обидві сторони загрузли у боях, і іноді потрібно дозволити їм воювати - це божевілля. Сі допоможе нам щодо України, але ми не можемо зробити набагато більше", - заявив Трамп
показать весь комментарий
30.10.2025 07:40 Ответить
ух ти.
то можна з помийки тєлєгі сюди всяку херню тулити?
я ж не знав!
показать весь комментарий
30.10.2025 13:01 Ответить
Дивуюсь Меланії....ніякі гроші не компенсують це руде одоробло
показать весь комментарий
30.10.2025 07:42 Ответить
Судячи з факту є така сума.
показать весь комментарий
30.10.2025 07:58 Ответить
Косоокі мають карти...
показать весь комментарий
30.10.2025 07:44 Ответить
Зеботва накинеться і на Сі,щоби разом не закінчили війну.
Воно й не дивно: з її закінченням розлетиться епоха зе,з якої є що спитати за її дії.
показать весь комментарий
30.10.2025 07:58 Ответить
Я и моя команда... молодая..., что- то делаем..... что - то... важное! ( Черновецкий)
показать весь комментарий
30.10.2025 08:35 Ответить
https://interfax.com.ua/ "Інтерфакс-Україна"

Пряма мова: "Про Україну довго говорили. Ми працюватимемо разом, щоб мати якийсь результат. Ми погодилися, що сторони в глухому куті. Й іноді треба дати їм воювати, мабуть." -
це теж слова Трампа з тієї ж заяви.
Зєлєнскій будував свою стратегію і продовжує це робити з вірою у те, що війна скоро закінчиться. І все, що він робив - не вкладення коштів в оборону, популістські речі для загравання з електоратом - різні кешбеки, дозвіл на виїзд мобілізаційному потенціалу, прямий грабунок б'юджету на різн х схемах дорожного будівництва, виробництва дронів, тощо - робив саідомо задля утримання при владі внаслідок наступних виборів і власного збагачення та збагачення власного отичення. І його фанати вірили, що війні скоро кінець. Слова Трампа свідчать, що стратег із Зєлєнского геть поганий, як і тактик зрештою. Війна - надовго. На жаль.
показать весь комментарий
30.10.2025 08:37 Ответить
Домовились працювати над Україною…, а над рашкой не хочуть попрацювати?
показать весь комментарий
30.10.2025 08:57 Ответить
Черговий раз з Трампа зробили дурника.
показать весь комментарий
30.10.2025 09:09 Ответить
Не те що дурника, Сі зробив з Трампа дівчинку.
показать весь комментарий
30.10.2025 12:31 Ответить
Когда ехал договорится по нефти, но про нефть не говорили. Просто поговорили о чем-то важном )) Он там китайцам румбу не танцевал?)
показать весь комментарий
30.10.2025 09:40 Ответить
говорив Трамп про доступ до китайських рідкоземів - то основне, що цікавить американців, китайці притиснули США, у Китаю більше козирів. То ж на українців США байдуже, США цікавлять лише їх прибутки, яких стало набагато менше
показать весь комментарий
30.10.2025 10:52 Ответить
Ясно, у підсумку в Україну полетіли ракети. Прекрасні перемовини, Трампа хвалили
показать весь комментарий
30.10.2025 10:56 Ответить
>> ... щоб щось зробити.
показать весь комментарий
30.10.2025 10:57 Ответить
Тобто Китай підтримує свого союзника, а Америка - ні (треба дати їм боротися). Це все, що треба знати про надійність обіцянок США (ми будемо підтримувати Україну стільки, скільки потрібно). Урод.

Що ж, за науку про ціну обіцянки в міжнародних відносинах треба заплатити сотнями тисяч життів і масштабними руйнуваннями. Плата за 30 років наівності, за роззброєння, за махновщину у внутрішньополітичному житті. Все має свою ціну.
показать весь комментарий
30.10.2025 12:00 Ответить
Скоро стане зрозуміло чий гіпнотичний вплив на Трампа т. Сі, чи т. Пу. Хоча це і не важливо т. Пу і т. Сі по відношенню до принуждению України к миру, - союзники... Як і т. Трамп...?
показать весь комментарий
30.10.2025 12:21 Ответить
Ну а що не так? Головне ж - триматися. США і ЄС надають таку можливість. Одні продають зброю, другі підкидають грошей. Процес боротьби триває. От Трамп за це й каже - будь ласка, успіхів. Чим ви не задоволені?
показать весь комментарий
30.10.2025 12:37 Ответить
Логічно Українська влада та москалі проти перемир'я. Трамп й сказав - хоче воювати - воюйте доки не набридне.
показать весь комментарий
30.10.2025 12:40 Ответить
А в України є вибір - воювати чи ні?
росії треба вся Україна, і росія сама ніколи не зупинялася, а будь-яке перемир'я використовувала для свого відновлення та посилення та для дестабілізації та ослаблення своїх супротивників перед своїм черговим нападом. росію можна примусити до миру тільки силою. На все інше росіяни плюють і відверто зневажають. Вони відверто хизуються своює зневагою будь-яких норм си договорів, домовленостей і т.д.
показать весь комментарий
30.10.2025 15:00 Ответить
ПС. Тільки на болотах натовп не товче кийками та газом мобілізаторів як сьогодні в Одесі
показать весь комментарий
30.10.2025 12:44 Ответить
Вони це пройшли в 22 році, після чого диктаторська влада вирішила зробити ставку на дорогих контрактників. Хоча здавалося б, нащо витрачати такі гроші, коли є німі слухняні й покірні раби?)
показать весь комментарий
30.10.2025 13:55 Ответить
https://t.me/Oll_Sharp/22751 А нова японська прем'єрка, здається, знайшла підхід до Трампа.
https://i.postimg.cc/DZ1wSjs4/Trump-Jup.jpg https://i.postimg.cc/DZ1wSjs4/Trump-Jup.jpg https://i.postimg.cc/DZ1wSjs4/Trump-Jup.jpg
показать весь комментарий
30.10.2025 14:20 Ответить
І чим відрізнється фашиська погань,вбивця ,диктатор будь який ,від Трампа ,або ,Сі ,або Путлера ,21 століття, а вони дурня клеять і спокійно дивляться як вбивають людей.Хоча це все можна було закінчити ще в 23.
Будь яка країна яка підтримує рф повинна бути визнана на державному рівні як терористи і вбивці !Ця срана дипломатія ні куди не годиться.
Китай повинен бути визнаний як терористи і вбивці!
показать весь комментарий
30.10.2025 14:29 Ответить
Трамп мабуть хотів умовити Сі, щоб разом "завершити" війну в Україні за 24 години...
Але той не повівся на лоха.
показать весь комментарий
30.10.2025 14:55 Ответить
Ten jebany agent ruski, zwerbowany do KGB przez jego pierwszą żonę -czeską kurwę jeszcze w latach " pierestrojki" , a konkretnie w 1986 r, gdy nagrano go z ruskimi dziwkami w moskiewskim hotelu , Debil finansowy -wiele lat finansowany przez innego ruskiego agenta-swojego obecnego doradcę Witkoffa, kiedyś zaplaci za zdradę stanu.
показать весь комментарий
30.10.2025 15:28 Ответить
ми будемо працювати разом НАД Україною (???). Більше ми нічого не можемо зробити....
працюйте ліпше телепні НАД рашкою
*Трамп знову нагадав, що США постачають зброю союзникам по НАТО, яку Альянс "в основному віддає Україні" .....постачають чи все ж таки Продають?
старі нікчемні маразматики тримають весь цивілізований світ в дурнях...бо їм це дозволяють
показать весь комментарий
30.10.2025 15:59 Ответить