4897 посетителей онлайн

Графики отключений света отменены по всей Украине

Отключение света 30 октября отменено в Украине

Во всех регионах Украины отменили почасовые отключения электроэнергии.

Об этом сообщила пресс-служба Укрэнерго, информирует Цензор.НЕТ.

"В НАСТОЯЩЕЕ ВРЕМЯ ПОЧАСОВЫЕ ОТКЛЮЧЕНИЯ – ОТМЕНЕНЫ на всей территории Украины. Однако, есть вероятность возвращения отключений в течение суток", - отметили там.

Ограничения для промышленности

В то же время в некоторых регионах до 19:00 продолжают действовать графики ограничения мощности для промышленных потребителей.

Что предшествовало?

Российские захватчики нанесли массированный удар по Украине с помощью дронов и ракет.

Известно о ударе по Добротворской ТЭС во Львовской области.

Также атакован объект критической инфраструктуры в Ивано-Франковской области.

В ДТЭК сообщили об ударах по ТЭС в ряде регионов Украины.

Топ комментарии
+8
Ага. Тепер будуть відключати без графіків. 😁
Прості потужні рішення в дії.
показать весь комментарий
30.10.2025 10:36 Ответить
+5
Дякую свєточу зєлєнськаму
показать весь комментарий
30.10.2025 10:31 Ответить
+4
К...и , замість того щоб ворога паскудити і дякувати Богу та захисникам, що тримаються, розводять СРАЧ. Бридота!
показать весь комментарий
30.10.2025 10:52 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Дякую свєточу зєлєнськаму
показать весь комментарий
30.10.2025 10:31 Ответить
Це після його доручення таке зробили.
показать весь комментарий
30.10.2025 10:33 Ответить
Ага. Тепер будуть відключати без графіків. 😁
Прості потужні рішення в дії.
показать весь комментарий
30.10.2025 10:36 Ответить
шо саме - відімкнули? чи шось інше?
показать весь комментарий
30.10.2025 10:36 Ответить
Вы пытаетесь вимкнути вентилятор. А на неработающий нефик набрасывать
показать весь комментарий
30.10.2025 11:17 Ответить
Тому що світло відключають без графіків
показать весь комментарий
30.10.2025 10:37 Ответить
100% ))
показать весь комментарий
30.10.2025 10:48 Ответить
Ситуація погіршилася, графіки відмінили - логіка у чистому вигляді.
показать весь комментарий
30.10.2025 10:37 Ответить
"Водночас у деяких регіонах" - В Укрвїні нема регіонів Україна розділена по областям
показать весь комментарий
30.10.2025 10:40 Ответить
Та ну, справді відмінили? А оце 3 години електрики не було, то мабуть чисто випадково...
показать весь комментарий
30.10.2025 10:46 Ответить
Відмінили планові відключення, а позапланові аварійні залишаються.
показать весь комментарий
30.10.2025 10:56 Ответить
тобто ? ))..сидів без світла до 10 ..і планують відключити о 17 )))

щось розлітались рожеві фламінго ..прям сил нема
показать весь комментарий
30.10.2025 10:46 Ответить
ураааа!!!
і знову, найвеличніший гундос спас всіх українців, і навіть тих що за кордоном!
ой! а це що:

Російські дрони вкотре атакували Чернігівщину: пошкоджено критичну інфраструктуру Джерело: https://censor.net/ua/n3582424
Росія знову атакувала ТЕС ДТЕК у низці регіонах: понад 210 атак з початку війни Джерело: https://censor.net/ua/n3582427
Вінниччина опинилася під масованою ворожою атакою: пошкоджено цивільну та критичну інфраструктуру Джерело: https://censor.net/ua/n3582430
Уночі 30 жовтня російські військові завдали комбінованого удару по Запоріжжю. Джерело: https://censor.net/ua/n3582402

ааа...
то, речник обмовився!
показать весь комментарий
30.10.2025 10:49 Ответить
К...и , замість того щоб ворога паскудити і дякувати Богу та захисникам, що тримаються, розводять СРАЧ. Бридота!
показать весь комментарий
30.10.2025 10:52 Ответить
Внатурі,теж не розумію тих організмів.
показать весь комментарий
30.10.2025 11:37 Ответить
Та все зрозуміло - латентні вороги: працюють на ворога сіючи бардак, зневіру і розпач (усьопрапало)
показать весь комментарий
30.10.2025 11:53 Ответить
Пишут, что отменили до 14-00.
показать весь комментарий
30.10.2025 11:15 Ответить
Все вірно: треба кацапам показати, що їх обстріли не досягають своєї мети - занурити Україну в суцільний морок і холод! Що їх потуги по знищенню України марні, що хотєлки старого мудила - не можуть бути виконані. Ось це я розумію, а не кричати з кожної праски як зруйнували 60% газової інфраструктури!
показать весь комментарий
30.10.2025 11:17 Ответить
Ну от, щойно почали звикати😀
показать весь комментарий
30.10.2025 12:04 Ответить
Відповідь проста-немає куди дівати електоенергію. Села майже пусті,містечка напівпусті а тепер масовий виїзд населення з великих міст. Промисловість мертва і приватні підприємства закриваються. Руїна .
показать весь комментарий
30.10.2025 12:38 Ответить
Багато хто з тих хто залишились почувши про величезні штрафи від компаній-террористів як газових так і енергетичних вирішили встановлювати сонячні панелі та твердотопливні котли.
показать весь комментарий
30.10.2025 12:42 Ответить
Якщо за будь-яке мале порушення а саме самостійно замінив газову плитку на нову без розрішення газовиків отримати 45 000 грн штрафу то на ці гроші ставлю сонячну панель та міні піч залізну на дрова.
показать весь комментарий
30.10.2025 12:45 Ответить
Іде війна зеленої влади хабадників з населенням України внутрішня і досить успішна.
показать весь комментарий
30.10.2025 12:47 Ответить
Графіки відключили погодинні , так як будуть аварійні !!
показать весь комментарий
30.10.2025 14:00 Ответить