9702 посетителя онлайн

Еврокомиссия отметила прогресс Украины на пути к ЕС, но напомнила о проблемах с коррупцией

Еврокомиссия: Украина демонстрирует прогресс, но должна усилить борьбу с коррупцией

Европейская комиссия представила отчет об оценке прогресса Украины в процессе вступления в Европейский Союз.

Как сообщает Цензор.НЕТ, в документе, обнародованном в понедельник, 3 ноября, агентством Reuters, подчеркивается приверженность Киева курсу на евроинтеграцию, несмотря на сложную ситуацию, вызванную войной.

Вместе с тем Еврокомиссия обращает внимание на необходимость усилить борьбу с коррупцией, укрепить независимость судебной власти и обеспечить стабильную работу антикоррупционных органов.

"Недавние негативные тенденции, в частности - растущее давление на специализированные антикоррупционные органы и гражданское общество, необходимо решительно изменить", - говорится в проекте отчета Еврокомиссии.

Ключевые рекомендации для Украины

В отчете Еврокомиссия отмечает достижения Украины, но также определяет несколько направлений, требующих особого внимания:

  • обеспечение независимости судебной системы;

  • усиление борьбы с организованной преступностью;

  • защита антикоррупционных органов от политического давления;

  • поддержка гражданского общества и свободы слова;

  • ускорение реформ в сфере верховенства права.

ЕС предлагает новые механизмы контроля после вступления

Европейская комиссия предлагает закрепить в будущих договорах о присоединении к ЕС дополнительные гарантии, которые бы предотвращали отступление от демократических обязательств после вступления Украины в блок.

В Брюсселе отмечают, что, несмотря на значительную поддержку Украины среди государств-членов, процесс вступления может быть сложным и длительным. Украина же планирует завершить переговоры до конца 2028 года.

Напомним, в октябре евродепутаты призвали начать переговоры о вступлении в ЕС Молдовы, при этом об Украине не упомянули.

Топ комментарии
+22
Проблеми???

Та корупція - це сенс існування ЗЄ-влади.
показать весь комментарий
04.11.2025 01:19 Ответить
+9
Ти ще пам'ятаєш у кого гроші та зброя, а у кого гола дупа і кращі наміри?

Хто годує - той і замовляє музику.
показать весь комментарий
04.11.2025 01:39 Ответить
+8
А УЗУРПАЦІЯ ВЛАДИ? А ГОНИТВА ЗА ОПОЗИЦІЄЮ? А ВБИТА СВОВОДА СЛОВА ?
показать весь комментарий
04.11.2025 02:42 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Проблеми???

Та корупція - це сенс існування ЗЄ-влади.
показать весь комментарий
04.11.2025 01:19 Ответить
А УЗУРПАЦІЯ ВЛАДИ? А ГОНИТВА ЗА ОПОЗИЦІЄЮ? А ВБИТА СВОВОДА СЛОВА ?
показать весь комментарий
04.11.2025 02:42 Ответить
Оте все, що Ви назвали, - вже похідне (тобто засоби).
А мета й надмета -красти.
показать весь комментарий
04.11.2025 07:59 Ответить
Яка маячня!
Навіщо підтримувати піар Членограя??
Краще проголосити що міндіч НЕ легітимний та від імені ЕС оголосити евакуацію в ЕС!! Саме мирняка!! Не поліції , прокурорів та воїнів тцк
показать весь комментарий
04.11.2025 01:26 Ответить
ес потрібно щоб війна не закінчилася та й не потрібні йому наші безпорадні та пенси,розжерта еліта вигидніша...зніміть рожеві окуляри,якщо вони бачать лише корупцію,а все інше виходить як має бути,може з ес не все так однозначно???
показать весь комментарий
04.11.2025 08:13 Ответить
Розберіться спочатку в себе з корупцією. У вас кожен другий корупціонер і ще й московський агент
показать весь комментарий
04.11.2025 01:31 Ответить
Ти ще пам'ятаєш у кого гроші та зброя, а у кого гола дупа і кращі наміри?

Хто годує - той і замовляє музику.
показать весь комментарий
04.11.2025 01:39 Ответить
Зняли санкції з БССРівської авіакомпанії!! Тепер московія зможе ешелонами закуповувати запчастини, щоб працювали цивільні літаки та радари в аеропортах !!!
Якщо не буде ефективного приниження іїхніх аеропортів ( пеклами та пекло-фламіндічами ???? ) то це зрадонька!!! зрада зраденна !!
показать весь комментарий
04.11.2025 01:51 Ответить
Якщо коротко - корупція прогресує.
показать весь комментарий
04.11.2025 02:30 Ответить
Здивован цим заявам.Це мабуть на них подіяли анансовані кварталівским блазнем бешкоштовні покатушки на потязі.
показать весь комментарий
04.11.2025 04:42 Ответить
Який прогрес. Це морквина на палиці для дурака. Вони ніколи нас не візьмуть бо бояться рашки і війни як вогню, а от гроші на нас заробляти будуть.
показать весь комментарий
04.11.2025 04:51 Ответить
одна розумна думка ...
показать весь комментарий
04.11.2025 08:14 Ответить
Мені цікаво, коли пенсія у судді у десять разів більше за максимальну пенсію простого громадянина це корупція чи незалежність судової влади? Адже цю пенсію присудили собі самі судді.
показать весь комментарий
04.11.2025 05:30 Ответить
Вас обдурили, пенсія судді більша за пенсію українця не в 10 разів, а як мінімум в 50 різ. Така ж пенсія і в прокурорів-інвалідів.
показать весь комментарий
04.11.2025 10:26 Ответить
Шановний, чи шановна, мене ніхто не дурив. На сьогодні пенсія простих українців має обмеження в 10 прожиткових мінімумів, тобто 23610 грн. Чи можливо заробити таку пенсію? За діючою формулою розрахунку пенсії можливо. Треба працювати усе життя з гарною зарплатою, на важких роботах із шкідливими умовами праці. Для суддів такого обмеження немає - один суд подав позов в інший суд і для себе судді таке обмеження скасували порушивши основний принцип правосуддя згідно якого ні один суддя не має право приймати рішення на свою користь.
показать весь комментарий
04.11.2025 15:48 Ответить
Читайте газети, Зе корупцію вже давно переміг
показать весь комментарий
04.11.2025 08:05 Ответить
Яка нахрен корупція!? Я нікому не заношу, та й мені не спішать.
показать весь комментарий
04.11.2025 08:25 Ответить
"Ми не можемо навіть зрозуміти, що має на увазі Байден, коли каже, що у нас величезні проблеми з корупцією", - "слуга народу" Верещук Джерело: https://censor.net/ua/n3272402
показать весь комментарий
04.11.2025 08:54 Ответить
можете розслабитися, поки ЗЕлупа при владі про вступ до ЄС можна забути, так саме як і про гідне нормальне життя в Україні.
показать весь комментарий
04.11.2025 09:15 Ответить
Проблеми не тільки з корупцією, проблеми з переслідуванням опозиції, проблеми з переслідуванням місцевого самоуправління. Теперішня влада це вилупки ригів. Поки Україна не позбудеться цього лайна, її 100500 км не можна допускати до ЄС
показать весь комментарий
04.11.2025 09:18 Ответить
ЄС буде. Натомість НАТА лишиться рожевою Фламінгою, як комунізм хто памятає
показать весь комментарий
04.11.2025 09:56 Ответить
Прогрес, але не візьмуть через корупцію? Та де ж вона тут взялася, тут вже сьомий рік односібно керує Україною простой мальчік від наріду? Того "баригу" перемогли на виборах ще в 2019 році. Це мабуть російське ІПСО про корупцію? Тут сидять найчесніші конструктори потужних ракет міндічі. Самий великий демократ в світі Боневтік Потужно-Брехливий, якому вже пора давати премію "самої демократичної людини в світі". Або навіть прнемію миру, бо тільки він за рік підписав з різними країнами 28 договорів про мир. А які прекрасні помічники з Боневтіка: портнов(правда сміливі люди, бізнес яких він пограбував його вбили), татаров, шурма, смірнов, єрмак, подоляк, наєм, серлєщ, колян котлєта, мар'яна безмозгла, Беня, шефіри, арестович... - прямо цвіт суспільства світу.
показать весь комментарий
04.11.2025 10:01 Ответить
прогресс??))) у вас все нормально, это когда бенин Оманский Нарик преследует дбр и набу за расследования связанные с ним , фсбэшником Елдаком, миндичем, чернышовым, князевым и т.д, блокирует независимые сми и вешает лапшу Зе Идиотам через едыный Гавнофон полностью подконтрольный "побежденным олигархам" или повальная коррупция во всех эшелонах власти, гундявая, брехливая Мразь это смертный приговор для Украины если еще кто-то этого не понял...
показать весь комментарий
04.11.2025 11:10 Ответить
Всё это очень интересно, но есть один нюанс, коррупционеры прячутся в Европе и США, денежки прячут там же, как это объяснит коллективный Запад?
показать весь комментарий
04.11.2025 12:38 Ответить
Это всё проклятый Порошенко виноват . Это он Зеленскому коррупционеров подсунул. Всех этих Миндичей , Шурму , Шапиро и прочих. А Вова ведь хороший , он не в доле от этого воровства.
показать весь комментарий
04.11.2025 12:43 Ответить
Кто покрывает украинских коррупционеров? Кто позволяет покупать им виллы и прочую роскошь на Западе? Кто позволяет отмывать наворованное бабло в западных банках? Наверно Северная Корея.
показать весь комментарий
04.11.2025 12:54 Ответить
Зеленський разом з "потужними" ларьочними "менеджерами" будують "незламні" докази своїх злочинів... Слава ЗСУ!
показать весь комментарий
04.11.2025 15:12 Ответить