6186 посетителей онлайн

Совладелец "95 квартала" Миндич может стать фигурантом расследования ФБР по отмыванию средств на Одесском припортовом заводе, - СМИ

Тимур Миндич под прицелом ФБР по делу ОПЗ

Бизнесмен и совладелец "Квартал 95" Тимур Миндич может стать фигурантом расследования ФБР по отмыванию средств на Одесском припортовом заводе. Дело связано с бывшим совладельцем ОПЗ и украинскими правоохранительными органами.

Как сообщает Цензор.НЕТ, об этом говорится в материале "Украинской правды".

Издание отмечает, что несколько месяцев назад получило информацию от влиятельных источников в американском истеблишменте о том, что Тимур Миндич может стать фигурантом официального расследования ФБР. Оно может касаться отмывания средств.

"В расследовании, кроме самого Миндича, фигурируют также несколько человек и компаний. В частности, предметом исследования американских правоохранителей, как утверждают собеседники, стали оффшорная компания с Британских Виргинских островов, компания с британской регистрацией и человек по прозвищу "Sugarman", - говорится в материале.

В апреле 2023 года НАБУ объявило в розыск подозреваемых в хищении средств на ОПЗ. Один из них, Александр Горбуненко, за несколько дней до вторжения РФ уехал в США, где получил временную защиту как беженец.

В апреле 2025 года, после обращения НАБУ, в США против Горбуненко возбудили уголовное дело. При попытке вылететь в Дубай его задержали в аэропорту. Представители НАБУ и САП пытались провести допрос, но во время одного из контактов с американскими правоохранителями прозвучали вопросы о Тимуре Миндиче. После этого ФБР внезапно освободило Горбуненко из-под стражи. Сейчас он находится на свободе под американской защитой, что может свидетельствовать о его сотрудничестве с правоохранительными органами США.

"Горбуненко мог отмывать деньги, как и другие участники схем ОПЗ. Поэтому он интересен американским спецслужбам не только в контексте Миндича, но и в отношении других влиятельных участников легализации средств", — отмечает представитель украинской правоохранительной системы.

Что предшествовало?

Ранее нардеп Ярослав Железняк сообщал, что близкий к Офису Президента бизнесмен и совладелец студии "Квартал 95" Тимур Миндич уехал из Украины.

По данным источников Цензор.НЕТ, Миндич скрывается от НАБУ в Австрии.

В НАБУ готовят подозрение совладельцу "Студии "Квартал 95" Тимуру Миндичу. Соответствующую информацию журналистам озвучил "влиятельный собеседник" в антикоррупционных органах.

Топ комментарии
+59
Ну що зараз зелідор заборонить ФБР
показать весь комментарий
06.11.2025 12:03 Ответить
+31
Яке "чєстноє літцо" на фото. У відблиску золотого унітаза.
показать весь комментарий
06.11.2025 12:08 Ответить
+30
Зе зі своїми друзяками підриває довіру від США та ЄС
показать весь комментарий
06.11.2025 12:04 Ответить
Комментировать
Сортировать:
"Закон доміно" в дії.....
показать весь комментарий
06.11.2025 12:02 Ответить
#а прі чьом здєсь ЗЄлєнский ?

.
показать весь комментарий
06.11.2025 12:53 Ответить
Від фігуранта до учасника, в складі групи осіб, одна мить!!
показать весь комментарий
06.11.2025 15:04 Ответить
Так і до ішака Оманського недовго!!
показать весь комментарий
06.11.2025 17:42 Ответить
Таварісчь! Прікратітє аньтісімізьм!
(Не забувайте про український Закон про антисемітизм. Єдиний у світі Закон, котрий захищає тільки одну націю. Навіть єврейські юристи ржуть, пісяючи у штанятка від сміху )
показать весь комментарий
06.11.2025 19:51 Ответить
Ну що зараз зелідор заборонить ФБР
показать весь комментарий
06.11.2025 12:03 Ответить
будуть пакувати і шити справи про зраду,чи тільки битимуть поночах???
показать весь комментарий
06.11.2025 12:08 Ответить
наговарюють на друзів ЗЄлєнського.

це Порох купив ФБР.

.
показать весь комментарий
06.11.2025 12:46 Ответить
показать весь комментарий
06.11.2025 16:07 Ответить
Ні, воно Умерова з РНБОУ, заставитьФБР санкціями валити??!!
показать весь комментарий
06.11.2025 15:06 Ответить
Зе зі своїми друзяками підриває довіру від США та ЄС
показать весь комментарий
06.11.2025 12:04 Ответить
довіру???ви серйозно??....
показать весь комментарий
06.11.2025 12:10 Ответить
у таких випадках інтелегентно пишуть "залишки довіри"

.
показать весь комментарий
06.11.2025 12:48 Ответить
я впевнений що вони знають все і трохи більше,а ще впевнений що без них в тому що відбувається не обходиться,вони в курсі,в долі та керують....
показать весь комментарий
06.11.2025 12:51 Ответить
да у нас "антикорупционных органов", как у дурня махорки - зачем ещё ФБР привлекать ?)))))))
показать весь комментарий
06.11.2025 12:05 Ответить
З Австрії його й ФБР не витягне
показать весь комментарий
06.11.2025 12:06 Ответить
А на*уа він потрібен? 🤔 Головне - бабло витягнуть. У федеральний суверенний б'юджет США. Все, як з Пашою Лазаренком. 😊
показать весь комментарий
06.11.2025 12:22 Ответить
Паша дурень попхався в США, а з Австрії точно не видадуть - зачарована країна, жоден корупціонер з неї не повертався

.
показать весь комментарий
06.11.2025 12:51 Ответить
Так його б і з США не видали, як не видали і Лазаренка, але ж бабло заберуть! 😁
показать весь комментарий
06.11.2025 13:05 Ответить
В принципі є і другий шлях - портнов не дасть збрехати...
показать весь комментарий
06.11.2025 16:45 Ответить
Оце зараз понесеться...
Підноси, америкоси, сороси, світова змова,....
показать весь комментарий
06.11.2025 12:06 Ответить
Сподіваюсь, що того крадія добре охороняють, бо впевнений, що наші покидьки спробують його прибрати.
показать весь комментарий
06.11.2025 12:07 Ответить
Навіщо це все писати без затримання!Щоб попередити ....(((
показать весь комментарий
06.11.2025 12:07 Ответить
Зразу видно, що ви не рибалка Якщо добряче скаламутити воду у водоймі, щука заклякне "стовпчиком" біля поверхні, тоді її можна взяти голими руками. От тіко я не впевнений, що Зе-риба це історія про хижаків
показать весь комментарий
06.11.2025 12:40 Ответить
Яке "чєстноє літцо" на фото. У відблиску золотого унітаза.
показать весь комментарий
06.11.2025 12:08 Ответить
Дивишся на п'ятаки стефанчуків, міндічів, носатих і думаєш: скільки гарних облич на вулицях, а тут...як на параді уродов
показать весь комментарий
06.11.2025 14:51 Ответить
кожного дня, статті про родичів та близьких Зе які крадуть у державі
показать весь комментарий
06.11.2025 12:11 Ответить
Воно не краде, в повертає то що вклало в виборі, а так само повертають гроші з хабарів, що раніше давали
показать весь комментарий
06.11.2025 12:27 Ответить
коломойський, міндіч.
які талановиті українці!
але, де ота етнічна обережність, хитрість?
показать весь комментарий
06.11.2025 12:11 Ответить
Вони різні. Саме в цих, обраних мудрим нарідом, найсильніша риса хуцпа.
показать весь комментарий
06.11.2025 13:32 Ответить
А ви особисто голосували за Кошулинського чи Фаріон чи Ніцой?
Може досить на народ все спихувати?
Може краще проаналізувати помилки і зробити висновки?
Чисто юльки в 2010-му.
Тим також тоді не такий нарід попався.
показать весь комментарий
06.11.2025 16:53 Ответить
це все міфи, які ций етнос розповсюджуює сторіччами! насправді там все значно гірше ніж в середньому у інших етносів
показать весь комментарий
06.11.2025 13:33 Ответить
Більш брехливої і цинічної влади ще не було навіть ригів переплюнули,ну під час війни красти ,брехати це дно ,я вже не кажу про порядність ,професіоналізм і патріотизм якого в них ніколи не було. Той хто висьміював Україну і просував "руский мир" на догоду російських кураторів,ті тепер влада.
показать весь комментарий
06.11.2025 12:12 Ответить
Досить прочитати Катехізіс і все стане на свої місця.

«Євреї!

Любіть один одного, підтримуйте один одного, будьте згуртованими, навіть якщо розрізнені по великим просторам або, перебуваючи близько один від іншого, один одного ненавидите.

Наша сила в єдності - в ній застава наших успіхів, наше спасіння і процвітання. Багато народів загинули в розсіянні, тому що у них не було чіткої програми дій і почуття ліктя. Ми ж, завдяки розсіяній по всьому світу, але єдиній сім'ї, пройшли через століття і народи, збереглися, примножилися і зміцніли. Єдність - мета, але вона ж і засіб до досягнення мети.

Не бійтеся протекціонізму - це наш головний інструмент, В нього відкриті двері євреям всіх національностей, всіх віросповідань, усіх партій. Істинний інтернаціоналіст тільки той, хто кровними узами пов'язаний з єврейством, всі інші - профанація і обман.

Ширше залучайте людей близьких за кров'ю, тільки вони забезпечать вам бажану біосферу. Формуйте свої кадри. Кадри - це святая святих. Кадри вирішують все. Кожна лабораторія, кожна кафедра, кожен, інститут, газета, журнал, видавництво повинні стати кузнею наших кадрів. Проникайте на керівні пости, в робоче і селянське середовище гоїв, дайте їм багато грошей, але ще більше горілки, щоб зачаті в п'яній угарі гої (в івриті та ідиші - позначення неєврея, іновірця - ред.) деградували і дійсно представляли собою робочу худобу: гроші, горілка, секс і ніякої духовності!
Всіма засобами придушуйте свідомість гоїв, кращого з них роздавіть, полоніть, гіршого, подібного тупому барану, підносьте над іншими.
Ми повинні передати нашим дітям більше, ніж взяли від батьків, а ті, зберігши і примноживши прийняте, передадуть далі, в свою чергу, в наступному поколінні і т.д. У наступності поколінь наша сила, наша стабільність, наше безсмертя, хоча в порівнянні з більшістю з гоїв ми фізично і слабкіше. Але це і природно. Займатися чорною працею, накачуючи м'язи, богообраним синам Ізраїля не пристало. Вустами Мойсея Єгова мовив: «У кожного сина Ізраїлева коліна буде 2800 рабів». Гої - наші раби. ... "
Ну і так далі і в такому ж дусі!
Шалом православні!
показать весь комментарий
06.11.2025 12:30 Ответить
не тільки Катехізіс, але й Талмуд читати треба, особливо юдео-християнам, там цікаві моменти про Христа є.
показать весь комментарий
06.11.2025 12:39 Ответить
Fucking Palestine. Glory to Israel!
показать весь комментарий
06.11.2025 12:52 Ответить
показать весь комментарий
06.11.2025 12:58 Ответить
показать весь комментарий
06.11.2025 13:10 Ответить
Учитывая количество евреев и тимуров у власти все становится на свои места...
показать весь комментарий
06.11.2025 13:47 Ответить
і шо цікаво ,українські евреї вибрали свого еврея 🤡 в президенти ,шоб той їх грабував та вбивав...а от амеріканські евреї вже вибірають тих хто їх врятує і не евреїв зовсім ...
показать весь комментарий
06.11.2025 16:12 Ответить
Фірташа вони вже років 20 виманюють з Австрії - в нього відмазка - я політично переслідуваний - пішли нах
показать весь комментарий
06.11.2025 12:13 Ответить
Схоже на те, що ФБР теж виявилося кацапською консервою, оскільки почало розганяти вороже ІПСО стосовно найближчого оточення нашого сонцесяйного лідора з бездоганною репутацією кришталево чесної людини. Цікаво, чи знайдеться в Україні хоча б одна людина, яка повірить в маячню щодо злодійства та корупції нашої влади!!! Хоча всім очевидно, що подібні інсинуації та провокації не на часі, ці парашні лакузи та запроданці виконують замовлення кремля по дискримінації вищого військово-політичного керівництва. Саме час всім нам в незламно-потужному пориві згуртуватись навколо величної постаті нашого провідника та дати нищівну відсіч всьому цьому прокацапському непотребу!
показать весь комментарий
06.11.2025 12:18 Ответить
показать весь комментарий
06.11.2025 16:54 Ответить
А ШО И ТАК МОЖНО)))ВАУ!!!)))
показать весь комментарий
06.11.2025 12:19 Ответить
І це чудово! Цей факт показує, що з намаподереним сховатися не вийдее! Бумеранг хоч літає дивно і манівцями, але повертається досить точно і боляче!
показать весь комментарий
06.11.2025 12:20 Ответить
Хто зна ... Може ці ефективні менеджери ще щось цінне, українське подарують Трампу.
Вони дуже кмітливі, коли їм треба прикривати свої дупи.
показать весь комментарий
06.11.2025 13:35 Ответить
Не повинен стати, а зобов'язаний стати
показать весь комментарий
06.11.2025 12:21 Ответить
Может стать а может и не стать вода...
показать весь комментарий
06.11.2025 12:23 Ответить
Цікавий заміс вимальовується...
показать весь комментарий
06.11.2025 12:28 Ответить
Влада Австрії, де облаштувався Міндіч, як показав кейс Фірташа, подібних персонажів до США не видає. І прикриттям для цього слугують цинічні розмови про дотримання принципів верховенства права та судового вирішення таких спорів.
показать весь комментарий
06.11.2025 12:31 Ответить
США Байдена і США Трампа трохи відрізняються.
Останній може і фаберже яйця Моцарта австріякам защімити чисто через поганий настрій.
показать весь комментарий
06.11.2025 16:43 Ответить
Угу. Он із хитрозробленим прорашистським Райффайзенбанком яйця фаберже у Тромба скукожились, як від якутського морозу взимку.
показать весь комментарий
06.11.2025 17:05 Ответить
А що за претензії до Райфайзена? Особливо у неперебірливих українців.
показать весь комментарий
06.11.2025 17:35 Ответить
Райфайзен якось перешкоджав волі великого Трампа?
Чи може посилали нах американську Феміду?

Коли американцям стало дуже треба, вони і Швейцарію поставили раком і виїбали разом з банківською таємницею і верховенством права.
показать весь комментарий
06.11.2025 17:38 Ответить
Наговариваете вы на нашу семью, гражданин начальник (с)
показать весь комментарий
06.11.2025 12:33 Ответить
На ФБР напустять ДБР зеленопотворське.
показать весь комментарий
06.11.2025 12:33 Ответить
Чекаємо коли арахамія напише такого ж листа, як він написав про абрамовича із підтвердженням "порятунку Абрамовичем" 400 тис. українців листа до ФБР і все буде чікі-пікі, ібо "фламінга фламінді ока не виклює".
показать весь комментарий
06.11.2025 12:34 Ответить
Не надо открывать снова Америку. Она давно всем известна.
показать весь комментарий
06.11.2025 12:36 Ответить
Міндіч пішов. Зєлє приготуватись.

Зєлю геть. Вибори
показать весь комментарий
06.11.2025 12:39 Ответить
Баригу геть вибори! Зелю геть вибори! Заслужений геть вибори!А вана,лиш вана,сидітиме сама,буде пити і звиздіти від недешевого вина.
показать весь комментарий
06.11.2025 18:57 Ответить
Украинские чинуши скупили всё побережье Флориды, что-то ФБР припозднилось.👶
показать весь комментарий
06.11.2025 12:43 Ответить
Лазаренко -2
показать весь комментарий
06.11.2025 12:43 Ответить
Як ці "шумери" вже задовбали. Поки всю кров з України не вип'ють - не відчепляться.
показать весь комментарий
06.11.2025 12:46 Ответить
Який талановитий штемп цей Міндіч...
І клоунаду на сцені розкрутив, і бабоси на припортовому заводі відмивав, і ракети виробляє.
Прямо, с.ка, і швєц, і жнєц, і на дудє ігрєц...
показать весь комментарий
06.11.2025 12:47 Ответить
ФБР, давіть цього виродка!
показать весь комментарий
06.11.2025 12:59 Ответить
Sugarman, то це Цукерман?
показать весь комментарий
06.11.2025 13:01 Ответить
показать весь комментарий
06.11.2025 13:12 Ответить
Венс гадіт (с)
показать весь комментарий
06.11.2025 13:22 Ответить
Хай Вовочка помучиться!
показать весь комментарий
06.11.2025 13:25 Ответить
G-20,G-7, G-2 !
показать весь комментарий
06.11.2025 13:26 Ответить
n+1) e2 e2
показать весь комментарий
06.11.2025 14:12 Ответить
марно час та гроші витратять
воно вже в московіі або у Відні
показать весь комментарий
06.11.2025 13:29 Ответить
О, кента зели первого за жабра взяли(беня не в счет) ждем основных пассажиров за решеткой
показать весь комментарий
06.11.2025 13:44 Ответить
Нє дождьотєсь!
показать весь комментарий
06.11.2025 16:24 Ответить
Зеленський ''чесно'' виконує передвиборчі обіцянки - в друзів Зеленського ''закінчилась епоха бідності'' - тепер вони можуть собі дозволити елітне життя у Відні на золотих унітазах інкрустованих москальськими діамантами.
''хоть па-ржом'' - ''хуже нє будєт''...
показать весь комментарий
06.11.2025 13:55 Ответить
Смарагдова клептократія
показать весь комментарий
06.11.2025 14:13 Ответить
Дефіцит суддів? У деяких судах працює лише 22% від необхідної кількості

https://censor.net/ua/news/3577527/maryna-barsuk-u-deyakyh-sudah-pratsyuye-lyshe-22-vid-neobhidnoyi-kilkosti-suddiv
показать весь комментарий
06.11.2025 14:34 Ответить
тимурчік Гопніков вже мав би давити нари з повною конфіскацією......гарант мав би подбати
показать весь комментарий
06.11.2025 15:08 Ответить
Піпец ФБР - зараз у них розпочнуться обшуки, арешти родичів, не дай боже в розмові згадати місто, назва якого починається із «Сан»….
показать весь комментарий
06.11.2025 15:27 Ответить
Наразі друг Зеленського і особистий гаманець Міндіч ,
знаходиться за три девʼять земель від Украіни 🤨
показать весь комментарий
06.11.2025 15:43 Ответить
А слабо Малюку слідчих ФБР арештувати і мордувати?
показать весь комментарий
06.11.2025 16:39 Ответить
Може ФБР "сплете лапті" цьому ЗЕленому упирю,бо надії на те що у нас буде відносно Міндича,Чернишова,Татарова і других ЗЗЕлених гнид рівняється 0 .
показать весь комментарий
06.11.2025 16:40 Ответить
США знают про всё ворьё со времён Кучмы, знают кто кого убивал и за что, окружение зелёной жопы получило небольшую затрещину, это как вбросы про офшоры, просто напоминают, чтобы не забывал " кто в доме хозяин" как говорится.
показать весь комментарий
06.11.2025 16:48 Ответить
Значить Генпрокурор України спробує розформувати ФБР типу як ушкварили з НАБУ, а американці вийдуть на Майдан Таймс Сквер з картонками протесту.
показать весь комментарий
06.11.2025 17:33 Ответить
Про какой то п......Ц? Продукція з ОПЗ йшла в США, значить шахер-махер гопоти підпадає під юрисдикцію ФБР. А де ФлаМіндіч - там і губенята Буратіно присмоктались
показать весь комментарий
06.11.2025 18:03 Ответить
Щось ФБР тягне з відкриттям справи на Єрмака... Там же ж в корупції Єрмака фігурують долари!
показать весь комментарий
06.11.2025 18:30 Ответить
Солодкий Міндіч Зеленського, як же Зеленський без нього у бункері тільки з Єрмаком?
показать весь комментарий
06.11.2025 18:55 Ответить
... не можу повірити, щоб людина з такими довірливими очима, та такою рослинністю на обличчі ,мовчу вже про близькість до аматорів кварталу ,могла б причетною бути до якихось незаконних оборудок.
Це наклеп .Наша Феміда має зважити на ці обставини.
...треба брати на поруки .
показать весь комментарий
06.11.2025 19:17 Ответить