6635 посетителей онлайн

Полтавская область уже 5 дней отключена от объединенной энергосистемы Украины, - облэнерго

Полтавская область отрезана от объединенной энергосистемы Украины

Полтавская область уже 5 дней остается отключенной от объединенной энергосистемы Украины из-за массированных ракетно-дроновых ударов российских войск 8 ноября.

Как сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на АО "Полтаваоблэнерго", в обследствие стрелов энергетическая инфраструктура региона понесла значительные повреждения.

В "Полтаваоблэнерго" объявили форс-мажор

В компании АО "Полтаваоблэнерго" отметили, что в 5 утра в день атаки возникли обстоятельства "чрезвычайного и неотвратимого характера".

"После ударов у компании исчезла возможность получать электроэнергию из объединенной энергосистемы, что сделало невозможным выполнение обязательств по распределению электроэнергии в соответствии с действующими договорами", – сообщили в энергокомпании.

Выполнение контрактов по распределению электроэнергии отложено до момента восстановления сетей и ликвидации последствий повреждений.

В регионе действуют графики отключений

Сейчас в Полтаве и области применяются плановые и экстренные отключения электроэнергии — по 2–4 очереди в течение суток.

Напомним, в ночь на 8 ноября россияне осуществили массированный обстрел Украины ракетами "Искандер-К", в частности атаковав Кременчуг. Из-за этого в нескольких областях были введены экстренные ограничения электроснабжения.

Ранее мы сообщали о масштабной коррупции в энергетике Украины.

12 ноября Высший антикоррупционный суд избрал меру пресечения для Леси Устименко, которую подозревают в причастности к коррупционной схеме по хищению средств "Энергоатома".

Топ комментарии
+18
То дрібниці, головне, шо фламінги летять, песпатрон гавкає, скумбрія дешевшає, вкраїнчики від неробства катаються залізницею...
показать весь комментарий
12.11.2025 20:54 Ответить
+12
Вже п'ятий день людям "єдиний марахвон" не потрібен.

Доречі, а де поділися системи альтернативної генерації, що надали нам США, ЄС, Японія?
показать весь комментарий
12.11.2025 20:56 Ответить
+9
Жесть... Мої співчуття людям.
показать весь комментарий
12.11.2025 20:50 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Жесть... Мої співчуття людям.
показать весь комментарий
12.11.2025 20:50 Ответить
Відверто кажучи, нам тут не звикати, як і всім...Але Міндіч з Ізраїлю передав, щоб ще трішки потерпіли.
показать весь комментарий
12.11.2025 21:52 Ответить
як бачимо, нам дуже не вистачає запорізької аес...хтось в перші дні не віддав наказу її захищати, натомість, як доповів міністр оборони рєзніков, був наказ захищати азовсталь в оточеному маріуполі...
нащо нам це все, хто довів енергетику до такого стану, адже при порошенку такого не було...
показать весь комментарий
12.11.2025 22:45 Ответить
Про Марік питання дискусійне 😓.
Кажуть що інакше б не виграли час і було окуповано більше земель.
А чого оточили Марік - бо відвели війська з перешийків та трас ( Армянськ/Перекоп, Чонгар, Чаплинка та ще здається якась дорога з криму ) , розмінували та "зробили шатли". А все х херсонське сбу очолювали вороги.
показать весь комментарий
12.11.2025 22:53 Ответить
тут про наказ захищати одне і відсутність наказу захищати аес...
а відійти від теми відсутності електрики можна у будь який бік...
показать весь комментарий
12.11.2025 23:51 Ответить
...особисто я за одну річ, балаканина і "шум в камєрє" повинні бути підтверджені конкретними процесуальними діями, передбаченими діючим законодавством України (яким би воно не було). А задіяння міжнародних експертних організацій і структур, включно із спеціальними, відповідно до міжнародних договорів - ну то будь ласка, все це не складно...
показать весь комментарий
12.11.2025 22:53 Ответить
видно, що фахівець пише...конкретно і з вживанням слова міжнародні...хочеться подякувати
показать весь комментарий
12.11.2025 23:53 Ответить
Я в тому сенсі, що, коли захотять, то все аж бігом буде...такий він цей світ (про бабоси)
показать весь комментарий
13.11.2025 00:23 Ответить
До речі вчора отримав рахунок за жовтень по е/енерг. тариф - 12грн.97 коп (юр.особа), а був 10,70...Нормально, якщо не сказати потужніше
показать весь комментарий
12.11.2025 21:54 Ответить
податок на Потужність ? Чи тариф за розподілення Потужності серед населення .....
показать весь комментарий
12.11.2025 23:09 Ответить
Аж надто цікава річ виходить - тарифи для юросіб в космос (ну і ціни відповідно туди ж, це вже і діти зараз розуміють), а з квітня і для населення з 4, 60 до 6, 40 ...от красота...**** і ціни, і тарифи на фініші....Ну не тварини, плятьььь...
показать весь комментарий
13.11.2025 00:26 Ответить
Тобто - енергії нема, а за рахунок підвищення бабоси тіж самі....Ото главбух у синагогі
показать весь комментарий
12.11.2025 21:56 Ответить
То дрібниці, головне, шо фламінги летять, песпатрон гавкає, скумбрія дешевшає, вкраїнчики від неробства катаються залізницею...
показать весь комментарий
12.11.2025 20:54 Ответить
Я ржу з "пес патрон" на ютубі ))
Хоча все це іпсо та .... Все так і виглядає...
Чого тільки вартує пісня "Марафон". І " тощо тощо "
показать весь комментарий
12.11.2025 22:54 Ответить
Та зачекайте ви із своєю Полтавщиною! Тут авокадо розповідає про предмети прямокутної форми, й ще багато чого цікавого.
показать весь комментарий
12.11.2025 20:55 Ответить
Вже п'ятий день людям "єдиний марахвон" не потрібен.

Доречі, а де поділися системи альтернативної генерації, що надали нам США, ЄС, Японія?
показать весь комментарий
12.11.2025 20:56 Ответить
Так по єлітних ресторанах, ТЦ, і бізнес центрах а де ж ще?
показать весь комментарий
12.11.2025 21:01 Ответить
Вавухай, де твої гігавати, грьобаний киздун?
показать весь комментарий
12.11.2025 21:02 Ответить
Просто люди в шоці (і не тільки на Полтавщині) що Європа давала грошей на єнергетику, захисти і тп в вони носять сумки з мільйонами долларів і скаржаться що важко, таких треба без судів вішати на найближчих стовпах, виродки, і смотрящих і сосущих і потужніх.
показать весь комментарий
12.11.2025 21:03 Ответить
Чернишова з міндічем попросити, щоб зеленський з єрмаком і свириденко та умеровим, дєньог дали Українцям, на генератори і пальне до них!!
показать весь комментарий
12.11.2025 21:11 Ответить
Краще одягти їх у вовняний одяг, а жителям Полтавщини видати ********* палички...
показать весь комментарий
12.11.2025 21:24 Ответить
І ******* пермонентно!
показать весь комментарий
12.11.2025 21:27 Ответить
Ну, 4 роки війни було, що б зробити децентралізовану генерацію, хоча б в найбільших містах і унеможливити блекаути від вибивання старої совкової е/е. Але гроші пішки "Дєвачкє в Маскву" від держзрадників. І з 22 року не зроблено НІ-ХРІ-НА, що доведено нинішнім станом енергосистеми. Про посилення ППО промовчу - таке відчуття, що Сирок усіх ППОшників на піхоту спустив.
показать весь комментарий
12.11.2025 21:32 Ответить
Мені здається, що закупити генераторів і витрачати на бензин - було б Потужніше ніж політика міндічів " в сфері ерерджетікі" . Ну звичайно це мінус, бо всюди будуть вихлопи та віброшум ((( але для цієї "шутки" вже гема альтернативи !!
Зимою прутін розіб'є залишки генерації, замість Марафону буде Потужність литись з гіга-плакатів та з заводних патефонів .
А щось робити треба вже в режимі "на-позавчора!!! ❗ "
показать весь комментарий
12.11.2025 23:02 Ответить
Виправлення: було б Потужніше дешевше для бюджету
показать весь комментарий
12.11.2025 23:03 Ответить
Полтавщина вже 5 днів відключена від об'єднаної енергосистеми України, а куди ж тоді підключена якщо діють в Полтаві та області застосовуються планові та екстрені відключення електроенергії - по 2-4 черги впродовж доби? 🤓🧐👀
показать весь комментарий
12.11.2025 21:41 Ответить
Підключена до джерел електроенергії, що ще цілі, на самій полтавщині.
показать весь комментарий
12.11.2025 22:41 Ответить
Відключена від країни, закуклена на собі . Від інших областей, бо у нас енергосистема об'єднана, а не окрема мережа в кожному штаті, як за_бугром.
показать весь комментарий
12.11.2025 23:05 Ответить
джерела електроенергії це електростанції, яких на полтавщині ніц.
то Ви, пане, про які джерела?
показать весь комментарий
12.11.2025 22:46 Ответить
Може є ТЕЦ ? Чи щось маленьке будували при "свинарчуках" .
Он приклад - ахмєтови собі і окремі станції збудували і великі поля сонячних панелей поставили. Є вітряки. В них багато вкладались - особливо за Скадовськом - зараз все крутиться вздовж моря на користь всіх в/ч окупантів. Як і дороги та інші споруди...
показать весь комментарий
12.11.2025 23:08 Ответить
є в області ТЕЦ потужністю 255 МВт, яка, як і всі електростанції, знаходяться в об'єднаній енергосистеми України і відключити її ОС не така проста задача.
то куди ж тоді підключена область, якщо діють в області застосовуються планові та екстрені відключення електроенергії - по 2-4 черги впродовж доби?
щодо сонячників та вітряків, то інша тема - бізнес.
показать весь комментарий
12.11.2025 23:25 Ответить
УПС ..
Дивись, нову Потужність підкинули:


Полтаваобленерго" спростувало свою ж заяву про відключення області від енергосистеми України

https://images.cnscdn.com/8/3/0/1/83012d587538a08c2fb28ad71c3d8562/original.jpg
АТ "Полтаваобленерго" спростувало Джерело: https://censor.net/ua/n3584775