10072 посетителя онлайн

Третий танкер, связанный с перевозкой нефти РФ, пострадал от взрывов в море

Нефтяной танкер Mersin

Нефтяной танкер под названием Mersin получил внешние повреждения у побережья Сенегала (Дакара) в результате взрывов 27 ноября.

Об этом в понедельник, 1 декабря, сообщила турецкая компания Besiktas Shipping, передает Цензор.НЕТ.

Что известно

Согласно заявлению компании, примерно в 23:45 по Гринвичу 27 ноября, когда судно стояло на якоре у Дакара, Сенегал, прогремели четыре внешних взрыва, в результате которых морская вода попала в машинное отделение.

"Ситуация была немедленно взята под контроль, и мы подтверждаем, что все члены экипажа в безопасности; пострадавших, жертв, загрязнения нет. Судно остается безопасным и стабильным и не представляет никакой угрозы для навигации или безопасности окружающей среды", - говорится в сообщении.

Это уже третья чрезвычайная ситуация с нефтеналивными судами, перевозившими сырье и топливо из России, отмечает агентство Bloomberg.

По данным аналитической компании Kpler, специализирующейся на судоходстве, танкер Mersin перевозил газойль. В этом году судно несколько раз заходило в российские порты.

По данным турецкого издания Deniz Haber, нефтяной танкер M/T Mersin был подбит украинским беспилотником. Судно длиной 183 метра, шириной 32 метра и грузоподъемностью около 50 000 тонн стало объектом атаки, потому что перевозило российскую нефть.

Что предшествовало?

Топ комментарии
+2
Не треба лякатися, це лиш епідемія!
показать весь комментарий
01.12.2025 16:35 Ответить
+2
"Судно залишається безпечним і стабільним і не становить жодних загроз для навігації чи безпеки для навколишнього середовища"

Сподіваюся шо це все правда. Бо лежить на дні моря на глибині в 100 метрів. Стабільно, безпечно і без загроз для навігації.
показать весь комментарий
01.12.2025 16:38 Ответить
+1
Це все добре. Але чи не буде юридичних проблем після атаки морських суден нейтральних країн в нейтральних водах? Є хто зі знавців морського права?
показать весь комментарий
01.12.2025 16:47 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Не треба лякатися, це лиш епідемія!
показать весь комментарий
01.12.2025 16:35 Ответить
ага ага. потєрь нєт
показать весь комментарий
01.12.2025 16:36 Ответить
Азохенвей!
показать весь комментарий
01.12.2025 16:37 Ответить
"Судно залишається безпечним і стабільним і не становить жодних загроз для навігації чи безпеки для навколишнього середовища"

Сподіваюся шо це все правда. Бо лежить на дні моря на глибині в 100 метрів. Стабільно, безпечно і без загроз для навігації.
показать весь комментарий
01.12.2025 16:38 Ответить
безпеки для навколишнього середовища
Сказали ті, хто ту саму нафту, тільки у вигляді бензину, все одно спалять заради власного комфорту.
показать весь комментарий
01.12.2025 16:45 Ответить
Це все добре. Але чи не буде юридичних проблем після атаки морських суден нейтральних країн в нейтральних водах? Є хто зі знавців морського права?
показать весь комментарий
01.12.2025 16:47 Ответить
В 40-х минулого століття війна йшла всюди, без розбору нейтральні ці води чи ні.
До того ж, судно перевозило кацапську нафту, як пишуть у статті (Цього року судно кілька разів заходило до російських портів. Джерело: https://censor.net/ua/n3588006)
показать весь комментарий
01.12.2025 16:54 Ответить
Ви помиляєтесь. Морські судна нейтральних країн не чіпали. Були винятки внаслідок помилок.
показать весь комментарий
01.12.2025 17:15 Ответить
"судно перевозило кацапську нафту" - цього достатньо для накладення "санкцій"
Щодо морського права... Кацапи порушили всі можливі міжнародні норми, тому ми маємо відповідати дзеркально. "Підставляючи другу щоку" заради якихось принципів гуманізму війну не виграти.
показать весь комментарий
01.12.2025 17:47 Ответить
Ахто сказав, шо це зробила Україна?
показать весь комментарий
01.12.2025 17:11 Ответить
"біля Дакара, Сенегал, пролунали чотири зовнішні вибухи"
"За https://www.denizhaber.net/besiktas-denizcilikin-tankeri-senegal-aciklarinda-saldiriya-ugradi-haber-122556.htm даними турецького видання Deniz Haber, нафтовий танкер M/T Mersin був підбитий українським безпілотником"

як добре, що українські безпілотники вже вміють плавати на ТИСЯЧІ КМ від України і діставати москальські корита навіть так далеко😆😂🤣
показать весь комментарий
01.12.2025 16:47 Ответить
Корыто турецкое. Может не стоит испытывать терпение склочного султана. Неужели каких-нибудь тупых и слабых стран не нашлось.
показать весь комментарий
01.12.2025 16:56 Ответить
По- перше, танкери - не державна власність...
По-друге, танкер "підсанкційний" . Тобто, приватна структура порушила видану міжнародну заборону на обмеження комерційної діяльності...
показать весь комментарий
01.12.2025 17:09 Ответить
Закони та санкції ЄС діють лише на території ЄС. Турецькі компанії не зобов'язані їх дотримуватися.
показать весь комментарий
01.12.2025 17:34 Ответить
Ну то хай ті компанії подають до суду... От тільки ще треба довести, що Україна причетна до ударів... На ОФІЦІЙНОМУ рівні... Чи нададуть матеріальні докази нашої причетності...
показать весь комментарий
01.12.2025 17:38 Ответить
Добре, якщо подадуть до суду, а не дадуть відповідь дзеркально.
показать весь комментарий
01.12.2025 17:40 Ответить
"Давать" ХТО буде? Приватна компанія? Чим?
показать весь комментарий
01.12.2025 17:46 Ответить
Ердоган дасть чим
показать весь комментарий
01.12.2025 17:47 Ответить
А воно ЙОМУ треба? Узбеки кажуть: "Ішака в жертву Аллаху принести не можна... Але його вартість - так!"
Ердоган "дозволяє" своїм компаніям зароблять на війні, але сам - "в стороні"...
показать весь комментарий
01.12.2025 17:55 Ответить
так Україна його і не підривала там! які можуть бути претензії до України?
показать весь комментарий
01.12.2025 17:24 Ответить
лишилось ще 600
показать весь комментарий
01.12.2025 17:17 Ответить
Решта може засумніватися, чи варто підставляти власну дупу за кацапську нафту.
показать весь комментарий
01.12.2025 17:50 Ответить
І пішов слідом за всім відомим руським воєнним кораблем біля осторва зміїний - крейсером масковія! На дно всю цю чорну флотілію раши! До масковії, а екіпажі на концерти до кабздона!
показать весь комментарий
01.12.2025 17:36 Ответить