8842 посетителя онлайн

РФ готова к войне с Европой прямо сейчас, если та нападет, - Путин

Путин готов воевать с Европой: заявление диктатора

Российский диктатор Владимир Путин заявил о готовности воевать против Европы, если та начнет войну против РФ.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на росСМИ.

Что сказал диктатор?

По его словам, если Европа начнет войну с Россией, то Москве "не будет с кем договариваться".

"Россия не собирается воевать с европейскими странами, но если Европа начнет войну - Россия готова прямо сейчас", - добавил он.

Нападение РФ на Европу

Путин готов воевать с Европой: заявление диктатора

Топ комментарии
+31
За чотрири роки Авдєєвку взяв, а щоб звільнити курську область до північної кореї побіг.
показать весь комментарий
02.12.2025 17:23 Ответить
+21
КЛОУН вічно втирає своєму бидлу "мі бедніе нещасніе нас угнетают і надо сплатітся"

ТА КОМУ ВИ ТРЕБА!!!!

Сидіть просто в себе і не лізьте до інших і про вас забудуть назавжди
показать весь комментарий
02.12.2025 17:28 Ответить
+15
Блефує ботексний.
показать весь комментарий
02.12.2025 17:29 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Головне Європу налякати !
показать весь комментарий
02.12.2025 17:21 Ответить
За чотрири роки Авдєєвку взяв, а щоб звільнити курську область до північної кореї побіг.
показать весь комментарий
02.12.2025 17:23 Ответить
И то до конца не освободил
показать весь комментарий
02.12.2025 17:38 Ответить
)(уйло ще той п"3дун.
показать весь комментарий
02.12.2025 17:39 Ответить
Значить почне войну з Європою.
показать весь комментарий
02.12.2025 17:24 Ответить
"Воювати" буде мабуть власним пісюном
показать весь комментарий
02.12.2025 17:31 Ответить
Ні, пісюном буде воювати НАТа, а ***** буде вести гібридну війну, як вміє чекіст-садист.
показать весь комментарий
02.12.2025 17:45 Ответить
Для кого розраховані ці меседжі: росія нападе на Європу,Європа нападе на росію?
Це ж світова ядерна війна.
показать весь комментарий
02.12.2025 17:24 Ответить
КЛОУН вічно втирає своєму бидлу "мі бедніе нещасніе нас угнетают і надо сплатітся"

ТА КОМУ ВИ ТРЕБА!!!!

Сидіть просто в себе і не лізьте до інших і про вас забудуть назавжди
показать весь комментарий
02.12.2025 17:28 Ответить
Блефує ботексний.
показать весь комментарий
02.12.2025 17:29 Ответить
І ЧИМ він воюватиме? Трохи не половина ВПС, майже всі запаси танків та арлилерії, знищені. Кадрова армія "перемолота" - гребуть ненавчений непотріб. Командирами батальйонів учорашніх лейтенантів призначають. До військових училищ беруть - аби тільки висловив бажання...
ЧИМ він "готовий воювать" ?
показать весь комментарий
02.12.2025 23:06 Ответить
Я хочу сказать лише те, що я хочу сказать... Росія, як завжди, давить масою - на одного нашого солдата кидають три-чотири своїх ... От і все
показать весь комментарий
03.12.2025 09:03 Ответить
1200 сторінок... А вони встигнуть його прочитати? Чи там малюнки?
показать весь комментарий
02.12.2025 17:30 Ответить
Оголосить сувальський коридор російськими та піде асвабаждать
показать весь комментарий
02.12.2025 17:40 Ответить
Старик жжет, сказал и тащится от того, как они быстро побежали менять памперсы и прокладки..
показать весь комментарий
02.12.2025 17:40 Ответить
Та кому ви нада, ідіоти?!!!
показать весь комментарий
02.12.2025 17:42 Ответить
так и совок сдох, просрали ВСЁ - на бесконечные горячие и холодные войны, так и ********* сдохнет, деньги закончаться
показать весь комментарий
02.12.2025 17:43 Ответить
Ну звісно ж, свого часу Украіна напала на росію..... Тепер Європа збирається напасти... . Як свого часу вони казали що не збираються воювати з Украіною, так і зараз кажуть що не збираються воювати з Європою....Якщо хочеш зрозуміти плани росіян- послухай іх про те, чого вони не планують робити....Бо вони кажуть завжди одне- а роблять все навпаки...
показать весь комментарий
02.12.2025 17:51 Ответить
о, а це вже погрози. Жодних сумнівів в тому що парашка буде воювати з Европою
показать весь комментарий
02.12.2025 17:52 Ответить
Кстати, тарологи... ещё раньше говорили, что Пу готовится к войне с ЕС.
показать весь комментарий
02.12.2025 17:56 Ответить
Європу за три дні)
показать весь комментарий
02.12.2025 17:56 Ответить
Він клінічний - "Долбо-дятлов"
показать весь комментарий
02.12.2025 18:02 Ответить
Ой , дуже страшно)))
показать весь комментарий
02.12.2025 18:08 Ответить
Ага, обклався чемоданами і готовий - нападайте...))))
показать весь комментарий
02.12.2025 18:12 Ответить
ботоксний готовий воювати з Європою а от побудувати своїм рабам, замість скотських ,похилих дерев'яних туалетів людські - не в силах !))
показать весь комментарий
02.12.2025 18:14 Ответить
Больне на усю макитру
показать весь комментарий
02.12.2025 18:14 Ответить
путиін-тупе, йбануте чьмо.
показать весь комментарий
02.12.2025 18:15 Ответить
В свете его заявлений 22 года следует, что не готова и нечем. И пусть только попробуют дроны сбивать в Европе
показать весь комментарий
02.12.2025 18:29 Ответить
сопли подбери,задрот плешивый..плюгавый чмоня раздухарился..
показать весь комментарий
02.12.2025 18:32 Ответить
А що Європі заважає напасти на болота ? От ми ж напали !!
В розумінні кацапів - заборона - стрєлять у відповідь на їхні провокації , і підготовка до пікніка з шашликами , замість підготовки до війни , вважається нападом на расєю ..
То ж і Європа одного разу з подивом зрозуміє що - вона напала на рашку .!
показать весь комментарий
02.12.2025 18:40 Ответить
А до в вторгнення марсіан він готовий? Балаболіть для вух рудого параноїка - ось бачиш який я крутий! Взяв якійсь комсомольск, відрізав Україну від моря, зробив санітарну зону на півночі України, розбив війська НАТО...Все це потенціально, бо дуже хоче довести, що він не паперовий тигр. Та звичайно не тигр, а лайно собаче.
показать весь комментарий
02.12.2025 18:55 Ответить
Щоби взяти хоча одне місто йому з бункера вилізти треба, з валізами, а на це він не піде
показать весь комментарий
02.12.2025 19:23 Ответить
Ху...до сидить у бункері, знає що скоро до кабздона і йому пофіг що буде з ху....лостаном, після нього. А москалі з радістю гинуть за ху...ла, за білу ладу, бо ніколи добре не жили, ну може в ху...лограде, та ще пару міст.
показать весь комментарий
02.12.2025 19:20 Ответить
А если не нападе-то значить не готова....Епаний Пиня понторез
показать весь комментарий
02.12.2025 19:44 Ответить
Не знаю, як Європа, а срачка на Пуйла вже напала.
показать весь комментарий
02.12.2025 19:56 Ответить
Тим, хто страждає на провали в пам'яті варто подивитися його перші "заяви" про те, що він не збирається окупувати Україну і взагалі це не "війна". Брехло якого світ ще не бачив
показать весь комментарий
02.12.2025 20:11 Ответить
Господи... Він при своєму розумі? Рося не здатна з Україною четвертий рік справиться - а вони ще й Європі погрожують... Воістину, "Коли Господь хоче когось покарать - позбавляє того розуму...".
показать весь комментарий
02.12.2025 23:01 Ответить
Значить погані справи в кремлі, якщо так яскраво блефує ботоксний!
показать весь комментарий
03.12.2025 03:36 Ответить
Вот к чему приводит, когда убийце и узурпатору давать зарабатывать на нефти и это не другое, это последствия!
показать весь комментарий
03.12.2025 08:57 Ответить