6490 посетителей онлайн

США предлагают демилитаризованную зону без требования к РФ покинуть Донецкую и Луганскую области, - FT

сша,украина

Последние предложения США по "мирному плану" не содержат требования к России вывести свои войска с территорий Донецкой и Луганской областей, которые планируется включить в демилитаризованную зону.

Об этом сообщает Financial Times, передает Цензор.НЕТ.

Украинский высокопоставленный чиновник, ознакомленный с окончательной редакцией предложений, заявил, что документ не предусматривает требования к России покинуть контролируемые территории. Вместо этого Соединенные Штаты настаивают, что украинские силы должны покинуть свои позиции в Донецкой области.

Первоначальный "мирный план" США

Ранее первоначальный план Дональда Трампа из 28 пунктов предлагал создание "нейтральной демилитаризованной буферной зоны" после вывода украинских войск из Донбасса. По словам украинских чиновников, участвовавших в переговорах, США настаивают на модели, похожей на демилитаризованную зону между Северной и Южной Кореей, которая существует уже более 72 лет.

Президент Украины Владимир Зеленский рассматривает демилитаризованную зону как потенциальный путь к замораживанию конфликта, что даст России время перегруппироваться перед возможным новым наступлением.

Что предшествовало?

  • Ранее сообщалось, что в субботу, 6 декабря, президент Владимир Зеленский провел двухчасовой телефонный разговор с советниками Дональда Трампа Стивом Уиткоффом и Джаредом Кушнером.
  • Разговор был сосредоточен на вопросах территорий и гарантиях безопасности для Украины.
  • Президент Владимир Зеленский заявил, что у США, Украины и РФ остаются разногласия по вопросу территорий, которые обсуждаются в рамках "мирного плана" Штатов.

  • Позже президент сообщил, что

    Украина получила предложение от партнеров обменять часть временно оккупированной Донецкой области и ЗАЭС на территории, которые россияне еще не захватили. Киев не поддерживает такую идею.

Топ комментарии
+28
Трамп кончена тварина , яка перевершила своїм цинізмом кацапського ***** .
показать весь комментарий
11.12.2025 11:46 Ответить
+18
АХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХ

- південний Вєтнам США кинули
- з Афганістану бігли і всіх хто їм помагали кинули
- в Іраку так само
- уже Японії кажуть щоб тихо вела себе з Китаєм - кинули

"траст мі бро" тепер все буде ок. НЕА, просто поржуть із Форриди над наївними лохами
показать весь комментарий
11.12.2025 11:50 Ответить
+17
відступати не можна, Трампон 3,14 із його вмогами зрозуміло хто, але як наша армія поставиться до того, щб орки зайняли без бою Донецьку область, і отримали без бою можливість обстрілювати Полтавську, особливо якщо пригадати, коли орки обстрілювали наші війська на межі Ростовської і Донецької області у 2014 році, а нашим було заборонено відповідати , щоб не спровокувати ""війну".
показать весь комментарий
11.12.2025 11:46 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Вітьок та зятьок порішали.
показать весь комментарий
11.12.2025 11:40 Ответить
Они решают, что хочет Трамп!
показать весь комментарий
11.12.2025 15:31 Ответить
Украине США нельзя слушать - они не друг, а враг - это судя по тому, сколько они Украине зла принесли против нац интересов Украины - начиная с отказа от ядерного оружия, что сняло защиту и привело к войне и смертям. И продолжая, что США сказали не защищать Крым и сказали помогут его вернуть и теперь говорят Донбасс отдать и дальше будут говорить юг отдать. А Россия будет продолжать и они в итоге по кускам всю Украину вернут под сферу России или вообще Украина станет Россией ибо Путин ясно обьявил, что хочет СССР или Империю вернуть. Проблема Украины в том, что всегда во власти марионетки Кремля или Запада или бандитов называемых олигархами, которые все завязаны на Россию, и Украины еще не было власти, которая бы защищала национальные интересы Украины.
показать весь комментарий
11.12.2025 15:56 Ответить
Трамп вирішив, що нехай цей світ провалиться к ібеням, але він повинен разом зі своїми жидами Віткоффом і Кушнером таки продати Україну Пуйлу і одержати за це свої мілліарди долларів. Ідіот і мерзотник , що тут скажеш.
показать весь комментарий
11.12.2025 16:55 Ответить
Це зять-нєхій взять так вирішив?
показать весь комментарий
11.12.2025 11:44 Ответить
"Мир" на платформі - дави слабшого
показать весь комментарий
11.12.2025 11:46 Ответить
Тромб - это конченый нравственный идиот, тупой невежественный подонок, отродясь лишенный минимальной человечности и эмпатии.

За всю 250-летнюю историю США никогда не было президента более низменного, тупого и подлого, чем этот облезлый рыжий павиан-педофил...
показать весь комментарий
11.12.2025 14:45 Ответить
Чогож не було - був - перед Байденом - 4 р і потім американці знову вибрали - отака ***** - малята
показать весь комментарий
11.12.2025 15:57 Ответить
відступати не можна, Трампон 3,14 із його вмогами зрозуміло хто, але як наша армія поставиться до того, щб орки зайняли без бою Донецьку область, і отримали без бою можливість обстрілювати Полтавську, особливо якщо пригадати, коли орки обстрілювали наші війська на межі Ростовської і Донецької області у 2014 році, а нашим було заборонено відповідати , щоб не спровокувати ""війну".
показать весь комментарий
11.12.2025 11:46 Ответить
...і зараз знов забороняють відповідати, адже "безпекові" харантії усі аннулюють.
То ж яким креативним нада бути, щоб вигадати формулювання... тобто, чкщо пу буде малими кроками недовго наступати, то це тр пу *******, а якщо ЗСУ пручаються, то Україну наказуть(
Разводілово це все, а не угода.
у тр підгорає: цейтнот у нього до 31.01.25, адже Нобеля тр дуже хочеться і за ціной, яку на його переконання, мусить заплатити Україна, тр не постоїть
показать весь комментарий
11.12.2025 18:12 Ответить
Трамп кончена тварина , яка перевершила своїм цинізмом кацапського ***** .
показать весь комментарий
11.12.2025 11:46 Ответить
Не следует обижать тварин сравнением их с Трампом:

только одно животное можно сравнить с этой конченой мразью:

Трамп - это вонючий СКУНС ...
показать весь комментарий
11.12.2025 14:48 Ответить
Ви свої війська виводьте, а нам просто повірте на слово...
Геніально!
показать весь комментарий
11.12.2025 11:47 Ответить
АХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХ

- південний Вєтнам США кинули
- з Афганістану бігли і всіх хто їм помагали кинули
- в Іраку так само
- уже Японії кажуть щоб тихо вела себе з Китаєм - кинули

"траст мі бро" тепер все буде ок. НЕА, просто поржуть із Форриди над наївними лохами
показать весь комментарий
11.12.2025 11:50 Ответить
Операція paper clip 1947 - все, що треба знати про штати. І такої фуйні було повно.
показать весь комментарий
11.12.2025 14:38 Ответить
ДЕБІЛИ!!!
показать весь комментарий
11.12.2025 11:51 Ответить
трампон здувся. Чекаємо, чи здується Конгрес....
показать весь комментарий
11.12.2025 11:51 Ответить
Як варіант: Україна не йде з Донбасу, натомість вона висуває Трампа на Нобелівську премію.
показать весь комментарий
11.12.2025 11:54 Ответить
Не висуває а засуває в ...
показать весь комментарий
11.12.2025 12:51 Ответить
На відео заява нинішнього держсекретаря США Рубіо у 2014 році: там він нагадує, що Україна відмовилася від ядерної зброї в обмін на гарантії безпеки, але рф напала, тому він обіцяє, що Штати вічно будуть підтримувати Україну

https://streamable.com/dgih63
показать весь комментарий
11.12.2025 11:55 Ответить
"На відео заява нинішнього держсекретаря США Рубіо"

я это видео сейчас в сенат отправил, для интересу
показать весь комментарий
11.12.2025 12:34 Ответить
Він іще більше каже: треба думати, які висновки з цієї історії зроблять инші країни й чи можна буде їх надалі переконувати, що їхня безпека можлива без власною ядерної зброї. А далі: що з того буде, коли ніхто більше не покладатиметься на порожні обіцянки, а візьметься собі ту зброю розробляти?

Хід думки очевидний, але до якогось трампидла таке дійти не може.
показать весь комментарий
11.12.2025 13:27 Ответить
https://rozsliduvach.info/news/212666-rocija_ne_otrimaje_teritoriji_ukrajini_jaki_ne_okupuvala__vens В інтерв'ю американському телеканалу Fox News віцепрезидент США Джей Ді Венс відкинув претензії Росії на ті території України, які окупаційна армія наразі не контролює.
https://rozsliduvach.info/news/archive/2025-05-09 09 травня 2025 р

Вони перевзуваються у повітрі.
показать весь комментарий
11.12.2025 15:33 Ответить
понятно , так же ближе нападать потом
показать весь комментарий
11.12.2025 11:57 Ответить
Яка,***,несподіванка)Хіба це не форма капітуляції?(((
показать весь комментарий
11.12.2025 11:58 Ответить
У кацапів з економікою ж..па, тому так сильно зараз красновим крутять
показать весь комментарий
11.12.2025 11:59 Ответить
Відчувають що підкрадається пісець...
показать весь комментарий
11.12.2025 12:11 Ответить
То пропонуйте свої вимоги, забули як баби торгуються на базарі?
показать весь комментарий
11.12.2025 11:59 Ответить
Українська земля це не товар для торгівлі. Торгуй своєю дружиною і донькою а можеш і сам вдягнути штани ширінькою назад і йти на трасу торгувати
показать весь комментарий
11.12.2025 12:50 Ответить
Я не про землю, дурко. Кордони України закріплені в Конституції, і ніхто не має права їх змінювати. А про перемовини зі штатівськими торгашами, які ні до чого не призводять. Скажи, важко бути таким тупорилим?
показать весь комментарий
11.12.2025 17:06 Ответить
показать весь комментарий
11.12.2025 12:14 Ответить
Я не розумію, а в чому тоді мир? Тупо Тромб вимагає капітуляції України і здати московським людоїдам не тільки нашу землю а і мільйони українців під ніж рашистам. Жодного миру тут немає.
показать весь комментарий
11.12.2025 12:53 Ответить
Здулася рейганівська Америка, пішла на підтанцовку до пуйла.
показать весь комментарий
11.12.2025 12:54 Ответить
Демілітаризована зона з армією...
Привіт, деменція!
показать весь комментарий
11.12.2025 13:00 Ответить
Ну как я уже не раз говорил - план один в один с Палестиной. Оккуанту никаких требований не предъявляют - он сильный и ему можно делать что хочется. Кстати и с отъемом жилья у людей то же самое что оккупанты делают с палестинцами. Горе Украине с такими союзниками. Делайте уже ядерное оружие - иначе не будет Украины через пару лет.
показать весь комментарий
11.12.2025 13:15 Ответить
За наявності політичної волі, ядерну зброю можна відновити за два-три роки. Може швидше навіть. Всі можливості для цього в України є.
показать весь комментарий
11.12.2025 18:09 Ответить
Не хотят богоизбранные ядерной сброи для Украины. Ведь тогда у украинцев может появиться настоящее самосознание. Легче держать украинский народ за быдло 73% и доить его.
показать весь комментарий
12.12.2025 01:37 Ответить
Ці США треба демонтувати. Ними керують шизофреніки! Ба ні, ними керують циніки і лхиходії - кушнери і віткоффи. А трумпон - ідіотська лялька.
показать весь комментарий
11.12.2025 13:46 Ответить
"Дякуємо" 73 % виборців
показать весь комментарий
11.12.2025 13:48 Ответить
Наполягаю щоби Трамп залишив Овальний кабінет. Остаточно.
показать весь комментарий
11.12.2025 14:51 Ответить
ПТН - ПНХ, ТРМП - ПНХ теж!
показать весь комментарий
11.12.2025 14:53 Ответить
тобто, ЗСУ на думку тр, мають відступити, щоб пу заїхав в цю "демілітаризовану " зону на білому коні... яка стане фактично його і він отримає в подарунок від тр великі пром рерурси?!

Звернить увагу: пу в Краматорську, Крив.Розі, Слав'янську... бомбить лише цивільні, а не пром.об'єкти, які зберегає для себе.

Так за що бьються зараз ЗСУ, захищаючи кожний сантиметр Покровська ... якщо тр вже вирішив за народ України все?!
Невдеж такий жах станеться?... після 4х рр.запеклів жертовних кривавих битв?!
а як з наварасієй?
Мрак це цинічний план знищення України
і за цю зраду тр очікує... лише на шнобеля!
показать весь комментарий
11.12.2025 15:49 Ответить
Он як.... хкуйло з пиз...юком новеньке придумали... = Не віддати території, які за 4 роки кац..и не змогли атакувати, а створити демітиризовану зону...І Конституція чиста і хкуйло з пиз...юком раді.. Бляха..ну і під..ри сьогодні сидять у білому домі...
показать весь комментарий
11.12.2025 16:08 Ответить
ЛУЧШЕ РФ, США И КИТАЙ АТАКОВАТЬ БИОЛОГИЧЕСКИМ ОРУЖИЕМ !)
показать весь комментарий
11.12.2025 16:27 Ответить
ДЫШАТЬ СТАНЕТ ЛЕГЧЕ !)
показать весь комментарий
11.12.2025 16:28 Ответить
Зеленський - пошли ти того Трампа на … з його пропозиціями !
росіяни Славянсько-Краматорську агломерацію будуть брати ще роки 3-4. До тих пір прийде президент-демократ і увалить росіянам по башці.

не можна зупинятися, поки або ми всі до останнього не загинули, або ми не вигнали ворога з останнього квадратного метра української землі.
показать весь комментарий
11.12.2025 17:21 Ответить
...доки у демів править бал о-ба-ма... сподіватися можна мало на що
він був здатний зразу в 2014 оккупацію зупинити... а не вмовляти не стріляти і давати обіцянки-цяцянки, які виконувати не збирався. Мабудь, збирається свою жінку висунути у прези