8305 посетителей онлайн

Кремль отклонил мирный план США и Украины из 20 пунктов и готовит ультимативные требования, - Bloomberg

Путін

Россия будет настаивать на ключевых изменениях в последнем мирном плане по прекращению войны с Украиной, который ранее озвучил украинский президент Владимир Зеленский. В нем отсутствуют важные для Кремля положения.

Об этом пишетBloomberg со ссылкой на источники, передает Цензор.НЕТ.

Реакция Кремля на мирный план

Как отмечается, Москва рассматривает план из 20 пунктов, разработанный Украиной и США, как отправную точку для дальнейших переговоров, поскольку он не содержит положений, важных для России, и не дает ответов на многие вопросы.

При этом, как указывает собеседник журналистов, Россия видит документ как "довольно типичный украинский план", но собирается изучить его с "холодной головой".

Требования россиян

Хотя Россия не одобрила последнюю версию 20-пунктного плана, она не желает рисковать потерей расположения президента США Дональда Трампа, отклонив его полностью, отмечает агентство.

Трамп заявил на этой неделе, что переговоры идут "нормально" и что есть шанс вскоре заключить соглашение, хотя надежды США на достижение соглашения до Рождества не оправдались.

  • По словам лица, приближенного к Кремлю, Россия обеспокоена вопросами гарантий относительно будущей экспансии военного альянса НАТО на восток и нейтрального статуса Украины в случае ее вступления в Европейский Союз.
  • По словам этого человека, план также не содержит ограничений, которых требует Россия в отношении послевоенных вооруженных сил Киева и типов вооружения, и не дает четких гарантий относительно статуса русского языка в Украине.
  • Россия также хочет получить ясность по вопросу отмены санкций и сотен миллиардов долларов замороженных российских государственных активов на Западе.

Напомним, 24 декабря президент Владимир Зеленский сообщил подробности 20 пунктов проекта базового документа о прекращении войны, который обсуждается между Украиной, США, Россией и европейскими партнерами.

Топ комментарии
+26
Танці з бубнами для трампа всі розуміють мира не буде поки у кацапів є гроші на війну
показать весь комментарий
24.12.2025 16:48 Ответить
+14
ну й чудненько, бо від тієї мутки з 20-ти пунктів вже корвалому собі накапав

ЗЄлєнський ?
Ніколи більше !!!!

Україні потрібен Гетьман !!!!

.
показать весь комментарий
24.12.2025 16:50 Ответить
+14
Бубочка витрачає мільони на свої поїздки по всьому світі. Поки Путін має просування, ніякого миру не буде. Він же прямо про це говорить. Наш мохнорилий гном не чує.
показать весь комментарий
24.12.2025 16:51 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Танці з бубнами для трампа всі розуміють мира не буде поки у кацапів є гроші на війну
показать весь комментарий
24.12.2025 16:48 Ответить
путін не обманув мої сподівання, він повний дебіл і це рятує Україну від капітуляції Зеленського.
показать весь комментарий
24.12.2025 17:02 Ответить
То є істина. Але втілювати її в життя будете саме Ви.
показать весь комментарий
24.12.2025 17:12 Ответить
Пока что реально полные дебилы оказалисьто те - кто подыграл ***** и проголосовал у нас за "надо просто перестать стрелять", "один народ", "сойдемся посередине" и т.д. А теперь делают вид что не причем.
показать весь комментарий
24.12.2025 17:49 Ответить
подыграл
показать весь комментарий
24.12.2025 18:40 Ответить
"підіграв" - це зелене поганяло
показать весь комментарий
24.12.2025 18:45 Ответить
Дочекаєшся і капітуляції, і всього іншого, коли люди і гроші закінчаться в держави
показать весь комментарий
24.12.2025 18:52 Ответить
Теперь уже мы попали в ловушку вечных переговоров, как Порох когда-то подловил ***** в Минске. Только теперь все наоборот.
показать весь комментарий
24.12.2025 16:49 Ответить
ніякої пастки нема. ЗЕ Путін і Трамп все розуміють і всі 3 пісяють всім в лице клеючи клоунаду.

Путіну це треба що - "я не агресор я хочу миру"
ЗЕ - "я не бездарний я домовляюсь за мир"
Трампу - "я не шістка Путіна ми домовляємось"
показать весь комментарий
24.12.2025 17:00 Ответить
ну й чудненько, бо від тієї мутки з 20-ти пунктів вже корвалому собі накапав

ЗЄлєнський ?
Ніколи більше !!!!

Україні потрібен Гетьман !!!!

.
показать весь комментарий
24.12.2025 16:50 Ответить
Чудові і правильні СЛОВА! А тепер корвалол відставляємо на невизначений час і виборюємо кращі умови!
показать весь комментарий
24.12.2025 16:59 Ответить
вірно !
при правільній організації оборони, можна вимотати кацапів.

але не треба показувати їм слабкість - звір завжди чує слабких та кволих

.
показать весь комментарий
24.12.2025 17:04 Ответить
То є істина. Але втілювати її в життя будете саме Ви. Корвалоли відставляємо до Перемоги.
показать весь комментарий
24.12.2025 17:08 Ответить
Пропоную укласти мир на будь-яких умовах, вибрати Гетьмана і раптово напасти на рашку, нищівним ударом.
показать весь комментарий
24.12.2025 17:02 Ответить
Я вже бачу як ви повертаєтесь з Нідерландів і першим з шашкою в руках біжете на позиції кацапів, з криками за Родіну, за Гетьмана, урррраааа!!!
показать весь комментарий
24.12.2025 17:26 Ответить
Хто б сумнівався - все шо ви там говорили наплювати і забути - тепер слухайте шо я буду говорити - путлєр - Трамп колись вкурить шо його кегебіст водить за носа?
показать весь комментарий
24.12.2025 16:51 Ответить
Іпать, яка несподіванка.
показать весь комментарий
24.12.2025 16:51 Ответить
Бубочка витрачає мільони на свої поїздки по всьому світі. Поки Путін має просування, ніякого миру не буде. Він же прямо про це говорить. Наш мохнорилий гном не чує.
показать весь комментарий
24.12.2025 16:51 Ответить
Бо починати треба було з вимоги припинення вогню.
показать весь комментарий
24.12.2025 16:54 Ответить
Та вже хай відхиляє - адже скоро наступний рік, а в наступному році (не забуваймо) буде повний крах російської економіки. І віслюки закінчаться, й милиці, й навіть мікрочіпи з пральних машин.
показать весь комментарий
24.12.2025 16:51 Ответить
Авжеж, два-три тижні!
показать весь комментарий
24.12.2025 17:46 Ответить
бункерний взагалі в темі,що
відбувається з його економікою?
москальня йде вабанк : лякають
світ ядрьоною бомбою,настирливо
стоять на своїх умовах,роблять
красиву морду при поганій грі і т.п...
показать весь комментарий
24.12.2025 16:52 Ответить
вони ще кредитів не брали, самі тягнуть.
буде погано, звернуться до того ж Китаю
показать весь комментарий
24.12.2025 17:23 Ответить
Як добре, що у нас економіка процвітає
показать весь комментарий
24.12.2025 18:53 Ответить
Хтось при Зеленському чекає нормальних переговорів і рішень для України? За пуйла мовчу, воно терорист і брехло, вбивця народів і узурпатор. Але і при Зе в нас нічого нормального не буде. Це всеодно, що випустити його нападнтком в збірній Україні по футболу. А дипломатія це далеко не футбол.
показать весь комментарий
24.12.2025 16:53 Ответить
Найкраща дипломатія - балістичні ракети. Які ще "нормальні переговори"?!
показать весь комментарий
24.12.2025 16:59 Ответить
Російська мова в Україні буде на рівні побутової,озброєння буде яке необхідне для того щоб держати в стойлі "брикливого сусіда,скасування санкцій і розморожування активів Московії тільки після виплати репарацій Україні,стремління в НАТО буде реалізоване якщо "не сьогодні" то "завтра". Все решта, від лукавого.
показать весь комментарий
24.12.2025 16:58 Ответить
Російська мова в Україні буде...аж легше стало.
показать весь комментарий
24.12.2025 17:11 Ответить
Ага , полегшало нашій матері ((
показать весь комментарий
24.12.2025 17:18 Ответить
https://spektrnews.in.ua/news/novosti-iz-ssha-vtornik-23-dekabrya-2025---igor-aizenberg/182295#gsc.tab=0 Ігор Айзенберг:
Как и следовало ожидать, «мирные переговоры», проводившиеся «дипломатами» по торговле недвижимостью Виткоффом и Кушнером, не привели ни к чему. Ни друг президента, ни зять президента, ни сам президент с очевидностью не знают историю. Не знают того, что российская «дипломатия» является мастером переговоров ни о чем, которые могут длиться годами, но на которых не решаются вообще никакие вопросы. Уже приходилось говорить о переговорах о сокращении и ограничении ядерных вооружений, которые когда-то вели США и советский союз годами в Женеве. Типичный пример таких переговоров ни о чем. Поскольку ссср не собирался ни о чем договариваться в течение многих лет. Переговоры о договоре ОСВ-2 велись семь лет с 1972 по 1979 годы, при этом договор, подписанный президентом Картером и Брежневым в июне 1979 года не вступил в силу - президент Картер снял договор с ратификации Сенатом, когда ссср вторгся в Афганистан. При этом стороны продолжали вести в Женеве переговоры о сокращении ядерных вооружений. Однако следующий договор был подписан Горбачевым и Рейганом лишь в конце 1987 года.
Договориться с путиным о мире невозможно, поскольку путин не хочет никакого мира. Его цель - уничтожение Украины была и остается неизменной. Он может до бесконечности посылать Дмитриева на «переговоры» с Виткоффом и Кушнером точно так же, как его предшественники-генсеки посылали своих переговорщиков на встречи с представителями США в Женеве. Разница лишь в том, что тогда, в 70-е и 80-е, США представляли на переговорах профессиональные дипломаты, которым советские представители не предлагали зарабатывать в ссср сотни миллиардов. А Дмитриев, очевидно, именно этим в основном и занимается - рассказывает «дипломатам от недвижимости», сколько они, их друг и тесть, их бизнес-партнеры и прочие друзья заработают в России на «бизнес-проектах» по освоению Арктики, добыче нефти и газа, возможности для которых «безграничны» (слово, употребленное Трампом). Только отдайте Украину, и сразу разбогатеете. Но отдать то, что им не принадлежит, «дипломаты от недвижимости» не могут и никогда не смогут.
Мы все равно когда-нибудь узнаем в деталях, о чем они там говорили и говорят - Виткофф, Кушнер и Дмитриев. И какие лекции по «истории» Виткоффу и Кушнеру читает путин. Думается, что об этом когда-нибудь точно расскажет госсекретарь Рубио. Когда он больше не будет госсекретарем и решит, что для получения политических дивидендов самое время разоблачить культ личности 47-го президента во всех его аспектах.
показать весь комментарий
24.12.2025 16:58 Ответить
В мене тильки була надия на х@йла ...добре.
показать весь комментарий
24.12.2025 17:01 Ответить
Але тут ані пари з вуст щодо територіального питання! Якась маячня про гарантіі, НАТО, та вкрадені мільярди. І всьо? На домбас вже не претендує?
показать весь комментарий
24.12.2025 17:04 Ответить
ПУтіну дуже пощастило з президентами Украіни і США. Один повний ідіот, який взагалі не розуміє що він робить, а другого можна постійно водити за носа безкінченними перемовинами про мир і тихенько продовжувати робити своі справи.... Такого унікального співпалого шансу у нього більше не буде, тому він і поспішає і не збирається зупинятися і закінчувати війну....
показать весь комментарий
24.12.2025 17:06 Ответить
І заради цього треба було стільки часу марнувати? Потім знов будуть складати плани, потім кацапи їх будуть відхиляти, потім знов будуть писати, а вони знов їх будуть відхиляти.

Гра під назвою "фейкові переговори" продовжується.
показать весь комментарий
24.12.2025 17:17 Ответить
показать весь комментарий
24.12.2025 17:18 Ответить
ХЕРНЯ ЦЕ ВСЕ...І І ЦЕЙ ПЛАН І НАВКОЛО НЬОГО !!!!!
показать весь комментарий
24.12.2025 17:18 Ответить
Теперь важно объяснить Трампу, как ***** его посылает вслед за рюским кораблём, как Раиссия его унижает и считает его слабаком и идиотом...
показать весь комментарий
24.12.2025 17:19 Ответить
С Трампом мечтающим о нобелевке любой ( для других) ценой, на Путина одна надежда осталась.
показать весь комментарий
24.12.2025 17:20 Ответить
***** відхиляє план української капітуляції,ну і добре.Просто він хоче ще ширшої капітуляції й не лиш України ,а і ЄС.
показать весь комментарий
24.12.2025 17:22 Ответить
Хіба хтось очікував чогось іншого?
А, так! Пан Трамп очікує швидесенького закінчення "українського конфлікту".
показать весь комментарий
24.12.2025 17:23 Ответить
Перзидент обіцяв мир з позіції сили. Оце вже і він ,чи шо.
показать весь комментарий
24.12.2025 17:31 Ответить
Щодо імпотентного НАТО можна погоджуватися на все, що завгодно. Типу компроміс. Нас туди все одно ніхто запрошувати не збирається...
показать весь комментарий
24.12.2025 17:32 Ответить
Справа не в самому вступі в НАТО. А справа в тому що московський режим вимагає щоб Україна здала всю натівську зброю і заборонила ЗСУ проводити навчання з арміями НАТО по натівським стандартам. Тому що московський режим не збирається зупинятися на досягнутому і не хоче сильної і навченої української армії
показать весь комментарий
24.12.2025 17:48 Ответить
Ну що зрозуміли що ***** хоче повної капітуляції і повної окупації України. Московський режим даже не погоджується на такий план де від Сосії нічого не вимагають ніяких поступок. Все що в цьому плані ділять так це тільки Україну. Ну з іншого боку це добре що ***** всіх миролюбців послав насравши їм на голову. Може все ж колись їм дійде що ніякого миру при живій Сосії ніколи не буде
показать весь комментарий
24.12.2025 17:45 Ответить
показать весь комментарий
24.12.2025 17:55 Ответить
при Трампові та його другові іменуємим як )(уйло нічого розумного і дієвого чекати не слід .
показать весь комментарий
24.12.2025 18:00 Ответить
Кремлівська мразь відхилила мирний план , тому що ця
бидлота хоче і надалі нас грабувати і насолоджуватися кровʼю
своїх військових , які здихають на украінській землі !!
показать весь комментарий
24.12.2025 18:06 Ответить
Пішли *****, кацапські уйобки!
Україна петляє і затягує час.
Щоб СОУ, ЗСУ, СБУ, ГУР, НГУ, ТРО встигли доробити нашу священну роботу до самого кінця.
показать весь комментарий
24.12.2025 18:14 Ответить
Нічого доброго. Зелений під тиском лампасного оточення та самозакоханості відкинуть москальські ультиматуми і не питаючи думки пересічних поженуть всіх на фронт. Під натиском орди людей перемелять і агресор вийде на стратегічний простір захопить скільки забажає території. Тому наразі варто погодитися на лихі забаганки переважаючого у всьому ворога в обмін на терміновий вступ до ЄС вільної частини України. А далі за Японським сценарієм з Курилами та Сахаліном в очікуванні на прихід царя-пяниці а-ля Єльцин з яким домовлятися про справедливість.
показать весь комментарий
24.12.2025 18:19 Ответить
Ясно, снять штани, стать рачьком і чекати милості від кацапів.
А я думав що це Зєля в нас найтупориліша істота в країні.
показать весь комментарий
24.12.2025 18:45 Ответить
Пункт должен быть только один: российские войска выводятся со всех оккупированных территорий на границу 1991 г. Если на русне с этим не согласны, то это война. Если Украина согласно на меньшее, то это уступка агрессору.
показать весь комментарий
24.12.2025 18:50 Ответить
А як з питанням до того,що якби бубік був презом в 14-15 роках,вмер-би,але Крим не віддавби!!!! Чи то мені приснилось,видать базікати не мішки з цукром таскати!! Ще молитись всі будуть на Пороха,бо той як Мойсей,щеб років 40 водив-би за носа кегебешника і пів України з надрами не продавав-би ,як це непорозуміння зі своєю командою
показать весь комментарий
24.12.2025 18:53 Ответить
И не надо с ними больше разговаривать на эту или другую тему. Необходимо драться, драться и драться. Победить в этой войне или погибнуть. Лучше умереть в бою, чем остаться жить под пятой треклятого и вонючего кацапа.
показать весь комментарий
24.12.2025 18:56 Ответить