4673 посетителя онлайн

США предлагают Украине 15-летние гарантии безопасности с возможностью продления, - Зеленский

Встреча Зеленского и Трампа 17 октября

Президент Украины Владимир Зеленский сообщил, что США предложили Украине пакет гарантий безопасности сроком на 15 лет с возможностью продления.

Об этом глава государства сказал в комментарии Axios, сообщает Цензор.НЕТ.

Гарантии безопасности сроком на 15 лет 

Комментируя вопрос гарантий безопасности, Зеленский сказал:

"Я думаю, что мы готовы с этими документами, хотя есть некоторые технические моменты, которые нужно обсудить дополнительно".

В частности, одним из таких аспектов является срок действия соглашения. США предложили 15-летний пакт, который можно продлить, пишет Axios.

"Я думаю, что нам нужно больше, чем 15 лет", – сказал Зеленский, добавив, что будет считать это "большим успехом", если Трамп согласится с этим во время их встречи.

Он добавил, что и США, и Украина намерены вынести эти гарантии на ратификацию в свои законодательные органы.

Что предшествовало

  • Ранее чиновник офиса президента Франции рассказал, что гарантии безопасности для Украины, которые страны-партнеры планируют финализировать на заседании "Коалиции желающих" в Париже в январе 2026 года, предусматривают три уровня защиты.
  • Также сообщалось, что американская сторона готова передать на ратификацию в Сенат документ с гарантиями безопасности для Украины в случае завершения полномасштабного вторжения России.
Топ комментарии
+40
американські "гарантії" - фуфло, тільки відновлення ядерної зброї гарантує мир і процвітання
показать весь комментарий
26.12.2025 23:31 Ответить
+39
В дупу Трампону нехай засунуть ці гарантії.
показать весь комментарий
26.12.2025 23:28 Ответить
+25
Зеленський дурить українців, як колись це зробив Кучма, коли повірив США, росії і Великій Британії в захисті і визнанню суверенітету України, віддаючи тисячі одиниць ядерної зброї росії. Захистили?
показать весь комментарий
26.12.2025 23:31 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
Краще по Білорусії наводьте щось,по ті ніби при чому,а з дахів дрони корегують(Чи знову " не панікуйте"?(((
показать весь комментарий
26.12.2025 23:51 Ответить
Вдруге(
показать весь комментарий
27.12.2025 00:42 Ответить
Кожна справжня, не фуфлова угода безпеки має цифри і дати. Будапештська угода таких не мала, тому вона фуфлова.
Судячи з того, що і ця не має нічого конкретного - вона також фуфлова.
показать весь комментарий
26.12.2025 23:53 Ответить
А хто з українців вірит в цей папір?
показать весь комментарий
26.12.2025 23:54 Ответить
Американці ще за Обами втратили право будь-кому будь-що гарантувати. Гарантії тепер вже диктаторської Америки так само як "гарантії" *****, Сі або Кімане варті ні-чо-го.
показать весь комментарий
26.12.2025 23:55 Ответить
https://t.me/sergiytaran/1402 Сергій Таран:

У звʼязку з «20-ма пунктами миру» не зайве нагадати, що гарантії безпеки мають сенс не тоді, коли там написані красиві слова, а коли там є конкретні цифри виражені у грошах, датах, календарних заходах на роки вперед.

Гарантії без цифр - це ще один варіант «будапештського меморандуму». До речі, в тих двосторонніх угодах про безпеку, які Україна підписала за останні два роки жодних цифр немає. Лише в одній із них (і не з США) є згадка про право України у разі загрози Росії «впродовж 24 годин провести термінові консультації», і на цьому з цифрами все. Це означає, що принаймні в «гарантіях безпеки» цифри мають бути, і їх має бути там багато.
показать весь комментарий
26.12.2025 23:57 Ответить
і тебе на тіж 15 років?
референдум!
нехай відповідає за весь зелений срач народ України.
буба тут взагалі і на роялі не грав!
Констітуція України все одно на паузі.
тут головне з себе відповідальність скинути....
показать весь комментарий
26.12.2025 23:58 Ответить
не хочю каркати, але буба з Україною нафорева
показать весь комментарий
27.12.2025 00:00 Ответить
Форева часто закінчується дуже раптово без будь-яких передвісників.

Фореви Гітлера вистачило на 13 років.
Каддафі зафоревився якось дивно і раптово.
Хусейн занубився у безодні.
Чаушеску якось дуже невдало під стінкою став.
Муссоліні підвис.
І цей список вічних вождів можна продовжувати незкінченно.
показать весь комментарий
27.12.2025 00:19 Ответить
зрозуміло, на жаль не всім.
таку думку висловив щє у 2019му відразу як "напоржать" було відбулавлено...
і перше що він зробив? - ланцюжок в гетьманську цепу додав,
бо високий блондин, замала йому була гетьманська цепа.
на жаль не помилися, а так хотілося помилитися...
показать весь комментарий
27.12.2025 00:28 Ответить
*помилився
показать весь комментарий
27.12.2025 00:29 Ответить
Нагадую. Є багато відео із Афганістану, де ті, хто свого часу повірили США і їх гарантіям.......і що з ними потім сталось -google у поміч
показать весь комментарий
27.12.2025 00:05 Ответить
Архівне фото: люді в Афганістані біжать за транспортним літаком США C-17 на злітній смузі в Кабулі, 16 серпня 2021 року
показать весь комментарий
27.12.2025 01:36 Ответить
показать весь комментарий
27.12.2025 01:37 Ответить
Білий дім поклав більшість провини за хаотичний вихід американських військ з Афганістану в 2021 році на попередню адміністрацію, в опублікованому підсумку секретних звітів, надісланих у четвер Державним департаментом США і Міністерством оборони США до Конгресу.

Дії президента США Джо Байдена «суворо обмежили» умови, створені його попередником, президентом США ‼️‼️‼️Дональдом Трампом, говориться в документі, у якому йдеться про результати дослідження суперечливого виходу.

"Хоча президент завжди мав намір покласти край цій війні, також незаперечно, що прийняті рішення та відсутність планування попередньою адміністрацією суттєво обмежували доступні варіанти", - сказав Джон Кірбі, координатор Ради національної безпеки зі стратегічних комунікацій під час брифінгу для журналістів у четвер.

У звіті на 12 сторінок автори звинувачують ‼️‼️‼️Трампа у серії виведень американських військ з Афганістану та в переговорах щодо Доської угоди 2020 року з Талібаном, згідно з якою Сполучені Штати погодилися вивести всі сили США до травня 2021 року.

«Під час передачі влади від Трампа до Байдена адміністрація, що йде, не надала жодних планів щодо того, як провести остаточне виведення чи евакуювати американців і афганських союзників», - йдеться в документі.

"У результаті, коли президент Байден прийшов на посаду 20 січня 2021 року, Талібан був у найсильнішій військовій позиції з 2001 року. Він контролював, чи боровся за контроль над майже половиною країни", - йдеться в звіті.

У той же час Сполучені Штати мали лише 2500 військових на місцях - це найменша кількість військ в Афганістані з 2001 року - і президент Байден зіткнувся з кінцевим строком, який президент ‼️‼️‼️Трамп встановив для виведення військ США з Афганістану - до травня 2021 року, щоб Талібан не відновив напади на війська США та союзників».

Звіт Білого дому наводить оцінку розвідувального співтовариства США в травні 2021 року про те, що «Кабул, ймовірно, не зазнає серйозного тиску до кінця 2021 року після виведення американських військ». Жодна агенція США не передбачала, ні те, що група так швидко захопить контроль, сказав Кірбі, ні що афганці «не зможуть боротися за свою країну, особливо після 20 років американської підтримки».
показать весь комментарий
27.12.2025 01:41 Ответить
https://www.holosameryky.com/a/biden-review-of-chaotic-afghan-withdrawal-blames-trump/7040503.html
показать весь комментарий
27.12.2025 01:42 Ответить
Нагадую. США ніяких гарантій Афганістану не давали. Вони взагалі туди поперлися через Бен Ладена що переховувався в талібів. Вибухали туди купу бабла, яке було розкрадене, замість того щоб піти на утворення стійких державних інституцій. Американці подивилися на цей ********* цирк і сказали, їбись воно конем. То хто винен, афганці, що думали що амери будуть вічно їх захищати і все за них робити, чи практичні американці що зрозуміли що діла там не буде.
показать весь комментарий
27.12.2025 02:12 Ответить
Афганістан як і Ізраїль та Єгипет наприклад був Основним Військовим Союзником США поза НАТО. Був бо США Афганістан бортонули коли поміч від США знадобилася. Так США завжди роблять з союзниками. Це у них спільне з росією.
показать весь комментарий
27.12.2025 03:38 Ответить
А США це знають? Ніколи ця помийка Афган не був Основним і навіть Не основним військовим союзником США.
показать весь комментарий
27.12.2025 09:19 Ответить
Якщо ти про це не знаєш то це не значить що реальність така як в твоїй голові. Думаєш я брешу то ГУГЛ в поміч.
показать весь комментарий
27.12.2025 17:39 Ответить
Почему 15, а не 20 или 5?
показать весь комментарий
27.12.2025 00:06 Ответить
То про місяці йдеться в реалі(((
показать весь комментарий
27.12.2025 00:44 Ответить
Гарантії має надати Конгрес, який, поки що, на сьогодні, повністю залежить від божевільного Тампона, який в черговий раз підтвердив своє божевілля лайном, що кілька годин тому виригав зі своєї пащі.
І те, що руда тварюка намагається весь час образити Україну та декларує свої чудові стосунки з найбільшим людожером 21 століття, зовсім не наближає закінчення війни, а віддаляє, її закінчення, пощастило Х-уйлу, що США збожеволіли.
показать весь комментарий
27.12.2025 00:09 Ответить
"У Зеленського нічого немає, поки я не дам добро, тож подивимося, що він матиме", - Трамп

Це все, що треба знати, про потужні анонси ЗЄ.
ЗЄ тупо ******* ні про що.
показать весь комментарий
27.12.2025 00:14 Ответить
Взамін виведення військ з Донбасу, і закрити очі на захід туди кацапських "миротворців, плюс не згадувати за окуповані території.
показать весь комментарий
27.12.2025 00:22 Ответить
Воно хоч би рік до сиділо, а ти хоч би рік дожило.
показать весь комментарий
27.12.2025 00:25 Ответить
зє вже пів терміна пересиділо і щє термінів з 5 перехрипить.
а взагалі, на крайняк, - завжди є марьяна, їрмак, люся і агрохімік etc...
їбанутим нема переводу..
показать весь комментарий
27.12.2025 00:55 Ответить
та ж бачю 27грудневого баченя,,,
показать весь комментарий
27.12.2025 01:06 Ответить
Певен, що цей ЗЕлений ****** раз на декілька днів реєструється. 😁
показать весь комментарий
27.12.2025 01:09 Ответить
саме він...
показать весь комментарий
27.12.2025 02:08 Ответить
і скільки в дебіла стільки телефонів і імайлів?
тіки зелені і фсба знає....
показать весь комментарий
27.12.2025 03:53 Ответить
юрист, і назуя тобі?
і тей юрист і цей юрист і ця воша теж юрист...
не забагато вас?
показать весь комментарий
27.12.2025 03:39 Ответить
Ви дійсно хочете читати про марення та хотілки ЗЄ?
Томагавки вже отримали?
показать весь комментарий
27.12.2025 00:59 Ответить
А я б хотів знати скільки наркоти та баксів віз Зеленський з Горлівки контрабасом в Україну у тому ж 2014.
показать весь комментарий
27.12.2025 03:38 Ответить
стільки, що тяжко нести....
там на плівках міндичя все зафіксовано.
показать весь комментарий
27.12.2025 03:47 Ответить
Нє. То було 11 років тому, коли ЗЄ по ДНР комівояжував і типу давав під час війни концерти руснє.

Я все думав, які нах концерти та збори у донецьких бомжів...

А не заради концертів Квартал-95 у ДНР пхався.
показать весь комментарий
27.12.2025 03:58 Ответить
думаєте шось в зеленого змінилося за 11 років?
я би так не себе не розпаляв.
там де в буби все було 11 років тому? - там і осталося.
все по зеленому - все проти України.
показать весь комментарий
27.12.2025 04:03 Ответить
переконайте мене в що це не так.
переконаєте? - згоджусь!
показать весь комментарий
27.12.2025 04:07 Ответить
Навіщо? Бо у тебе безсоння?
показать весь комментарий
27.12.2025 04:14 Ответить
шє один не по географії - 9:17 вечора...
ну хоч ви не тупіть, чи нормальних зовсім не зосталося?
показать весь комментарий
27.12.2025 04:20 Ответить
аріфметикі-*******.
в свій чяс не оцінили Ющенка з Порошенком? - оцінюйте бубселя.
показать весь комментарий
27.12.2025 04:42 Ответить
показать весь комментарий
27.12.2025 04:24 Ответить
зеля вам таки впарить і референдум і своє переізбрання, легконайобуваємі...
показать весь комментарий
27.12.2025 04:31 Ответить
9:34
показать весь комментарий
27.12.2025 04:34 Ответить
то в кого безсоння?
показать весь комментарий
27.12.2025 04:22 Ответить
Реальна наша надія тільки на Господа Бога
показать весь комментарий
27.12.2025 06:23 Ответить
показать весь комментарий
27.12.2025 01:30 Ответить
‼️‼️‼️

Нищили «по живому».
Саме США профінансували позбавлення України статусу ядерної держави. Було розроблено «Програму спільного скорочення загрози», під яку міністерство оборони США виділило 27 мільйонів доларів. Власне утилізацією літаків займалася американська фірма Raytheon Technical Service Company, з якою міністерство уклало контракт. А вже вона взяла субпідрядником ліквідаційних робіт державне підприємство Міноборони «Українська авіаційна транспортна компанія».

До речі, останній літак Ту-22М3 у первинному бойовому стані коштував 300 мільйонів доларів. На момент розробки тієї Програми раптом виявилося, що більшість унікальних літальних суден була непридатною до польотів або списана.

Ліквідація важких бомбардувальників типу Ту-22/Ту-22М3 та авіаційних крилатих ракет типу Х-22 стала, про що тоді багато говорилось, підтвердженням курсу України на безумовне виконання міжнародних зобов'язань та добровільної відмови від ядерної зброї, скорочення стратегічного наступального озброєння.
показать весь комментарий
27.12.2025 01:32 Ответить
Мемора́ндум про гара́нтії безпе́ки у зв'язку́ з приєдна́нням Украї́ни до Догово́ру про нерозповсю́дження я́дерної збро́ї
показать весь комментарий
27.12.2025 01:41 Ответить
Зеля, не ведись, ти ж не лох.
показать весь комментарий
27.12.2025 01:42 Ответить
Аналогії з поводженням Трампа з Росією: як США уклали сумнозвісну угоду з Талібаном у 2020 році
Отже, перше, виключення уряду Афганістану з переговорів: угода була укладена виключно між США та «Талібаном», без участі офіційного уряду Афганістану на чолі з президентом Ашрафом Гані. Це послабило позиції афганського уряду, який втратив легітимність і вплив, а також деморалізувало афганські сили безпеки. Таліби сприйняли це як визнання їхньої сили, що посилило їхню впевненість у перемозі.
Таліби брали на себе нереалістичні зобов'язання, які ніколи не збиралися виконувати. Угода не передбачала механізмів примусу чи перевірки виконання цих умов, що зробило її слабкою. Це по друге.
Жорсткий графік виводу військ та відсутність плану на випадок провалу, це третє і четверте.
По-п'яте, прагнення швидкого результату. ‼️‼️‼️Трамп прагнув виконати свою передвиборчу обіцянку вивести війська з Афганістану, що було популярним серед його виборців. Це підштовхнуло його адміністрацію до укладення угоди, яка більше зосереджувалася на короткострокових політичних вигодах (демонстрація «миру»), ніж на довгостроковій стабільності в Афганістані", - пише Семиволос.

УГОДА У ДОСІ ЗАВДАЛА УДАРУ ПО МІЖНАРОДНІЙ РЕПУТАЦІЇ США
Він також додає, що з союзниками, які проливали кров в Афганістані, ‼️‼️‼️Трамп повівся вкрай грубо і недалекоглядно. Вони дізналися про домовленості постфактум, що суттєво ускладнило спільне планування та послабило коаліцію.
"Це завдало чутливого удару по міжнародній репутації США. Союзники, такі як афганський уряд і країни НАТО, відчули себе покинутими, а противники, такі як Китай і Росія, використали ситуацію для пропаганди проти США. Трамп (sic!) сам називав виведення військ "найбільшим приниженням США"
показать весь комментарий
27.12.2025 01:53 Ответить
⁉️⁉️⁉️А що ЯКЩО за усі ці угоди ( які дають перемогу темним силам) ТРАМПУ ПЛАТЯТЬ ГРОШИ ?
Він же не дурак, а бизнесмен
показать весь комментарий
27.12.2025 01:56 Ответить
Пусте
Бізнес це легенда, а дії сходяться з методичкою краснова
показать весь комментарий
27.12.2025 06:21 Ответить
20 років це якраз час який був після Будапештського меморандуму
и до кацапської війни проти України. А тепер що треба ждати
вторгнення москалів ще раніше ,після таких нібито гарантій ?
показать весь комментарий
27.12.2025 06:46 Ответить
Трамп і стратегія провалу: як його угода про копалини не врятувала Афганістану

Трамп запропонував Афганістану угоду про корисні копалини, щоб Кабул компенсував витрати США на війну проти Талібану. Геологічна служба США оцінила потенційну вартість корисних копалин Афганістану в 1 трильйон доларів.
вересня 2017 року під час Генеральної асамблеї ООН у Нью-Йорку, президент США Дональд Трамп і президент Афганістану Ашраф Гані підтримали, щоб компанії зі Сполучених Штатів розробляли запаси рідкоземельних мінералів в Афганістані.

‼️Президент США Дональд Трамп під час свого другого терміну неймовірно точно повторює провальні кроки на війні Росії проти України, які він робив під час першої каденції з війною в Афганістані. Від угоди про рідкісноземельні метали та зменшення допомоги до ведення переговорів з ворогами з ‼️виключенням з цього процесу партнерів

https://expert.in.ua/world/tramp-i-strategiya-provalu-yak-jogo-ugoda-pro-kopalyny-ne-vryatuvala-afganistan/
показать весь комментарий
27.12.2025 02:07 Ответить
Він ніхто і звати його ніяк у цій грі.

А після Міндічгейту це ніщо ще й на гачку бо гарантії особистої безпеки ЗЄ в руках у ФБР.

Тому навряд він щось справді обирає. Як завжди, потужно імітує.
показать весь комментарий
27.12.2025 03:45 Ответить
Якщо Зеля ніхто, то хто кто-то? Якщо він імітує то хто вирішує?
показать весь комментарий
27.12.2025 04:56 Ответить
По-моєму, Трамп вчора все досить ясно про це сказав.
показать весь комментарий
27.12.2025 22:17 Ответить
Яка в сраці безпека від США і трампа-вони завжди в складні часи здавали своїх союзників ворогам -згадайте вьєтнам та афган
показать весь комментарий
27.12.2025 02:22 Ответить
Так треба негайно відродити свій злочинно загублений колишній
статус ВЯД. Тоді б і всі недружні нам країни в світі заметушилася
і моментально сполошилися та згадали, що зовсім недавно Україна
володіла своїм жахливо величезним ядерним арсеналом, більшого
від того, що мали Великобританія, Франція, Китай разом узяті,
і більший в десятки разів який зараз в терористичної КНДР. А
наш лютий кривавий ворог окупант української землі проклята
фашистська паРаша, вона б перша притому відразу ж моторошно
боягузливо завила б про наче порушення підписаного Україною
"Будапештського меморандуму". І звичайно ця кривава ворожа
нам личакова ********* тоді б враз пригадала що це вона перша
злочинно порушила цей меморандум бо тимчасово але окупувала
суверенні українські території, так година жорстокої відплати
за її злочини обов'язково наступить і для неї. А ось як визволити
всю свою рідну українську землю окуповану проклятою паРашєю
без свого втраченого Великого статусу ядерної держави ми не
зовсім знаємо, через те ми маємо те що маємо, і не ясно на
що очікуємо.
показать весь комментарий
27.12.2025 03:06 Ответить
гарантія безпеки України - це відсутність ракової ********* на карті світу, а не ось це ось все....
показать весь комментарий
27.12.2025 04:15 Ответить
Даёшь Будапешт 2.о !!!
показать весь комментарий
27.12.2025 06:17 Ответить
А гарантії ці надрукують на зворотньому боці Будапештського меморандуму? Щоби дарма папір не переводити
показать весь комментарий
27.12.2025 08:14 Ответить
Вже один любитель мін'єтів на робочому місці давав гарантії. Чергова буде від рудого педофіла? В туалет сходити з цими гарантіями!
показать весь комментарий
27.12.2025 08:29 Ответить
Навіщо воно потрібно ?
показать весь комментарий
27.12.2025 09:25 Ответить
Зе крутить-мутить і бреше
показать весь комментарий
27.12.2025 10:20 Ответить
Таке марення ! Зеленський відмовився від союзницька США у 2020 році. Він бажав тільки НАТУ. В зараз після защкварів США він домовляється гасчкісьтгарантвв щот
показать весь комментарий
27.12.2025 12:24 Ответить
На якісь гарантії від США які не коштують навіть Будапешта.
показать весь комментарий
27.12.2025 12:26 Ответить
забудьте за гарантії - спочятку був квітень 2019...
показать весь комментарий
27.12.2025 12:28 Ответить
Категорично ні!
Тільки Будапешт 2.о
показать весь комментарий
27.12.2025 15:31 Ответить
Страница 2 из 2