10669 посетителей онлайн

Российская атака на Запорожье: жителям советуют ограничить пользование мобильной связью

Блэкаут в Запорожье 7 января

В Запорожье произошло масштабное отключение электроэнергии из-за российской атаки.

Как сообщает Цензор.НЕТ, об этом говорится в заявлении начальника Запорожской ОВА Ивана Федорова.

Специалисты энергетической компании уже работают над восстановлением и стабилизацией системы. Водоснабжение и больницы переведены на генераторы, а критическая инфраструктура функционирует.

По состоянию на 23:10 в городе запущено 120 пунктов несокрушимости, где жители могут получить помощь и зарядить устройства.

Действия энергетиков и критическая инфраструктура

В данное время специалисты Облернерго работают над выяснением характера повреждений и стабилизацией системы.

Просим сохранять спокойствие. Вместе – все преодолеем", – отметили в "Запоріжжяобленерго".

В то же время Укрзалізниця сообщила об оперативном реагировании на отключение электроэнергии:

  • все поезда переходят на резервную теплотягу,

  • средства сигнализации и связи работают от резервного питания,

  • вокзалы питаются от генераторов,

  • в пунктах несокрушимости доступны горячий чай, зарядки и Starlink.

Проблемы с мобильной связью и рекомендации

Из-за масштабного отключения мобильная связь работает в аварийном режиме. Базовые станции переведены на аккумуляторные батареи, которых хватит примерно на 8 часов. Операторы совместно с местными властями разворачивают генераторы для сохранения связи.

Жителей призывают ограничить пользование мобильной связью без крайней необходимости и использовать национальный роуминг, GPON или интернет-мессенджеры. Из-за перегрузки сети возможно временное ухудшение качества связи, - написал в Телеграме глава Запорожской ОВА Иван Федоров. 

Также он добавил, что из-за отключения электроэнергии в городе не слышен сигнал воздушной тревоги. В случае воздушной угрозы, горожан через громкоговорители будет информировать патрульная полиция Запорожской области.

Ранее мы сообщали, что из-за российской атаки по энергетической инфраструктуре вечером 7 января блэкаут произошел и в Днепропетровской области.

Из-за массового отключения электроэнергии в Днепре полностью остановил работу метрополитен, вынудив персонал спасать пассажиров из подземных ловушек. Власти региона сообщают об остановке ключевых объектов инфраструктуры, что непосредственно угрожает стабильному водоснабжению крупных районов.

Топ комментарии
+16
показать весь комментарий
08.01.2026 00:15 Ответить
+11
Нічого, як налагодять зв'язок - зможуть почитати потужні новини про чергову зустріч Зеленського, на 90% готові гарантії після миру і те що на москву летіли 200 дронів і підірвали бочку з пальним в якомусь селі.
показать весь комментарий
08.01.2026 00:13 Ответить
+7
З першим -згідний . Друге -не заперечую ! Тепер питання - а до чого це до конкретної статті ? Яким чином цей твій коментар змінить ситуацію у зруйнованому місті ? Ти забувся іще Порошенка сюди приплести , тоді б точно всі підстанції одночасно відновили роботу ((
показать весь комментарий
08.01.2026 00:39 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Треба робити "телевізорні" в "пунктах незламності" і продавати туди квитки,за "вовіну тищу".
показать весь комментарий
08.01.2026 00:37 Ответить
Щоб ти , дурню , у тих палатках і віку свого дожив (( Знайшов місце і час де показати свій інтелект .
показать весь комментарий
08.01.2026 00:47 Ответить
Біжи дурню скоріше, до "пункту потужності",прямо в "телевізорну",насолоджуватися нічним відосіком гнусавого Вована.
показать весь комментарий
08.01.2026 01:07 Ответить
Повторюся - щоб ти у такій палатці і дух спустив , ідіот кінчений ! Ти , скотино , сидиш у теплі-добрі і виєш як рябко на місяць у бік тих у кого кацапи сьогодні останнє відібрали !Як виявилося - ідіоти не тільки поміж зелених , їх вистачає і посеред їхніх опонентів , ти тому яскравий приклад , чмо несусвітнє ! Чим ти від кацапа смердючого відрізняєшся ? Та нічим ! А може ти і є кацап ?
показать весь комментарий
08.01.2026 01:37 Ответить
Дурник тупорилий, як ти вважаєш, звідки мені відомо про повний блекаут на Дніпровщині, звідки тобі паскуда дірява відомо,у якому "теплі-добрі" я "сидю" і хто тобі,гній обісраний,давав право з якогось переляку-кацапом мене називати? Повзи нах...чортяка тупорила в "телевізорну" й дивись відосікі цілодобово, бо нічого іншого й корисного ти,фуєта обіссяна,зробити вже не зможеш.
показать весь комментарий
08.01.2026 05:53 Ответить
Тупорилий ти, "тєлємарафєтчику ", бо тільки ідіот під такою статтею почне розводити срач зрідні твоєму . Повзти у мене не вийде , там ти , чмоня , завис своїм анусом і верещиш як свиня недорізана , а швидше як лапоть болотний ))
показать весь комментарий
08.01.2026 11:37 Ответить
Тупорила хвойда,ти настільки тупорила,що так і не зрозуміла, чому я це пишу,а пишу я це тому,що якраз там і знаходжусь, але ти свиня убога тільки скиглиш,як ота обіссяна повія,яка "марафону" пережерла, так що бігом підмивайся, та біжи у свою "телевізорну",чергову порцію лайна від Вована їсти.
показать весь комментарий
08.01.2026 11:48 Ответить
Тільки тупорилий дегенерат напише оцю срань :"Треба робити "телевізорні" в "пунктах незламності" і продавати туди квитки,за "вовіну тищу"." якщо дійно сам там перебуває . Ну або кацап . Обери хто ти .
показать весь комментарий
08.01.2026 11:59 Ответить
P.S. До речі , тупорилий , той кому ти підгавкнув розумніший аніж ти , він своє лайно видалив ))
показать весь комментарий
08.01.2026 12:00 Ответить
Тільки тупорила,обіссяна хвойда,яка сидить у "телевізорній",жере "марахфон" та підхрюкує від задоволення,може образитись на ці слова,жри підсвинок своє лайно,жри не відволікайся.
показать весь комментарий
08.01.2026 12:50 Ответить
Прикинь , а українці в Берліні організували "пункти незламності" для німців коли ідіоти місцеві кабелі силові спалили . 1. Я не свідок сонцесяйного . 2. Ти проти того щоб люди мали змогу десь зігрітися і повідомити рідним що живі ? ((
показать весь комментарий
08.01.2026 00:42 Ответить
Нічого, як налагодять зв'язок - зможуть почитати потужні новини про чергову зустріч Зеленського, на 90% готові гарантії після миру і те що на москву летіли 200 дронів і підірвали бочку з пальним в якомусь селі.
показать весь комментарий
08.01.2026 00:13 Ответить
Ми краще почитаємо де вчергове трумп потужно припинив війну і поспілкувався з ****** , а той йому поскаржився на 200 дронів на мацкву (( Що тобі не так , тролю ? Ти статтю хоч прочитав ?
показать весь комментарий
08.01.2026 00:31 Ответить
Суть статті в тому, що ЗЕсрань зі своїми міндічами вперто і тупо краде і бреше, внаслідок чого країна летить у прірву.
Щоб кацапи нас не обстрілювали треба обстрілювати їх. Але! не фанерними літачками, а ракетами, балістикою. Чимось реальним! Але ж...ЗЕсрань зі своїми міндічами вперто і тупо краде і бреше.
І, якщо обстрілюють, то електростанції чи ТЕЦ мали б бути захищені, але ж ЗЕсрань зі своїми міндічами вперто і тупо краде і бреше!
І, крім того, за 4 роки!!! в нас мала б бути мережа малої генерації. Гроші на то нам надавали вже багатократно, але ж ЗЕсрань зі своїми міндічами вперто і тупо краде і бреше.
Зрозумів, в чому суть статті?
показать весь комментарий
08.01.2026 08:56 Ответить
Суть статті у тому що містяни та відповідні служби не срач розводять у соцмережах , а намагаються ліквідувати наслідки обстрілу , у той час коли ідіоти над цим зловтішаються . Це щоб стисло . Зрозумів суть ? А про те як крадуть вистачає місця для коментарів під статтями про міндичів , зєлєновичів та єрмаченків . Злорадство у конкретному випадкові можна перефразути так : "Мені сьогодні відірвало ногу , медики проводять заходи по стабілізації " .... "Нічого , як стабілізують , зможеш побачити що кацапам за це нічого не буде " .... Так ясно ?
показать весь комментарий
08.01.2026 11:57 Ответить
А ти реально дебіл. Точніше, зЄбанат. Впоротий і невиліковний...
показать весь комментарий
08.01.2026 13:31 Ответить
Твого ідіотизму не переплюнути нікому - тут у тебе пальма першості , дегенерате !
показать весь комментарий
08.01.2026 17:13 Ответить
Згадав старий жарт - миші кололись і плакали, але продовжувати їсти кактус.
Ти і тобі подібні дебіли жеруть не кактус, а зелена гімно. І запивають зеленою сечею, яку вам ЗЕсрань дзюрає поміж очі.
Придурку, а в тебе ніколи не виникає запитання а чому ж ті обстріли? Чому такі наслідки? Чому ж то все так? Чому нема того, що вже давно реально мало бути?
Ще раз пояснюю: бо ЗЕсрань зі своїми міндічами вперто і тупо краде і бреше!
А кацапи тим просто користаються.
показать весь комментарий
08.01.2026 13:36 Ответить
Чого тебе , болєзний , так розпердолило ? Твої затхлі жарти такі ж засмоктані як і ти , ************ )) Для тебе , ідіотино , персонально - ти почав мірятися патріотичністю і інтелектом там де у людей горе прийшло . Тут нічого дивного , чекати від ідота співчуття - марна справа . А обстріли ,дауне, тому що кацапи війну у 2014 розпочали .А такі наслідки , бо ти , чмокнуте , так наголосувало і тепер верещиш як недорізаний де не попало . Великий патріот і борець з нечистю - вперед із протестами на Банкову , але ж ти там "протестуєш " тільки коли "протестувальникам" за відомістю платять , а задарма - взападло .
показать весь комментарий
08.01.2026 17:22 Ответить
Придурку, таблетку випий, а то у власному харкотинні втопишся.
Що, зачепило, аж пердак рвануло? А що, сам в тих темах?
В людей горе, бо придурки, як ти, вирішили паржать і па-пріколу ще в 19-му ,а ті приколісти тепер тупо крадуть і брешуть, от тому й в людей горе.
Дебіле, щоб не було горя, треба не красти, не випускати подільників з награбованим, не пхати на посади всіляку шваль, не відосіками і патужним звіздежем воювати, а зброєю. Не серіальчики знімати, а фортифікаці і захист будувати.
Та кому то пояснювати, ти ж мерзото сама з тої швалі, раз тебе так пердолить.
показать весь комментарий
08.01.2026 17:31 Ответить
Болєзний , сиди рівно , не йорзай , смороду від першого твого комента вистачає ,далі ти просто своє лайно по підлозі розвозиш ))) І головне , жлобино , протестуй за ідею , а не купуйся на бабло , тоді менше тебе ковбаситиме що мало взяв ))
показать весь комментарий
08.01.2026 17:37 Ответить
О то пердак в тебе, придурка, запалав. Ти б хоч задницю в сніг запхав, щоб погасло. Або в калюжу...
показать весь комментарий
08.01.2026 18:02 Ответить
Ти свої відчуття і плани залиш при собі , болєзний , іншим не цікаво у якій кучугурі твоя дупа буде охолоджуватися ))
показать весь комментарий
08.01.2026 18:34 Ответить
показать весь комментарий
08.01.2026 00:15 Ответить
З першим -згідний . Друге -не заперечую ! Тепер питання - а до чого це до конкретної статті ? Яким чином цей твій коментар змінить ситуацію у зруйнованому місті ? Ти забувся іще Порошенка сюди приплести , тоді б точно всі підстанції одночасно відновили роботу ((
показать весь комментарий
08.01.2026 00:39 Ответить
и к чему тут этот чудо?
показать весь комментарий
08.01.2026 00:55 Ответить
А я тебе сейчас объясню. Вибач за мою кацапську, але мені так зручніше. Так вот. Когда летом 24 ого кацапы разбили энергосистему Украины , для всех нормальных людей стало понятно, что они это смогут сделать еще раз. Были долгие и унылыле дебаты, как от этого себя обезопасить. По итогу пришли -к ничему. Просто восстановили крупные электростанции и все. Но когда в октябре 25 года , кацапы разбомбили Днепрогес. (не плотину, а электростанции, там их 2) , то Запорохье и вся Украина осталась без без несколких сот МВт мощности. Для этого кацапам понадобилось штук 20 ракет. Если бы наши ****** не жевали сопли а реально поставили в Украину миниэлектростанции, работающие на газу, солярке, пеллетах, то кацапы, на уничтожение, одной такой электростанции, мощностью примерно 3 Мвт, должны были бы потратить примерно, те же самые 20- ракет, ибо кацапы- самый криворукий народ в мире, так как чистят свои пусковые установки кирпичем. И отсюда, совершенно ясно следует вывод, что у них просто не хватило бы ракет, чтобы разбить нашу энергосистему. Но тут возникла одна проблема. Кроме пустопорожней болтовни - зеленские не могли ничего выдать на гора. поэтому сейчас мы сидим без света, как слива в жопе