6435 посетителей онлайн
2 726 75

Франция может отправить в Украину 6 тыс. военных после мирного соглашения, их разместят "далеко от фронта", - Le Monde

От некоторых лидеров поступают позитивные сигналы относительно миротворцев в Украине

Президент Франции Эмманюэль Макрон проинформировал депутатов о намерении Парижа направить в Украину около шести тысяч военнослужащих после достижения мирных договоренностей.

Об этом пишет Le Monde, информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на РБК-Украина.

Встреча в Елисейском дворце

Как отмечает издание, 8 января в Елисейском дворце состоялась закрытая встреча, в которой приняли участие министры, военное руководство страны, председатели палат парламента, лидеры фракций и партий.

По словам участников, Макрон представил конфиденциальные детали французского вклада в гарантии безопасности для Украины и подчеркнул, что речь идет о силах, которые будут действовать не на линии фронта.

Начальник генштаба Фабьен Мандон пояснил, что это будут не силы сдерживания или стабилизации, а "силы поддержки украинской армии".

Детали

Сам Макрон отметил, что иностранные военные будут размещены "далеко от фронта" и будут заниматься сопровождением и обучением украинских подразделений.

Лидер депутатов "Непокоренной Франции" Матильда Пано заявила, что Франция может направить в Украину до 6 тысяч солдат.

При этом она усомнилась в надежности американских гарантий безопасности.

"Нет никаких оснований доверять Дональду Трампу", - сказала она.

Часть оппозиции, включая левую "Непокоренную Францию", коммунистов и правое "Национальное объединение", настаивает, что возможное развертывание войск должно происходить только при наличии мандата ООН.

В то же время представители правых отмечали, что в случае официального запроса Киева международный мандат может быть не обязательным.

Министр обороны Франции Себастьян Лекорню заявил, что в течение двух-трех недель в парламенте состоятся отдельные дебаты по этому вопросу.

Ранее сообщалось, что Великобритания и Франция могут направить в Украину до 15 тысяч военных после мирного соглашения.

Что известно?

  • Министр обороны Великобритании Джон Гилли заявил, что не готов назвать количество военных, которых Лондон потенциально может направить в Украину.
  • Премьер-министр Великобритании Кир Стармер отметил, что любое развертывание британских войск в соответствии с декларацией, подписанной с Францией и Украиной, потребует одобрения парламента.
  • Также премьер-министр Италии Джорджия Мелони по итогам заседания "Коалиции желающих" в Париже заявила, что Рим не будет рассматривать отправку итальянских войск на территорию Украины в рамках гарантий безопасности.
  • Впоследствии президент Франции Эмманюэль Макрон заявил о возможности развертывания нескольких тысяч французских военных в Украине после прекращения огня.
Топ комментарии
+35
Навіщо?
показать весь комментарий
10.01.2026 11:11 Ответить
+29
Будуть польський кордон охороняти?
показать весь комментарий
10.01.2026 11:14 Ответить
+29
6000 в Львові - от вам і всі ГАРАНТІЇ. Все ещо робить ЗЕ з січня 2019 це ПРОФАНАЦІЯ, пропаганда, брехня І РЕАЛЬНЕ знищення етносу і нації
показать весь комментарий
10.01.2026 11:14 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Навіщо?
показать весь комментарий
10.01.2026 11:11 Ответить
в Карпатах і влітку непогано...
показать весь комментарий
10.01.2026 11:13 Ответить
В Карпатах стрёмно. Разместят где-то в Бургундии или Провансе.
показать весь комментарий
10.01.2026 11:49 Ответить
Макрон каже що будуть навчаням займатися. Чому вони можуть навчити? Равликів їсти? Немає чого тут робити цій шелупоні. Один геморой. Нехай члєнограй ввічливо відмовиться.
показать весь комментарий
10.01.2026 11:33 Ответить
Жаб готувати, наприклад
показать весь комментарий
10.01.2026 12:43 Ответить
Щоб допомагати українцям їсти борщ та вареники.
показать весь комментарий
10.01.2026 12:19 Ответить
На кордоні розмістять. Щоб вільні люди не тікали з вільної країни до братської Європи.
показать весь комментарий
10.01.2026 13:22 Ответить
Я б спитав навіть по хранцузьки - НАХУА?
показать весь комментарий
10.01.2026 19:28 Ответить
Потужно!!!🤣😂🤪🤡
показать весь комментарий
10.01.2026 11:12 Ответить
У чопі!?
показать весь комментарий
10.01.2026 11:12 Ответить
Ве Львові по пабах
показать весь комментарий
10.01.2026 11:14 Ответить
Будуть польський кордон охороняти?
показать весь комментарий
10.01.2026 11:14 Ответить
В буферній зоні
показать весь комментарий
10.01.2026 11:17 Ответить
6000 в Львові - от вам і всі ГАРАНТІЇ. Все ещо робить ЗЕ з січня 2019 це ПРОФАНАЦІЯ, пропаганда, брехня І РЕАЛЬНЕ знищення етносу і нації
показать весь комментарий
10.01.2026 11:14 Ответить
Ти - приклад того, як кацапи паляться. 1. Зеленський є президентом України з травня 2019 року, а не з січня, це знає кожен українець. 2. Французськими військами командує не Зеленський, а президент Франції.
показать весь комментарий
10.01.2026 12:43 Ответить
Це ти приклад, як паляться зебільні боти, бо вже навіть кожен 73-відсотковий лох розуміє, що потужний потужно брехав ще під час виборчої кампанії.
показать весь комментарий
10.01.2026 14:32 Ответить
А ти відкриття зробив?
показать весь комментарий
10.01.2026 17:43 Ответить
Відкриття я зробив після як буковельський лижник в Оман заскочив і з ходу бюджет з оборонки в асфальт, до того ще думав - що просто дурачок не по чину кафтан натягнув - видовище неприємне, але якось переживемо, а тут раптово прозрів - це не дурачок, біда і сказав рідні з Донецької області - перебирайтесь швидше на захід (два роки підганяв, допомагав, встигли, буквально за місяць до повномасштабного, а не вірили, що ось-ось велика війна, до останнього).
показать весь комментарий
11.01.2026 01:06 Ответить
Молодець. Але я про це казав ще з 90х. Дебільна провальна політика всіх президентів привела до війни.
показать весь комментарий
11.01.2026 09:55 Ответить
Коли в 14-му я писав на форумах, яке нах АТО це війна, потрібно подавати в Міжнародний суд позов до Будапештських гарантів, мене і ще кількох таких вумних висміювали і банили, а сьогодні напиши, що війна почалась в 22-му, тебе ті ж банщики заклюють, бо ж прозріли, що таки в 14-му.
показать весь комментарий
12.01.2026 22:11 Ответить
Потужний під час виборчої кампанії нічого про Макрона та французські війська не казав.
показать весь комментарий
11.01.2026 12:18 Ответить
І ви думаєте пуйло буде рахуватись коли за спинами українців стоять отакі сцикуни-партнери
показать весь комментарий
10.01.2026 11:16 Ответить
На)(уй вони потрібні коли буде мир , а знов настане війна вони повтікають у Францію .
показать весь комментарий
10.01.2026 11:19 Ответить
Навіщо нам "миротворці" які будуть далеко і ніякої участі в діях які загрожубть їх життю та здоровю приймати не будуть? ҐТаке враження що "профспілка повій" хоче гарантувати зайнятість українським валютним курвам...
показать весь комментарий
10.01.2026 11:20 Ответить
Європідари хочуть таким чином створити буферну зону і контролювати кордон України
показать весь комментарий
10.01.2026 11:22 Ответить
Буферна зона це вся Україна. Чим далі до кацапів тим для Європи краще. Тому вузька прикордонна смужка ніякої ролі взагалі не грає.
показать весь комментарий
10.01.2026 13:26 Ответить
Буферну зону у вигляді всієї України ця гейропейська шалупень разом з америкосами створили ще у 90х роках.
показать весь комментарий
10.01.2026 17:46 Ответить
Україна це частина Європи! Тому можно розмістити їх у Франції. І на логістиці зекономлять...
показать весь комментарий
10.01.2026 11:22 Ответить
"Далеко від фронту" то мабуть 6000 туристів з Франції.
показать весь комментарий
10.01.2026 11:22 Ответить
На буковелі краще, а ще краще біля кордону з Польщею
показать весь комментарий
10.01.2026 11:22 Ответить
Тоді нафіг вони взагалі потрібні? Цих куколдів боягузливих обісраних треба було на них війною йти а не на Україну, у пуйла шансів було би більше
показать весь комментарий
10.01.2026 11:24 Ответить
Мабуть в Польщі
показать весь комментарий
10.01.2026 11:24 Ответить
В местах размещения улучшится владение французким и генофонд. На этом все.
показать весь комментарий
10.01.2026 11:25 Ответить
Ну хоч чесно визнали що сцикуни. Дякуємо. Буковель не резинова.
показать весь комментарий
10.01.2026 11:28 Ответить
В Марселі?
показать весь комментарий
10.01.2026 11:33 Ответить
В Марселі не можна. Там небезпечні арабські округа! На о. Св. Єлени іх, там безпечніше!
показать весь комментарий
10.01.2026 11:40 Ответить
Наху... вони тут взагалі?
показать весь комментарий
10.01.2026 11:41 Ответить
повії будуть раді... оплата послуг в Євро і мрії про Д'Артаьяна
показать весь комментарий
10.01.2026 11:46 Ответить
До складу увійдуть нігери та араби з півночі Африки.
показать весь комментарий
10.01.2026 13:43 Ответить
Вперше в історії миротворства , миротворчі війська будуть розміщатися не по лінії зіткнення , а за 1000 км від неї ! Цирк мля ..
Європа , тобі самій - не смішно ?
показать весь комментарий
10.01.2026 11:50 Ответить
Європа боїться що після ударів по їх військах а такі будуть однозначно, їм прийдеться вийти із ситого життя та перестати торгувати з рашею, нонсен поставляючи їм компоненти озброєння навіть до ракет і авіації.
показать весь комментарий
10.01.2026 13:25 Ответить
В Буковелі розмістять, там ще місця й для британців та німців вистачить.
показать весь комментарий
10.01.2026 11:52 Ответить
Десь на західній частині Польщі?
показать весь комментарий
10.01.2026 12:00 Ответить
Все правильно. Коли покакав, треба витирати рота. )
показать весь комментарий
10.01.2026 12:03 Ответить
Йой... подалі від фронту?? А то яка ж тоді ціль їхня буде в Україні???Що за Шипіто таке чудне??
ї
показать весь комментарий
10.01.2026 12:06 Ответить
Ціль дуже проста- продовжити якомога довше війну в Україні. Ніхто Україну захищати не планує. Але і мерц і макрон працівники блек рок, яка має значний капітал в оборонці. І щоб виправдати виділення сотень мільярдів доларів на оборонні завмовлення з бюджетів європейських країн- потрібно щоб було чим лякати бюргерів. Для цього треба продовжувати бійню в Україні якомога довше.
показать весь комментарий
10.01.2026 13:39 Ответить
архіпелаг Керглелен теж дуже далеко від фронту, може туди?
показать весь комментарий
10.01.2026 12:09 Ответить
Пожруть всіх жаб, а після першого пострілу бурята Вані побіжуть до Франції.
показать весь комментарий
10.01.2026 12:13 Ответить
Майже 70-мільонна Франція може направити тільки 6 тисяч миротворців?

Да на роздачу ******** фріпалістайнерам та жовтим жилеткам у Парижі більше людей задіювали.
показать весь комментарий
10.01.2026 12:16 Ответить
Навіщо?Одні підари вже в Криму були ,чим закінчилось ?А ці чим кращі? Забрали шельф навкруги о.Зміїний, копалини, що ще щось потрібно?З кацапами воювати вони не будуть ,а з ким тоді і за що?
показать весь комментарий
10.01.2026 12:30 Ответить
Для тех, кто слабо соображает. 6000 французов около Львова. Как думаете, что у них будет на вооружении? Противотанковые Джавеллины или средства ПВО/ПРО? И по поводу численности. Ну, сказано же: 6000. А это значит, что в случае боевых потерь, численность контингента будет восстановлена до указанных 6000.
А теперь можете продолжать выть.
показать весь комментарий
10.01.2026 12:48 Ответить
.......їх розмістять "далеко від фронту". Серьезно? Тоді може хтось пояснить мені який від них тоді буде зиск якщо наприклад вони будуть базуватися десь у Ужгороді?
показать весь комментарий
10.01.2026 12:54 Ответить
показать весь комментарий
10.01.2026 13:09 Ответить
Емануель,в якості кого вони будуть далеко від фронту? Хіба після припинення вогню буде фронт? Чи це почнеш заселяти Україну своїм непотребом з манікюром?
показать весь комментарий
10.01.2026 13:17 Ответить
Якщо це буде авіація і ППО то досить непогано, прикриють енергетику і виробництва на заходу країни, і також якщо вони забезпечать напрямок Білорусь та Придністров'я.

Ніхто не хоче вмирати за чужі території, тим більше якщо влада цієї країни замість підсилення власної армії, обирає корупцію і набивання кишень.
показать весь комментарий
10.01.2026 13:23 Ответить
Далеко від фронту це і є докуя, то нехай сидять удома, теж яйця тільки в профель, дякуюем вам .
показать весь комментарий
10.01.2026 13:24 Ответить
Це все що потрібно знати про гарантії, які напотужнив потужний - за ті бюджетні кошти, які він сжер у трирічному турне, він вже повинен золотими злитками і діамантами какати, а не локшину на вуха розвішувати.
показать весь комментарий
10.01.2026 14:41 Ответить
Тобі вдалося б краще?
показать весь комментарий
10.01.2026 17:50 Ответить
Не знаю, але вагнергейти і міндічгейти точно не моє і рєзнікови були б за яйця підвішені за яйця по 17 (вибачте за каламбур, розумію, що не смішний). Це від перемовника з таким шлейфом якоїсь позитивної результативності годі чекати. А по друге видавати провал за досягнення це якесь збочення типу, коли чорне називають білим. Хоч раз в житті мабуть кожна людина збрехала, але сцяти в очі це вже занадто.
показать весь комментарий
11.01.2026 00:20 Ответить
Кожен з нас так поступив би. Але досить попасти в *систему* без команди однодумців (що було з усіма президентами, ну, крім бандюковича), і вже за яйця тримають тебе. І пікнути не дають. А команди не було ні в юща, ні в пп. Так, зброд.
показать весь комментарий
11.01.2026 10:03 Ответить
У нас своїх «героїв» може набратися кілька мільйонів, які готові служити далеко від фронту за хороші гроші.
показать весь комментарий
10.01.2026 15:11 Ответить
Ото будуть хлопці мамаличку їсти і дівчат чпокати…
показать весь комментарий
10.01.2026 15:28 Ответить
Потужне покращення!! А то дінуться десь в арабо-європі, чорнильницями стануть
А так всеж квіточки будуть під боком ))
показать весь комментарий
10.01.2026 23:32 Ответить
Так а зачем?
показать весь комментарий
10.01.2026 15:36 Ответить
Взагалі не дуже зрозуміло ***** вони треба ПІСЛЯ мирної угоди. А "далеко від фронту" це взагалі "*****" в квадраті.
Ну це як пожежних та мчсників розмістити на іншому кінці міста від палаючого будинку. Можна, але в чому прикол?
показать весь комментарий
10.01.2026 16:24 Ответить
В Польщі їх розмістіть. Дебіли
показать весь комментарий
10.01.2026 16:50 Ответить
А це будуть воякі! Чи дівчачий хор
показать весь комментарий
10.01.2026 16:51 Ответить
На Багамах їх розмістсть
показать весь комментарий
10.01.2026 17:04 Ответить
Їх розмістять на західному кордоні, допомагати відловлювати "ухилянтів".
показать весь комментарий
10.01.2026 17:12 Ответить
"після мирної угоди" "далеко від фронту". То тількі меня ся видить ож нас знову чи то на ї чи то на е. Який фронт після "мирної угоди"?
показать весь комментарий
10.01.2026 17:14 Ответить
Группа армій Тиса і групп армій "Захід"
показать весь комментарий
10.01.2026 23:30 Ответить
Ну, можуть Буковель охороняти)
показать весь комментарий
11.01.2026 23:28 Ответить