9952 посетителя онлайн

Пиарщика Зеленского Петрова уволили из "НВМК", - Калмыкова

Владимир Петров уволился из НВМК после скандала с бронированием

Политтехнолог Владимир Петров уволился из "Национального военного мемориального кладбища"

Об этом сообщила министр по делам ветеранов Наталья Калмыкова, передает Цензор.НЕТ.

Подробности

"Министерство по делам ветеранов Украины начало служебное расследование в отношении руководства НВМК, в частности по вопросам возможного неправомерного бронирования.

Кадровые решения и их оформление - это юридические процедуры, которые должны происходить исключительно в соответствии с законом и требуют некоторого времени. Петров подал заявление об увольнении и уволен директором ГУ "НВМК", - сообщила глава Минветеранов.

Сейчас в "НВМК" продолжается служебное расследование, по его результатам будут приняты необходимые управленческие решения.

В то же время, отметила Калмыкова, чтобы предотвратить подобные ситуации в будущем, ею принято решение о введении дополнительных мониторинговых механизмов.

"В частности, речь идет о регулярном информировании руководителями подчиненных Министерству учреждений об их кадровых решениях.

Мы также слышим справедливый общественный запрос о трудоустройстве ветеранов. И этот приоритет является принципиальным для Министерства. В Минветеранов более 40% сотрудников — ветераны или члены их семей.

Что касается НВМК, то штатная численность учреждения составляет 175 должностей, фактическая — 51 человек трудоустроен. Трое работников являются ветеранами, в частности двое — с инвалидностью вследствие войны", — добавила министр.

Владимир Петров уволился из НВМК после скандала с бронированием

Что предшествовало?

  • Ранее нардеп Железняк сообщил, что пиарщика Зеленского Петрова устроил на НВМК директор учреждения Пронюткин.
  • Также Железняк обнародовал материал, в котором рассказал, что политтехнолог Владимир Петров и журналист Сергей Иванов получили отсрочку от мобилизации.
  • Петров с 31 июля 2025 года работает в ГУ "Национальное военное мемориальное кладбище". Иванов также с июля трудоустроен в "Энергоатоме".
  • Бронь они получили как раз после атаки на НАБУ и САП.
  • Впоследствии в НВМК подтвердили, что Петров работает на них.
  • В Минветеранов заявили о начале служебного расследования по поводу бронирования в НВМК.
Топ комментарии
+28
Де ЦКуни з повєсткой, ау, у нього брінь злетіла
показать весь комментарий
20.01.2026 11:18 Ответить
+21
какая отвратительная рожа
показать весь комментарий
20.01.2026 11:18 Ответить
+21
а повістку вручили чи як завжди
показать весь комментарий
20.01.2026 11:19 Ответить
Комментировать
Сортировать:
хоч шось
показать весь комментарий
20.01.2026 11:16 Ответить
Влаштують в іншу контору. Ні про що.
показать весь комментарий
20.01.2026 11:41 Ответить
А де представники ТЦК та Київська цивільно-військова адміністрація чекають на нього???
Десь отак, цей йолоп, буде бейкатися по палатках незламним ДСНС, щоб погрітися, чаю попити…. Здоровий військовозобов'язаний …..
показать весь комментарий
20.01.2026 11:42 Ответить
Да, такой бугай был бы знатной мишенью где-то под
показать весь комментарий
20.01.2026 11:59 Ответить
Щось⁉️Нехай ,зеублюдкі безкарно і надалі пропагандують зеперевертня А дє покарання ,як кримінальні справи , проти опозиційних держслужбовців , за менші зловживання ?
показать весь комментарий
20.01.2026 11:48 Ответить
ви мене питаєте?
показать весь комментарий
20.01.2026 11:51 Ответить
Що, так і сказала: "Піарника Зєлєнского Петрова?" 😲
показать весь комментарий
20.01.2026 12:02 Ответить
Де ЦКуни з повєсткой, ау, у нього брінь злетіла
показать весь комментарий
20.01.2026 11:18 Ответить
тут тцкуни тисцикують кип'ятком. шоб самим з лєстніци нє упасть!
показать весь комментарий
20.01.2026 11:28 Ответить
Тицикакуни
показать весь комментарий
20.01.2026 12:23 Ответить
какая отвратительная рожа
показать весь комментарий
20.01.2026 11:18 Ответить
а повістку вручили чи як завжди
показать весь комментарий
20.01.2026 11:19 Ответить
........вони просто реагують, якби не тикнули жив би він собі чудово - це і є СУТЬ ВЛАДИ ЗЕ. Всі хто проти України чудово живуть, хто за - в могилі
показать весь комментарий
20.01.2026 11:21 Ответить
Покращення!!!(((( хто його призначив і чому, може теж потрібно звільнити?
показать весь комментарий
20.01.2026 11:22 Ответить
Хотів забронювати собі місце на кладовищі - не проканало
показать весь комментарий
20.01.2026 11:23 Ответить
Свині з'їдять!
показать весь комментарий
20.01.2026 11:58 Ответить
піде до дєрьмака на фронт, тили свої захищати )
показать весь комментарий
20.01.2026 11:25 Ответить
А два тижні відпрацювати, як закон велить? Не на часі?
показать весь комментарий
20.01.2026 11:25 Ответить
Можна подумать він там могили копав undertaker прости господи
показать весь комментарий
20.01.2026 11:29 Ответить
відпрацювати ким? просиджувачем штанів? І отримати за ці 2 тижня грошенят? перш ніж писати треба трохи думати
показать весь комментарий
20.01.2026 11:43 Ответить
Тепер мобілізують і на бзвп? Це ж мущина в самому розквіті сил
показать весь комментарий
20.01.2026 11:25 Ответить
От, бачите?
Коли треба когось пристроїти, бо поважна людина попросила, то у сраку ті закони!
А от коли треба розібратися, та наказати, то виключно згідно закону! Що б, не дай бог на себе не вийти.
Чергова зелена дегенератка калмикова обісралася по вуха.
Бо, притомні патріотичні українці не наймаються в холуї, не плазують перед зе!гнідою!!!
показать весь комментарий
20.01.2026 11:26 Ответить
Мабуть, екскєровнік ДПСУ, чекав його на кордоні, щоб перевести, як отих усіх з ОПУ кабміндічів?!?!?
показать весь комментарий
20.01.2026 11:44 Ответить
Одне не розумію, його що не можна було забронювати одразу в ОПі як наприклад Мішу Подоляка?
показать весь комментарий
20.01.2026 11:28 Ответить
Сплошна корупція з цими зеленими гнидами, куди не поглянь, витворяють що заманеться, це одинакові вороги, що росіяни, що зелено-ригівська команда. В мене питання, а хто прийняв його на роботу, хто табелює і взагалі заробітну плату отримує за що? Хто покараний?
показать весь комментарий
20.01.2026 11:28 Ответить
Зараз за кордон здрисне
показать весь комментарий
20.01.2026 11:29 Ответить
той що?? а бронь скасовано та він вже в війську...??
показать весь комментарий
20.01.2026 11:30 Ответить
Якщо бронювали через дію, то так. Якщо через воєнкума, то врядлі
показать весь комментарий
20.01.2026 11:32 Ответить
Шукайте Вовку Пєтрова десь на АЗС державної компанії - там операторам бронь дають...
показать весь комментарий
20.01.2026 11:31 Ответить
Це чмо пєтров не знайомився з мораллю із анекдоту про замерзшого горобця і корову, котра його обісрала.
Сидів в теплому гівні, щось там цвірінькав, попльовуючі гівном, аж поки не вирішив висунути голову ...
показать весь комментарий
20.01.2026 11:31 Ответить
І шо, на яких фронтах служить?.. 🙃
показать весь комментарий
20.01.2026 11:34 Ответить
Я так розумію, наступною заяву на звільнення напише пані міністерка Калмикова?
показать весь комментарий
20.01.2026 11:41 Ответить
100% в неї теж рило в пуху.
показать весь комментарий
20.01.2026 11:47 Ответить
Не буде воно ні на яких фронтах. Отримає бронювання в іншій конторі.
Парторгом на підприємстві у міндіча. Фламінги виробляти.
А так як це секретно- хер хто взнає або опублікує.
Щоб щось змінити потрібно змінювати владу.
показать весь комментарий
20.01.2026 11:46 Ответить
Його, вже зачекались на Байковому...
показать весь комментарий
20.01.2026 11:50 Ответить
Зараз цього контрацептива швиденько пристроять кудись інакше.
Може піде до Єрмачка в СЗР, як цінний кадр для Вови Потужного.
І так буде поки хрипатий зелений поц не піде на куй від влади!
показать весь комментарий
20.01.2026 11:52 Ответить
це гівно купить собі "пасаду" в іншій гівноустанові
показать весь комментарий
20.01.2026 11:58 Ответить
Всі пропагандони-політруки на відсосі в жОПи палко агітують за продовження війни до останнього українця, при цьому маючи бронь або перебуваючи на службі в ЗСУ чисто номінально. Прийшов час для цього покидька пєтрова власним прикладом показати як потрібно боронити Вітчизну десь в окопі під Гуляйполем
показать весь комментарий
20.01.2026 12:10 Ответить
А що Іванов?
показать весь комментарий
20.01.2026 12:11 Ответить
Приготуватися Пронюткіну + Іванову
показать весь комментарий
20.01.2026 12:18 Ответить
А того, хто його брав на фіктивну посаду що подяку висловили? Ну якщо звільнили -то була підстава, а чому не звільнили того, хто його, і скоріш за все не за дякую, на роботу приймав?
показать весь комментарий
20.01.2026 12:48 Ответить