9820 посетителей онлайн

Трамп сменил самолет и снова направляется в Давос, - CNN

Трамп летит в Давос

Президент США Дональд Трамп снова направляется на Всемирный экономический форум в Швейцарии после того, как его самолет вернулся в США из-за "незначительной электрической проблемы".

Об этом сообщил чиновник Белого дома, информирует Цензор.НЕТ со ссылкой наCNN.

Что известно?

По данным СМИ, в настоящее время лидер США летит на Всемирный экономический форум на самолете Boeing C-32A, версии двухмоторного самолета 757, принадлежащего ВВС США.

Больше информации на данный момент не известно.

Что предшествовало?

Ранее сообщалось, что самолет Трампа, летевший в Давос, возвращается в США из-за проблем с электропроводкой.

Виткофф и Кушнер в Давосе провели переговоры с посланцем Путина.

Между тем президент Украины Владимир Зеленский ранее заявил, что пока не планирует ехать на Всемирный экономический форум в Давосе и остается в Украине.

Топ комментарии
+19
впади в морі, скотино
показать весь комментарий
21.01.2026 09:35 Ответить
+15
Непередбачуваний агресивний їбанутий диктатор, слуга кремля, ліквідатор демократичного Заходу. Найгірший з усіх будь-коли існуючих диктаторів. Так, найгірший, бо це ще не кінець, далі буде…
показать весь комментарий
21.01.2026 09:50 Ответить
+14
Настирний! Бог вже два рази відвів (біля вуха і проводки), але воно все одне наривається.
Третій раз може бути останнім...
показать весь комментарий
21.01.2026 09:40 Ответить
Комментировать
Сортировать:
провірив чи вимкнув праску
показать весь комментарий
21.01.2026 09:33 Ответить
для скаженого собаки сім кіл не відстань. воно саме не розуміе що творить
показать весь комментарий
21.01.2026 10:41 Ответить
8+літак )
показать весь комментарий
21.01.2026 09:33 Ответить
А як він ті млрд. грошенят за вступ в його Раду завантажить в такий маленький літапчок?
показать весь комментарий
21.01.2026 09:34 Ответить
ви міряєте все міндічами. це наші ворюги долари в сумках носять, а потім плачуть що спина болить. трамп стейблкоїнами візьме без проблем
показать весь комментарий
21.01.2026 09:38 Ответить
52 млрд - це приблизно 8 вагонів
Тут тільки крипта може допомогти, згоден ....
показать весь комментарий
21.01.2026 09:50 Ответить
траМпон озвучивал хочет брать именно наличкой …
показать весь комментарий
21.01.2026 10:25 Ответить
впади в морі, скотино
показать весь комментарий
21.01.2026 09:35 Ответить
Не забувайте, що його заміна це той дов***об з підкрашеними віями.
показать весь комментарий
21.01.2026 09:38 Ответить
проблема української влади, і народу, в тому що не можуть думати на декілька кроків вперед.
показать весь комментарий
21.01.2026 09:40 Ответить
Того дов***ба швидко засунуть звідки воно вилізло. Бо його ніхто не боїться на відміну від Тромба
показать весь комментарий
21.01.2026 10:57 Ответить
Невже електрика знайшли на борту літака?
показать весь комментарий
21.01.2026 09:40 Ответить
Стюардеса батарейки поміняла.
показать весь комментарий
21.01.2026 14:30 Ответить
Настирний! Бог вже два рази відвів (біля вуха і проводки), але воно все одне наривається.
Третій раз може бути останнім...
показать весь комментарий
21.01.2026 09:40 Ответить
Так, не можна постійно ігнорувати, такі прозорі натяки!
показать весь комментарий
21.01.2026 09:44 Ответить
Ты смотри как оперативно метнулся кабанчиком домой и опять несётся в Давос , боится пропустить встречу с гонцом ***** …
показать весь комментарий
21.01.2026 10:29 Ответить
Перед першою виборчою кампанією, його ще орел клюнув
показать весь комментарий
21.01.2026 09:45 Ответить
Тепер черга жареного півня.
показать весь комментарий
21.01.2026 09:50 Ответить
йому вже 80 років.
якщо доживу до 80 мені теж буде покуй, куплю байк і буду ганяти 200+ по місту.
показать весь комментарий
21.01.2026 10:11 Ответить
Угу...Тільки треба брати з люлькою,щоб катати в ній 70-ти річних мокрощєл дівчаток.
показать весь комментарий
21.01.2026 10:26 Ответить
Ви на той байк не вилізете без підйомника.
показать весь комментарий
21.01.2026 11:33 Ответить
Розкажіть це Міку Джеггеру чи Ангусу Янгу)
показать весь комментарий
21.01.2026 14:15 Ответить
Непередбачуваний агресивний їбанутий диктатор, слуга кремля, ліквідатор демократичного Заходу. Найгірший з усіх будь-коли існуючих диктаторів. Так, найгірший, бо це ще не кінець, далі буде…
показать весь комментарий
21.01.2026 09:50 Ответить
Невже не знайдеться в Європі хоча б один чоловік з яйцями, який скаже цьому нарцису все, що сказала Ольга Пелле у коменті вище?
показать весь комментарий
21.01.2026 09:59 Ответить
Можливо сечоприймач протік?
показать весь комментарий
21.01.2026 10:08 Ответить
показать весь комментарий
21.01.2026 10:26 Ответить
Мій коментар був в цій темі останнім. Шкода, що я не написав, щоб літак зіпсувався остаточно)
https://censor.net/ua/news/3596296/rekordna-delegatsiya-ssha-bude-na-samiti-v-davosi
показать весь комментарий
21.01.2026 14:30 Ответить