8768 посетителей онлайн

Украина не принимает ультиматумов от Венгрии по восстановлению "Дружбы", - МИД

орбан,сибига

В Министерстве иностранных дел Украины отвергли ультимативные заявления Венгрии о возобновлении транзита российской нефти по трубопроводу "Дружба" через три дня. 

Об этом заявил глава МИД Андрей Сибига, информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на "Интерфакс-Украина".

Реакция Киева

"Украина ультиматумов не принимает", - подчеркнул Сибига.

Глава МИД напомнил, что накануне президент Украины Владимир Зеленский "четко сообщил, что инфраструктура "Дружбы" была атакована Россией".

Президент сказал, что нефтепровод "Дружба", серьезно поврежденный ударами россиян в конце января, может заработать в течение месяца-полутора.

Вопрос восстановления "Дружбы" также прокомментировал председатель правления НАК "Нафтогаз Украины" Сергей Корецкий, который подтвердил прогнозный в месяц-полтора срок для ремонта.

Напомним, ранее министр энергетики Венгрии Габор Чепек заявил, что Киев имеет три дня на восстановление работы нефтепровода "Дружба" или доступ инспекторов, иначе Будапешт заблокирует финансирование ЕС.

Что известно о состоянии "Дружбы"?

  • 27 января российские оккупационные войска нанесли удар по объекту критической инфраструктуры группы "Нафтогаз" в западном регионе Украины. Вероятно, целью атаки стала расположенная в Бродах крупнейшая нефтеперекачивающая станция Украины, которая обеспечивает работу южной ветки нефтепровода "Дружба".
  • Премьер-министры Венгрии и Словакии Виктор Орбан и Роберт Фицо обвинили Украину в затягивании восстановления работы нефтепровода из-за "политических мотивов", а 18 февраля власти этих двух стран объявили о прекращении экспорта нефтепродуктов в Украину в ответ на остановку транзита через Украину российской нефти.
Топ комментарии
+23
Найкращею тактикою було б взагалі ігнорувати свинячий мадярський вереск - так, щоб у всіх складалося враження, ніби причмелений дегенерат Орбан сам із собою марить.
показать весь комментарий
06.03.2026 21:10 Ответить
+20
справа не в тому нафтопроводі , тут діло в самих цих прокацапських йовбіках
показать весь комментарий
06.03.2026 21:02 Ответить
+18
Орбан образився на Україну,що вона в перші дні нападу не капітулювала,бо йому Пуйло пообіцяв Закарпаття! ****** тоді навіть війська до кордону підвели!
показать весь комментарий
06.03.2026 21:07 Ответить
Комментировать
Сортировать:
справа не в тому нафтопроводі , тут діло в самих цих прокацапських йовбіках
показать весь комментарий
06.03.2026 21:02 Ответить
тут справа повинна бути в користі для України, а по факту якісь жаби пісюнами міряються
показать весь комментарий
06.03.2026 21:23 Ответить
яка від мадяр може бути користь для нас ? прослідкуйте їх від початку великої війни , в них якщо не срачка то пердячка в наш бік .
показать весь комментарий
06.03.2026 21:29 Ответить
користь - погодження 90 мільярдів.

Це треба пояснювати ?
показать весь комментарий
06.03.2026 21:30 Ответить
то у вас є надія що все ж орбан при тямі і не вигадає ще щось ? чи може зняти з санкційного списку ЄС шістьох кацапів , яких вчора вимагали орбан і фіцо ?
показать весь комментарий
06.03.2026 21:36 Ответить
у мене є надія, що колись дипломатією України будуть займатися люди, які не пердять в гучномовець на всю Європу навіть в образливих питаннях, тим самим показуючи іншим членам ЄС, що вони дикуни і з ними цивілізовано спілкуватись немає сенсу. Краще про них забути
показать весь комментарий
06.03.2026 21:43 Ответить
А йому і вигадувати нічого не потрібно , орбік і так вже висунув нову умову - 15 мільярдів для угорщини , тоді дасть згоду на 90 для України.
показать весь комментарий
06.03.2026 21:44 Ответить
От коли якийсь чиновник купив ферарі по ціні "жигулів", чи апартаменти в фешенебельному курорті по ціні гаража в забитому силі - то це схоже на корупцію. А коли в серце Європи ганяють нафту за пів ціни - то це "жест доброї волі"?
показать весь комментарий
06.03.2026 21:05 Ответить
Орбан образився на Україну,що вона в перші дні нападу не капітулювала,бо йому Пуйло пообіцяв Закарпаття! ****** тоді навіть війська до кордону підвели!
показать весь комментарий
06.03.2026 21:07 Ответить
І ЄС ні му му. Партнери блдь
показать весь комментарий
06.03.2026 21:09 Ответить
у пердунів в гучномовець партнерів не буває
показать весь комментарий
06.03.2026 21:45 Ответить
Від"їбіться від нас - дружбі кінець - Сибіга
показать весь комментарий
06.03.2026 21:07 Ответить
настаящій діпламат. Криворогульський. Хай ще на стіл в посольстві угрів насере
показать весь комментарий
06.03.2026 21:36 Ответить
Та ні , спочатку хай репарації за другу світову , посіпаки нацистів , нехай виплатять.
показать весь комментарий
06.03.2026 21:45 Ответить
За Корюківську трагедію. Там були мадяри
показать весь комментарий
07.03.2026 10:24 Ответить
Не через 3 дні так через 3 тижня. Все одно без 90 млрд. Наркозельцер - труп. Так що буде прогинатись.
показать весь комментарий
06.03.2026 21:07 Ответить
Тоді буде черга "європейців" воювали.
показать весь комментарий
06.03.2026 21:12 Ответить
а ти особисто тоді де будеш ?
показать весь комментарий
06.03.2026 21:38 Ответить
Може тобі ще пароль від мого рахунку сказати?
показать весь комментарий
07.03.2026 00:34 Ответить
в тебе на рахунку 50 гривень за коммент. Нахір він мені ?
показать весь комментарий
07.03.2026 00:47 Ответить
Ті, що відмивають і перевозять державними машинами банку гроші в Європі воювати не будуть. Не будуть і ті, які сьогодні найбільше тут захищають владу, яка себе давно дискредитувала, як всередині країни, так і за її межами. Особисто я не вірю ні владі Обрана, ні нашим міндічам і цукерманам. Почекаю, коли впаде туман, розвидниться і в ЄС прокоментують реальні події по цьому затриманню.
показать весь комментарий
07.03.2026 08:48 Ответить
я бачу аватарку румунії, Чувак....як тільки Україна не матиме чим платит солдатам воювати будеш ти. Чи вся на дія на міфічне НАТО?
показать весь комментарий
06.03.2026 22:05 Ответить
Ти ж не воюєш якось коли в тебе війна. Тому смішно.
показать весь комментарий
06.03.2026 22:13 Ответить
До речі, в України теж надії на міфічне НАТО. 😂
показать весь комментарий
06.03.2026 22:16 Ответить
А ти, бачу, ,,патріот,, Попуй що буде з Україною без цих грошей. Головне Зеленському погано стане.
показать весь комментарий
06.03.2026 22:07 Ответить
Я не патріот жодним чином, тому це не по адресі.
А про Наркозельцера написав саме тому, що особисто він потужнічає і ескалює цю ситуацію.
показать весь комментарий
06.03.2026 22:15 Ответить
Іншої держави патріот, по всьому.Кацапської.
показать весь комментарий
07.03.2026 09:19 Ответить
Не варто поспішати поки не відремонтовано все інше, що атаковано росією. Вікна скрізь людям вставте і ремонти хоч якісь.зробіть, бо.людям жити ніде!!!
показать весь комментарий
06.03.2026 21:07 Ответить
Найкращею тактикою було б взагалі ігнорувати свинячий мадярський вереск - так, щоб у всіх складалося враження, ніби причмелений дегенерат Орбан сам із собою марить.
показать весь комментарий
06.03.2026 21:10 Ответить
👍👍👍
показать весь комментарий
06.03.2026 21:29 Ответить
Можна ще тролити направленями до психіатра, рецептами на галоперидол і т.і.
показать весь комментарий
06.03.2026 21:33 Ответить
Відновлення дружби не на часі
показать весь комментарий
06.03.2026 21:11 Ответить
а 90 мільярдів на часі ?
показать весь комментарий
06.03.2026 21:25 Ответить
По суті, це питання до ЄС, з одним ******* впоратися не можуть. Там ще й "заморозка" в резерві є.
показать весь комментарий
06.03.2026 21:30 Ответить
Ти вважаєш, що видача 90 мільярдів для чиновників ЄС важливіша, ніж отримання 90 мільярдів для чиновників України ?
показать весь комментарий
06.03.2026 21:32 Ответить
Тут палка з двома кінцями - не дадуть нам 90 своєчасно - будуть по 90 щомісяця кацапам регулярно сплачувати.
показать весь комментарий
06.03.2026 21:48 Ответить
можливо (!) вони й будуть потім (!) кацапам сплачувати.

але це потім Україна вже не побачить, бо перестане існувати.

А ти з якого місця те "потім" розраховуєш подивитися ?
показать весь комментарий
06.03.2026 21:53 Ответить
З того звідки і ти - з могили .
показать весь комментарий
06.03.2026 21:57 Ответить
зашибісь перспектива ?
показать весь комментарий
06.03.2026 22:09 Ответить
Маємо те що маємо , дякуємо за це тим хто у 2019 зробив свій "вибір " (((((
показать весь комментарий
06.03.2026 22:11 Ответить
так у тебе з тим, кого вибрали головним дипломатом України в 19 році однаковий підхід до дипломатії - потужно перднути в перемовника і обісратися перед всіма союзниками.
показать весь комментарий
06.03.2026 22:14 Ответить
Андрій Сибіга став міністром закордонних справ України 5 вересня 2024 року. Прийми пігулку ((
показать весь комментарий
06.03.2026 22:18 Ответить
Головний дипломат України - це Президент України.

Стаття 106. Президент України:

3) представляє державу в міжнародних відносинах, здійснює керівництво зовнішньополітичною діяльністю держави, веде переговори та укладає міжнародні договори України;
показать весь комментарий
06.03.2026 22:33 Ответить
А це від відновлення труби не залежить. У Орбана чітка установка кремля - блокувати 90 млрд. за будь-яких умов. Він же і їх, і нові санкції до аварії на трубопроводі також блокував. Сіярто ж не просто так кожного тижня до Кацапляндії за інструкціями літає.
показать весь комментарий
06.03.2026 21:35 Ответить
Ти взагалі розумієш, що таке дипломатія і для чого вона потрібна ?

Хоча в кого я питаю...
показать весь комментарий
06.03.2026 21:40 Ответить
Сам послом у якій країні вірчі грамоти подавав ?
показать весь комментарий
06.03.2026 21:49 Ответить
Ти про існування пінгвінів знаєш ?

А сам востаннє коли був в Антарктиді ?
показать весь комментарий
06.03.2026 21:54 Ответить
ти нічого не знаєш. але гірше інше - ти нічого не розумієш. тобі ж пояснили, що питання 90 млрд. блокуватимуться циганами під різним соусом. бо так треба *****, а орбан на підсосі у цього садиста і з дешевої кацапської нафти фінансує все, аж до виборів, бо європа прикрила фінансовий краник.
показать весь комментарий
06.03.2026 22:00 Ответить
тобто задача дипломатії полягає не в тому, щоб розрулити складні питання, а в тому, щоб обісрати перемовника ?

Мощно !

По криворозькі !
показать весь комментарий
06.03.2026 22:08 Ответить
Давай підемо іншим шляхом ?

Ми тут всі на форумі - це диванні війська. Світогляд кожного з нас формується під впливом якоїсь інформації, суджень і висновків авторитетних для нас публічних спеціалістів в певній галузі.

Просто назви мені хоч одне прізвище авторитетної саме для тебе публічної особи, яка шарить в дипломатії на предмет підтримки того, що Зеленський погрожував Орбану розбірками з ЗСУ.

От просто одну таку людину назви і все стане зрозуміло.
показать весь комментарий
06.03.2026 22:28 Ответить
я виріс давно з того віку, коли існують "авторитетні прізвища". Я тобі так скажу - я ще пам'ятаю, як сенатор Обама бігав по території одного українського підприємства, коли в той час наш простий дядько різав балістичну ракету в таких дуже дорогих штіблетах... тому залиш авторитети для себе. я занадто багато знаю і багато пережив, щоб таких мати... А взагалі то одні з найкращих авторитетів - це Заратустра і Ніцше )))...
показать весь комментарий
06.03.2026 23:19 Ответить
я виріс давно з того віку, коли існують "авторитетні прізвища"

тобто ти працюєш репортером одночасно у всіх світових виданнях і все бачив своїми очима, а до сторонньої інформації тягу здолав ще в юному віці ?

Мощно !
показать весь комментарий
06.03.2026 23:30 Ответить
А взагалі то одні з найкращих авторитетів - це Заратустра і Ніцше ))).

а чому не Одісей і Гомер ?

Кстаті, "так говорив Заратустра" - це найтупіший напівхудожній витвір Фрідріха. Я його в 19 років почав читати з "Антихристианин", а величнішою його працею вважаю "Волю до влади".

Ти спробуй 4 сторінки прочитати і переказати своїми словами )))
показать весь комментарий
06.03.2026 23:35 Ответить
ех...))) не зрозумів ти думки. я не про твір Ніцше писав, а про твори цих двох авторів .... зрозуміло... а з приводу "прочитати" - я їх прочитав, як і Гомера і його творИ перший раз ще біля 50 років тому...))). До того ж в оригіналі. Ти читаєш німецькою, наприклад? )))
показать весь комментарий
06.03.2026 23:40 Ответить
Я дійсно не зрозумів, чому ти сюди Гомера приплів і чому на чолі моєї країни дипломатію робить той, хто навіть прізвища Мак'явелі ніколи в житті не чув.

Але воно чомусь має нахабство істерити, чванитись і підлітково гіпертрофіровано максималізувати свої пубертатні комплекси від імені громадян України, в тому числі і від мого імені.

****** ? Воно ж тупе, як пробка !!!
показать весь комментарий
06.03.2026 23:46 Ответить
я не про твір Ніцше писав, а про твори цих двох авторів .

ану дай мені посилання на твори Заратустри )))
показать весь комментарий
06.03.2026 23:47 Ответить
я їх прочитав, як і Гомера і його творИ перший раз ще біля 50 років тому...))). До того ж в оригіналі.

я розумію, що С2Н5ОН роблять різні кульбіти, ну щоб заявляти, що ти вільно читаєш древньогрецьку 2,5 тисячі років давнини - це вже перебор. Йди проспись
показать весь комментарий
06.03.2026 23:50 Ответить
так ми разом з могили будемо воняти.

але 300 дипломатичних способи цього уникнути не виберемо, бо у нашого головного дипломата пубертантна істерика
показать весь комментарий
06.03.2026 22:11 Ответить
сохнеш ?
показать весь комментарий
06.03.2026 22:29 Ответить
тобі нема після чого
показать весь комментарий
06.03.2026 22:34 Ответить
ти завжди у всьому правий, навіть не сумнівайся.

я так само і дружині своїй кажу, коли в неї ПМС
показать весь комментарий
06.03.2026 22:49 Ответить
То виявляється можна чітко сформулювати свою позиціюду чисто дипломатичною мовою, не створюючи зайвої напруги для наших партнерів з ЄС!
показать весь комментарий
06.03.2026 21:12 Ответить
🔥🔥🔥
показать весь комментарий
06.03.2026 21:30 Ответить
Дурака учить , только портить. Понятно что у Зеленского в офисе , умственно отсталые . Получается и в МИДе такие как и в офисе. Неужели ума НЕ хватает , обставить всё это дело КРАСИВО ? Есть ведь КУЧА вариантов . Мжно ведь пригласить независимых экспертов , и показать им раздолбанный нефтепровод. Можно даже его и раздолбать . Да так раздолбать , чтоб комар и муху не подточил. Но это не для Зеленского. Он всё делает чтоб Орбан победил на выборах.
показать весь комментарий
06.03.2026 21:13 Ответить
"Можно даже его и раздолбать ."

Це ключове. Бо, якщо бояться допустити експертів, то, швидше за все, нічого там насправді не роздовбане.
показать весь комментарий
07.03.2026 00:36 Ответить
І цим вони дискредитують не тільки себе,та всю Україну. Залишилося ще посваритися з Європою і ми залишимося один на один з ворогом. В саме страшне - залишимо наші ЗСУ без зброї і зарплат.
показать весь комментарий
07.03.2026 09:00 Ответить
Можно ведь сказать , что у нас НЕТ специалистов по ремонту трубопровода . У нас война все на фронте . Пускай Венгрия свои ремонтные бригады отпраляет, Вместе с Фицо у руля. Но мы им безопастность гарантировать не можем , так как у нас война.
показать весь комментарий
06.03.2026 21:17 Ответить
Приємна новина. Пишуть, що наші воїни СУ 34 сьогодні заКуярили.
показать весь комментарий
06.03.2026 21:18 Ответить
дружба з пдрсми не відновлюєма
показать весь комментарий
06.03.2026 21:19 Ответить
****!
зелений дегенерат дебіл сибіга!!!
ми не не хочемо!
ми не можемо, бо "дружбу" пошкодили підари!!!!
а, як що і не пошкодили, то під шумок, це потрібно було підірвати дуже давно!!!!
****** зелена потороч!!!!!
показать весь комментарий
06.03.2026 21:21 Ответить
Рашистському холуєві дали чітку відповідь що до 12 квітня, тобто до виборів на мадярщині ніякої дружби не буде.
Поки не пізно, дуй орбан на Ростов.
показать весь комментарий
06.03.2026 21:28 Ответить
Орбан іди нах.й чмо.
показать весь комментарий
06.03.2026 21:28 Ответить
Угорці будуть в шоці після виборів коли дупа путіна програє от він і біситься
показать весь комментарий
06.03.2026 21:31 Ответить
Зробіть іграшкову цю «друшбу» для торбана у вигляді вібратора яке ще нафтою.кінчає, нехай їм свою.дупу тішить)
показать весь комментарий
06.03.2026 21:32 Ответить
Персональні образи Орбана від найвеличнішого лідера племені тут, звісно, ні до чого, правда?
І "оманські договорняки" ні до чого... І "я - ваш вирок" ні до чого... І "зійтись посередині" теж ні до чого...

За що відповідає Президент, якщо зважати на Конституцію? За безпеку та оборону країни, її територіальну цілісність і дипломатію.
Питання (риторичне): що з цього не провалив сонцесяйний херпіду?
показать весь комментарий
06.03.2026 21:45 Ответить
Орбан знає, що це були за гроші😁 Не дарма гундосий Мадуро так психує
показать весь комментарий
06.03.2026 21:57 Ответить
Я говорив, Зе Наполеон ніколи нікому не програє.
показать весь комментарий
06.03.2026 23:24 Ответить
Ця історія повинна закінчитись епічно - ****** грохне ФСБ руками якогось дирляндівця, що ще не викинув український паспорт.
показать весь комментарий
07.03.2026 00:57 Ответить
Підтримую що відхилили ультиматум, потрібно розібратися чому Дружба порти і танкери не були під ударом не були знищені ще в 22- му році. Які гниди прикривали багатомільярдний бізнес Рф, кажуть кацапи платили щою не били по трубам. Це питання держзради до головкому і РНБО