7550 посетителей онлайн

Суд оставил Шуфрича под стражей до 9 мая

Шуфрич останется под стражей: меру пресечения продлили

Шевченковский райсуд Киева продлил нардепу ОПЗЖ Нестору Шуфричу, которого подозревают в госизмене, срок содержания под стражей.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на Суспільне.

Подробности

Так, Шуфричу продлена мера пресечения в виде содержания под стражей сроком на 60 дней - до 9 мая.

В то же время сумма залога в более чем 33 млн грн не изменилась.

Дело Шуфрича

Напомним, что Шуфрича и его помощника будут судить за финансирование Росгвардии в оккупированном Крыму. Ранее экс-нардеп от запрещенной "Оппозиционной платформы - За жизнь" Нестор Шуфрич получил подозрение в государственной измене.

По данным следствия, он тесно сотрудничал и выполнял задания бывшего секретаря СНБО Владимира Сивковича, агента ФСБ, задачей которого была координация российской агентуры в Украине. Также сообщалось, что суд обязал обеспечить для подозреваемого в госизмене Шуфрича выполнение депутатских полномочий.

Топ комментарии
+6
тобто шуфік по іпалу на "день пабєди" не дістане
шкода...
показать весь комментарий
11.03.2026 16:06 Ответить
+5
так пристреліть його щоб не мучився
показать весь комментарий
11.03.2026 16:07 Ответить
+5
показать весь комментарий
11.03.2026 16:36 Ответить
Комментировать
Сортировать:
а під око дати?
непорядок... неканонічно
показать весь комментарий
11.03.2026 16:05 Ответить
тобто шуфік по іпалу на "день пабєди" не дістане
шкода...
показать весь комментарий
11.03.2026 16:06 Ответить
дістане тільки не на камеру , а в камері
показать весь комментарий
11.03.2026 16:38 Ответить
До дєвятамая! Скрєпнєнько!
показать весь комментарий
11.03.2026 16:07 Ответить
так пристреліть його щоб не мучився
показать весь комментарий
11.03.2026 16:07 Ответить
та шо ви таке кажете?

показать весь комментарий
11.03.2026 16:10 Ответить
А що, Шуфрич так зубожів, що заставу внести не може? А де ригонали, товариші по чарці? Усі бабки пробухали?
показать весь комментарий
11.03.2026 16:10 Ответить
Там не риги вирішують; кремль вважає шуфрича відпрацьованим матеріалом, якшо не вносять заставу.
показать весь комментарий
11.03.2026 16:15 Ответить
троха не так
*************** пропагандони під пильним наглядом фсби та за вказівкою крємля ліплять з цього підара образ "українського опозиційного політика із вільними поглдами, над яким системно та жорстко знущаються укронацисти та тримають його в буцигарні укро-сс"
показать весь комментарий
11.03.2026 16:21 Ответить
Так кацапська пропаганда завжди, за усіх часів працювала ( та працює) на 101%! Але ж від реальної 111-ї ст. він навряд чи відмажеться. Хоча... давненько вони вже з богуслаєвим під слідством сидять. Можуть бути просто обміняні, як мертвечук. Чинна влада ж працює не на Державу.
показать весь комментарий
11.03.2026 17:21 Ответить
Цю мразоту треба періодично направляти в Одесу для профілактіки, як було у 2014 році...
показать весь комментарий
11.03.2026 16:11 Ответить
Тепер покидьку буде одна профілактіка: 111-та ст.
показать весь комментарий
11.03.2026 16:18 Ответить
І доки триватиме цей цирк? Коли буде суд і, сподіваюсь, вирок з пожитєвим?
показать весь комментарий
11.03.2026 16:15 Ответить
доки зелений не амністує (з подачі ЄСПЧ - знущання над правосуддям)
показать весь комментарий
11.03.2026 16:21 Ответить
До 9 травня? Хочуть йому подарунок зробити до символичного для нього свята? Щоб він прийшов у ВР у формі, дзвенячи медалями рфії та з дідом на палці?

показать весь комментарий
11.03.2026 16:17 Ответить
Коли вже винесуть суддове рішення ,невже на колоборанта так довго шукають докази.
показать весь комментарий
11.03.2026 16:22 Ответить
Застава символічна - менше ляма зелених для нього не гроші. Це цирк.
показать весь комментарий
11.03.2026 16:24 Ответить
А я досі бачу пред очима як це чмо шуфрич ішов собі до сого мінівена (певне зі своїми ж виплупками) по Грушевського і сторону китайської резиденції від Кріпосного провулку.
Там мене просто мусорня трішки поламала ребра і щелепу 18.02.2014. року. І мене вели мусора а я бачу цю надмінну і нахабну пику.
То що як там ти чмо зрадницьке?
А я у Франції на Лазурці де немає морозу.......
показать весь комментарий
11.03.2026 16:30 Ответить
Там кучма з ахметкою біля тебе. Маєш шанс
показать весь комментарий
11.03.2026 16:41 Ответить
По перше про Кучму я не чув.
Чув лише про піскуна. який має віллу в Антибах, і знаю що палац короля Бельгії тимчасово окупував ахмедка-кретин. Ну той який посрав більшість що мав бо здав в оренду себе кацапським терористам о 2014 року весною місяцем. Прям як шльондра.
Та я таки не зрозумів твій натяк.
Я що знову як той льотчик камікадзе повинен по ним їбашити сам?
Ніт, я на 13 рочків постарів, помені пройшли уже дві Революції в Україні і 30 місяців війни у волонтерських труселях.
Тепер це твоя справа друже, передаю тобі цей приз....
показать весь комментарий
11.03.2026 16:50 Ответить
показать весь комментарий
11.03.2026 16:54 Ответить
це твої власні фото з костилями для відмазки від війноньки?
Маю надію що ти повністтю здоровий і мрієш піти на захист України.
А ці фото для деморалізації кацапських людожерів?
показать весь комментарий
11.03.2026 17:03 Ответить
Та і взагалі ти сцикунчик, мамця тебе пиріжечка не відпустила.
Та ти забув що українці злопам*ятьні.
Я народжений при совєтах.
А ненависть до кацапів і їхніх гнид у мене живе.
Закопають українці і тебе і твоїх дітей заживо.
І все буде по справедливості, по юстиції.
Отоді і посмієшся....
показать весь комментарий
11.03.2026 17:09 Ответить
Це кучма на фото. Але ти знаково бомбанув
показать весь комментарий
11.03.2026 17:13 Ответить
Ого на скільки кучму прокльони пробрали?
Вибач, та я був звичайним хлопчиком при кучмі, та бомбанув по осені 2004 року як справжній метелик революцеонер!
Наприклад на кінцевих виборах я поїхав добровільно у місто Донецьк.
Головою виборчою комісії за Ющенка.
Хоча буда одна дія яка мені в керівництві Кучми дає таки йому плюс.
Мені сподобалася політика Президента Кучми на рахунок Тузли.
І це все....
показать весь комментарий
11.03.2026 17:34 Ответить
показать весь комментарий
11.03.2026 16:36 Ответить
Кіт : "грався со скотом. Виграв"
показать весь комментарий
11.03.2026 17:04 Ответить
а дев'ятого травня привезіть його в Одесу, у дом профсоюзів
показать весь комментарий
11.03.2026 16:38 Ответить
Да лучше най на киче откушает пиво сраками, как когда-то Ющенко, шобы сам шугался даже тени своего отражения в зеркале.
показать весь комментарий
11.03.2026 19:11 Ответить
Конечно же, если успеют его спасти.
показать весь комментарий
11.03.2026 19:12 Ответить
СБУ повідомила Шуфричу про підозру у державній зраді
15.09.2023року
Джерело: https://censor.net/n3443563

ще три роки ,та вийде як Насиров
вкрав 700 млн. та на свободі , а заплатив штраф 17 грн.
Колишній голова ДФС Роман Насіров станом на травень 2025 року знову вийшов із СІЗО під заставу в розмірі 40 млн грн. Попередньо, у травні 2024 року, він звільнявся під заставу у 55 млн грн після півторарічного перебування під вартою. Його звинувачують у справі про хабар на 722 млн грн.
Чому вийшов: За Насірова внесли заставу, яку суд поступово зменшував з початкових 523 млн грн.
https://nv.ua/ukr/ukraine/events/roman-nasirov-eksglava-dfs-vidsudiv-v-ukrajini-cherez-yespl-9-7-tisyachi-yevro-50551780.html Ексочільника Державної фіскальної служби Романа Насірова засудили до шести років позбавлення волі та штраф у розмірі 17 тисяч гривень. Про це у п'ятницю, 31 жовтня, https://t.me/fuckcorruption/4586 повідомив Центр протидії корупції.
https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/eksglavu-dfs-nasirova-zasudili-do-shesti-rokiv-pozbavlennya-voli-50557175.html

Да здравствует наше НАБУ та САПР
самие гуманние у мирі
показать весь комментарий
11.03.2026 20:08 Ответить
Сподіваюсь, що це опудало дійсно сидить, а не знаходиться під домашнім арештом
показать весь комментарий
11.03.2026 20:25 Ответить
Непорядок.
А як же українська народна традиція - дати Шуфричу в рило.???
показать весь комментарий
11.03.2026 23:50 Ответить