10487 посетителей онлайн

Федоров перед началом "Рамштайна": Потери РФ достигли уровня, превышающего темпы ее мобилизации

Федоров сделал заявление перед заседанием Рамштайна

Министр обороны Михаил Федоров перед началом заседания в формате "Рамштайн" обозначил приоритеты Украины в сфере защиты от российской агрессии.

Об этом он сообщил в Telegram, передает Цензор.НЕТ.

Что известно?

"Украина стремится к миру. Наши дипломатические усилия продолжаются ежедневно. Но дипломатия работает тогда, когда Украина сильна на поле боя и когда способность России продолжать войну существенно уменьшается.

Наш подход к войне основан на трех сферах — воздух, земля и экономика. И он уже дает результат", — говорится в сообщении.

По словам Федорова, зимой Россия выпустила по Украине 462 баллистические ракеты, почти 600 крылатых ракет и 27 тысяч дронов типа Shahed.

"Украина выстояла. Мы усилили противовоздушную оборону. Уровень перехвата крылатых ракет достиг почти 80%, а дронов — до 90%.

Спасибо партнерам за поддержку через программу PURL. Германии, Нидерландам, Испании, Польше — за ракеты Patriot. Соединенным Штатам — за возможность партнерам закупать необходимые перехватчики", — отметил министр.

Потери врага

Федоров подчеркнул, что на поле боя Украина не только удерживает позиции, но и наращивает давление.

"Потери России достигли уровня, превышающего темпы ее мобилизации. Мы делаем каждый метр украинской земли чрезвычайно дорогим для врага. Сегодня Россия теряет 254 военных на каждый квадратный километр, а в Донецкой области — в среднем 428.

Параллельно усиливаем давление на экономику России, в частности в энергетическом секторе. Нарушаем логистику, увеличиваем расходы и сокращаем ресурсы для финансирования войны", — добавил он.

Приоритеты Украины, отметил Федоров, неизменны: противовоздушная оборона, наращивание мощности украинских дронов и ракет, а также обеспечение дальнобойными артиллерийскими боеприпасами.

"Сегодня представим новые инициативы для укрепления сотрудничества. Это настоящие win-win партнерства", — подытожил глава Минобороны.

Что предшествовало?

Топ комментарии
+10
Значить кацапи пришвидшать темпи мобілізації, а китайці профінансують їх зусилля. 🤔
показать весь комментарий
15.04.2026 16:10 Ответить
+9
Це їх зупиняє?
показать весь комментарий
15.04.2026 16:10 Ответить
+9
ще забув розказати про ракети які в кацапів скінчаться через 2 неділі
показать весь комментарий
15.04.2026 16:28 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Це їх зупиняє?
показать весь комментарий
15.04.2026 16:10 Ответить
Війська РФ посилили наступ по всьому фронту, - Сирський Джерело: https://censor.net/ua/n3610624

Кабзда, останній відчайдушний наступ москалів, чмонями на милицях, а далі всьо, розвал імперії.
показать весь комментарий
15.04.2026 16:10 Ответить
Значить кацапи пришвидшать темпи мобілізації, а китайці профінансують їх зусилля. 🤔
показать весь комментарий
15.04.2026 16:10 Ответить
нет у них мобилизации, есть контракт. а у нас она есть и в извращённой форме
показать весь комментарий
15.04.2026 19:54 Ответить
ну то буде, м'ясні штурми потребують постійного притоку м'яса і вони його звісно легко забезпечать 🤔
показать весь комментарий
15.04.2026 20:18 Ответить
Та всі це прекрасно розуміють. Просто є великий прошарок суспільства, який виграє від поточного положення. У відсотках їх не багато, але впливу мають багато - це всі представники влади, війскові командири різних рівнів, віїхавщі на льготах в ЄС, волонтери, виробники зброї і т.д.
показать весь комментарий
15.04.2026 16:32 Ответить
поділись . на скільки кв,км української землі було окуповано рашистом більше за час від коли став міністром...??Зелені побідуни ,котрі співають мантри про втрати рашистів ,здаючи тим часом українську територію ворогу....
показать весь комментарий
15.04.2026 16:14 Ответить
Чому в пріоритетахинемає виробництва відчизняних КАБів,федоров?
показать весь комментарий
15.04.2026 16:16 Ответить
Так немає з чого ті каби скидати - то навіщо вони потрібні.
показать весь комментарий
15.04.2026 16:58 Ответить
А "Storm Shadow" i "Скальп" є з чого скидати?
показать весь комментарий
15.04.2026 18:12 Ответить
Ти хочеш, щоб наші літаки позбивали? Шторм щедру і скальп запускають далі від кордону
показать весь комментарий
15.04.2026 20:33 Ответить
Позбиває хто? Не знаєш теми-не лізь.
показать весь комментарий
15.04.2026 20:39 Ответить
Москалі як і українці мобілізують в місяць приблизно 30к. Тільки у москалів з цих мобілізованих до ЛБЗ попадає 25к а у українців лише 5к. В основному через СЗЧ...
показать весь комментарий
15.04.2026 16:32 Ответить
Нова тема пішла - всі тікають в СЗЧ, ось де люди діваються при втратах 1:8.
показать весь комментарий
15.04.2026 17:02 Ответить
Ну так навіть кацапи зрозуміли що до сраки патріотизм, на тобі мільйони рублів, вони йдуть, а наші совкові дебіли ще вірять що насильно бусифікований буде воювати за 20000 в місяць?
показать весь комментарий
15.04.2026 18:56 Ответить
Буде й за 0 грн, бо інакше на Берлін поженуть і взагалі.
показать весь комментарий
15.04.2026 20:39 Ответить
худий здохне за три дні?
показать весь комментарий
15.04.2026 16:53 Ответить
Під керівництвом Валерія Залужного як Головнокомандувача ЗСУ (2021-2024) було звільнено значні окуповані території. Ключовими успіхами стали звільнення Київщини, Чернігівщини, Сумщини (весна 2022), Харківщини (осінь 2022) та правобережжя Херсонщини разом із Херсоном (листопад 2022), що склало близько 40% територій, окупованих після 24 лютого 2022.

Після звільнення Валерія Залужного з посади Головнокомандувача ЗСУ у лютому 2024 року, ситуація на фронті залишалася напруженою, а російські війська продовжували інтенсивні наступальні дії. За 2024 рік Сили оборони втратили контроль над понад 3600 км² території, при цьому на окремих ділянках фронту ворог мав просування, зокрема у листопаді 2024 року, за деякими оцінками, втрачали понад 20 км² на добу.
показать весь комментарий
15.04.2026 16:18 Ответить
******** ПРОСРАВ 100, і "звільнив" 40!? слава залізному хєрєналу!!!
показать весь комментарий
15.04.2026 18:55 Ответить
дядьку! ви хоч розумієте, що на відміну від України вони можуть оголосити хоч і не популярну, але примусову мобілізацію, і поставити під штик пару мільонів оборванців?... чучхе та сі допоможуть їх вдягнути...
показать весь комментарий
15.04.2026 16:19 Ответить
куй він розуміє
показать весь комментарий
15.04.2026 16:30 Ответить
щось вони довго можуть..
ці імпотенти..
показать весь комментарий
15.04.2026 16:56 Ответить
можуть і е дуже, вдіти і дати автомат в руки це пів біди, це просто, але така орава якщо піде на гтурм, то їх перб'ють і на тому все закінчиться, тому і не мобілізовують, бо треба їх і технікою і всім забезпечити крім як вдіти і автомат дати
показать весь комментарий
15.04.2026 17:48 Ответить
Незламно та потужно! То проти тоді плануємо воювати 10 років?
показать весь комментарий
15.04.2026 16:22 Ответить
не було за кого голосувати крім генерала Кривоноса . якщо б його вибрали не було б цієї війни.
показать весь комментарий
15.04.2026 16:31 Ответить
О , ще один ЗЕЛЯбобик нарисувався та виправдовується, що обісRався ЗЕленським! Мабуть дуже страждав за Президентства Порошенка ?

Не треба скиглити , переможець73% - ти самого Щікалядного Борігу переміг ... тож насолоджуйся своїм веселим обранцем!

Доречі, за кілька днів можеш святкувати 7-мі роковини своєї ВЕЛИКОЇ ПЕРЕМОГИ над ЗДОРОВИМ ГЛУЗДОМ! Починай маринувати м'ясо для святкових шашликів!
показать весь комментарий
15.04.2026 16:37 Ответить
мені твое ниття нідо чого твій поц петрушенко такий самій як і ця шобла з 95 кварталу
показать весь комментарий
15.04.2026 16:41 Ответить
Тарасик,давай розказуй про "таку саму кількість вбитих ,вдів, сиріт,руйнацію України і кількість окупованої української землі за Петра і за "зепоцріота" ???В чому, у вищзе написаному ,і не тільки ,він такий самий???
показать весь комментарий
15.04.2026 16:50 Ответить
о ухилянт максимко з піндостану вилізло . ти чого там свою пасть відчиняеш? не твоеє собаче діло кого ми тут вибіраємо ,бо ти до Укоаїни не маєш ніякого відношення. твоя головна задача вигрібати гоменце з підстакуватіх американців та правильно платити подати в держдеп. відвали
показать весь комментарий
15.04.2026 17:04 Ответить
хамство Тебе видає.Собаче це діло хамити ,адже рашисти собаки ,та і Ти маєш пасть чорнороту з котрої хамство льється,як з вигрібної ями.Проходь.Коли відсутні аргументи , рашстська метода наказує таким як Ти , включати хамство ,котре і видає
показать весь комментарий
15.04.2026 17:24 Ответить
Як казав про таких Лесь Подерев'янський - "Сидять в купі лайна та шота вообража" ... додам від себе - "вообража про Порошенка".
показать весь комментарий
15.04.2026 17:32 Ответить
ходить цілий день, весь в гамні, і шота вообража!(с) класику треба знати, а не інтерпретувати довільно!
показать весь комментарий
15.04.2026 18:52 Ответить
Дякую за підказку. Класик Лесь як раз підтримував Папєрєдніка , а за "гімно" вважав Послідовника!
показать весь комментарий
15.04.2026 19:28 Ответить
тепер так ! шо порох, шо його шобло лягли тотально під зеблана , ще й **********! але, у 2019 році , шо вам не так було?
показать весь комментарий
15.04.2026 18:58 Ответить
А де це, пане, Порох "********" "зеблану" ? Часом не в судах, де його другий рік тягають посіпаки Найвеличнішого?
показать весь комментарий
15.04.2026 19:30 Ответить
ще забув розказати про ракети які в кацапів скінчаться через 2 неділі
показать весь комментарий
15.04.2026 16:28 Ответить
оце кіношники дичину впарюють
показать весь комментарий
15.04.2026 16:31 Ответить
20% крилатих ракет та 10% дронів пролітає щодня - це зветься проривом ППО і пишатися немає чим, але судячи з щоденних руйнувань Федоров бреше і пролітає більше.
показать весь комментарий
15.04.2026 16:38 Ответить
Да с начала войны говорят только то, что разрешают, в Киеве прилеты штук 5 в соседнем ряйоне было, на утро в сводках и у Федорова на Рамштайне все стабильно 😂
показать весь комментарий
15.04.2026 16:49 Ответить
Это я не за сейчас, а вообще, а то щас доколупаются, какие щас прилеты в Киеве 😂
показать весь комментарий
15.04.2026 16:50 Ответить
Главное плебсу продолжать вешать лапшу на уши, с 22 и ракет на две недели до потужного контрнаступа и кордонів 91, паляниці, пекли в поштучних экземплярах для мудрого нарида шоб дальше оставался потужним, щас вон уже циферки красивые для партнеров. А суть и люди на потоках все те же, и конца и края не видно. Федорова и зеленое ко это более чем устраивает, молодняк, бабы и мужички закордоном, особенно в Германии готовимся!
показать весь комментарий
15.04.2026 16:47 Ответить
Зовсім скоро кава в Криму ти не знав? Завернеться буданга в розмальовану хусточку за 500 доларів і попливе в Крим
показать весь комментарий
15.04.2026 17:34 Ответить
Разве шо хлопцы поплывут шоб буданга мог потом скзаать вы меня неправильно поняли и наши в Крыму были
показать весь комментарий
15.04.2026 19:16 Ответить
Ще трохи, місяць -два, і у орків закінчяться солдати.
показать весь комментарий
15.04.2026 17:00 Ответить
Тому вони планують ще й наступ на Балтію.
показать весь комментарий
15.04.2026 17:04 Ответить
на лісабон!
показать весь комментарий
15.04.2026 18:56 Ответить
У них нема карт ?
показать весь комментарий
15.04.2026 17:25 Ответить
вже на столi лежать.
показать весь комментарий
15.04.2026 17:35 Ответить
***! Я чув це і два і три роки тому.
А ще чмобікі, чмоні, віслюкі, ги ги ги т-55 та т-34 ...
показать весь комментарий
15.04.2026 17:24 Ответить
"поки товстий сохне, худий здохне" які у нас втрати з 22 року? Ну точно не 85000 людей, вони м'яса можуть вагон набрати ще й наступати будуть.
показать весь комментарий
15.04.2026 17:33 Ответить
Більше Хфйодорову на Рамштайн сказати нічого?
показать весь комментарий
15.04.2026 18:51 Ответить
Федоров наголосив, що на полі бою Україна не лише утримує позиції, а й нарощує тиск Джерело: https://censor.net/ua/n3610663
У Сумський області за 3 місяці здано кацапам 150 квадратних кілометрів території, про що воно меле? Ще один потужний брехун.
показать весь комментарий
15.04.2026 19:08 Ответить
Інших боневтік не тримає.
показать весь комментарий
15.04.2026 20:16 Ответить