11213 посетителей онлайн

Греция выразила Украине демарш из-за морского дрона

Морской дрон в Греции: Украине выразили демарш

Министерство иностранных дел Греции направило официальную дипломатическую ноту Украине в связи с морским дроном, обнаруженным на побережье на западе страны.

Как сообщает Цензор.НЕТ, об этом пишет Ekathimerini.

Что известно?

О демарше сообщила пресс-секретарь Министерства иностранных дел страны Лана Зохиу во время пресс-конференции.

Что предшествовало?

  • Напомним, что 8 мая сообщалось о том, что в Греции обнаружили предположительно украинский морской дрон Magura V5 у южной части острова Лефкада в Ионическом море. Его передали береговой охране.
  • По данным Reuters, украинский морской дрон, найденный в Греции, сбился с курса из-за неисправности.
  • Известно, что Греция ждет от Украины извинений за морской дрон у своих берегов.
Топ комментарии
+42
Поверніть дрон, і не *******.
показать весь комментарий
03.06.2026 14:51 Ответить
+32
Как теперь перегружать кацапскую нефть на греческие танкеры в море, ссыкливо как-то.
показать весь комментарий
03.06.2026 14:53 Ответить
+19
Скільки кацапськиф бандюків сховано на афоні не хочете копнути?
показать весь комментарий
03.06.2026 14:50 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Скільки кацапськиф бандюків сховано на афоні не хочете копнути?
показать весь комментарий
03.06.2026 14:50 Ответить
Ладно, гречилы-так и быть, Я извиняюсь.
показать весь комментарий
03.06.2026 14:57 Ответить
греки внє палітіки..?
показать весь комментарий
03.06.2026 14:50 Ответить
Поверніть дрон, і не *******.
показать весь комментарий
03.06.2026 14:51 Ответить
Піздєц ,потомки доблесних вонїів греків,обкакались перед заблудшим дроном!
показать весь комментарий
03.06.2026 14:53 Ответить
Ну конкретно отой що керує човном він хоробрий грек, пливе і не боїться, що той дрон здетонує та *****
показать весь комментарий
03.06.2026 15:03 Ответить
Как теперь перегружать кацапскую нефть на греческие танкеры в море, ссыкливо как-то.
показать весь комментарий
03.06.2026 14:53 Ответить
А які проблеми в 2 ночі це все пройти дрону?
показать весь комментарий
03.06.2026 15:01 Ответить
показать весь комментарий
03.06.2026 15:01 Ответить
греція активно долучається до тіньового підарського флоту

https://www.ukrinform.ua/rubric-world/4082981-do-tinovogo-flotu-rf-vperse-doednalis-novi-grecki-tankeri.html
показать весь комментарий
03.06.2026 15:02 Ответить
Мені цікаво, як дрон пройшов частину Чорного моря, протоки Босфор і Дарданели і через все Егейське море, а потім обігнуши південь Греції, зайшов в Іонічне море і викинувся на узбережжя острова Лефкада? Ну з морями , то таке, але протоки, там же кораблів, як вірян на Пасху під церквою. Дивні справи твої Господи.
показать весь комментарий
03.06.2026 15:02 Ответить
може дрон просто шукав тіньове підарське корито у морях, ось і доплив до греції, а таких корит там просто купа....
показать весь комментарий
03.06.2026 15:08 Ответить
Як варіант, але може бути і такий варіант, що кацапи підібрали нашого "Магуру", котрий втратив керування десь в районі Криму чи Кавказу, завантажили на якесь своє корито і викинули його біля берегів Греції, бо міжнародний скандал ну дуже вигідний московії. Це чисто мої фантазії.
показать весь комментарий
03.06.2026 15:19 Ответить
це, напевно, один з тих, шо допоміг арктік метагазу стати хорошим танкером. взагалі хз свідки вони там взялися, мо телепортувалися.
показать весь комментарий
03.06.2026 15:08 Ответить
Не здивуюсь, коли наш Магура здетонуе,, а хоч i в Авачинськiй губi. Так тримати. Но пасаран.
показать весь комментарий
03.06.2026 15:49 Ответить
Їбанати? він що туди планово доплив?
Добре парашське лоббі там раз роздувають цю тему
Дивує інше, що роболять наші посли і тд що до сих пір Не замʼяли це!? Чи там також якась криворіжська ексортниця послом працює?
показать весь комментарий
03.06.2026 15:04 Ответить
Зелена так звана влада не знайшла часу і кандидата для посольства в Грецію. Станом на 2026 рік посада Надзвичайного і Повноважного Посла України в Грецькій Республіці залишається вакантною. Україна не призначала нового постійного посла в цій країні з жовтня 2023 року, коли з дипломатичної місії до Києва повернувся Сергій Шутенко. Мабуть нормальні люди не влаштовують Банкову, а "корабельних сосен" не всі посади не вистачає.
показать весь комментарий
03.06.2026 15:11 Ответить
Тут питання не в послах грецький флот активно допомагає оркам, вони переживають, щоб їхнє якесь судно не пішло годувати риб.
показать весь комментарий
03.06.2026 15:20 Ответить
кацапам дерш не хочуть обявити? повії срані
показать весь комментарий
03.06.2026 15:06 Ответить
Нагадайте грекам про інцидент з нападом на українців у місті Мандра під час заходів зі вшанування пам'яті жертв Голодомору !!!
Демарш на демарш !!!
показать весь комментарий
03.06.2026 15:08 Ответить
Дрон вмазав по багатоповерхівці у Румунії: реакція влади - будь-ласка вбивайте українців так, щоб це нас не зачіпало.

Дрон знайшли біля берегів Греці: реакція влади - ах ви ж, як ви посміли, ми тут НАТО, ми круті.

******* європейці вони такі, погавкати на Україну можна, бо знають, що це випадково, можна свій гонор показати, на раісю нізя, бо сцикотно.
показать весь комментарий
03.06.2026 15:09 Ответить
Ядерну зброю повернем - всі заткнуться.
показать весь комментарий
03.06.2026 15:11 Ответить
Ні ******* європейці думають про власну економіку яка повністю завязана на орках і ці зв'язки роками будувались. Про якусь альтернативу ніхто не думав. Та навіть зараз вони постачають в рашу товари подвійного призначення, а грецький флот перевозить підсанкційну сировину.
показать весь комментарий
03.06.2026 15:23 Ответить
Вкрали в нас таємні морські технології та ще й вийопуються, як ізраїльтяни. Після Аристотеля, Піфагора та Сократа вже не той грек пішов - якимось смердючим ×уйлом відгонить.
показать весь комментарий
03.06.2026 15:12 Ответить
Пам'ятаю як Зе часто хвалився дружбою з їх прем'єром Мітатакісом.
показать весь комментарий
03.06.2026 15:23 Ответить
Рано чи піздно рф захоплять наш дрон та підірвуть американський тітанік. Робіть самоліквідацію і срочно.
показать весь комментарий
03.06.2026 15:15 Ответить
Я теж про це думав, чому на дрони не поставити самолікування, тоді ні залітати ні запливати ніхто не буде
показать весь комментарий
03.06.2026 15:22 Ответить
Писали тут про це ще з появою БЕКів. Тоді майже одразу до кацапів потрапив такий апарат, коли Маск вимкнув свій "старлінк".
показать весь комментарий
03.06.2026 15:31 Ответить
Реально є час за який дрон має виконати задачу, ставиться таймер із запасом та і все, підриває корпус щоб дрон пішов на дно, та не підірвався біля якогось пасажирського лайнера.
показать весь комментарий
03.06.2026 15:25 Ответить
Відзеркалюємо - Всі претензії до московії, бо вона нас примусила на запуск дрону!
показать весь комментарий
03.06.2026 15:19 Ответить
Південь Європи суцільні курорти, українці їм заважають насолоджуватися життям і заробляти гроші.
показать весь комментарий
03.06.2026 15:19 Ответить
А скільки українців на тих курортах - яблоку нікуди впасти
показать весь комментарий
03.06.2026 17:35 Ответить
Пішли на хрен, гандони.
показать весь комментарий
03.06.2026 15:26 Ответить
Белые люди возмущаются! Дрон испортил настроение. Другими словами: Воюйте там у себя скока хатите, но поосторжнее! Не мешайте загорать!...
показать весь комментарий
03.06.2026 15:28 Ответить
так. так, добре, не триндіть.
"ми висловлюємо свою ВЕЛИКУ стурбованість щодо цього дрона" вистачить?
показать весь комментарий
03.06.2026 15:33 Ответить
- А БЕКи в Греції є? -
- У нас в Греції тепер все є! -
показать весь комментарий
03.06.2026 15:42 Ответить
Угу, давайте їм зробимо вибух біля острова, зірвемо туристичний сезон з якого вони харчуються, і перетворимо донора і союзника на недружню до нас країну. А ще не забудемо про відмову продати їм Магури.

"Греція схвалила великий постачання Україні зброї вартістю понад 231 мільйон доларів, що включає 60 самохідних гаубиць M110A2, 150 000 снарядів та тисячі ракет ZUNI."
показать весь комментарий
03.06.2026 15:42 Ответить
Треба покращити роботу механізма самознищення морських дронів, щоб різні переляки не знаходили їх та не нили на весь світ.
показать весь комментарий
03.06.2026 15:51 Ответить
100% кацапи підкинули трофейний.
показать весь комментарий
03.06.2026 16:09 Ответить