Комбриг 128 бригади Лисюк запізнився на нагородження. Поки воїни його чекали, рф вдарила "Іскандером", - ЗМІ

Командир 128 окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади Дмитро Лисюк запізнився на нагородження воїнів до Дня ракетних військ і артилерії, який було організовано на Запоріжжі. Військові понад пів години чекали командира, після цього рашисти завдали удару.
Як інформує Цензор.НЕТ, про це "Hromadske" повідомили джерела у бригаді.
Співрозмовник видання розповів, що спочатку нагородження планували на 9 годину ранку, але перенесли на 9:30. У цей час військові вже були вишикувані й чекали на командира. Близько 10:10 стався російський удар.
Комбриг прибув буквально через 2 хвилини після прильоту, пише "Hromadske".
Джерела видання розповіли, що росіяни слідкували за бійцями 128 бригади з безпілотника, коригуючи ракетний удар. Однак окупанти помилилися і влучили в будівлю позаду військових, ближче до дороги.
"І виходить, усі ті, хто стояли ближче до дороги, вони всі 200-ті (загинули. - Ред.). А особовий склад, який конкретно мав нагороджуватися (командири гармат, навідники, артилеристи), їх трохи прикрила стіна будинку, в який влучив "іскандер". За рахунок цього жертв трохи менше", - розповів співрозмовник.
Водночас багато військових дістали поранення від уламків.
Як раніше повідомляв Цензор.НЕТ, 4 листопада у 128-й бригаді сталася жахлива ситуація - окупанти завдали удару по українських військовослужбовцях в одному з прифронтових сіл Запорізької області під час шикування для вручення нагород із нагоди дня ракетних військ та артилерії.
У Закарпатській області оголошено триденну жалобу за загиблими воїнами.
128 бригада підтвердила загибель 19 воїнів через ракетний удар рф.