11014 відвідувачів онлайн
6 945 28

Рашисти обстріляли теплоелектростанції ДТЕК: серйозно пошкоджено обладнання

Удар по енергетиці 27 квітня

Сьогодні, 17 листопада 2024 року, війська РФ здійснили масовану терористичну атаку на енергетичну інфраструктуру України. Атаковано теплоелектростанції ДТЕК.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр ДТЕК.

За попередньою інформацією, постраждалих немає.

Наслідки атаки

Як зазначається, внаслідок атак було серйозно пошкоджено обладання станцій. Після закінчення обстрілів працівники підприємств оперативно розпочали усунення їх наслідків та відновлення роботи обладнання.

"Це вже восьма масована атака на енергетичні підприємства компанії за цей рік. Всього з початку повномасштабного вторгнення теплоелектростанції ДТЕК були обстріляні понад 190 разів", - наголошують у компанії.

Масована атака на Україну 17 листопада 2024 року

Як повідомлялося, зранку 17 листопада російські загарбники здійснили масований удар по енергосистемі.

Так, росіяни тричі вдарили по Запоріжжю, цілили по критичній інфраструктурі. У Волинській та Вінницькій області під час повітряної тривоги ворог атакував енергетичну інфраструктуру.

Також Цензор.НЕТ інформував, що російські окупанти зранку атакували Миколаїв декількома хвилями безпілотників. Ворог влучив у житловий сектор. Окрім того, росіяни вночі атакували Київ безпілотниками, пролунали вибухи.

Згодом стало відомо, що війська РФ атакували Дніпро та область, поранено людину, є пошкодження. Також ворог поцілив по об’єкту критичної інфраструктури Рівненщини.

Топ коментарі
+16
як тіки наш членограй прохрипів що країна готова до зими так зразу і вдарили по єнергетиці чи совпадіня
показати весь коментар
17.11.2024 09:56 Відповісти
+13
Пропоную громадянину України Ренату Ахметову більше вкладати коштів у приватизовану їм особисто енергетичну генерацію України.
показати весь коментар
17.11.2024 09:53 Відповісти
+8
Клоунам треба було більше розповідати, як вони демонтували ТЕЦ у Донецькій області і за допомогою цього обладнання відремонтували 60% генерації.
Протягом лише пари тижнів після цього знову обстріляли електростанції.
Для когось це війна, а для когось - тупе шоу для імбецилів.
показати весь коментар
17.11.2024 10:11 Відповісти

Завантаження...