9254 відвідувача онлайн
2 159 18

Посольство США в Києві відновить повноцінно роботу 21 листопада, - Держдеп

Речник Державного департаменту США Метью Міллер

Американське посольство в Києві планує відновити звичний режим роботи у четвер, 21 листопада. 

Про це на брифінгу заявив речник Державного департаменту Метью Міллер, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Європейську правду".

Він відмовився уточнювати подробиці загрози, у зв’язку з чим посольство в Києві призупиняло роботу, "але йдеться про те, за чим ми пильно стежимо".

За його словами, Держдеп "вкрай серйозно ставиться до питань безпеки свого персоналу".

"Ми розраховуємо, що відновимо звичайну роботу (посольства. – Ред.) завтра", - додав речник зовнішньополітичного відомства США.

Міллер не став коментувати, чи була втілена передбачена американськими службами безпеки загроза, лише зазначивши, що "Україна за останні дні зазнала вкрай масштабних ударів з повітря".

Окремо речник Держдепу наголосив, що жоден працівник посольства США в Києві не виїжджав з України.

Що передувало?

Як повідомлялося, посольство США в Києві отримало інформацію про те, що РФ сьогодні може масовано атакувати Україну. У ЦПД зазначили, що РФ підготувала запаси ракет, авіацію та кораблі для масованих ударів.

Згодом також стало відомо, що посольства Іспанії, Італії та Греції в Києві 20 листопада не надаватимуть послуг через підвищений ризик повітряних атак. Своєю чергою, посольства Великої Британії та Польщі у Києві залишаються відкритими.

МЗС України прокоментувало закриття низки посольств через "загрозу обстрілу".

Топ коментарі
+2
І мовби нічого не було
показати весь коментар
20.11.2024 21:26 Відповісти
+2
Може через те, що неголене зелене чепушило сьогодні на радість оркам та американцям проспівало, що повернення Криму не буде лише "дипломатичним" шляхом
показати весь коментар
20.11.2024 21:27 Відповісти
+1
За три дні Київ не взяли - повернулися!
За три дні Київ не довбанули - повертаються!
показати весь коментар
20.11.2024 21:26 Відповісти

Завантаження...