9314 відвідувачів онлайн
28 968 213

Тупицький: "Це захоплення Конституційного Суду. Охорона документів не пред'являє і посилається на указ невідомої особи". ВIДЕО

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Радіо Свобода, Тупицький назвав дії "поки що невідомих осіб" захопленням Конституційного Суду, а також розповів, що охорона не пускала його в будівлю КСУ, не пред'являла ніяких документів і тільки посилалася на "указ невідомої особи" .

Нагадаємо, 29 грудня президент України Володимир Зеленський на 2 місяці відсторонив від виконання обов'язків главу Конституційного Суду Олександра Тупицького. Пізніше Конституційний Суд повідомив, що проведе спецзасідання через відсторонення Тупицького. Указ Зеленського про відсторонення Тупицького Конституційний Суд вважає юридично нікчемним і вимагає його скасувати.

5 січня судді Конституційного Суду провели збори і затвердили спільну заяву, в якій нагадали, що основи і порядок звільнення судді КС або припинення його повноважень визначено Конституцією.

6 січня стало відомо, що глава КС Олександр Тупицький відпочиває на королівської віллі в Дубаї.Медіа з'ясували, що добова оренда вілли в готелі Kempinski Palm Jumeirah - 300 тисяч гривень. 12січня пресслужба Суду повідомила, що відпочинок Тупицького в ОАЕ коштує 242,1 тис. грн, йогозарплата за грудень повністю покриває цю суму.

Топ коментарі
+53
**** жирная, тебя кремировать заживо и таких как ты, нужно
показати весь коментар
19.01.2021 13:16 Відповісти
+53
Основна загроза безпеці України це так званий перзидент Зеленський

До сих пір не можу повірити що безхарактерний клоун став президентом Украиїни.... України яка в стані війни з РФ((((((
показати весь коментар
19.01.2021 13:22 Відповісти
+40
Тупицький: "Це захоплення Конституційного Суду. Охорона документів не пред'являє і посилається на указ невідомої особи" - Цензор.НЕТ 1226
показати весь коментар
19.01.2021 14:13 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 3 з 3
Думаю этот Тупицкий 100% сядет, всё идёт именно к этому.
показати весь коментар
20.01.2021 01:29 Відповісти
Никто не сел и он не сядет. Все делается только чтобы помешать КСУ объявить о неконституционности земельного закона в имеющейся формулировке. И в конце концов для замены судей на "юристов" Коломойского.
показати весь коментар
20.01.2021 08:00 Відповісти
Якщо Тупицький з цім свавіллям не зможе впоратись, то всі його юридичні освіти, досвід та знання геть нічого не варті! Величезну зарплатню Голови Конституційного суду України він отримував не відповідаючи посадовим вимогам і мусить її всю повернути до державного бюджету.
Якщо він зможе зупинити беззаконня, то це ще цікавіше і напевно корисніше для правової системи України.

З великою зацікавленістю чекаю розвитку цієї ситуації
показати весь коментар
20.01.2021 01:55 Відповісти
И на шо намек ? в наказлабадii попкорн не продается?...ХМЫ...
показати весь коментар
20.01.2021 07:42 Відповісти
охрана не пускавшая его в здание КСУ, не предъявляла никаких документов и только ссылалась на "указ неизвестного лица"-то ли фивалетово-зеленого
то ли зелено-голубого..
показати весь коментар
20.01.2021 07:11 Відповісти
там все проще - тупому ссылка от более тупого.
показати весь коментар
20.01.2021 07:40 Відповісти
Теперь становится ясным, почему Тимошенко объявила что она против земельной "реформы" и подала заявление в КС. Так как она заранее знала от Бени, что КС развалят до решения КС по этому вопросу. И наверняка была договоренность с Беней, так как "реформа" проходила и без ее голосов. Многоходовые комбинации. Но зато теперь она будет набирать голоса из тех кто против этой "реформы".
показати весь коментар
20.01.2021 08:09 Відповісти
Аферу с землёй надо было останавливать Тупицкому раньше. А то не прошло и 2 года и КС вспомнил.
показати весь коментар
20.01.2021 08:34 Відповісти
Нічого, Байден прийде- порядок наведе...
показати весь коментар
20.01.2021 09:14 Відповісти
Ніх..сє, невідома особа з бандитської зовнішності намагається проникнути в будинок КСУ ще й не знає хто президент в Україні. Не здивуюся, якщо він ніс вибухівку. Чому зразу не посадили в СІЗО до зясування всіх обставин?
показати весь коментар
20.01.2021 10:50 Відповісти
Кому в Украине этот суд нужен ? Наверно токо судьям КС .Будет этот суд- не будет- разници нету...Я б его распустил.Тратим токо наши налоги на содержания ненужного суда....
показати весь коментар
20.01.2021 11:53 Відповісти
Сторінка 3 з 3