10808 відвідувачів онлайн
11 429 79

Двох активістів "Нацкорпусу" відправили під варту, засідання суду триває

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

Рішення про запобіжний захід виніс Шевченківський районний суд. Засідання триває. Загалом суд має обрати запобіжний захід 7 активістам "Нацкорпусу".

Як раніше повідомляв Цензор.НЕТ, 5 серпня СБУ провела обшуки у справі, фігурантами в якій виступають члени Нацкорпусу Харківщини. У цей же день спецслужба повідомила про викриття злочинного угруповання, члени якої обклали "даниною" бізнесменів, які надають ритуальні послуги. 6 серпня СБУ оприлюднила відеодоказ причетності членів "Нацкорпусу" до вимагання.

У Нацкорпусі причиною обшуків і затримань членів організації називають те, що "Зеленський почав активну боротьбу з українськими патріотами".

6 серпня суд обирає затриманим членам Нацкорпусу запобіжний захід. Біля будівлі суду проходить пікет.

Топ коментарі
+49
а ви суддів закидайте!

Двоих активистов "Нацкорпуса" отправили под стражу, заседание суда продолжается - Цензор.НЕТ 6547
показати весь коментар
06.08.2021 21:40 Відповісти
+36
Чому Нацкорпус звуть українськими патріотами, крім ходіння на гейпаради, вони ще щось роблять?
показати весь коментар
06.08.2021 21:46 Відповісти
+29
нацжон создали,чтоб они топили Порошенко ,закрытие глаз на вымогательства -это бонус "за заслуги",но теперь Авакян ушел,а зекретин их тупо боится -они ж не ему подчиняются
показати весь коментар
06.08.2021 22:07 Відповісти

Завантаження...