Двох активістів "Нацкорпусу" відправили під варту, засідання суду триває

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.
Рішення про запобіжний захід виніс Шевченківський районний суд. Засідання триває. Загалом суд має обрати запобіжний захід 7 активістам "Нацкорпусу".
Як раніше повідомляв Цензор.НЕТ, 5 серпня СБУ провела обшуки у справі, фігурантами в якій виступають члени Нацкорпусу Харківщини. У цей же день спецслужба повідомила про викриття злочинного угруповання, члени якої обклали "даниною" бізнесменів, які надають ритуальні послуги. 6 серпня СБУ оприлюднила відеодоказ причетності членів "Нацкорпусу" до вимагання.
У Нацкорпусі причиною обшуків і затримань членів організації називають те, що "Зеленський почав активну боротьбу з українськими патріотами".
6 серпня суд обирає затриманим членам Нацкорпусу запобіжний захід. Біля будівлі суду проходить пікет.