11813 відвідувачів онлайн
8 141 25

Родинам загиблих у Дніпрі нацгвардійців виплатять по 1,8 мільйона

Про це на брифінгу у Дніпрі сказав Микола Балан, який подав рапорт про відставку з посади командувача Нацгвардії. Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на "Укрінформ".

"Уже сьогодні тим, хто перебуває у лікарні, крім допомоги від місцевих органів влади, надійде матеріальна допомога - гроші вже є на рахунку військової частини. П'ятеро військових загинули при виконанні службових обов'язків, тому Нацгвардія повністю бере на себе поховання, а родинам буде виплачена компенсація, вона складає приблизно 1 млн 800 тис. грн", - зазначив Балан.

Голова обласної ради Микола Лукашук повідомив, що лікарні, де наразі перебувають поранені бійці, повністю забезпечені медикаментами. Постраждалим проведено операції, деякі з яких тривали понад 4 години. На завтра заплановані наступні операції для двох, які мають найважчі поранення.

Усі нацгвардійці, які були у варті під час нападу, отримують психологічну допомогу.

Як раніше повідомляв Цензор.НЕТ, 27 січня близько 3:40 у Дніпрі, на території Південного машинобудівного заводу, нацгвардієць застрелив чотирьох військовослужбовців та одну цивільну жінку, ще п'ятеро людей дістали поранення. Стрілок з автоматичною зброєю втік з місця злочину. Близько 9.30 його затримали в м.Підгороднє.

У військовослужбовців стріляв нацгвардієць Артемій Рябчук з Одещини, 2001 року народження. Наразі слідчі Державного бюро розслідувань повідомили йому про підозру у вбивстві, дезертирстві та викраденні зброї.

Чотирьох із п'яти військовослужбовців, поранених у Дніпрі, прооперували, двоє з них перебувають у вкрай тяжкому стані.

Топ коментарі
+14
Интересно с какого хрена? Убитым на фронте разве дают компенсации по 2 ляма или нацхвартия у нас особенные?
показати весь коментар
27.01.2022 20:00 Відповісти
+11
Мені теж цікаво, чи отримують грошові виплати сім'ї наших загиблих героїв? Раніше це називалось ВЫПЛАТЫ ПО ПОТЕРЕ КОРМИЛЬЦА.
показати весь коментар
27.01.2022 20:10 Відповісти
+11
..Мусора, которые щемили 20-ти летнего парня получат компенсацию?? .. офигеть.. не забудьте выдать ордена..
показати весь коментар
27.01.2022 20:30 Відповісти

Завантаження...