10013 відвідувачів онлайн
8 247 47

Африканська делегація спускалась у бомбосховище під час атаки на Київ, - Reuters

укриття

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Reuters.

"Знімальна група Reuters бачила, як африканські лідери, які прибули до Києва колоною автомобілів, зайшли в готель, щоб скористатися його бомбосховищем", - йдеться у повідомленні.

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що російський ракетний удар під час перебування африканських лідерів у столиці України - це меседж Африці: Росія хоче більше війни, а не миру.

Раніше Цензор.НЕТ писав, що у столиці працвало ППО.

Тим часом, у Повітряних силах повідомили про загрозу застосування балістики. Також повідомлялося, що на Київщині працюють сили ППО.

Мер Києва Віталій Кличко повідомив, що у Подільському районі Києва пролунав вибух. Згодом він уточнив, що то була робота ППО.

За даними Повітряних сил, під час масованої повітряної тривоги 16 червня знищено 12 ворожих ракет та 2 розвідувальні безпілотники.

Топ коментарі
+28
Так от для чого купляли барабани!

показати весь коментар
16.06.2023 13:34 Відповісти
+20
аааааааа, так вот для кого барабаны закупили , ну теперь понятно.
показати весь коментар
16.06.2023 13:31 Відповісти
+20
Ну й чого ховалися?То ж були "мирні" ракети їхнього дружбана ботоксного.
показати весь коментар
16.06.2023 13:36 Відповісти

Завантаження...