Африканська делегація спускалась у бомбосховище під час атаки на Київ, - Reuters

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Reuters.
"Знімальна група Reuters бачила, як африканські лідери, які прибули до Києва колоною автомобілів, зайшли в готель, щоб скористатися його бомбосховищем", - йдеться у повідомленні.
Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що російський ракетний удар під час перебування африканських лідерів у столиці України - це меседж Африці: Росія хоче більше війни, а не миру.
Раніше Цензор.НЕТ писав, що у столиці працвало ППО.
Тим часом, у Повітряних силах повідомили про загрозу застосування балістики. Також повідомлялося, що на Київщині працюють сили ППО.
Мер Києва Віталій Кличко повідомив, що у Подільському районі Києва пролунав вибух. Згодом він уточнив, що то була робота ППО.
За даними Повітряних сил, під час масованої повітряної тривоги 16 червня знищено 12 ворожих ракет та 2 розвідувальні безпілотники.