9716 відвідувачів онлайн

Гутерріш закликає усіх учасників заколоту в Росії уникати ескалації

гутерріш

Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш закликав всі сторони, які причетні до "повстання" в Росії уникати посилення напруження.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на CNN.

Зазначається, що генсек ООН Антоніу Гутерріш із занепокоєнням спостерігав за останніми подіями в Російській Федерації.

Він закликав всіх зацікавлених осіб продовжувати діяти відповідально з метою уникнення подальшої ескалації.

Як повідомляв Цензор.НЕТ ввечері 23 червня російська армія здійснила ракетний обстріл табору ПВК "Вагнер" У відповідь ватажок ПВК оголосив про похід на Москву. Натомість ФСБ звинуватила його у збройному заколоті та порушила кримінальну справу.

Пізніше Пригожин заявив, що його війська зайшли до Ростова. Він твердить, що ПВК "Вагнер" захопила місто та штаб південного округу. Далі Пригожин збирається йти на Москву, щоб відсторонити від влади військове керівництво РФ.

24 червня Олександр Лукашенко за погодженням з президентом РФ Володимиром Путіним провів переговори з Євгеном Пригожиним. За результатами перемовин очільник ПВК "Вагнер" заявив, що розвертає бійців угруповання до польових таборів.

Топ коментарі
+41
Запериживало за кацапню а наших громадян хай убивають ?! ГнидаОон
показати весь коментар
26.06.2023 00:03 Відповісти
+40
Пусте місце, а не людина
показати весь коментар
26.06.2023 00:00 Відповісти
+38
Закликай, за це гроші отримуєш. Нажаль це все, що ти вмієш.
показати весь коментар
25.06.2023 23:58 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Закликай, за це гроші отримуєш. Нажаль це все, що ти вмієш.
показати весь коментар
25.06.2023 23:58 Відповісти
для этих пидаров из оон , все что происходит - футбольный матч , карточки желтые , красные, балончиком линии чертят ..............мудачье пенсионерное.
показати весь коментар
26.06.2023 00:35 Відповісти
Чи гладіаторський поєдинок...
показати весь коментар
26.06.2023 00:36 Відповісти
Блин... Оно "Закликае"... *** оно б лучше сказало, что "продолжайте"... Бесполезные овощи ООН, ещё и хорошие денежки зарабатывающие...
показати весь коментар
26.06.2023 00:45 Відповісти
гниляки продажні
показати весь коментар
26.06.2023 11:01 Відповісти
урод
показати весь коментар
25.06.2023 23:59 Відповісти
замість щирого заклику до взаємоліквідації скажених рашистських псів, він заклакає їх помиритися. чого ради? щоб продовжували вбивати українців?!
показати весь коментар
26.06.2023 00:59 Відповісти
хвилюється за путіна, аби його не скинули з трона.
Не до всіх з віком приходить мудрість.
показати весь коментар
26.06.2023 04:32 Відповісти
Пусте місце, а не людина
показати весь коментар
26.06.2023 00:00 Відповісти
Та аби ж пусте місце...

Гнида, тварина, підор що працює на путєна...
показати весь коментар
26.06.2023 00:44 Відповісти
ГандООН
показати весь коментар
26.06.2023 00:44 Відповісти
Падло - воно не переживає коли ЗЕК-и вбивають українців, воно, паскуда, переживає щоб ЗЕК-и дргих кацапів не вбивали.

Я не знаю - чому тільки за це не відкрити кримінальну справу?
показати весь коментар
26.06.2023 00:46 Відповісти
показати весь коментар
26.06.2023 00:01 Відповісти
Запериживало за кацапню а наших громадян хай убивають ?! ГнидаОон
показати весь коментар
26.06.2023 00:03 Відповісти
Гутеріш через 2 дня:
"я зараз позвонив Пригожину і доповився - він пообіцяв розвернути колони і відправитись у польові табори"
показати весь коментар
26.06.2023 00:05 Відповісти
"... в польові табори продовжувати гвалтувати ,калічити і вбивати українців '.
показати весь коментар
26.06.2023 01:25 Відповісти
Ще один "кот Лєопольд - рєбьята давайтє жіть дрючно" - намалювався.
показати весь коментар
26.06.2023 00:06 Відповісти
і увесь час на манежі клоуни! заповнюють паузи, але репрізи старі і не смішні
показати весь коментар
26.06.2023 00:06 Відповісти
Це у нього віковий маразм чи від народження?
Чим більше вони рашисти один одного повбивають, тим меньше до нас припреться....
показати весь коментар
26.06.2023 00:07 Відповісти
А то що?
показати весь коментар
26.06.2023 00:08 Відповісти
Боже! Яке кончене!
показати весь коментар
26.06.2023 00:13 Відповісти
Да він старий маразматик , виріс мабудь на Белло Чао і тому молиться на рашу.
показати весь коментар
26.06.2023 00:19 Відповісти
никакой Гутьереш не маразматик - а сознательно на подсосе у кремля отрабатывает кровавые бабки путлера
показати весь коментар
26.06.2023 01:43 Відповісти
Та я розумію
показати весь коментар
26.06.2023 02:52 Відповісти
Прокинувся коли все вже скінчилося
показати весь коментар
26.06.2023 00:18 Відповісти
та пашол ти... за кораблем кацапів.
показати весь коментар
26.06.2023 00:19 Відповісти
"Братва, не стреляйте друг друга ..." (гутерріш)
показати весь коментар
26.06.2023 00:20 Відповісти
так гуттереш і сказал
показати весь коментар
26.06.2023 01:03 Відповісти
Вот еплан, ты только что у путлера взял за щеку. Все нормальные,ждут продолжение комедии, часть 2, "Кувалда против Чемоданного дристуна"
показати весь коментар
26.06.2023 00:20 Відповісти
Зйомки закінчились, всі актори - вільні, масовка - йде з грошима в касу...
показати весь коментар
26.06.2023 00:28 Відповісти
Такі, як оте на фото, насправді ще гірші за злочинців. Бо за їх мовчазної згоди злочинці чинять своє.
показати весь коментар
26.06.2023 00:20 Відповісти
Тупе, сите, безпринципне лайно, як і уся ця Організація!
показати весь коментар
26.06.2023 00:21 Відповісти
Нема слів.

Глава оон звертається до урок.

P.S. Цікаво, а даний ресурс так і продовжуватиме писати назву країни-агресора з великої літери ? і переправлятиме, зокрема, зведення ГШ, де маленька літера ?
показати весь коментар
26.06.2023 00:21 Відповісти
показати весь коментар
26.06.2023 01:00 Відповісти
показати весь коментар
26.06.2023 00:23 Відповісти
Ох і дебіл...
показати весь коментар
26.06.2023 00:26 Відповісти
Позасідали старі, зажершиєся боягузи й не виженеш їх з того крісла.... бо гроші чималі а робити нічого не треба тільки язиком чесати з розумним виглядом обличчя..... хоча працювати після пенсій - на касу у супермаркет.
показати весь коментар
26.06.2023 00:27 Відповісти
Він взагалі схож на старого коммуняку із райкому
показати весь коментар
26.06.2023 00:58 Відповісти
от же імбецильний дувбойоб. а ти хоч раз закликав, щоб Україну щовечора не осбтрілювали ракетами і шахедами?
показати весь коментар
26.06.2023 00:27 Відповісти
Річний бюджет ООН - $3.1 млрд. За такі гроші можна й тупим безпринципним дурником прикидатись, і виражати "озабоченності".
показати весь коментар
26.06.2023 00:29 Відповісти
показати весь коментар
26.06.2023 00:57 Відповісти
Піздец ідіот. Шо воно меле? Це щоб вони разом і дружньо почали вбивати українців?
показати весь коментар
26.06.2023 00:30 Відповісти
Це сране оон треба з землею зрівняти
показати весь коментар
26.06.2023 00:31 Відповісти
Хто із підарасів ще не висрався?де блд орбан???
показати весь коментар
26.06.2023 00:34 Відповісти
Нє, наступний має бути придурок з Ватикану.

А тоді вже ******. Я думаю, що вони перелякалися, що їхньому покровителю може бути трохи непереливки.
показати весь коментар
26.06.2023 01:00 Відповісти
Знаете чего запад боится больше всего? Запад боится чтобы десятки миллионов эмигрантов из Помойки не ломанулись через их границы. Именно по этой причине запад носится с выродками как с яйцом. Выродкам давно нужно было перекрыть кислород до такой степени, чтобы они за 1 год докатились до уровня 1890-го года когда 1 буханка хлеба была на 100 человек.
показати весь коментар
26.06.2023 00:35 Відповісти
І в чому проблема? По кулемету на кожнупропускну точку, десяток розстріляти, інші більше не приїдуть.
показати весь коментар
26.06.2023 09:13 Відповісти
Вперто лізти на кулемет - то скрєпа. Їх це не зупинить.
показати весь коментар
26.06.2023 10:14 Відповісти
Мінуси будуть? Поставити автоматичні турелі і хай собі лізуть. Чим менше мразіян живе, тим легше світу.
показати весь коментар
26.06.2023 12:22 Відповісти
Таке відчуття,що ціх довбо...ів на якойсь фермі вирощують.
показати весь коментар
26.06.2023 00:42 Відповісти
Ідіот. Тьфу.
показати весь коментар
26.06.2023 00:50 Відповісти
показати весь коментар
26.06.2023 00:56 Відповісти
Я этих ****** здесь вижу, им страшно все шо нарушает их спокойную., сытую жизнь. Их принцип - вы там тусуйтесь, только нас не трогайте.
показати весь коментар
26.06.2023 00:58 Відповісти
Ніякого там заколоту і ескалації не було. То була кацапська шахрайська оборудка, щоб обманути українців. То як би висилка путлеровського бандюгана в Біларусь, щоб він там спокійнісінько організовував банду для нападу на Київ чи захід країни.
показати весь коментар
26.06.2023 01:00 Відповісти
а війна в Україні і смерті мирних цивільних людей, це що по-твоєму, ти старий собако! Якої ескалації ти боїшся?!!!Іди вже на пенсію і лікуй свою недолугість!!!
показати весь коментар
26.06.2023 01:03 Відповісти
Сцыкота продажная..Мир перевернулся..Зэкам готовы жопу лизать..А на ЗАЭС никакое МАГАТЭ не может нмчего..Не оргагизации, а сброд.Бесполезный, ничего не решающий..
показати весь коментар
26.06.2023 01:05 Відповісти
Бо цей "світ" відіжрав собі жирні сраки та згнив. І добре показав, що для нього не існує взагалі ніяких людських цінностей, тільки криваве бабло від террориста та його власний спокій. Усі "демократичні цінності, права людини", та ін. для цього світу просто пустопорожня брехня. Продажні, зажраті сцикуни, які дивляться на геноцид українців, як на шоу.
показати весь коментар
26.06.2023 02:41 Відповісти
Дід Гутєріш:

1) Гальмо - цирк на дроті вже завершився більше доби тому

2) Їбнуте - закликає до недопущення ескалації, в той час як для розвитку цивілізації якраз потрібна якомога кривавіша громадянська війна на росії

3) Імпотент - тут і пояснювати не треба)
показати весь коментар
26.06.2023 01:08 Відповісти
Схоже на те, що розвалу росії ніхто не хоче, крім нас. ***** всєя недоросії вибачають навіть те, що воно регулярно всіх лякає ядерною зброєю. Всіх влаштовує будь-який сценарій, головне, щоб війна не вийшла за межі України і, певно, ***** їм це гарантував, заявивши з самого початку, що Україна буде плацдармом. 'Сильні цього світу' бояться, що інші, які можуть прийти до влади на росії, їм таких гарантій не дадуть.
показати весь коментар
26.06.2023 01:11 Відповісти
Obviously. Having an enemy who hates you but whose objectives are clear and actions generally predictable is way better than uncertainty. That's why the US was not super excited when the SU fell apart, too much mess to deal with… Same here… They are ********* more concerned with keeping your enemy stable than with securing Ukraine's success… That's why the failed coup is not a good thing for Ukraine, not good at all. The pressure from the allies on Ukraine to negotiate will increase now.
показати весь коментар
26.06.2023 03:54 Відповісти
Я незнаю чи можливо ще більш відверто спалитись що ти х*йловьсяка консерва ніж вот ця х*йня португальська яка за підрив ГЕС ніч слова а за мітеж в рассеє аж благає до порозуміння п*дарас.
показати весь коментар
26.06.2023 01:36 Відповісти
дядя Тоша ты дурак?
показати весь коментар
26.06.2023 02:26 Відповісти
Довбень Гутерріш фактично закликав всіх учасників заколоту повернутися на фронт. Схоже, відбиті мізки і совість - обов'язкова умова посади генсека ООН.
показати весь коментар
26.06.2023 02:27 Відповісти
Ще один занепокоєний від неповносправної організації
показати весь коментар
26.06.2023 03:16 Відповісти
А як ваш слова CNN, що Україна зловтіхається заколотом? Саме зловтіха, не відчуває божественну справедливість, не відбила геноцидну агресію рфії всередину самої як бумеранг, не насолоджується космічною кармою, не сповна заслужила цей тріумфальний час, а майже ганебна зловтіха) ШОЗАНАХ?!
показати весь коментар
26.06.2023 03:39 Відповісти
Молодець Гутьєріш! Правильно! Не треба "ескалації"... Тим, хто не приймав активну участь у заколоті - дозволять іти далі вмирать під українськими снарядами Активні учасники "підуть під суд" - де їх передушать поодинці (кого прото вб"ють, а хто здохне в тюрмі)
показати весь коментар
26.06.2023 06:29 Відповісти
Гуттеріш жирна тупа жаба
показати весь коментар
26.06.2023 07:52 Відповісти
Халуй Хуіла
показати весь коментар
26.06.2023 08:18 Відповісти
Ото ще імпотент.
показати весь коментар
26.06.2023 08:24 Відповісти
Уродский чьорт та уродска організація імпотент,нахер вона взагалі потрібна Призиваємо розпуститися уон та більше не де не вспливати та усі гроші для утримання імпотентів направити в Україну
показати весь коментар
26.06.2023 08:58 Відповісти
ГандООН.
показати весь коментар
26.06.2023 09:15 Відповісти
Прокинувся через 2 дні)))
показати весь коментар
26.06.2023 09:36 Відповісти