9679 відвідувачів онлайн
16 779 72

Комбрига 14 ОмБр Охріменка призначено начальником Одеського ТЦК, - Залужний. ФОТО

Одеський обласний територіальний центр комплектування очолив полковник Олександр Охріменко, який донині був комбригом 14-ї окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого.

Про це повідомив головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний, інформує Цензор.НЕТ.

Він називає Охріменка одним з найкращих військових командирів.

"Олександр - бойовий офіцер, який знає армію зсередини, чітко розуміє потреби на фронті та неодноразово демонстрував відданість військовій справі та Батьківщині", - написав Залужний.

Комбрига 14 ОмБр Охріменка призначено начальником Одеського ТЦК, - Залужний 01

Олександра Охріменко призначено головою Одеського обласного ТЦК

Як раніше повідомлялося, у мережі з’явилася інформація, що одеський військком Євген Борисов придбав для своєї матері-пенсіонерки віллу в Марбельї, Іспанія, за 3 млн 950 тис. євро.

Головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов у Facebook опублікував деяку інформація щодо майнового стану родини начальника Одеського обласного Територіального центру комплектування ЗС України полковника Борисова.

Згодом ЗМІ показали маєток та офіс родини одеського військкома Борисова.

В ОК "Південь" заявили, що службове розслідування не знайшло підстав для відсторонення одеського військкома Борисова, він повернувся до роботи.

Глава фракції "Слуга народу" Давид Арахамія ініціював звернення для проведення перевірок щодо військкомів усіх областей.

Президент Володимир Зеленський доручив головнокомандувачу ЗСУ Валерію Залужному негайно звільнити одеського військкома Борисова. Його було звільнено 28 червня.

Топ коментарі
+48
...одного з найкращих військових командирів призначили керувати ТЦК?....

показати весь коментар
04.07.2023 13:02 Відповісти
+36
А куди призначили Борисова? Готують послом в Іспанію?
показати весь коментар
04.07.2023 13:06 Відповісти
+32
Схоже, ми навіть не уявляємо, який пиз...ць там відбувається, якщо Залужний призначив таку людину...
показати весь коментар
04.07.2023 13:22 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
только про Лавру надо убрать.
показати весь коментар
04.07.2023 13:00 Відповісти
...одного з найкращих військових командирів призначили керувати ТЦК?....

показати весь коментар
04.07.2023 13:02 Відповісти
про те ж саме подумала ((. Дивно.
показати весь коментар
04.07.2023 13:35 Відповісти
хіба що, може якісь проблеми зі здоров"ям виникли, але про це просто не кажуть.
показати весь коментар
04.07.2023 13:38 Відповісти
Про "один з найкращих" сказано для красного слівця.
показати весь коментар
05.07.2023 07:33 Відповісти
Чого вам так здається? Нібито Залужний не був помічений у брехні та популізмі.
показати весь коментар
06.07.2023 10:17 Відповісти
І хіба це робота Залужного призначати "військових_комісарів"?

На біса це показове призначення?
показати весь коментар
04.07.2023 15:33 Відповісти
Віддавши наказ головнокомандуючому ЗСУ Залужному звільнити голову Одеського обласного ТЦК Борисова, Зеленський намагався прикрити свого протеже Сирського (а це по закону його сфера відповідальності) від критики. Зеленський не знав, що згідно статуту це є формою передачі повноважень від однієї особи іншій. Підказати йому було проcто нікому. Залужний наказ виконав і користуючись статутним правом призначив самостійно нового голову ТЦК. З чим ми Україну і поздоровляємо. https://timeze2019.blogspot.com/
показати весь коментар
04.07.2023 17:49 Відповісти
я може помиляюсь, але в компетенції вищого командування повишати, чи понижати військові звання... Саме працевлаштування, посада в державній інституції (ТЦК) компетенція міністерства оборони, тому, що ТЦК це не військові частини, а установи органів державної влади...
показати весь коментар
04.07.2023 19:32 Відповісти
Так помиляєтесь....згідно закону про тцк сп від 22лютого 22 року,штатним розписом тцк сп зацмаєтьсявиключно генштаб,а значить залужний ..мін оборони яйцяпродає)))))))
показати весь коментар
04.07.2023 23:28 Відповісти
Дійсно? А ось це як прокоментуєте:

В Ужгороді працівник територіального центру комплектування побив жінку військовослужбовця. У Міністерстві оборони ухвалили рішення про звільнення старшого офіцера Закарпатського ТЦК з лав Збройних сил України. Цю інформацію Суспільному підтвердив начальник пресслужби Закарпатського ОТЦК та СП Андрій Акімов.

"На підставі інформації, наданої за місцем служби офіцера та ураховуючи слідчі дії, які тепер очікують на зазначену особу у зв'язку з провадженням, розпочатим правоохоронними органами за фактом вчинення кримінального правопорушення, ухвалили рішення про звільнення цієї особи з лав ЗСУ", - https://t.me/Pavliuk_KSV/4629 повідомив перший заступник Міністра оборони України Олександр Павлюк на своїй сторінці у Telegram.

Надалі оцінку цьому конкретному випадку та офіцеру, який зганьбив своє високе звання, дадуть правоохоронні органи та суд, - йдеться у повідомленні.

Суспільне Закарпаття
показати весь коментар
06.07.2023 19:27 Відповісти
----
Україна. то поле чудес..
...
" то ли ещо будет-ой йо йой"
...
показати весь коментар
04.07.2023 23:37 Відповісти
ОМЕРТА назначивши Буданова , заставили БРЕХАТЬ , что не было спецоперации по «вагнеровцам», Забродского вынудили , нести ахинею , что военные , не нуждаются в 30 000 гр ( все , кто назначаются этой бандой должны быть , как они) Земразюки замазывают ВСЕХ , как в МАФИИ «кровью « , чтобы и Залужного опорочить с себя, снявши преступление и не первый раз
показати весь коментар
04.07.2023 19:39 Відповісти
Так згідно статті 5 про тцк ,залужний затверджує і призначає штатні розписи тцк...ці всівоенкоми і їхня політика і поведінка-значить узгоджена з керівником генштабу...
показати весь коментар
05.07.2023 09:10 Відповісти
Так. Я це розумію. Але мабуть робота Залужного має полягати в тому, щоб підписати серед инших паперів, які йому приглтував якийсь заступник, і цей про призначення військового_комісара.

Скажімо, коли мені надавалося військове звання, то там також було написано "...наказом міністра оборони...". Але я сумніваюся, що міністер оборони розглядав кожну кандидатуру окремо.
показати весь коментар
05.07.2023 18:48 Відповісти
Ви праві,але є один безперечний факт-система "чужих"людей не пускає!Так всі міністри О були і є корупціонерами...
показати весь коментар
09.07.2023 09:59 Відповісти
А что не так? Если это один из лучших, то он подготовил себе достойнейшую замену. И нет ничего зазорного в том, что бы дать человеку, провоевавшему полтора года, спокойную должность в тылу.
показати весь коментар
04.07.2023 18:11 Відповісти
Він м'ясник. Такі ж комбати. Наприклад, послали 30 бійців в посадку де було понад 100 спецназівців. Один попав в полон, 2 поранені, решта загинули. То командири так увагу відволікали.
показати весь коментар
05.07.2023 11:46 Відповісти
А куди призначили Борисова? Готують послом в Іспанію?
показати весь коментар
04.07.2023 13:06 Відповісти
Думаю запропонують займатися або закупівлями в МО, або за дорожнє хазяйство відповідати, людина дуже "здібна".
показати весь коментар
04.07.2023 15:20 Відповісти
І житло в Іспанії вже є.
показати весь коментар
04.07.2023 18:43 Відповісти
А что со специалистом по испанской недвижимости Борисовым?
показати весь коментар
04.07.2023 13:06 Відповісти
буде займатись на пенсії приватизацією, чи допомагати АРМА
показати весь коментар
04.07.2023 19:32 Відповісти
вангую що воно вже десь далеко на курсах рієлтерів ак югік колись був на курсах англійскої в Лондоні з першою красунею України тетей Ірой.....
показати весь коментар
04.07.2023 21:21 Відповісти
На хрен ему курсы какие-то , зеублюдкам ГРАБАНУВШИМ Миллиарды , на пять жизней Хватит , а вы лохи , не завидуйте , в стойло , как на паРаше ! жОПа будет даже судей назначать
показати весь коментар
04.07.2023 23:42 Відповісти
одній людині буде важкувати змінити систему...тим більш зрозуміло що Борисов не все собі лишав, а й відстібув на гору
показати весь коментар
04.07.2023 13:12 Відповісти
"На гору" - це кому?
показати весь коментар
04.07.2023 13:35 Відповісти
Борисова призначив залужний.........
показати весь коментар
04.07.2023 23:36 Відповісти
Зеленскому , Ермаку , Татарову и всей жОПе , суммы по статусу !
показати весь коментар
04.07.2023 23:44 Відповісти
Робота в ТЦК-це робота для держслужбовців,звичайних чиновників,ну ніяк не для "бойового офіцера",та цілої зграї відгодованих бугаїв,які за сотні кілометрів від фронту в повній викладці з автоматами тиняються по містах з повістками,хапаючи людей по вулицях.
показати весь коментар
04.07.2023 13:15 Відповісти
Схоже, ми навіть не уявляємо, який пиз...ць там відбувається, якщо Залужний призначив таку людину...
показати весь коментар
04.07.2023 13:22 Відповісти
Дуже розумна думка,доречі.
показати весь коментар
04.07.2023 13:29 Відповісти
Мабуть проблеми з здоров'ям. Куди полковника подіти? Згідно влк обмежено придатний швидше за все, звільнити в запас по закону не можна. Воєнкоми саме те. Хоча, керуючись здоровим глуздом на такі тилові посади логічно призначати цивільних чиновників. Це дешевше для бюджету.
показати весь коментар
04.07.2023 13:51 Відповісти
Боевой офицер, который полтора год нес на своих плечах ответственность за жизнь тысяч солдат и офицеров своей бригады имеет полное право на передышку в тылу.
показати весь коментар
04.07.2023 18:14 Відповісти
А Барісава пашьйол на павишєніє...
показати весь коментар
04.07.2023 13:18 Відповісти
Борисов поїде в Бахмут. Він же військовозобов'язаний.
показати весь коментар
04.07.2023 13:27 Відповісти
Тільки не ясно з якої сторони.
показати весь коментар
04.07.2023 18:45 Відповісти
Тобто, як вони самі кажуть, один з найкращих командирів, який відданий військовій справі та Батьківщині вже не потрібен на фронті, тому буде в ТЦК? Я так розумію, що потрібні лише хворі та дистрофіки на яких полюють в містах та селах, та насильно тягнуть на передову поки в ТЦК сидять навчені фахівці отримуючи зарплати, пільги та ранній вихід на пенсію. Цікаво, а "гвардію наступу" вже теж прилаштували десь в тилу, аби не ризикувати "цінними кадрами"?
показати весь коментар
04.07.2023 13:34 Відповісти
тцкшников нужно назначать из тцкшников
показати весь коментар
04.07.2023 13:35 Відповісти
У них бронь. Навіщо такі безглузді і провокативні запитання?
показати весь коментар
04.07.2023 13:54 Відповісти
Конгеніально, бронювати від війни навчених і тренованих силовиків, а в окопи грести дистрофіків і офісних жиртрестів, які максимум зброю бачили в комп'ютерних іграх. Які ще шикарні ідеї запропонуєте?
показати весь коментар
04.07.2023 14:04 Відповісти
Ну не я ж придумав таку хєрню. Тому претензії не за адресою. Просто нагадав, що воєнкоми таких питань не вирішать і до них звертатись безглуздо і беззмістовно. Це прерогатива найвеличнішого лідора і його камарильї.
показати весь коментар
04.07.2023 14:11 Відповісти
І в чому тут провокація?
Може, інформація для роздумів?
В Україні близько 180 тисяч поліцейських, і це без урахуваня тих, хто в штатському.
Реально воює близько 18 тисяч.
Що робить решта?
Чому не замінити здорових, озброєних та навчених молодиків в новеньких Тойотах та Шкодах на поранених на фронті військових?
Кататись містами з телефонами в руках вони точно зможуть не гірше!
показати весь коментар
04.07.2023 14:12 Відповісти
Я мав на увазі, що апелювати до воєнкома це не серйозно і переводить стрілки на виконавців, а не реальних саботажників і шкідників. . Це компетенція найвеличнішого лідора ********** і його керівника єлдака
показати весь коментар
04.07.2023 14:55 Відповісти
Ну, на апеляцію це не зовсім тягне, до того ж, ні один воєнком такого питання сам не вирішить.
показати весь коментар
04.07.2023 15:24 Відповісти
Бойового офіцера, ще й одного з найкращих, до тилу під час війни?!
показати весь коментар
04.07.2023 14:06 Відповісти
в ТЦК должны быть только после серьезных ранений офицеры..имхо..и в ВУЗах
показати весь коментар
04.07.2023 14:16 Відповісти
Тцк в країні суцільних патріотів взагалі не потрібен.
показати весь коментар
04.07.2023 17:30 Відповісти
😂
показати весь коментар
04.07.2023 21:34 Відповісти
одних героїв у вязницю , інших у воєнкоми. Куди блазень заховає Залужного?
показати весь коментар
04.07.2023 14:28 Відповісти
В 95 квартал)
показати весь коментар
04.07.2023 23:38 Відповісти
Тут же с пеной у рта доказывали, что Залужный не имеет отношения к кадрам и работе ТЦК.
показати весь коментар
04.07.2023 16:07 Відповісти
Ві нє понімаєтє, єта другоє. За косякі, то не він, він тільки несе добро та світло, як закон Залужного, як називають в армії аналог сталінського ''ні шагу назад''.
показати весь коментар
04.07.2023 17:22 Відповісти
ого тебе солнце башка напекло
показати весь коментар
04.07.2023 18:34 Відповісти
А хто? За тцк сп? За втрати(це питання ще в переді) ? Він ...
показати весь коментар
04.07.2023 23:41 Відповісти
Всех замов тоже надо менять
показати весь коментар
04.07.2023 20:57 Відповісти
А чого цього п.дара не зарештував Залужний, скільки заніс???
показати весь коментар
04.07.2023 22:40 Відповісти
Бо він його і призначив...
показати весь коментар
04.07.2023 23:31 Відповісти
Заарештовує суд, по клопотанню прокуратури.
показати весь коментар
05.07.2023 07:30 Відповісти
В армія командир має право заарештувати і посадити на губу, ви мабуть не вкурсі
показати весь коментар
05.07.2023 09:27 Відповісти
Цікаво,а де купи недолугих телепнів -ботів,які на Цензорі завивали про те,що всіма борисовими в цій країні керують всі.....крім залужного ?
показати весь коментар
05.07.2023 02:04 Відповісти