4515 відвідувачів онлайн
1 526 47

Польща долучиться до чеської ініціативи щодо закупівлі артснарядів для України

сікорський

Польща приєдналася до очолюваної Чехією ініціативи щодо закупівлі 800 000 артилерійських снарядів для Збройних Сил України, зробивши "суттєвий" фінансовий внесок.

Як інформує Цензор.НЕТ з посиланням на агентство Bloomberg, про це міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський повідомив на сніданку у Вашингтоні, організованому Christian Science Monitor.

Як зазначив очільник зовнішньополітичного відомства, уряд Польщі зробить "суттєвий" фінансовий внесок у чеську ініціативу щодо закупівлі боєприпасів для ЗСУ. Яку конкретно суму надасть країна для цих цілей, Сікорський не уточнив.

Чеська ініціатива із закупівлі 800 тисяч боєприпасів для України

Раніше повідомлялося, що прем’єр Чехії Фіала зазначав, що 15 країн готові долучитися до ініціативи щодо закупівлі боєприпасів для України за межами Європи.

Зокрема, до ініціативи Чехії приєднається Канада та виділить 30 млн канадських доларів (близько 23 млн дол. США) на закупівлю боєприпасів для України поза межами НАТО.

Нідерланди виділяють понад 100 млн євро на цю ініціативу.

Також про підтримку цієї ідеї заявляла Німеччина.

Крім того, Норвегія на ініціативу Чехії щодо закупівлі боєприпасів для України виділила $153 млн.

Раніше президент Чехії Петр Павел підтвердив, що союзники України передали всю суму коштів, необхідну для передання їй 800 тисяч артилерійських снарядів. Він прогнозує, що боєприпаси мають прибути в Україну "найближчими тижнями".

Чеська ініціатива із закупівлі 800 тисяч боєприпасів для України з-за меж Європейського Союзу, яку спільно фінансують різні держави, зможе здійснити перші поставки до Києва через кілька тижнів.

Топ коментарі
+9
Ще дозвіл у фермерів треба взяти
показати весь коментар
12.03.2024 19:40 Відповісти
+6
А "суттєву" це скільки? Канада 30 млн.доларів, Нідерланди 100 млн. євро, Норвегія 153 млн.$ Так скільки дають пшеки?
показати весь коментар
12.03.2024 19:59 Відповісти
+5
До чого цинічна і огидна гівнокраїна - ця ваша польща.
Кордон підри розблокуйте, дайте нормально ввозити гуманітарку і інші важливі товари із ЄС.
І перестаньте годувати кацапських військових купуючи російську агропродукцію.
показати весь коментар
12.03.2024 20:52 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ну нам ще не хватало щоб військові почали кордони блокувати….
показати весь коментар
12.03.2024 19:35 Відповісти
Більше півроку про військову допомогу від РП не було чути. А тут... Спасибі.
показати весь коментар
12.03.2024 19:47 Відповісти
не тре бзделенському було бикувати до поляків.
показати весь коментар
12.03.2024 21:32 Відповісти
Ти і тут зраду знайшов .
показати весь коментар
12.03.2024 19:52 Відповісти
😅😅
показати весь коментар
12.03.2024 19:57 Відповісти
А "суттєву" це скільки? Канада 30 млн.доларів, Нідерланди 100 млн. євро, Норвегія 153 млн.$ Так скільки дають пшеки?
показати весь коментар
12.03.2024 19:59 Відповісти
Трошки меншу, ніж надав ти.
показати весь коментар
12.03.2024 20:09 Відповісти
Навиди власний приклад.
показати весь коментар
12.03.2024 20:17 Відповісти
Найбільші обсяги військово- фінансовоїовї допомоги-
США- 76 млрд
ФРН- 20
GB- 12
France- 9
Польща- 8 ярдів доларів.
Ти скіки дав?
показати весь коментар
12.03.2024 20:48 Відповісти
посилання на наведене. І до того не бачу у переліку
показати весь коментар
12.03.2024 20:50 Відповісти
Тримай "ніщій" .

https://www.slovoidilo.ua/2023/07/17/infografika/ekonomika/yaki-*******-soyuznyky-roblyat-najbilshyj-vnesok-peremohu-u*******
показати весь коментар
12.03.2024 20:53 Відповісти
Ось тільки нюанс: укр. гастербайтери і біженці заплатили ляхам податків більш як на 10 лярдів.
показати весь коментар
12.03.2024 20:55 Відповісти
Українці витрачають за кордоном $1-2 млрд на місяць та заплатили $2,4 млрд податків у Польщі. Головне зі звіту НБУ15 груд. 2022 р.

https://forbes.ua › money › ne-taki-...
показати весь коментар
12.03.2024 20:58 Відповісти
Україна молода
https://umoloda.kyiv.ua › number

Українці в Польщі офіційно сплатили податки на мільярд злотих

10 лип. 2023 р. - Згідно з податковими даними за минулий 2022 рік, українці поповнили бюджет Польщі на 1 мільярд злотих шляхом сплачених податків. Це свідчить .
показати весь коментар
12.03.2024 20:59 Відповісти
Ти зрозумів?
"Згідно ПОДАТКОВИХ ДАНИХ", українці за 22 рік заплати 1 млрд ЗЛОТИХ!!
показати весь коментар
12.03.2024 21:01 Відповісти
Замикає трійку лідерів Польща, яка надала Україні 3,527 млрд євро загальної допомоги (170 млн євро гуманітарної допомоги, 934 млн євро фінансової та 2,423 млрд євро військової).29 июн. 2023 г.

Де ще 4,5 лярда?

Станом на 4 березня через блокування кордонів з Польщею Україна недоотримала близько 8 млрд гривень митних платежів, фінансові втрати бізнесу - понад 1,5 млрд євро.5 мар. 2024 г.
Ось твої пшеки
показати весь коментар
12.03.2024 21:33 Відповісти
Питання теж семе- скіки надав ти?
показати весь коментар
12.03.2024 22:12 Відповісти
бо нема чого сказати. Але повторюю перше питання - скільки це "суттєву"? Нема відповіді?
показати весь коментар
12.03.2024 22:21 Відповісти
Тобі ж ботало, відповіли- трохи менш ніж ти надав. Подивися у карман, скіки лишилося, решта або на військову допомогу Україні пішло, або у дірку випало .
показати весь коментар
12.03.2024 22:41 Відповісти
можеш не продовжувати. І так зрозуміло що ти 0\0 бовдур на 100%
показати весь коментар
12.03.2024 22:46 Відповісти
"карман" ? Дійсно росіяньке лайно
показати весь коментар
12.03.2024 22:57 Відповісти
"скіки" ? Вчи мову, мавпа мокшанська
показати весь коментар
12.03.2024 22:37 Відповісти
8 млрд гривен пошлин для Кипра, потому что там платят налоги ваши богачи.
показати весь коментар
13.03.2024 00:35 Відповісти
цапе! а яка у тебе справа до наших богатіїв? вчипив польський флаг і гадаєш що ніхто не бачить твою расіянську пику?
показати весь коментар
13.03.2024 07:34 Відповісти
Щиро дякуємо, браття роляки !
показати весь коментар
12.03.2024 20:12 Відповісти
Ще дозвіл у фермерів треба взяти
показати весь коментар
12.03.2024 19:40 Відповісти
Или отправить их на фронт.
показати весь коментар
12.03.2024 20:09 Відповісти
Кого ти маєш на увазі україчиками. Звучить образливо.
показати весь коментар
12.03.2024 19:48 Відповісти
нас усіх українців, які собі ради не можуть дати
показати весь коментар
12.03.2024 20:13 Відповісти
Дякуємо Польщі!
показати весь коментар
12.03.2024 19:51 Відповісти
Интересно - а Польша будет эти снаряды через своих фермеров в Украину доставлять? Или другим путем?
показати весь коментар
12.03.2024 19:58 Відповісти
через Крим
показати весь коментар
12.03.2024 20:00 Відповісти
Или Иран???
показати весь коментар
12.03.2024 20:08 Відповісти
та ви вже долучились що влаштували нам економічну війну
показати весь коментар
12.03.2024 20:22 Відповісти
Дякуємо, Польща !!! 💑
показати весь коментар
12.03.2024 20:33 Відповісти
За що? За блабла? Потрібну суму вже зібрали без них, поки вони нам кордон блокували.
показати весь коментар
13.03.2024 00:27 Відповісти
які файні браття! а потім тормознуть ті грузи зі снарядами на своєму кордорні на кілька місяців
показати весь коментар
12.03.2024 20:46 Відповісти
До чого цинічна і огидна гівнокраїна - ця ваша польща.
Кордон підри розблокуйте, дайте нормально ввозити гуманітарку і інші важливі товари із ЄС.
І перестаньте годувати кацапських військових купуючи російську агропродукцію.
показати весь коментар
12.03.2024 20:52 Відповісти
За оскорбление нашей нации Зеленский и его игры с немцами против нашего правительства, вам не следует получить ничего больше. Тем более не надейтесь, что Польша уничтожит свое собственное сельское хозяйство, чтобы несколько олигархов заработали еще несколько состояний.
показати весь коментар
13.03.2024 00:33 Відповісти
чий Крим та хто путін?
показати весь коментар
13.03.2024 07:36 Відповісти
А "фермерам" по сраці надавати - ні?
показати весь коментар
12.03.2024 20:53 Відповісти
Будуть у фурах через кордон возити?
показати весь коментар
12.03.2024 21:21 Відповісти