6945 відвідувачів онлайн

Вранці росіяни атакували об’єкти "Нафтогазу"

нафтогаз,чернишов

Ворог сьогодні, 27 квітня, атакував об’єкти газової інфраструктури Групи "Нафтогаз".

Про це повідомили в "Нафтогазі", передає Цензор.НЕТ.

"Сьогодні зранку ворог вкотре атакував обʼєкти газової інфраструктури Групи "Нафтогаз".

На щастя, ніхто не постраждав. Атака не вплине на надання послуг українським споживачам та клієнтам Групи", - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, співробітники Групи та залучені служби займаються ліквідацією наслідків влучань.

Як повідомлялося, у ніч на 27 квітня війська РФ масовано атакували Україну з використанням ракет. У небо підіймали стратегічні бомбардувальники Ту-95МС, також фіксувався зліт МіГ-31К з аеродрому Саваслейка (Нижньогородська область РФ).

Також Повітряні сили повідомляли про рух літаків ворога Ту-95МС з аеродрому "Оленья" (Мурманська область РФ) у південно-східному напрямку.

У Міненерго повідомляли, що ворог атакував енергетичну інфраструктуру на Дніпропетровщині, Івано-Франківщині та Львівщині, унаслідок чого пошкоджено обладнання.

Також у ніч на 27 квітня війська РФ атакували 4 ТЕС ДТЕК, серйозно пошкоджено обладнання.

Топ коментарі
+4
відосів з 3 запустили - звістно парнети винуваті,
вони ж і асфальт клали, сукі такі...
показати весь коментар
27.04.2024 18:51 Відповісти
+2
Ще шось лишилося? Інформація таємна!
показати весь коментар
27.04.2024 18:17 Відповісти
+2
Будував без конкурсів, під це собі зелені занон прийняли, за цінами в рази більшими за папередників. Контролю ні якого, бо прокурор свій в доску (засвідчено в стенограмі по імпічменту Трампа)
показати весь коментар
27.04.2024 19:06 Відповісти

Завантаження...