8504 відвідувача онлайн
2 930 33

Зеленський запросив Орбана на Саміт миру

Володимир Зеленський поговорив з Орбаном

Володимир Зеленський поговорив з прем’єр-міністром Угорщини Віктором Орбаном та запросив його на Глобальний саміт миру в Швейцарії.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це президент написав у соцмережі Х.

"Я мав тривалу та цілеспрямовану розмову з Віктором Орбаном і запросив його на саміт миру. Позиція Угорщини важлива для нас з точки зору наближення миру та нашої спільної регіональної безпеки", - зазначив Зеленський.

Він наголосив, на зацікавленості України в добросусідських відносинах з Угорщиною, а також у розвитку співпраці в торгівлі, енергетиці, логістиці.

Крім того, співрозмовники скоординували подальші кроки для взаємовигідного вирішення всього комплексу двосторонніх питань. Ми також обговорили інтеграцію України в ЄС.

"Я впевнений, що швидкий вступ України до ЄС піде на користь обом нашим державам", - резюмував Зеленський.

Глобальний саміт миру

Уряд Швейцарії має намір 15-16 червня провести дводенну конференцію високого рівня, під час якої шукатимуть шляхи для досягнення миру в Україні. Зазначається, що захід пройде на курорті Бюргеншток в кантоні Нідвальден за межами міста Люцерн.

До участі в першому саміті миру було запрошено низку країн з усіх континентів. Однак, як заявляв міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, участі Росії у цьому заході поки не передбачається. Раніше президент Зеленський допустив, що Росія спробує зірвати проведення саміту у Швейцарії.

Свою участь у конференції уже підтвердили низка країн, серед них Польща, Фінляндія, Бельгія, Литва, Латвія, Німеччина, Нідерланди та інші.

Топ коментарі
+16
Ну, залишилось ще ***** запросити.
показати весь коментар
08.05.2024 18:47 Відповісти
+15
Ідіот, таких виродків як орбан треба просто ігнорувати. Вони відчувають свою значущисть, коли на них звертають увагу.
показати весь коментар
08.05.2024 18:52 Відповісти
+12
показати весь коментар
08.05.2024 18:44 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
08.05.2024 18:44 Відповісти
Ой дебіл..
показати весь коментар
08.05.2024 18:46 Відповісти
І навіть окуляри не допомагають йому виглядати мудрішим.
показати весь коментар
08.05.2024 21:33 Відповісти
Підозрюю, що цей саміт закінчиться звичайною балаканиною, обіцянками підтримки, може хтось обуриться діями путіна. Більше там нічого не буде, хіба ще можливість Зеленському попіаритись, невже це зараз так необхідно?!
показати весь коментар
08.05.2024 22:18 Відповісти
Ну, залишилось ще ***** запросити.
показати весь коментар
08.05.2024 18:47 Відповісти
Ну так - Орбан - саме то- цв"ях програми
показати весь коментар
08.05.2024 18:50 Відповісти
главные нестреляки найдут общий язык
показати весь коментар
08.05.2024 18:51 Відповісти
Прих...євший Орбан.

показати весь коментар
08.05.2024 18:52 Відповісти
Ідіот, таких виродків як орбан треба просто ігнорувати. Вони відчувають свою значущисть, коли на них звертають увагу.
показати весь коментар
08.05.2024 18:52 Відповісти
Якби тільки запросив щоб "кави попити", то зрозуміло, але воно буде ручкатись і обійматись і щось обіцяти. Правду кажуть: "Краще з розумним загубити, чим з дурнем знайти!"
показати весь коментар
08.05.2024 18:56 Відповісти
Орбан досить непередбачувана істоста може і приїхати!
показати весь коментар
08.05.2024 18:59 Відповісти
Навіщо там це чмо?
показати весь коментар
08.05.2024 19:00 Відповісти
Оманські вимагають, тому і такі результати…
Хоть би рояль заховали, десь у приміщення … Бо Зеля, після 20 травня, може і не таке збацати…
показати весь коментар
08.05.2024 19:01 Відповісти
А Зе запросили?
показати весь коментар
08.05.2024 19:07 Відповісти
Я поняв : Він хоче через очі орбана подивитись вочі йухла.
показати весь коментар
08.05.2024 19:10 Відповісти
метафізика.містика
показати весь коментар
08.05.2024 20:50 Відповісти
У орбана метеоризм ! Він зірве той Саміт миру ...
показати весь коментар
08.05.2024 19:18 Відповісти
Чого тільки не зробиш за наказом дєрмака...
показати весь коментар
08.05.2024 19:19 Відповісти
це все одно, що запросити канібала у вегетаріанський ресторан.
показати весь коментар
08.05.2024 19:22 Відповісти
Фсьо нармальна. Слєдующім прігласіт сваєво каллєгу із расіі.
показати весь коментар
08.05.2024 19:23 Відповісти
Мабуть, тепер на черзі товариш ин або й сам атайола?
показати весь коментар
08.05.2024 19:24 Відповісти
Беріть вище, наступним буде сам Хутін.
показати весь коментар
08.05.2024 19:41 Відповісти
Чужинець запросив чужинця...
показати весь коментар
08.05.2024 19:32 Відповісти
О, однодумця знайшов
показати весь коментар
08.05.2024 19:42 Відповісти
как один урод так и другой такой же!
показати весь коментар
08.05.2024 20:12 Відповісти
Ну має ж бути "адвокат диявола". Вважаю що це далекоглядний і розумний хід. Присутність контроверсійного Орбана може сприяти виробленню єдиної позиції. Побачимо як все пройде.
показати весь коментар
08.05.2024 20:18 Відповісти
папу ще б запросив.
показати весь коментар
08.05.2024 20:49 Відповісти
науя?