8883 відвідувача онлайн
2 946 14

Росія хоче змусити нас відтягнути сили з Донбасу на Харківський напрямок, - ОСУВ "Хортиця"

ЗСУ

Росіяни намагаються змусити українські війська перемістити сили та засоби з Донецького напрямку на Харківський, зокрема, шляхом інформаційних кампаній.

Про це LIGA.net повідомив речник оперативно-стратегічного угрупування військ "Хортиця" Назар Волошин, передає Цензор.НЕТ.

"Ворог докладає зусиль, серед іншого – в інформаційному просторі, щоб спровокувати паніку та змусити нас відтягнути сили й засоби на Харківщину з Донеччини й Луганщини", – заявив він.

За словами Волошина, Сили оборони готові до провокацій і контролюють ситуацію.

Наступ РФ на Харківщині

Міноборони заявило, що вранці рашисти намагалися прорвати лінію оборони ЗСУ на Харківщині.

Глава Харківської ОВА Олег Синєгубов повідомив, що російські окупаційні війська завдають ударів по півночі Харківщини. Загрози для Харкова наразі немає.

Західні ЗМІ із посиланням на джерела повідомили, що окупанти планують створити буферну зону та відкинути ЗСУ на 10 км від кордону з РФ.

Президент Зеленський заявив, що українські військові були готові до таких дій ворога.

Топ коментарі
+3
Росія не просто хоче змусити нас відтягнути сили з Донбасу..., вона це вже робить.
показати весь коментар
10.05.2024 18:40 Відповісти
+2
Чи правильно я розумію, що наші війська там з осені минулого року і бойових дій не вели, а тому не втомлені і укомплектовані? То яке може бути перекидання з донбасу військ що весь час у бойових діях?
показати весь коментар
10.05.2024 18:26 Відповісти
+1
Буданову сообщил?
показати весь коментар
10.05.2024 19:16 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Чи правильно я розумію, що наші війська там з осені минулого року і бойових дій не вели, а тому не втомлені і укомплектовані? То яке може бути перекидання з донбасу військ що весь час у бойових діях?
показати весь коментар
10.05.2024 18:26 Відповісти
От як почнуть нафронтниць мобілізувати, то вони особисто допоможуть державі Україна.
показати весь коментар
10.05.2024 18:29 Відповісти
не розумію чого ви так турбуєтесь? там же олежа ляшко дронами керує - все під його блакитним контролем
показати весь коментар
10.05.2024 19:25 Відповісти
а ви як? не ведітесь?

от навіщо оці діалоги з переляканим населенням? хто, ****, це вигадав? подоляк, падло?
показати весь коментар
10.05.2024 18:29 Відповісти
Сегодня весь день гремит, и это не гроза. Давно такого не было
показати весь коментар
10.05.2024 18:38 Відповісти
Росія не просто хоче змусити нас відтягнути сили з Донбасу..., вона це вже робить.
показати весь коментар
10.05.2024 18:40 Відповісти
Військові буом готові , і згідно з планом, відступили з территорії НП..... . Такий мабуть план.
показати весь коментар
10.05.2024 18:40 Відповісти
Росіяни намагаються змусити українські війська перемістити сили та засоби з Донецького напрямку на Харківський

Будучи лицеистом, Пушкин любил играть в прятки. И, спрятавшись во мху, кричал оттуда: "Во мху я!"
показати весь коментар
10.05.2024 18:54 Відповісти
Рашисти хочуть піти ще й на Запоріжжя,
чув, що готуються на 25 травня піти у наступ.
показати весь коментар
10.05.2024 19:10 Відповісти
Буданову сообщил?
показати весь коментар
10.05.2024 19:16 Відповісти
Можеш сам повідомити!
показати весь коментар
10.05.2024 19:19 Відповісти
А я думал что они хотят стереть Харьков, а потом захватить территорию... А оказывается всего лишь "ИПСО и провокации".
показати весь коментар
10.05.2024 19:40 Відповісти
Пора РДК устраивать шухер в Брянской области там они еще не сильно пуганные.
показати весь коментар
10.05.2024 19:48 Відповісти
значит Харьков кацапам неинтересен
🤣🤣🤣