9825 відвідувачів онлайн
4 779 22

Росіяни задіяли 30 тисяч військових для наступу на півночі Харківщини, - секретар РНБО Литвиненко

Литвиненко розповів Скільки військових росіяни задіяли для наступу на півночі Харківщини

Для наступу на півночі Харківської області росіяни задіяли 30 тисяч військових.

Про це заявив секретар Ради національної безпеки та оборони Олександр Литвиненко, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Barron`s.

"На півночі Харківщини наступає понад 30-тисячне угруповання росіян. Всього на кордоні з українським регіоном зосереджені 50 тисяч окупантів", - зазначив Литвиненко.

За його словами, загрози нападу на Харків немає.

Він додав, що російський наступ, ймовірно, був спрямований на створення "буферної зони", щоб обмежити можливості України завдавати ударів по прикордонних регіонах Росії.

Атаки військ РФ на Харківщині

Напередодні у Міноборони підтвердили, що вранці 10 травня російські окупанти намагалися прорвати лінію оборони ЗСУ на Харківщині.

Глава Харківської ОВА Олег Синєгубов своєю чергою повідомив, що війська РФ били по півночі Харківщини. Загрози для Харкова, за його словами, наразі немає.

Західні ЗМІ із посиланням на власні джерела повідомили, що окупанти нібито планують створити буферну зону та відкинути Сили оборони на 10 км від кордону з РФ.

Президент Зеленський заявив, що українські військові були готові до таких дій ворога.

У Білому домі заявили, що США не очікують серйозних проривів від наступу армії РФ на півночі Харківської області.

Топ коментарі
+16
І знову ні СБУ ні Буданов нічого не знали про ударні угрупування. Баблом були заткнуті і вуха і очі і рот
показати весь коментар
14.05.2024 00:41 Відповісти
+11
А контролювати створення захисних споруд то не є обовьязком РНБО ?
Сєнегубченко може тре за яйця потрусити , та решту наріду яка росподіляє бюджетні кошти ?
Знову баярє дурні , а монарх , самодєржєць невкурсе , клоуни срані...
показати весь коментар
14.05.2024 01:01 Відповісти
+5
Якісь скоти, вкрали гроші навіть на найважливішиму - будівництві захисних споруд на найнебезпечнішому напрямку.

Я впевнена, що й найвеличнішому занесли відсоток.

Які ж гнилі вони всі потвори. Гірші за росіян бо нібито ''свої'' ''патріоти''.

Як казала про таких покійна мати ''свої і коні крадуть''.
показати весь коментар
14.05.2024 01:18 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
І знову ні СБУ ні Буданов нічого не знали про ударні угрупування. Баблом були заткнуті і вуха і очі і рот
показати весь коментар
14.05.2024 00:41 Відповісти
Та ні. Все простіше. Гогілашвілі чи як його там саме підвіз речовин для сп'яніння.
показати весь коментар
14.05.2024 01:12 Відповісти
" задіяли 30 тисяч військових" -- тобто десь на 30 днів...
показати весь коментар
14.05.2024 06:54 Відповісти
Данилов би, хоть кольором сигнали показував….
Але ж він знятий з посади, як і ціле шобло, таких же «трудівників» для запису у трудовій книзі, з 2019 року… паХАРІ… Тепер УКРАЇНЦІ, таки і пенсію ще виплачувати будуть!!
показати весь коментар
14.05.2024 00:59 Відповісти
Данилов би, хоть кольором сигнали показував…
+++
показати весь коментар
14.05.2024 09:31 Відповісти

Як казала про таких покійна мати ''свої і коні крадуть''.
показати весь коментар
14.05.2024 01:18 Відповісти
Можна скільки завгодно розмовляти про укріплення, але против кабів не попреш. Терміново треба літаки
показати весь коментар
14.05.2024 02:19 Відповісти
От Вовчанськ цілими днями під авіаударами))))
показати весь коментар
14.05.2024 10:36 Відповісти
Деградація більшої частини українців набирає обертів. Ніяких висновків - взагалі нічого не зроблено - от шо значить обрати керувати країною клоунів, домогосподарок, тамадів, фотографів - а під них потрібних ху...у людей - шоб не так було видно.
показати весь коментар
14.05.2024 02:45 Відповісти
Сырский оказался лучшей рекламой Залужного, также как Медведчук распиарил Ющенко,Зеленский провтыкал - Ничего святого с Поярковым
показати весь коментар
14.05.2024 05:08 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=3WP8kEwZjpQ https://www.youtube.com/watch?v=3WP8kEwZjpQ

показати весь коментар
14.05.2024 05:10 Відповісти
Дякую, у Нас вже є один спікер, гундосить правда, але є...
показати весь коментар
14.05.2024 06:35 Відповісти
потужнтьій сінєгубов, дякуємо!
показати весь коментар
14.05.2024 07:06 Відповісти
ветеринара поміняли на фсбшника
показати весь коментар
14.05.2024 07:46 Відповісти
Результат наступу 30 тис.угрупування цапів ми вже бачимо.А де твій результат?НГШ доповів що ці 30тисяч значно перевищують можливості ЗСУ і він з колєгами розмальовують мапу в невигідних та нерівних умовах.Тупа курка Зе сказала що 500000 солдатів їй не треба бо вона має військовий геній.Така ж сама ,тупа курка Шура, сказала що в результаті аудити знайшла 700000 резервів всередині ЗСУ.Яким же чином весь цей зелений цирк на чолі з генієм та разом з оцією секретаром-балаболкою натягує 30000 цапів?..Навчіть хоча би арифметики дегенерала що розмальовує мапи.Воно ж реально думає що 1000000 менше за 30000.
показати весь коментар
14.05.2024 07:47 Відповісти
а в якому одязі він був одягнутий коли оце молов?Що за сигнал подавав?
показати весь коментар
14.05.2024 08:05 Відповісти
Сині трусєля, але це секрет!
показати весь коментар
14.05.2024 09:07 Відповісти
данілов був "ні хто", а цей взагалі "ні що"
показати весь коментар
14.05.2024 08:49 Відповісти
В РНБО працюють відмінні статисти
показати весь коментар
14.05.2024 09:43 Відповісти
На Київ весною 2024-го наступало теж близько 50 тис російських військ з Білорусі. Техніки, правда, тоді в них було значно більше. І знову українські військові вожді нагло брешуть про "шашлики". А 50 тис - це половина контингенту СРСР в Афганістані.
показати весь коментар
15.05.2024 15:45 Відповісти