18144 відвідувача онлайн
3 160 18

Путін своїми діями показує, як боїться Глобального саміту миру, - Стано

Путін боїться саміту миру, заявили в ЄС

Про це повідомив речник зовнішньополітичної служби ЄС Петер Стано, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Європейську правду.

За його словами, Євросоюз підтримує ідею Глобального саміту миру, тому що "бачить в ньому джерело натхнення для майбутнього мирного процесу".

Стано розповів, що ЄС інтенсивно працює з партнерами по всьому світу, щоб забезпечити найширше можливе представництво на події.

"Спроба підірвати ефективність саміту паралельними заходами - це лише показує те, як Путін боїться саміту", - сказав речник.

"Це важлива подія ми працюємо з партнерами з України, зі Швейцарією та іншими, щоб забезпечити найвищий рівень представництва та найбільшу можливу кількість країн, які беруть у цьому участь. Для нас це мирна подія року, дуже важлива для України, ми продовжуватимемо працювати для її успіху", - підсумував Стано.

Глобальний саміт миру

Нагадаємо, уряд Швейцарії має намір 15-16 червня провести дводенну конференцію високого рівня, під час якої шукатимуть шляхи для досягнення миру в Україні. Проте, як зазначив раніше канцлер Німеччини Олаф Шольц, під час Глобального саміту миру не обговорюватимуть процес закінчення війни.

До участі в першому саміті миру було запрошено низку країн з усіх континентів. Однак, як заявляв міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, участі Росії у цьому заході поки не передбачається.

Раніше президент Зеленський допустив, що Росія спробує зірвати проведення саміту у Швейцарії.

Свою участь у Глобальному саміті миру, який запланований на середину червня у Швейцарії, вже підтвердили 90 країн.

Топ коментарі
+9
Ніх... він не боїться. Знає, що далі стурбованості, занепокоєності та чергових закликів "за все хороше проти всього поганого" цей саміт не піде.
показати весь коментар
28.05.2024 14:39 Відповісти
+6
саміт миру це по ходу як будпештський меморандум або " Міньск"1;2: поки ракети не понуть прилітати по містам кацапстану ніякого миру або перемоги не буде.
показати весь коментар
28.05.2024 14:43 Відповісти
+4
Нічого він не боїться.
Рутинна операція з руйнування союзів.
показати весь коментар
28.05.2024 14:33 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Нічого він не боїться.
Рутинна операція з руйнування союзів.
показати весь коментар
28.05.2024 14:33 Відповісти
Безстрашний путін це щось нове. І що, він на передову також їздить скликати ставку ?
показати весь коментар
28.05.2024 15:25 Відповісти
Ні "ставка" "передова" це щось тхне піаром від 95квартала
показати весь коментар
28.05.2024 16:47 Відповісти
Тварюка кремлівська своєі тіні боіться і навить нужду справляє
в чемоданчик
показати весь коментар
28.05.2024 14:39 Відповісти
Можна тільки додати, що це почуття воно відчуває, зі свого кінченого, рахітного дитинства! (,
показати весь коментар
28.05.2024 14:43 Відповісти
Ніх... він не боїться. Знає, що далі стурбованості, занепокоєності та чергових закликів "за все хороше проти всього поганого" цей саміт не піде.
показати весь коментар
28.05.2024 14:39 Відповісти
> Нагадаємо, уряд Швейцарії має намір 15-16 червня високого рівня, під час якої шукатимуть шляхи для досягнення миру в Україні.

Це неправда. Шляхів досягнення миру там не шукатимуть. Зовсім.

> Проте, як зазначив раніше канцлер Німеччини Олаф Шольц, під час Глобального саміту миру .

І як це речення узгоджується з попереднім??

Мільйони людей читають це все і думають "нас що, вважають всіх ідіотами"?
показати весь коментар
28.05.2024 14:41 Відповісти
саміт миру це по ходу як будпештський меморандум або " Міньск"1;2: поки ракети не понуть прилітати по містам кацапстану ніякого миру або перемоги не буде.
показати весь коментар
28.05.2024 14:43 Відповісти
Все що не робиться, а ця подія, має величезну роль, на сьогоднішньому етапі, робиться для перемоги ЗСУ!, так що не -- парься вася.
показати весь коментар
28.05.2024 15:08 Відповісти
Для ЗСУ вже все зробили 17 боевих генералів зняли на чолі з лалужним і хто ? буратіно коломойского зеленський на чолі з торговцем півними кіосками дермаком. Заслуги - трижди ухилянт, без війсковой освіти, без знань міжнарродних відносин і політики, яке ніде ніколи не служила своему народу а тільки оскорбляла його і оцей саміт це якийсь піар від буратіно що він щось решае.
показати весь коментар
28.05.2024 16:59 Відповісти
Потрібний союз притидії фашизму в Європі з чіткою програмою і планом військових дій, а не оцей сцикливий фарс "стурбованих" втратою прибутків капіталістів...
показати весь коментар
28.05.2024 14:51 Відповісти
Цитата: "Путін своїми діями показує, як боїться Глобального саміту миру", зараз пердону.
Петер, дорогий ви наш словак і до речі непоганий політик. Зрозумійте путін вже нічого не боїться, НІЧОГО. Він як криса, яку загнали в глухий кут, стара криса, якій вже втрачати нічого, як лікар це я вам обіцяю, цей психопат піде на все. Пробачте мені, як на мене, чхати на цей саміт зелупні хотіли всі, і не тільки путін. Команда ЗЕ захотіла підробити трішечки грішви по халявному...
показати весь коментар
28.05.2024 15:04 Відповісти
чого там боятись?

пустопорожніх балачок?

пуйло за два дні перемовин з китаєм, іраном та півн. кореєю матиме більше наявних результатів у вигляді зброї....
показати весь коментар
28.05.2024 15:04 Відповісти
Кого він боїться, збіговище балакунів?
Він боїться що війська країн НАТО увійдуть в Україну! Саме тому зе-д'єрмаки і нехочуть звертатися з таким проханням.
показати весь коментар
28.05.2024 15:06 Відповісти
До речі що мішає це зробити? Чому коняка лавров розмахувала бамажкой ягуковоща ввести війска росії в доказ захоплення частини країни? То тре просити ввести війська НАТО, щоб визволити ту частину країни, яку захопили рашисти
показати весь коментар
28.05.2024 15:10 Відповісти
"- і мене теж! "
додав вслід за дєрьмаком його потужний прислужка.
показати весь коментар
28.05.2024 15:17 Відповісти
***** боїться, Байден боїться , цінь пінь теж боїться.Якогось ""зеленого страхополоха" для світу придумало рашистське фсбе,котре втілює агент "козирний" і яке не принесе миру для України .не зупинитькровопролиття і вбивство українців.не добавить озброєння і т.д. Але єдине що принесе-"а по3,14здіти можна ?@Будь ласка-3,14стякайте