10627 відвідувачів онлайн
7 815 34

Україна може вдарити ATACMS чи Storm Shadow по Ростовській області, - WSJ

Далекобійні ракети ATACMS

Черговий удар далекобійними ракетами Україна може спрямувати по Ростовській області РФ, де розташовано багато об'єктів, на які можуть націлитися ЗСУ.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це пише The Wall Street Journal.

За даними видання, російські аеродроми, склади боєприпасів та полігони більше не є безпечними після того, як союзники дали дозвіл Україні завдавати ударів по цілях на території РФ. Сотні цілей зараз розташовані в межах досяжності ракет, які мають більшу потужність, ніж безпілотники дальнього радіуса дії, які використовує Україна.

Інститут вивчення війни знайшов близько 200 військових цілей у радіусі дії ракет ATACMS і Storm Shadow. Аналітик ISW Джордж Баррос зазначає, що це лише частина цілей. За його словами, Україна може використовувати дані розвідки і атакувати штаби та інші об’єкти, які змінюють місце розташування.

"Ліквідація штабу бригади чи дивізії може створити безлад на кілька днів для сотні російських солдатів", - сказав Баррос.

Видання вважає, що одна з найбільших концентрацій цілей розташована у Ростовській області. Там щонайменше чотири аеропорти є в межах досяжності західних ракет, хоча деякі з них є цивільними.

"Ростов є місцем висадки багатьох військ, яких транспортують великими військовими літаками, екіпірують, вантажать в автобуси та везуть на окупований схід України. Удар по регіону може бути нищівним і розкидати ключовий плацдарм для дислокації російських військ", - пише WSJ.

Автори видання наголошують, що не вдалося встановити, чи ввели США обмеження щодо типів цілей або регіонів, які може обирати Україна для атак.

Вибухи у Брянській області РФ

Раніше повідомлялось, що у ніч проти 19 листопада у Брянській області було уражено 67-й арсенал ГРАУ РФ, а в Ростовській області місцева влада повідомила про атаку безпілотників. Згодом Генштаб офіційно підтвердив, що уражено склад боєприпасів у Брянській області РФ.

Головред Цензор.НЕТ Юрій Бутусов заявив, що після дозволу Байдена вперше в історії ЗС України завдали удару по військовому обʼєкту на території Росії балістичними ракетами ATACMS виробництва США.

Міноборони Росії повідомило, що у вівторок о 3:25 ранку Україна нібито випустила шість балістичних ракет по об'єкту в Брянську. Там уточнили, що під час атаки використовувалися ракети ATACMS американського виробництва.

Дозвіл на удари по території РФ

Нагадаємо, чинний президент США Джо Байден дозволив Україні бити далекобійними ракетами ATACMS по території РФ.

CNN зазначило, що дозвіл Байдена бити далекобійними ракетами по РФ ускладнить плани Трампа щодо перемир’я.

Видання Axios пише, що зняття Байденом обмежень на далекобійні удари стосується лише Курської області РФ.

МЗС Росії заявило, що використання Україною далекобійних ракет ATACMS для атак по російській території означатиме "пряму участь США та їхніх сателітів у бойових діях проти Росії".

19 листопада президент України Володимир Зеленський підтвердив, що Сполучені Штати дозволили Україні завдавати ударів по території РФ балістичними ракетами ATACMS. Однак він відмовився підтвердити або спростувати атаку по Брянській області РФ.

Топ коментарі
+27
Скажіть кацапам ще точний час, коли і де , пізда...ватий WSJ !!!!
показати весь коментар
24.11.2024 10:27
+12
Попереджають моска...ню, попереджають!!
показати весь коментар
24.11.2024 10:27
+10
А д'єрмак дозволить?
показати весь коментар
24.11.2024 10:28
Коментувати
Сортувати:
Скажіть кацапам ще точний час, коли і де , пізда...ватий WSJ !!!!
показати весь коментар
24.11.2024 10:27 Відповісти
Вашингтонські москалі вже відверто заїб2ли.
показати весь коментар
24.11.2024 11:43 Відповісти
Попереджають моска...ню, попереджають!!
показати весь коментар
24.11.2024 10:27 Відповісти
Свята наївність, в керівництві України,як політичному так і військовому,кріт на кротові ,але інфу вони з газет беруть🤣
показати весь коментар
24.11.2024 13:20 Відповісти
А д'єрмак дозволить?
показати весь коментар
24.11.2024 10:28 Відповісти
Так.
показати весь коментар
24.11.2024 12:14 Відповісти
Давайте по ФКП "Камєнскій" 48°17'52.6"N 40°10'55.3"E
Хочеться вже якогось феєричного феєрвкрка.
показати весь коментар
24.11.2024 10:28 Відповісти
ФКП,,каменскій"- це якось пов'язане з патапам і настей ?!
показати весь коментар
24.11.2024 10:31 Відповісти
ну так, і перший, і другі пов'язані з кацапами.
показати весь коментар
24.11.2024 10:37 Відповісти
Факап Камєнскій - це дуже потужна назва
показати весь коментар
24.11.2024 10:38 Відповісти
було би смішно, якби не їхні РСЗВ.
показати весь коментар
24.11.2024 10:40 Відповісти
На цих геоданих знаходиться ось це. А шо це?
показати весь коментар
24.11.2024 10:46 Відповісти
Це схоже на фабрику по виробництву ,,Говна" !
показати весь коментар
24.11.2024 10:50 Відповісти
якщо ви зменшите зображення на гуглмап, то побачите теріторію заводу, який виробляє тверде ракетне паливо, твердопаливні заряди, компоненти двигунів, що використовуються в РСЗВ "Град", "Смерч", "Ураган". Світлий трикутник зверху ( 48°18'19.8"N 40°10'38.1"E )- це будмайданчик у стадії будівнцтва нових потужностей по виробництву твердопаливних двигунів, і ці поужності вже побудоані, бо цим фото щонайменше рік.
Нижче обвалована теріторія з окремими будівлями ( 48°17'14.5"N 40°11'55.1"E )- це склади готової продукції.
показати весь коментар
24.11.2024 11:31 Відповісти
Комбінат "Камєнскій" - одно з п'яти виробництв твердого ракетного палива на росії.
показати весь коментар
24.11.2024 11:34 Відповісти
на вас чекають в генштабі
показати весь коментар
24.11.2024 19:53 Відповісти
там без мене осінтерів вистачає.
показати весь коментар
25.11.2024 02:10 Відповісти
Може и вдарять - коли буде чим
показати весь коментар
24.11.2024 10:33 Відповісти
Нічого нового в статті нема. Так, обсмоктування контурної карти. Coulda-woulda-shoulda. Треба ж чимось заповнювати веб-сайт у неділю.
показати весь коментар
24.11.2024 10:35 Відповісти
А може і не може. Це війна чи шоу,плять?
показати весь коментар
24.11.2024 10:49 Відповісти
На жаль, для багатьох "західних обиватєлєй" це шоу.

І коли ассад з пітуном вбивали сирійських дітей, руйнуючи цілі міста "під нуль", це теж було шоу.

Правда, потім з'явилося 800 тисяч сирійців (за кілька місяців), і хтось почав "чухати рєпу". Але для більшості глобально нічого не змінилося.

Не знаю, що має статися, щоб так званий глобальний Захід добряче струсонувся і вийшов з цього стану.
показати весь коментар
24.11.2024 12:24 Відповісти
Перл Харбор 2.0 у виконанні сраних чучхеїстів. Але без шансів.
показати весь коментар
24.11.2024 13:22 Відповісти
коли ударять по ним особисто
показати весь коментар
24.11.2024 19:54 Відповісти
Може вдарити а може і не вдарити якщо не буде чим. Дебільні статті дебільних журналістів
показати весь коментар
24.11.2024 11:49 Відповісти
а чому WSJ не розповідає нам куди вдарить путін? що це за уйня попереджати ворога про військові плани???
показати весь коментар
24.11.2024 11:52 Відповісти
якщо є чим, то треба бити московську сволоту по всій території р卐ф..
гітлера били на його території, ..
і путлєра - треба..
показати весь коментар
24.11.2024 12:27 Відповісти
"Видання вважає, що одна з найбільших концентрацій цілей розташована у Ростовській області. Там щонайменше чотири аеропорти є в межах досяжності західних ракет, хоча деякі з них є цивільними." Джерело:

Хіба це редакційна стаття WSJ? Вказано, що авторка статті - Джейн Литвиненко. Мабуть це вона так вважає, а не виданя WSJ.
показати весь коментар
24.11.2024 12:42 Відповісти
Вже є дозволи від США,Франції бити по кацапам,а ze чмоня і далі жує шмарклі.
показати весь коментар
24.11.2024 14:40 Відповісти
Украина может ударить ATACMS или Storm Shadow по Ростовской области .
А может и не Украина. А может и не АТКМС. А может и не по Ростовской области
показати весь коментар
24.11.2024 15:16 Відповісти
Підказка звідки евакуюватись... Це війна чи кіно про німців?
показати весь коментар
24.11.2024 16:20 Відповісти