10741 відвідувач онлайн
2 562 30

"Очолював заколот та зловживав владою": суд видав ордер на арешт президента Південної Кореї Юн Сок Йоля

Суд заарештував президента Південної Кореї

Суд Південної Кореї видав ордер на офіційний арешт президента Юн Сук Йоля.

Про це пише Yonhap, повідомляє Цензор.НЕТ.

Західний окружний суд Сеула видав ордер за звинуваченнями в тому, що Юн "очолював заколот та зловживав своєю владою, коли він оголосив воєнний стан 3 грудня 2024 року".

Також він нібито відправив війська до Національної асамблеї (парламент країни, - ред.), щоб перешкодити законодавцям проголосувати проти цього указу.

Зазначається, що після видачі ордера слідчі можуть тримати Юна під вартою до 20 днів, включаючи ті дні, які він уже провів у центрі ув’язнення після затримання у своїй резиденції в Сеулі в середу, 15 січня.

Управління з розслідування корупції для високопосадовців планує через 10 днів передати опіку Юна прокуратурі. Далі прокуратура має провести подальше розслідування щодо нього та висунути йому звинувачення до завершення 20 днів.

Що цьому передувало?

У вівторок, 3 грудня, президент Південної Кореї Юн Сок Йоль оголосив в країні надзвичайний воєнний стан.

За його словами, воєнний стан запроваджений, щоб "викорінити пропівнічнокорейські антидержавні сили і захистити конституційний порядок".

Місцеві ЗМІ пишуть, що це рішення було схвалено після того, як опозиційна Демократична партія подала в парламентський бюджетний комітет скорочений проєкт бюджету і зробила подання про імпічмент державного аудитора й головного прокурора.

Пізніше після рішення президента парламент країни проголосував за скасування воєнного стану.

Згодом стало відомо, що уряд Південної Кореї скасував воєнний стан.

4 грудня 2024 року опозиція Південної Кореї подала до парламенту країни звернення про імпічмент президента Юн Сок Йоля після того, як той спробував оголосити в країні воєнний стан.

7 грудня парламент Південної Кореї не зміг ухвалити імпічмент президента Юн Сок Йоля.

Топ коментарі
+13
Це трохи краще, ніж тріо корпорацій - бєня, ахмєтов і пінчук
показати весь коментар
18.01.2025 21:20 Відповісти
+11
ну слава яйцям, що наш резидент не зловживає владою,

а українські інституції контролю незалежні від офісу президента.

МЫ ЖИВЁМ В СЧАСТЛИВОЙ СТРАНЕ !
показати весь коментар
18.01.2025 21:13 Відповісти
+9
В нас все в конституційному руслі. В нас ''конституція'' ОПа та д'єрмак.
показати весь коментар
18.01.2025 21:16 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
18.01.2025 21:12 Відповісти
Трамп теж сміється
показати весь коментар
18.01.2025 21:17 Відповісти
ну слава яйцям, що наш резидент не зловживає владою,

а українські інституції контролю незалежні від офісу президента.

МЫ ЖИВЁМ В СЧАСТЛИВОЙ СТРАНЕ !
показати весь коментар
18.01.2025 21:13 Відповісти
Чиїм? Твоїм?
показати весь коментар
18.01.2025 21:17 Відповісти
Мужчінка, я зара реально в ступорі. Серед всього свого коменту я знайшов лише одне слово, яке відповідало би на питання "чиїм?"

І в тебе окрім моїх яєць ніяких асоціацій за майже три роки війни ні з якими іншими яйцями не виникло ?

Пєтух, ти до мене клеїшся, а не до Рєзнікова з його яйцями по 17 гривень за декалітр ?
показати весь коментар
18.01.2025 21:28 Відповісти
Господи, вже й пожартувати не можна!
показати весь коментар
18.01.2025 21:31 Відповісти
жартувати можна і навіть треба,

але у слова "жарт" також є академічне означення.

Жарт - це коли смішно не тільки тобі.
показати весь коментар
18.01.2025 21:40 Відповісти
Сподіваємось, що і у нас буде таке свято.
показати весь коментар
18.01.2025 21:13 Відповісти
У ЮК реальна влада належить тріо корпорацій : Самсунг, LG і Хюндай.
показати весь коментар
18.01.2025 21:16 Відповісти
Це трохи краще, ніж тріо корпорацій - бєня, ахмєтов і пінчук
показати весь коментар
18.01.2025 21:20 Відповісти
тріо у владі України - це *****, ***** і содєржанки *****
показати весь коментар
18.01.2025 21:32 Відповісти
В нас все в конституційному руслі. В нас ''конституція'' ОПа та д'єрмак.
показати весь коментар
18.01.2025 21:16 Відповісти
А у нас в Україні офісно-парламенський устрій - завдячуючи сонцеясному .
показати весь коментар
18.01.2025 21:29 Відповісти
сонцесяйний благодаріт всіх, хто за нього поставив галочку "Хуже нє будєт".

а вони нікуди не зникли і галочку свою бережуть для наступної сраки
показати весь коментар
18.01.2025 21:37 Відповісти
Даст Бог Вальодью чекає теж саме но з більшим переліком звінувачень.
показати весь коментар
18.01.2025 21:28 Відповісти
максімум, шо чекає Валодю - це передоз.

а "Хіміки" з "Азову" стануть директорами атомної енергетики, бо мужні
показати весь коментар
18.01.2025 21:35 Відповісти
Адекватнии був президент - от иому зараз за це і впаяють років зо 20
показати весь коментар
18.01.2025 21:29 Відповісти
А трампакса за 4 роки не удосужились посадити за жоден із злочинів. Навпаки, чекали другого пришестя, тепер мабуть від щастя на сьомому небі
показати весь коментар
18.01.2025 21:39 Відповісти
Корейська прокуратура здатна за 20 діб провести розслідування та висунути звинувачення!
Не пустопорожню підозру, а саме звинувачення!
Панове корейські прокурори, ви потім матеріали справи не викидайте, бо Україну свій "сук" шостий рік плюндрує. Дасть Бог, ************.
показати весь коментар
18.01.2025 21:42 Відповісти
а він не брат ЗЕ..??
показати весь коментар
18.01.2025 21:48 Відповісти
Таке може статися будь де і в Україні теж , 🤡 перший в черзі !!!
показати весь коментар
18.01.2025 22:28 Відповісти
Нам би такий суд
показати весь коментар
18.01.2025 22:45 Відповісти
прохання відрядити цей СУД в Україну ..нам терміново потрібно !
показати весь коментар
18.01.2025 22:52 Відповісти
якійсь зелений дзвіночок
показати весь коментар
18.01.2025 23:38 Відповісти
От би нам таке!
показати весь коментар
19.01.2025 00:20 Відповісти
У нас таке неможливо,бо майже всі прокурори слабі-інваліди.Прошу поставитися з розумінням.
показати весь коментар
19.01.2025 02:58 Відповісти
кореец? - на сво его. или я что-то перепутал....
показати весь коментар
19.01.2025 04:09 Відповісти
Ось так повинно бути в цивілізованих країнах - ніякого імпічмінту з неймовірним механізмом ухвалення, який фактично унеможливлює цей іипічмент, не потрібно для арешту президента. Порушив гарант Конституцію і на наступний вже за гратами.
показати весь коментар
19.01.2025 15:02 Відповісти