5868 відвідувачів онлайн
5 884 64

Путін і Трамп домовилися негайно почати підготовку до зустрічі, - Пєсков

У Кремлі прокоментували розмову Путіна та Трампа

Дональд Трамп та диктатор Володимир Путін домовилися негайно дати "доручення щодо підготовки контактів".

Про це речник Путіна Дмитро Пєсков заявив у коментарі російським пропагандистам, інформує Цензор.НЕТ.

Це стосується й місця зустрічі. 

"Підготовку з формування переговорної групи для діалогу зі США розпочато", - сказав речник Путіна.

Про можливість залучення Китаю до переговорів, за словами Пєскова, поки зарано говорити.

"Поки немає розуміння формату можливого переговорного процесу в Україні, про участь у ньому Європи говорити передчасно", - додав він.

Раніше видання WSJ повідомляло, що Китай пропонує організувати саміт Трампа і Путіна без Зеленського

Трамп поговорив із Путіним та Зеленським

Президент США Дональд Трамп провів телефонну розмову з Путіним вранці 12 лютого 2025 року.

Згодом Зеленський і Трамп провели розмову.

За словами Трампа, розмова із Зеленським "пройшла дуже добре".

У Білому домі заявили, що США прагнуть досягти мирної угоди між Росією та Україною і покласти край війні.

За даними The Telegraph, США більше не зацікавлені ​​в забезпеченні української та європейської безпеки.

Топ коментарі
+10
Чи знайдеться хтось з політиків сміливий щоб послати Трампа гуляти лісом?
показати весь коментар
13.02.2025 11:44
+9
А що США воювало чи воює у цій війні? Хто вони такі тоді щоб про щось домовлятися?
показати весь коментар
13.02.2025 11:43
+7
Дональд Трамп свідомо легалізує міжнародного терориста путіна.
Час виписувати ордер міжнародного кримінального суду і на Трампа (на путіна вже є).
Їхня зустріч відбудеться в суді.
показати весь коментар
13.02.2025 11:48
Коментувати
Сортувати:
Понеслось!
показати весь коментар
13.02.2025 11:41 Відповісти
пішла моча по трубах
показати весь коментар
13.02.2025 11:42 Відповісти
СНБО та Миротворець забанили рудого діда?
показати весь коментар
13.02.2025 11:42 Відповісти
А що США воювало чи воює у цій війні? Хто вони такі тоді щоб про щось домовлятися?
показати весь коментар
13.02.2025 11:43 Відповісти
Ми можемо не погоджуватись з тим що вони там нарішають. в чому проблема?
показати весь коментар
13.02.2025 11:48 Відповісти
Звісно ж що можемо ,, і це не проблема .! Обурення викликає сам факт ! Хіба це не природно ?
Вас напевно теж обурить коли ваш сусід почне вирішувати за вас - як вам жити у своєму домі . Коли вам снідати - обідати , спати з дружиною і все інше . Чи ні ?
показати весь коментар
13.02.2025 12:21 Відповісти
він там може що завгодно вирішувати. може зараз в сусіда є розклад по якому я повинен жити (на його думку). але ж я не живу по його розкладу. і мені пофіг що він там думає, поки не лізе до мене додому.
показати весь коментар
13.02.2025 12:24 Відповісти
Коли Україна пасує, інші гравці грають далі. Програвшого вже нічого не питають. Це потрібно було усвідомлювати до капітуляції. Вибори в Україні можна вже не проводити. Це буде всього навсього якась маріонетка кремля. Вирішувати всі питання за Україну буде *****
показати весь коментар
13.02.2025 11:49 Відповісти
Ну то заборони їм.
показати весь коментар
13.02.2025 11:57 Відповісти
США мають на нас вплив через постачання зброї та фінансову допомогу.
На русню вони впливу не мають, бо у русні вся зброя своя (що не своє, те вкрадуть), гроші вони від БРІКСу теж отримують за ресурси попри всі санкції.
Незалежність, кажете? Та немає її. Тому і домовляються що з нами робити - без нас.
показати весь коментар
13.02.2025 12:21 Відповісти
Чи знайдеться хтось з політиків сміливий щоб послати Трампа гуляти лісом?
показати весь коментар
13.02.2025 11:44 Відповісти
Краще б його на котлети хтось здав
показати весь коментар
13.02.2025 11:45 Відповісти
Бідні тваринки потравляться собачими консервами з Трампа.
Одне руде волосся чого варте ....
показати весь коментар
13.02.2025 11:49 Відповісти
ні
показати весь коментар
13.02.2025 17:58 Відповісти
От цікаво, як плєшіває пояснить свому бидлу припинення вогню по лінії зіткнення?
показати весь коментар
13.02.2025 11:45 Відповісти
він скаже, що вони перемогли. все.
показати весь коментар
13.02.2025 11:49 Відповісти
Ну так він і зараз може це сказати.
показати весь коментар
13.02.2025 12:11 Відповісти
може. якщо захоче - скаже.
показати весь коментар
13.02.2025 12:25 Відповісти
Не вірю, якщо це станеться, що це більше ніж на рік два і рашисти це знають
показати весь коментар
13.02.2025 11:50 Відповісти
ну норм ,потом с зе сдыбаються и думаю через месяц будет заморозка,дай бог раньше,ну может для виду еще пару ракетных обстрелов и мы дроны позапускаем по нпз.
показати весь коментар
13.02.2025 11:46 Відповісти
Trump is the worst president in US history
показати весь коментар
13.02.2025 11:46 Відповісти
it`s just beginning
показати весь коментар
13.02.2025 11:48 Відповісти
Well, yes, of course. But Crimea was taken under President Obama, a full-scale invasion began under President Biden, and nuclear weapons were taken away under President Clinton. But the worst is President Trump. Take the pie off the shelf.
показати весь коментар
13.02.2025 11:50 Відповісти
Sir, your conclusion is very superficial. Try to scrutinize the case more thoroughly.
показати весь коментар
13.02.2025 12:06 Відповісти
Yes, he is. The most ignorant politician and primitive buffoon I have ever seen.
показати весь коментар
13.02.2025 11:50 Відповісти
пподвожу ітог trump -*****!
показати весь коментар
13.02.2025 12:10 Відповісти
Акції рашки вже виросли на 15%. Дякую вам дебіли трамподрочери, ви збагатили рашку на десятки мільярдів доларів і продовжили війну ще на пару років.
показати весь коментар
13.02.2025 11:46 Відповісти
Не трамподрочери Трампа вибрали, його вибрали американці, може це і найкраще, що так порішають, бо у нашого суспільства є запит воювати одними і тими же.
показати весь коментар
13.02.2025 13:13 Відповісти
зустріч у Ялті?
здибанку у Гаазі вже скасовано?
показати весь коментар
13.02.2025 11:47 Відповісти
Дональд Трамп свідомо легалізує міжнародного терориста путіна.
Час виписувати ордер міжнародного кримінального суду і на Трампа (на путіна вже є).
Їхня зустріч відбудеться в суді.
показати весь коментар
13.02.2025 11:48 Відповісти
Українці тримаємо стрій. Спокійно, без зрад та хайпу. І чекаємо що нам "день грядущий приготовил".
показати весь коментар
13.02.2025 11:48 Відповісти
Трамп наш слоняра. Все буде Україна!!!
показати весь коментар
13.02.2025 11:51 Відповісти
трамп даст команду ******** выметатся за границы 1991года
показати весь коментар
13.02.2025 11:48 Відповісти
Він вже з калорадською стрічкою бігає
показати весь коментар
13.02.2025 11:54 Відповісти
цинічній мразоті тромбу і маску аналогія с фашизмом навіть подобається... колесо історії сподіваюся іде по колу... Країни Балтії приготуватися
показати весь коментар
13.02.2025 11:49 Відповісти
А хто "поляну" накриває?
показати весь коментар
13.02.2025 11:52 Відповісти
Шашличник.
показати весь коментар
13.02.2025 12:01 Відповісти
Тромб пішов у відрив...
показати весь коментар
13.02.2025 11:52 Відповісти
путін і трамп домовилися "дружити сім'ями". Моя думка, що треба готуватися до ще більшої війни в Україні, можуть полізти з усіх сторін бажаючі прихопити територій, і першим буде старатися лукашенко для ****@
показати весь коментар
13.02.2025 11:54 Відповісти
@через месяц будет заморозка,дай бог раньше,ну может для виду еще пару ракетных обстрелов@
никто уже никуда переь не будет,по большому счету большинство вооруженийй давала европа.
а вообще у украины 3 действующих аес+ чаес)))если что не так херак и пускай эта территория на много столетий станет непригодной к жизни чем достанеться кацапам.я бы подорвал,а за хитрожопое *********************** население особо не переживал бы,переселяться,выживучие,будут потом на меринах с класса по европах разезжать и спивать за лиху долю и шлях широкий.
показати весь коментар
13.02.2025 12:02 Відповісти
Пу хоче нової Ялти,розподілу світу на сфери впливу.Трамп теж має імперіалістичні схильності.Можуть домовитись за спиною України і ЄС.Побачим як відреагує Європа.Думаю вони не припинять допомогу.
показати весь коментар
13.02.2025 11:55 Відповісти
Наконец-то. Ждем наконец перемирия
показати весь коментар
13.02.2025 12:02 Відповісти
Впевнений, що саме зараз наше МЗС активно проводить консультації з союзниками, у тому числі із США та готують групу кваліфікованих міжнародників, для того, щоб на передодні зустрічі Президента США та х...йла, зустрітися із представниками переговорної групи США до їх зустрічі з кацапами. Також готують канали, щоб одразу, після запланованої зустрічі провести зустріч вже у Вашингтоні та обговорити подальші дії
показати весь коментар
13.02.2025 12:03 Відповісти
Далі буде майже цитата (бо на 100% дословно не памʼятаю):
"Україна втратила субʼєктність. Тепер рішення щодо її долі приймають навіжений фюрер і тупорила балакаюча халва. І ці рішення українцям ніфіга не сподобаються. " (С)
показати весь коментар
13.02.2025 12:07 Відповісти
Сподіваюсь, ***** пригостить трампа новічком-бодрячком.
показати весь коментар
13.02.2025 12:09 Відповісти
Не розумію, що за зрада несеться. Уже хтось бачив текст договору, чи що? Усе це інфошум, на який не варто звертати увагу.
показати весь коментар
13.02.2025 12:10 Відповісти
Випадково руппь укріпився, а мосбіржа підняла капіталізацію на півтрильйона, соупадєніє?
показати весь коментар
13.02.2025 12:15 Відповісти
Ні, це просто ситуативний підйом, чисто на очікуваннях, а не на реальному ринку. Так само як у них усе впало з початком війни, а потім дуже скоро відновилось.
показати весь коментар
13.02.2025 12:23 Відповісти
показати весь коментар
13.02.2025 12:12 Відповісти
В'язниця "Ялта".
показати весь коментар
13.02.2025 12:57 Відповісти
Це стосується й місця зустрічі.

Пропоную в Гаазі.
А може це такий хитрий план Трампа - заманити кудись і там заарештувати?)
показати весь коментар
13.02.2025 12:13 Відповісти
Встречаться главные гаранты будапештской безопасности Украины. Опять будут давать очередные гарантии. Путину нужна передышка, чтобы с новой силой наступать и наконец влезть в Европу.
показати весь коментар
13.02.2025 12:18 Відповісти
ТрамПодонок = *****
показати весь коментар
13.02.2025 12:21 Відповісти
В Ялті давайте, символізм, ****. 2 діда-історика ж.

І бажано, щоб під час зустрічі туди прицільно прилетіло кілька Нептунів
показати весь коментар
13.02.2025 12:26 Відповісти
Хотят встретиться главные гаранты будапештской безопасности Украины. Видимо хотят подвести итоги. Уже раз обманули Украину. Теперь будут обсуждать, какую часть Украины вместе с людьми просто отобрать. И опасть будут гарантировать очередную безопасность.
показати весь коментар
13.02.2025 12:31 Відповісти
Гопарь з гопарьом завжди домовляться, ну а ****. Україна вже взагалі ніякої суб'єктності немає, її схоже, поділять два гопніка.
показати весь коментар
13.02.2025 13:00 Відповісти
трамп и его шайка - такие же враги Украины, как и *****
показати весь коментар
13.02.2025 13:00 Відповісти
Два старих 3,14-д@р@си,один одному яєла вилизувати будуть.
показати весь коментар
13.02.2025 13:19 Відповісти
следующий шаг- трампон должен отдать Калифорнию ***** ,чтобы укрепить их любовь
показати весь коментар
13.02.2025 13:23 Відповісти
думаю, що зустрінуться вони 09.05 в москві. Сша наближали цю перемогу як могли.
Треба подавати в міжн. суд як на путіна, так і на трампа
показати весь коментар
13.02.2025 18:01 Відповісти