4216 відвідувачів онлайн

Головним візаві РФ у переговорах про закінчення війни будуть США, але Україна теж братиме участь, - Пєсков

Пєсков заявив, що Україна може бути на переговорах про мир

Речник російського диктатора Дмитро Пєсков заявив, що Росія визнаватиме участь України в майбутніх переговорах про завершення війни, але "головним візаві" буде Вашингтон. 

Його слова цитує російський "Интерфакс", передає Цензор.НЕТ.

За його словами, у Кремлі, "звичайно, розуміють, що головним візаві в цьому процесі є Вашингтон".

"Так чи інакше, звичайно ж, Україна братиме участь у переговорах. Звичайно ж, буде і двосторонній російсько-американський трек цього діалогу, і трек, який, звісно ж, буде пов'язаний із залученістю України", - додав речник Путіна.

Також Пєсков зазначив, що Трамп та Путін під час вчорашньої розмови не обговорювали "правовий статус" президента України Володимира Зеленського.

Трамп поговорив із Путіним та Зеленським

Президент США Дональд Трамп провів телефонну розмову з Путіним вранці 12 лютого 2025 року.

Згодом Зеленський і Трамп провели розмову.

За словами Трампа, розмова із Зеленським "пройшла дуже добре".

У Білому домі заявили, що США прагнуть досягти мирної угоди між Росією та Україною і покласти край війні.

За даними The Telegraph, США більше не зацікавлені ​​в забезпеченні української та європейської безпеки.

Топ коментарі
+20
Штати зараз посилено воюють лише зі здоровим глуздом на всіх, можливих напрямках.
показати весь коментар
13.02.2025 20:53 Відповісти
+12
І перемагають
показати весь коментар
13.02.2025 20:58 Відповісти
+11
У штатах також обрали преза по пріколу...Поганий досвід , страшні наслідки...
показати весь коментар
13.02.2025 21:13 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А так США воюють з Московію ? я правильно розумію
показати весь коментар
13.02.2025 20:50 Відповісти
Штати зараз посилено воюють лише зі здоровим глуздом на всіх, можливих напрямках.
показати весь коментар
13.02.2025 20:53 Відповісти
І перемагають
показати весь коментар
13.02.2025 20:58 Відповісти
З розгромним рахунком, я б сказав.
показати весь коментар
13.02.2025 20:58 Відповісти
Думаю все останется как есть..до смерти Путина ..слишком много ожиданий ..хотеть не вредно..Украина станет могилой для додика трампушки как и для Путина она реальная яма без дна стала и есть три года... Договоры промокашка это все бла бла Путин придурок его чуть ослабеет удавка и он опять рыанется в Украину НАТО Евросоюз обладает рога трампу покажет какой он балабол и свистун и придурок..пока тлеет война в Украине а реальным есть план паузы полгода год чтобы в Украине убрать из власти шоблу.. а тление углей в Украине это гарантированный мир для НАТО и ЕС для подготовки к будущей войне с РФ
показати весь коментар
13.02.2025 21:53 Відповісти
срані піндоси. Їди на х* з нашого сайту
показати весь коментар
14.02.2025 00:56 Відповісти
тупі америкашки не чули про vpn)) Буває. На то ви і піндоси
показати весь коментар
14.02.2025 01:36 Відповісти
Виходячи із останніх подій, США стали співучасниками загарбницької війни РФ проти України.
показати весь коментар
13.02.2025 23:11 Відповісти
Треба слати за кораблем Трумпа і його кремлівського ідола.
Не треба дозволити рудому непотребу отримати премію миру за рахунок здачі України.
показати весь коментар
13.02.2025 20:51 Відповісти
***** *****) дурень думкой багатіє, чули таке?)
показати весь коментар
13.02.2025 21:44 Відповісти
Треба брати в заручники переговорників від моцковії
показати весь коментар
13.02.2025 20:51 Відповісти
Звісно же НЕ Трампу "підписувати капітуляцію"!
показати весь коментар
13.02.2025 20:53 Відповісти
а як не підпише?
думаєш Трамп введе війська в Україну?
показати весь коментар
13.02.2025 21:16 Відповісти
Він би і без Трампа підписав би.
показати весь коментар
13.02.2025 21:37 Відповісти
Одеський аеропорт буде готовий відновити роботу через 114 днів після припинення бойових дій.

Про це сказав очільник аеропорту Володимир Семенченко, пише видання "Думська".

Ось і наступні вже готуються.
показати весь коментар
13.02.2025 20:54 Відповісти
О, йоржик унітазний закукурікав.
показати весь коментар
13.02.2025 20:58 Відповісти
Походу, не Пині питаються зберегти лице зараз, а Україні та Найпотужнішому.
показати весь коментар
13.02.2025 21:06 Відповісти
У штатах також обрали преза по пріколу...Поганий досвід , страшні наслідки...
показати весь коментар
13.02.2025 21:13 Відповісти
Терорист путін, який взяв в заручники Україну, ще раніше відмовлявся від переговорів з "київськими маріонетками", як висловлювався він, та вимагав високої переговорної сторони в якості США.
Світовий поліцейський, який протягом 3 років ставив крапельницю стікаючій кров'ю заручниці, не виконував вимог терориста, але й не починав антитерористичну операцію по звільненню заручниці.
І ось нарешті після того, як новий поліцейський заступив на чергування, він не тільки виконав всі вимоги терориста стосовно НАТО та територіальної цілісності України, але й пристав на переговори з терористом, щоб визнати та легітимізувати його і скасувати ймовірну антитерористичну операцію назавжди.
показати весь коментар
13.02.2025 21:13 Відповісти
Щоб зберегти Зеленському лице, мабуть, дозволять чекати під дверима!
показати весь коментар
13.02.2025 21:16 Відповісти
Это говно делает нам одолжение?

Вот, что значит, дебил Трамп задал им тон и они думают, что будут банковать, только оближутся!
показати весь коментар
13.02.2025 21:37 Відповісти
Поскольку расклад, каким будет трамповский псведомир, уже понятен, я думаю, что Украина вместе с Европой должны отказаться от участия в этом шАбаше, чтобы не стать соучастниками их преступления, не только против Украины, но и против всего человечества.

Узаконив право сильного нападать, убивать и отбирать, они обрекают мир на погибель, неужели это непонятно?

Нужно поднимать мир против этого сговора!
показати весь коментар
13.02.2025 21:55 Відповісти
нам тільки на Господа Бога надіятись
показати весь коментар
13.02.2025 22:25 Відповісти
шо то муки и у ************ и у янки -рыжего!
показати весь коментар
13.02.2025 23:08 Відповісти
Пєсков про участь України - буде подавати чай або каву. Може хтось здогадається з української делегації прихопити на переговори парочку-другу пейджерів?
показати весь коментар
14.02.2025 00:12 Відповісти
Тобто якщо Штати дають,грубо кажучи задню,не несуть відповідальність по Будапештському меморандуму, значить всі їх заборони на використання зброї по Московії можна рахувати недійсними.Сподіваюсь мордор хоч на останок запалає.
показати весь коментар
14.02.2025 00:16 Відповісти
Коли та гнида вже здохне?
показати весь коментар
14.02.2025 02:52 Відповісти