9008 відвідувачів онлайн
8 980 60

Зеленський - Трампу: Путін - брехло, можеш на це покладатись

трамп,зеленський

Президент України Володимир Зеленський заявив, що не вірить у нібито готовність кремлівського диктатора Володимира Путіна до мирного врегулювання війни і сказав про це Дональду Трампу під час їхньої телефонної розмови 12 лютого.

Про це він сказав на Мюнхенській безпековій конференції, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "ЄП".

"Тому що...у нас набагато більше ризиків, ніж у США. З усією повагою до "дорослих хлопців", - сказав Зеленський.

Президент України наголосив, що вже мав кілька телефонних розмов із Трампом, зокрема й 12 лютого.

"Він сказав мені: "Я думаю, що Путін хоче вирішити війну". Я сказав йому, що той - брехло, можеш на це покладатись. Сподіваюсь, ти натиснеш на нього, бо я йому не вірю", - розповів Зеленський.

Він нагадав, що вже домовлявся з Путіним про перемир’я, коли тільки став президентом у 2019 році, але тоді жодні домовленості так і не були реалізовані.

"Що важливо - не робити рішень про Україну без України. Це принципова позиція. І я маю на увазі всіх наших людей", - підкреслив Зеленський.

Трамп поговорив із Путіним та Зеленським

Президент США Дональд Трамп провів телефонну розмову з Путіним вранці 12 лютого 2025 року.

Згодом Зеленський і Трамп провели розмову.

За словами Трампа, розмова із Зеленським "пройшла дуже добре".

У Білому домі заявили, що США прагнуть досягти мирної угоди між Росією та Україною і покласти край війні.

За даними The Telegraph, США більше не зацікавлені ​​в забезпеченні української та європейської безпеки.

Топ коментарі
+42
Зелене брехло сказало рудому брехлу про брехло ботоксне.
показати весь коментар
14.02.2025 17:28 Відповісти
+18
Це що виходить: одне брехло розповідає другому брехлу про третє брехло?
показати весь коментар
14.02.2025 17:30 Відповісти
+14
Я навіть більше скажу. Путін - *****! Брехливе.
показати весь коментар
14.02.2025 17:29 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Зелене брехло сказало рудому брехлу про брехло ботоксне.
показати весь коментар
14.02.2025 17:28 Відповісти
звучить як клятий анекдот. Зібрались одного разу в Саудівській Аравії три брехла.

сумно що світ в пост-ковідний період пішов по.. репнув
показати весь коментар
14.02.2025 17:31 Відповісти
тріо
показати весь коментар
14.02.2025 17:31 Відповісти
Ну й брехун, дід мій брехун, а ти його перебрехав.
показати весь коментар
14.02.2025 17:39 Відповісти
Правдивість
Основна стаття: Неправдиві або такі, що вводять в оману, заяви Дональда Трампа
Діаграма, що ілюструє неправдиві або такі, що вводять в оману заяви Трампа
Фактчекери з The Washington Post [ 598 ] , Toronto Star [ 599 ] і CNN [ 600 ] зібрали дані про «неправдиві або такі, що вводять в оману, заяви» (помаранчевий фон) і «неправдиві заяви» (фіолетовий передній план) відповідно.
Будучи кандидатом і президентом, Трамп часто робить неправдиві заяви в публічних виступах [ 601 ] [ 112 ] у безпрецедентному для американської політики ступені . [ 601 ] [ 602 ] [ 603 ] Його брехня є відмінною частиною його політичної ідентичності [ 602 ] і була описана як пожежний шланг . [ 604 ] Його неправдиві заяви і ті, що вводять в оману, були задокументовані перевіряльниками фактів, зокрема в The Washington Post, які нарахували 30 573 неправдивих або тих, що вводять в оману, заяв, зроблених ним під час його першого президентства, [ 598 ] і частота яких із часом збільшується. [ 605 ]

Деякі з неправдивих тверджень Трампа були несуттєвими, наприклад, його неодноразові заяви про «найбільший інавгураційний натовп за всю історію». [ 606 ] [ 607 ] Інші мали більш далекосяжні наслідки, наприклад, його просування протималярійних препаратів як недоведеного лікування COVID-19, [ 608 ] [ 609 ] що призвело до нестачі цих препаратів у США та панічних закупівель в Африці та Південній Азії. [ 610 ] [ 611 ]
показати весь коментар
14.02.2025 19:32 Відповісти
Це неповна стаття з англійської Вікіпедії з перекладом гугла. Ось так думають про "правдивість" Трампа самі американці. Читайте всю статтю на англійській Вікіпедії.
показати весь коментар
14.02.2025 19:36 Відповісти
Франк соната
Тим не менш американці самі вибрали Трампа. Такщо хоч Вікіпедія, хок енциклопедичний словник☺😊
показати весь коментар
15.02.2025 14:34 Відповісти
Ну і шо було б оці три роки, якби розслідував на користь Трампа??? Байден би взагалі ніхєра не дав і де була б зараз русня??? Чи аби язиком ляпати?
показати весь коментар
14.02.2025 17:35 Відповісти
Байден допомагав Україні, а не окремій людині на посаді. Тим більше, що підтримка нашої країни американськими громадянами була шаленою на початку вторгнення.
показати весь коментар
14.02.2025 17:39 Відповісти
Я навіть більше скажу. Путін - *****! Брехливе.
показати весь коментар
14.02.2025 17:29 Відповісти
троиця
показати весь коментар
14.02.2025 17:29 Відповісти
- Так i сказав?
- Так, так i сказав.
- ((
- ))))))
показати весь коментар
14.02.2025 17:30 Відповісти
Це що виходить: одне брехло розповідає другому брехлу про третє брехло?
показати весь коментар
14.02.2025 17:30 Відповісти
І нарколига -брехло,і *****- брехло,і руда потвора- брехло...
показати весь коментар
14.02.2025 17:30 Відповісти
точно брехло
, а ще він педофіл
показати весь коментар
14.02.2025 17:32 Відповісти
Прикольно это слушать от тела, заглядывавшего в очкоглаза ***** почти 3 года своей каденции.
показати весь коментар
14.02.2025 17:33 Відповісти
Як би не пришлось казати що воно допи....лося. Він зовсім не розуміє, що Трамп не шпана і повчати його мало кому вдається, особливо в такому хамському тоні
показати весь коментар
14.02.2025 17:35 Відповісти
"Тому що...у нас набагато більше ризиків, ніж у США. З усією повагою до "дорослих хлопців", - сказав Зеленський
показати весь коментар
14.02.2025 17:37 Відповісти
Боневтік вмикнул режим гопніка
показати весь коментар
14.02.2025 17:35 Відповісти
а чего не матюками с игрой на рояле чмо?
показати весь коментар
14.02.2025 17:36 Відповісти
Так і сказав?
показати весь коментар
14.02.2025 17:37 Відповісти
... заявив самий правдивий не-брехло у світі. Лол.
показати весь коментар
14.02.2025 17:37 Відповісти
До 80-х років Європа притримувалась політики "Fortress of Europe" і надзвичайно відповідально ставилась до прийому емігрантів. Найменше порушення соціальних норм та законів вело до арешту і депортації в 24 години. Франція та Німеччина "розірвали Європу" зсередини з допомогою Саудівської Аравії. Вони стали набирати робочу силу в Турції, Алжирі і інших мусульманських гадюшниках. Вже в 2000 році в Парижі були квартали в які поліція боялась заїздити, а туристам радили омити ці квартали десятою дорогою бо там грабували і гвалтували. Та ж сама фігня в Берліні. Щоб хоч якось зменшити мусульманську злочинність керівництво цих держав почало пропагувати "мультикультуралізм" з прицілом на розселення мігрнатів по країні та їх швидшій ассиміляції. Але не вийшло. Мусліми кучкуються, створюють свої адміністрації і вимагають будівництва мінаретів, продажу халяльних товарів і врешті політичних прав. Це і є джихад. Повзучий, підлий. Мусулдьмани люто ненавидять всіх хто відмовляється прийняти Іслам. За їх переконанням відмова від прийняття Ісламу означає відсутність душі. А це означає що по відношенню до бездушних тварюк все дозволено...
показати весь коментар
14.02.2025 17:39 Відповісти
показати весь коментар
14.02.2025 21:04 Відповісти
Понад 150 загиблих після теракту під час футбольного матчу між сб. Франції - сб.Німеччині а Парижі восени 2015 .

За свідченнями людей, які були на концерті, бойовики просто добивали всіх, кого знаходили живим.
Як відомо, Франція є одним з ключових учасників західної коаліції, яка бореться з терористичною "Ісламською державою" в Сирії та Іраку
показати весь коментар
14.02.2025 23:25 Відповісти
Ісламізація Франції продовжується шаленими темпами. Там вже офіційно зареєстровано понад 2500 мечетей. І в них стоять довгі черги щоб помолитися. Лише 8% католиків відвідують церкви на відміну від 20% мусульман які це роблять регулярно. Врешті мусульмани знищать дотла культуру Франції. Вони завжди знищують все що на їх думку не прославляє Аллаха. Мета джихаду проста - перетворити всю планету на "Дар аль Іслам" - дім Аллаха і на землі мають жити виключно мусульмани. Всі інші, як бездушні створіння, не мають права на життя...
показати весь коментар
14.02.2025 23:52 Відповісти
Щось мені підказує, що Зеленський тупо боїться молі, таке враження, що він банально його кинув тепер всіляко намагається уникнути " розбору польотів".
показати весь коментар
14.02.2025 17:43 Відповісти
Ох і задиміло у лідора😁
показати весь коментар
14.02.2025 17:47 Відповісти
Як його останніми днями багато, це *******
показати весь коментар
14.02.2025 17:48 Відповісти
Політичний мрець готується до виборів. Вже почав зачистку опонентів.
показати весь коментар
14.02.2025 18:12 Відповісти
Якщо Трамп , путін та зеленський зустринуться, то це буде виглядати приблизно так: Стоять три друга брехуни і розмовляють:
Перший каже: У мене цьогоріч в саду таке яблуко вродило, що поклав на табуретку і табуретка зламалась!
Другий: А у мене таке вродило, що поклав на стіл і стіл зламався!
Третій: А у мене таке вродило, що ледве на віз погрузив!
Перші двоє:
- І що віз поламався?- Ні, хробак виліз і коня зжер!

Ну а якщо серьезно, то в житті ви думаєте що, чим вище по вертикалі влади видираються, тим більше брешуть? Навпаки! Чим більше брешуть - тим вище залазять!
показати весь коментар
14.02.2025 17:55 Відповісти
Сказав Брехло.
показати весь коментар
14.02.2025 17:59 Відповісти
Події останніх 30 років свідчать про поступове зосередження політики США на внутрішніх проблемах. При цьому вони традиційно хочуть отримувати всі ресурси необмежено і дешево з усієї планети, а натомість забезпечувати світ вже не захистом від диктатур, фашистських, комуністичних або релігійних режимів, алише пустопорожніми і нічим не забезпеченими бамажками під назвою "долар". Долар це по суті єдиний унікальний товар який сьогодні виробляє США. І все було добре і чудово до 2008 року, коли ***** напало а Грузію. Роль "світового поліцейського", за яку світ надавав преференції глобальним американським компаніям, США відмовилась виконувати. Потім "невтручання" в 2014. Далі лінива і беззуба риторика "деескалації" ціною мільйонів життів після чергової агресії *****стану в Україні... Європейцям нічого не лишається окрім як усвідомити те що "єдиної планети" більше немає. США ізолюються, але хочуть продовжувати "жерти планетарні ресурси ще більше" і мати преференції в торгівлі. За що? Тому що Трамп так хоче? Так він хоче вже як ***** - анексувати цілі країни! Як там вчора хтось написав, що Україну США хочуть зробити першою в світі країною якій союзники допомогли програти війну ... і змусили виплачувати репарації собі. Такого дійсно в історії планети ще не було! Це нова сторінка. Саме значення слова "союзник" змінено США. Реакція Європи на ізоляціонізм США має бути спокійною і рішучою. Як кажуть українські жіночки п'яницям "нема їбать - нема гавкать".
показати весь коментар
14.02.2025 18:05 Відповісти
Боневтік- пі&д@бол
показати весь коментар
14.02.2025 18:06 Відповісти
Трохи відкоригую цей спіч.
Насправді і Зеленський і Трамп і ***** - усі троє брехло.
Окрім того брехливе ***** має чим швидше здохнути.
показати весь коментар
14.02.2025 18:15 Відповісти
Путін - брехло, можеш на це покладатись Джерело: https://censor.net/ua/n3535859 - вот жеж "рісувальник", небось наспраді трампу казав що; я не зовсім довіряє йому...
показати весь коментар
14.02.2025 18:27 Відповісти
Красавчик.
показати весь коментар
14.02.2025 18:29 Відповісти
путлер психопат и шизофреник. но многие делают вид что не замечают этого.
показати весь коментар
14.02.2025 18:33 Відповісти
показати весь коментар
14.02.2025 18:56 Відповісти
Смешной, наш президент, честное слово, кому он это говорит, такому же треплу и дебилоиду, как путлер?
показати весь коментар
14.02.2025 19:00 Відповісти
Ішак грає роль "патріота" та відважного "героя", щоб сподобатись публіці.
показати весь коментар
14.02.2025 19:13 Відповісти
Брехун на брехуні, та й брехуном підганяє
показати весь коментар
14.02.2025 19:19 Відповісти
Рыбак рыбака видит издалека.
показати весь коментар
14.02.2025 19:26 Відповісти
Стосовно цього ви всі троє рябоє, важко визначити першого.
показати весь коментар
14.02.2025 19:35 Відповісти
А в кацапів то називається " смєкалка"
показати весь коментар
14.02.2025 20:16 Відповісти
Про це Зе мав сказати ще в 2014 коли путя казав про захват криму і донбасу " апалчєнци форму купілі в ваенторге ,танкі дасталі із шахт ,а нас там нєт".
показати весь коментар
14.02.2025 20:44 Відповісти
.. а от дивно звучить ... Хрипатий з Трампом на ТИ??

"Він сказав мені: "Я думаю, що Путін хоче вирішити війну". Я сказав йому, що той - брехло, можеш на це покладатись. Сподіваюсь, ти натиснеш на нього, бо я йому не вірю", - розповів Зеленський. Джерело: https://censor.net/ua/n3535859

Мені здається що після боїв та вбитих у ОП це чергова героїнова казка... То воно на короткій нозі з Трампом...??? Чи то знову наркота не якісна?
показати весь коментар
14.02.2025 21:20 Відповісти
для тих хто в танку, в англ. мові нема ти/ви
А на укр. він може і потикать)
показати весь коментар
15.02.2025 01:51 Відповісти
для тих... хто НА танку! Якби це була пряма мова.))
показати весь коментар
15.02.2025 12:50 Відповісти
"Зеленський підтвердив свій намір домовитися про мир, але сказав, що Путін просто говорить Трампу те, що той хоче почути.

"Путін сказав вам, що хоче укласти угоду, тільки тому, що боїться вас, тому що ви сильні", - сказав Зеленський Трампу. Той у відповідь вказав, що це може бути правдою, хоча в нього склалося враження, що Путін налаштований серйозно. "Скоро ми дізнаємося", - додав Трамп.

Американський лідер також зазначив, що розуміє побоювання України з приводу переговорів із російським колегою, але це неминуче для досягнення домовленостей. "Мені потрібно поговорити з Путіним, щоб врятувати Україну", - сказав Трамп."
показати весь коментар
14.02.2025 21:28 Відповісти
Наприкінці розмови Трамп залишив Зеленському свій особистий номер, щоб той міг дзвонити безпосередньо, а український президент пообіцяв подарувати американцеві чемпіонський пояс українського боксера-важковаговика Олександра Усика.
показати весь коментар
14.02.2025 21:29 Відповісти
мод дом, вам хоч не соромно?
показати весь коментар
15.02.2025 01:52 Відповісти
За що мені має бути соромно?
показати весь коментар
15.02.2025 05:00 Відповісти
за те що постійно топили за покидька. І вам тут 100 раз казали, шо він покидьок і зіллє Україну. Що він і робить зараз.
показати весь коментар
15.02.2025 18:36 Відповісти
Зеленський не злив Україну за 3 роки попри ваші кацапські молитви. У питаннях зовнішньої політики і війни Зеленський хороший. У внутрішніх питаннях - ні. Це треба чітко розуміти і розділяти.
показати весь коментар
15.02.2025 18:40 Відповісти
я взагалі не Зе мав на увазі. А трампа. Ви за нього топили