5729 відвідувачів онлайн

Новий прем’єр Гренландії Нільсен: США не отримають острів, ми самі визначаємо своє майбутнє

Нільсен заявив, що США не отримають Гренландію

Новий прем'єр-міністр Гренландії Єнс-Фредерік Нільсен заявив, що США не отримають острів.

Про це він написав у соцмережі фейсбук, передає LBC, інформує Цензор.НЕТ.

"Президент Трамп каже, що Сполучені Штати отримають Гренландію. Дозвольте мені сказати чітко: Сполучені Штати її не отримають. Ми не належимо нікому іншому. Ми самі визначаємо своє майбутнє", - заявив політик.

Нільсен також додав, що Гренландія повинна спокійно показати президенту США Дональду Трампу, що острів належить її жителям.

"Ми не повинні діяти від страху. Ми повинні відповісти миром, гідністю та єдністю. І саме через ці цінності ми повинні чітко, ясно і спокійно показати американському президентові, що Гренландія наша. Так було вчора. Так є сьогодні. І так буде в майбутньому", - сказав новий очільник уряду Гренландії.

Трамп хоче купити Гренландію

Нагадаємо, на початку січня Трамп заявив, що Данія має відмовитися від Гренландії для захисту "вільного світу".

Прем'єрка Данії Метте Фредеріксен не може уявити та не вірить у те, що США застосують військову або економічну силу для контролю над Гренландією.

Глава МЗС Данії Расмуссен своєю чергою заявив, що Гренландія може стати незалежною, якщо її жителі захочуть цього, проте вона не буде штатом США.

Міністр закордонних справ Франції Жан-Ноель Барро заявив, що ЄС не дозволить іншим країнам атакувати свої кордони.

Канцлер Німеччини Олаф Шольц застеріг від насильницької зміни кордонів у світлі останніх заяв новообраного президента США Дональда Трампа про претензії на Гренландію.

CNN пише, що чиновники Данії побоюються, що президент США Дональд Трамп набагато серйозніше налаштований щодо придбання Гренландії, ніж у перший термін.

Раніше прем'єр-міністр Гренландії Муте Егеде заявив, що острів не хоче бути американським чи данським, а прагне до незалежності, зазначивши, що це не є чимось новим.

5 березня Трамп заявив, що США готові прийняти Гренландію до свого складу, якщо народ буде "за": "Ми отримаємо її "так чи інакше".

Топ коментарі
+17
Оце так завалив трамбону по самі гланди.
показати весь коментар
30.03.2025 22:12 Відповісти
+13
І чим драп відрізняється від )(уйла?
показати весь коментар
30.03.2025 22:13 Відповісти
+12
Трампу паказалі фігу...
показати весь коментар
30.03.2025 22:12 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Оце так завалив трамбону по самі гланди.
показати весь коментар
30.03.2025 22:12 Відповісти
Це все до першого пострілу. Побачимо які вони герої будуть як жарко стане. Чи всі в Данії разом опиняться, чи дійсно будуть відстоювати свою незалежність!
показати весь коментар
31.03.2025 00:09 Відповісти
Трампу паказалі фігу...
показати весь коментар
30.03.2025 22:12 Відповісти
21 пальцем.
показати весь коментар
31.03.2025 00:07 Відповісти
І чим драп відрізняється від )(уйла?
показати весь коментар
30.03.2025 22:13 Відповісти
Один з них спочатку робить, а потім пояснює навіщо. Інший довго і мутно пояснює навіщо, а потім нічого не робить.
показати весь коментар
30.03.2025 23:11 Відповісти
CNN: Китайские власти остановили сделку, по которой американский инвестфонд Black Rock купил бы два китайских порта на Панамском канале. (c)
показати весь коментар
30.03.2025 22:14 Відповісти
"дались тебе, люська донни эти макароны !"
показати весь коментар
30.03.2025 22:17 Відповісти
Прутін, не ту картину подарував трампу, бо вона погано впливає на рішення оточуючих трампа осіб! Мабуть, Трампу, пороблено! Шойгу, шамани, бубни, якутський скульптор…. Погані наслідки, для Трампа, після 70 років!
показати весь коментар
30.03.2025 22:18 Відповісти
Трампу подобається тільки 100% ідентичність в зображенні!

показати весь коментар
30.03.2025 22:34 Відповісти
Щось трамп, після теліпання язиками з прутіним, аж ЖОВТИМ стає??
Мабуть, йому пороблено !?!?
показати весь коментар
31.03.2025 01:14 Відповісти
Ерік Рудий повертається на батьківщину Калаалліт Нунаат
показати весь коментар
30.03.2025 22:19 Відповісти
В Гренландії потужна армія !
На данный момент 60 военнослужащих гренландских командос размещены в порте https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%B0%D0%BD%D0%B3%D0%B8%D0%BB%D0%B8%D0%BD%D0%BD%D0%B3%D1%83%D0%B8%D1%82 Кангилиннгуит. Командос несёт ответственность за оборону Гренландии,
показати весь коментар
30.03.2025 22:22 Відповісти
добавте ще 300 розлючених політикою трампа білих ведмедів

.
показати весь коментар
30.03.2025 22:30 Відповісти
В них там військова база США. Гренландія входить до складу Данії.
показати весь коментар
30.03.2025 22:32 Відповісти
"Зробимо Гренландію знову зеленою".

показати весь коментар
30.03.2025 22:56 Відповісти
злії історичні язики подейкують, що назва "Грінландія" був вдалий маркетинговий хід Йорика Рудого щоб заманити нових поселенців запашними луками з маврітанським газоном
показати весь коментар
31.03.2025 00:13 Відповісти
А что ему оставалось, если из Исландии его изгнали. Раньше эту землю видел некий Бьярни, корабль которого занесло к острову, только он не высаживался.
показати весь коментар
31.03.2025 03:45 Відповісти
Потужно трамп заковтнув.
показати весь коментар
30.03.2025 22:23 Відповісти
Крим був окупований при Янику.
показати весь коментар
30.03.2025 22:28 Відповісти
по російському календарю фєвраль ідьот послє іюня.
показати весь коментар
30.03.2025 22:36 Відповісти


Коли Янукович перестав бути президентом?

Президент України (25 лютого 2010 - 22 лютого 2014)
показати весь коментар
30.03.2025 22:40 Відповісти
ну це ж не кацапський калєндарь, це кацапська мєдаль.
показати весь коментар
30.03.2025 22:43 Відповісти
Лєнтачькі нєту!
показати весь коментар
31.03.2025 00:39 Відповісти
А чому Трумп Таймир не захотів?
показати весь коментар
30.03.2025 22:29 Відповісти
Аха-ха-ха! А то шо?
****, секта стурбованих.
показати весь коментар
30.03.2025 22:31 Відповісти
Тромб дуже захопився пуйлом ,як він Крим взяв без жодного пострілу. Там на Грюнляндії їх контингент. Йому пуйло біля острова влаштує підводною лодкою якусь провокацію. Рудий скаже:» терміново підсилити контингент!». А далі - слідкуйте за руками. Більше острів не покинуть. Анексують без супротиву… мирно. Ніхто з сусідів не наважиться вступити у протистояння. Всі ж в НАТО! Ну, обуряться, пустять бульку з носа.
показати весь коментар
30.03.2025 22:32 Відповісти
Может еще раздать каждому гренландцу по 100тыс. долларов и они проголосуют за независимость от Дании. Потом раздаст по миллиону и они станут территорией США, как тихоокеанские острова.
показати весь коментар
31.03.2025 03:51 Відповісти
Сімпсони ніколи не помиляються.
показати весь коментар
30.03.2025 22:36 Відповісти
Я пам'ятаю тут постили такі самі картинки з бабою типу камала виграла
показати весь коментар
30.03.2025 23:58 Відповісти
В день космонавтики Трумпа відправлять на Марс.

показати весь коментар
31.03.2025 11:40 Відповісти
Ми не повинні діяти від страху. Ми повинні відповісти миром, гідністю та єдністю. І саме через ці цінності ми повинні чітко, ясно і спокійно показати американському президентові, що Гренландія наша. Так було вчора. Так є сьогодні. І так буде в майбутньому" - нагадує 2019 рік….
показати весь коментар
30.03.2025 22:42 Відповісти
Діти.
показати весь коментар
30.03.2025 22:47 Відповісти
Чубчик вже образився.
показати весь коментар
30.03.2025 22:53 Відповісти
для того, щоб розісрати світовий авторитет США і свій ,"трамбону" достатньо молоти всяку куйню,як український "зепоцріот" меле щодня
показати весь коментар
30.03.2025 22:57 Відповісти
"Солдатушкі-бразерушкі! Нашему президенту показалі фігу! Умрьом все до послєднєго!"
показати весь коментар
30.03.2025 23:17 Відповісти
Колись українці так само думали і під тиском США віддали всю потужну зброю ,нанівець скоротили інше наступальне озброєння, що танки ледь не перетворилися на музейні експонати, США не пошкодували коштів на знищення сотень тисяч мін які зараз могли б спинити агресора на кордонах.
показати весь коментар
30.03.2025 23:54 Відповісти
Ат вартот паварот(((( А неадекватный вже залишки бусинків та склянок від купівлі Манхеттену з музею спер((((
показати весь коментар
31.03.2025 00:46 Відповісти
Ну такое. А чем защищаться будете?
показати весь коментар
31.03.2025 01:54 Відповісти
А ви всерйоз вірите у військову окупацію Гренландії Штатами?
показати весь коментар
31.03.2025 09:13 Відповісти
В идеале бы купить (но, очевидно, Дания не хочет продавать).
Ну можно послать к берегам эсминцы, устроить морскую блокаду (временно) и высадить много-много вояков. Стрелять не надо. Думаю никто и не пикнет. Ну то есть озабоченность выскажут в Европе, но защищать остров конечно же никто не будет.
показати весь коментар
31.03.2025 09:27 Відповісти
Вам би у трампона військовим радником працювати; усе так розписали, як по нотах.
показати весь коментар
31.03.2025 16:26 Відповісти
В Данії теж є флот і не малий і навіть підводні ложки
показати весь коментар
03.04.2025 06:41 Відповісти
Ага, но сша обеспечивает 67% бюджета НАТО. 1 страна - 67%. Подумай об этом.
показати весь коментар
07.04.2025 12:03 Відповісти
Молодий чоловік просто не розуміє,що собака поважає тільки силу. Протиставляти йому щось інше-смішити людей.
показати весь коментар
31.03.2025 07:34 Відповісти
Ми повинні відповісти миром, гідністю та єдністю Джерело: https://censor.net/ua/n3544097

"Це ж було вже!"©
показати весь коментар
31.03.2025 07:46 Відповісти
Ото біда! Знову трампона послали!..
показати весь коментар
31.03.2025 09:11 Відповісти