9483 відвідувача онлайн

Трамп сказав мені, що працюватиме над питанням продажу Patriot Україні, - Зеленський

Зеленський відповів чи відмовився Трамп продавати Україні Patriot

Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна готова купити у США щонайменше 10 систем протиповітряної оборони Patriot.

Про це він сказав під час брифінгу, інформує Цензор.НЕТ.

"Я сказав про цей мінімум Трампу під час нашої телефонної розмови. Він мені сказав, що Америка буде працювати над цим. Поки що, окрім цього, в мене немає іншої інформації", - зазначив Зеленський.

Він додав, що Україна також шукає можливості отримати системи ППО в інших країнах.

Раніше Володимир Зеленський в інтерв'ю CBS News заявляв, що Україна готова придбати в США 10 систем ППО Patriot за 15 мільярдів доларів.

Президент також розповів, що просив в адміністрації Трампа ліцензії на виробництво систем Patriot і ракет до них.

Пізніше Дональд Трамп під час зустрічі з президентом Сальвадору поскаржився на те, що Зеленський "постійно хоче придбати ракети".

Згодом видання Bild написало, що президент США Дональд Трамп не хоче допомагати Україні, навіть якщо натомість отримає 50 мільярдів доларів з фондів ЄС. Він відмовився від відповідної вигідної угоди, висунувши нові звинувачення на адресу президента України Володимира Зеленського.

Топ коментарі
+15
Казати можна багато

показати весь коментар
17.04.2025 21:05 Відповісти
+9
Що руда, що зелена макака ******** і не почервоніє...
показати весь коментар
17.04.2025 21:09 Відповісти
+7
"Этот Трамп... он сейчас с нами в этой комнате?"
показати весь коментар
17.04.2025 21:09 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Казати можна багато

показати весь коментар
17.04.2025 21:05 Відповісти
Сіфіів труд добиватися від рижого мурла Петріотів для УКраїни. ***** продав би з великим задоволенням.
показати весь коментар
17.04.2025 21:09 Відповісти
Вже продав чи не продав, а може ВВХ не цікавлять Петріоти? Які прогнози?
показати весь коментар
17.04.2025 21:13 Відповісти
Точно? А що заважає?
Може дрібний дрищ з Кривого Рогу?
показати весь коментар
17.04.2025 21:14 Відповісти
Зе и Трамп точно близнецы-братья в плане бла-бла-бла!
показати весь коментар
17.04.2025 21:11 Відповісти
в планє НАРЦИСИ
в планє НЕДОполітики
в планє недоучки
в планє не уміють вибачатися
в планє шоумени
в планє- гроші перш за все
й ще якщо дивитися зверху - в планє будуть навіть одного зросту
показати весь коментар
17.04.2025 21:24 Відповісти
... в планє- на гачку у Ху
... в планє - запачкані МАНАФОРТОМ

через політтехнологічні розробки Кремля ( Зе на виборах Шапкокрада а Трамп- то його особистий політтехнолог на перший строк )
показати весь коментар
17.04.2025 21:26 Відповісти
Политик в любой демократии обязан врать, это часть его работы, иначе он просто не будет политиком, никто его не выберет.
Нравится демократия и право голоса для всех, значит и смачное враньё вам должно нравится.
показати весь коментар
17.04.2025 21:15 Відповісти
показати весь коментар
17.04.2025 21:29 Відповісти
Руда Потвора вже забув про це. Мало що він триндить кожного дня.
показати весь коментар
17.04.2025 21:06 Відповісти
У ЗЄ аналогічно.
Зранку занюхав щось інше і нові обіцянки-цяцянки понеслися.
Вчорашні можете забути.
показати весь коментар
17.04.2025 21:13 Відповісти
Та це не він, йому написали - він зачитав, які претензії?
показати весь коментар
17.04.2025 21:07 Відповісти
Два безтолкові дол.... и, або яке їхало, таке здибало.
показати весь коментар
17.04.2025 21:08 Відповісти
"Этот Трамп... он сейчас с нами в этой комнате?"
показати весь коментар
17.04.2025 21:09 Відповісти
Що руда, що зелена макака ******** і не почервоніє...
показати весь коментар
17.04.2025 21:09 Відповісти
Два вопроса -- сколько это все обойдется в содержании, включая ракеты, и сколько простого железа вроде Бредли , танков, минометов и хаймерсов можно было бы купить за 15 миллиардов?
показати весь коментар
17.04.2025 21:10 Відповісти
15 лярдов это 4к ракет к петриоту)нормально вообщем)
показати весь коментар
17.04.2025 21:13 Відповісти
з яких виробляють 500 на рік і мають намір "масштабуватись" до 550-600 (це для всіх охочих у світі)...
показати весь коментар
17.04.2025 22:00 Відповісти
А ще він війну за один день закінчив, а ти бачив мир в очах *****.
показати весь коментар
17.04.2025 21:11 Відповісти
Трамп бреше своє.
ЗЄ бреше своє.

Але Трамп хоч іноді каже правду. 😁 Хоча б ту, у яку вірить.
показати весь коментар
17.04.2025 21:11 Відповісти
Трамп жалівся презу Сальвадора шо Зеля постійно хоче придбати ракети - ні слова що ці ракети для України - яку кацапи вбивають кожен день
показати весь коментар
17.04.2025 21:13 Відповісти
скілько можна брехати...
показати весь коментар
17.04.2025 21:15 Відповісти
Трамп сказав, що він мене ненавидить !!!
показати весь коментар
17.04.2025 21:19 Відповісти
"гешефт" на крові українського народу, вказує на торгашів роду Юди
показати весь коментар
17.04.2025 21:38 Відповісти
Шоумен хренов... Делай как ты обещал, говно зеленое. Это сейчас твое очко рвется "посередине".
показати весь коментар
17.04.2025 21:39 Відповісти
Що завгосп підсунув то він і читає
показати весь коментар
17.04.2025 21:54 Відповісти
Зеленскій в захваті доносить нам новину, що Трамп пообіцяв в поті лиця свого працювати над питання продажі "Patriot". Цікаво, з якою ціллю він нам цю херню зачитує? Як він сам осмислив цю відмазку?
показати весь коментар
17.04.2025 22:34 Відповісти
трамп пєрданув і забув
показати весь коментар
17.04.2025 22:37 Відповісти
Запитає дозволу у прутіна?
А на Дядька Байдена, він пів року вищав, з усією МАГОЮ, що той зброю не дає для захисту України!!
показати весь коментар
17.04.2025 22:51 Відповісти
Дядя пожартував, а янелох схавав.
показати весь коментар
18.04.2025 08:28 Відповісти
показати весь коментар
18.04.2025 08:48 Відповісти
"Ми( тобто вони)скажимо вам(тобто нам) все те,що ви(тобто ми)хочете почути! Все старе і нічого нового!" - ось це ,а все іньше є інтерпритацією .
показати весь коментар
18.04.2025 09:50 Відповісти