9191 відвідувач онлайн

В ООН засудили масовану атаку РФ на Київ: Це безглузде застосування сили має припинитися

російський удар балістикою по Києву

Координатор системи ООН в Україні та гуманітарний координатор Матіас Шмале засудив сьогоднішню масовану атаку Росії на Київ.

Про це йдеться у заяві Шмале, передає Цензор.НЕТ.

"Нічний масований обстріл житлових районів Києва та прилеглих населених пунктів Збройними силами Російської Федерації є черговим порушенням міжнародного гуманітарного права, яке викликає обурення", - заявив він.

Зазначається, що за попередніми даними, діти та вагітна жінка були серед понад 70 поранених.

"Це безглузде застосування сили має припинитися… Мирні мешканці ніколи не мають бути мішенями", – наголосив Шмале.

Нагадаємо, вночі 24 квітня Київ опинився під комбінованою масованою атакою. Ворог застосував крилаті та балістичні ракети, ударні дрони Внаслідок масованого удару зафіксовано руйнування у п'яти районах столиці. Найбільше постраждав Святошинський район, де частково зруйновано багатоквартирний будинок.

За останніми даними, внаслідок атаки загинули щонайменше 12 людей та понад 90 дістали поранення різного ступеня.

Серед загиблих у Києві брат та сестра - юнакові був 21 рік, дівчині 19.

П’ятницю, 25 квітня, у Києві оголошено Днем жалоби.

Топ коментарі
+8
База від Бориса
показати весь коментар
24.04.2025 19:20 Відповісти
+4
Радбез ООН потрібно скликати - і то терміново!!! Стоп... Там же "рашка" ще не виключена із складу - гамна вето наложить
показати весь коментар
24.04.2025 19:23 Відповісти
+3
ООН - это сегодня ненужная и бесполезная организация, на которую государства зря тратят свои

средства, её нужно расформировать, миру нужны новы институты, способные реально влиять на

любые катаклизмы, включая войны.
показати весь коментар
24.04.2025 19:28 Відповісти

Завантаження...