7440 відвідувачів онлайн

З кандидатурою командувача Сухопутних військ ще не визначилися, - Зеленський

Новий командувач Сухопутними військами. Чи є кандидатура

Президент Володимир Зеленський заявив, що наразі не визначився з кандидатурою командувача Сухопутних військ ЗСУ.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Суспільне.

"Не визначилися", - сказав він, відповідаючи на запитання.

Раніше Цензор.НЕТ повідомляв, що 12 воїнів загинули, понад 60 поранених через ракетний удар ворога по розташуванню навчального підрозділу Сухопутних військ ЗСУ.

За даними речника Сухопутних військ Віталія Саранцева, удару завдали ракетою "Іскандер". Атакований навчальний підрозділі розташований на Дніпропетровщині.

Командувач Сухопутних військ Михайло Драпатий заявив, що подав рапорт про відставку з посади після обстрілу полігону ЗСУ 1 червня.

Згодом президент Зеленський заявив, що генерал-майор Михайло Драпатий продовжить роботу на посту командувача Об'єднаних сил.

Топ коментарі
+4
Цікаво що хлопці, які були більше трьох років полону, не вірили після звільнення, що у нас примусова мобілізація.
Розповідали, що кацапи їм щодня показували пропаганду, в тому числі як пакують у бусикі. Їм здавалось що це брехня, бо ж кацапи брешуть. Були шоковані правдою. Що не всі хочуть йти на війну.
показати весь коментар
04.06.2025 16:18 Відповісти
+1
Пропоную Содоля
показати весь коментар
04.06.2025 16:14 Відповісти
+1
Хомчака поставте....🤡🤡🤡
показати весь коментар
04.06.2025 16:21 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Пропоную Содоля
показати весь коментар
04.06.2025 16:14 Відповісти
чим гірше-тим краще
показати весь коментар
04.06.2025 16:19 Відповісти
Цікаво що хлопці, які були більше трьох років полону, не вірили після звільнення, що у нас примусова мобілізація.
Розповідали, що кацапи їм щодня показували пропаганду, в тому числі як пакують у бусикі. Їм здавалось що це брехня, бо ж кацапи брешуть. Були шоковані правдою. Що не всі хочуть йти на війну.
показати весь коментар
04.06.2025 16:18 Відповісти
Хомчака поставте....🤡🤡🤡
показати весь коментар
04.06.2025 16:21 Відповісти
Ще попребуй попереставляти ліжка!
показати весь коментар
04.06.2025 16:23 Відповісти
Призначить того, хто глибше лизне?
показати весь коментар
04.06.2025 16:40 Відповісти
Драпатий. Кращого нема
показати весь коментар
04.06.2025 16:43 Відповісти
безуглу призначай!! вона в курсі, а шо не в курсі, то навчиться !!
пс гадаю, що вона не гірше готова до цієї посади, ніж зелений уйобок до посади ***********...
показати весь коментар
04.06.2025 16:56 Відповісти
Дерьмак призначить. А ти прессекретар, тількі доведеш до відома.
показати весь коментар
04.06.2025 18:25 Відповісти
Тобто - в кадрах бардак і ні про який кадровий резерв ніхто і не думає ...?
Якось вже і не дивно ...
показати весь коментар
04.06.2025 18:39 Відповісти
Сырского на место Драпатого, а в Главкомы Залужного, что тебе зелёному человечку не ясно? Выполняй!
показати весь коментар
04.06.2025 18:50 Відповісти
Не треба було приймати відставку Драпатого, він був на своєму місці